23418
  • fradista91
    #10038
    NB2 Keleti Csoport
    1. Ferencváros 44
    2. Nyíregyháza 44
    3. Szolnok 33*
    ...
    *jelenlegi állás szerint (1-0)
  • banok
    #10037
    na ez az eredmény már tetszik! :)

    Grat, a fiúknak!
  • Csesza
    #10036
  • fradista91
    #10035
    Vége 3-1! :)
    90
    Véget ért a találkozó! A Ferencváros megérdemelt győzelmet aratott, a Makó csak az utolsó tíz percben volt méltó ellenfele a vendégeknek.

    Ferencvárosé, Ferencvárosé, a győzelem a FERENCVÁROSÉÉÉÉ! :)
    SZÉP VOLT FIÚK!
  • fradista91
    #10034
    Szépített a Makó! Kulacsik középre gurítását Csamangó értékesítette közelről. 1-3

    Nem baj srácok ez akkor is SZÉP VOLT!
  • fradista91
    #10033
    Újabb ferencvárosi gól! Tököli emelt középre Jovánczai pedig 2 méterről a kapuba fejelt. 0-3

    Jovi!!! :)
    Éálé Éálé FRANKCITY FRANKCITY ÉÁLÉ!!! :D
  • fradista91
    #10032
    0-3!!!!!!!!!
  • fradista91
    #10031
    82 Jovánczai 22 méterről bombázott kapura, de Czirbus magabiztosan védett.

    Jó látni hogy távoli lövéseket is meg-meg eresztünk, de lehetne mostmár egy-egynél kicsit több szerencsénk. HAJRÁ FIÚK!
  • banok
    #10030
    \o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/
  • fradista91
    #10029
    Fitos helyett Buz
  • fradista91
    #10028
    72 Tököli lépett ki a védők közül. A ferencvárosi csatár úgyanúgy próbált emelni, mint a góljánál, de a labda a kapu fölé szállt.
  • fradista91
    #10027
    Demét Barta váltotta
    Gyerünk Srácok, ne hagyjuk szusszanni a makói védelmet, ELŐRE!
  • Csesza
    #10026
    megyez, mint az ágybaszarás :)
  • fradista91
    #10025
    65' Növelte előnyét a Fradi! Laczkó négy makóit is kicselezett, majd 18 méterről a jobb alsó sarokba bombázott. 0-2

    Buksi! EZAZ GYERÜNK SRÁCOK HAJTSATOK HARCOLJATOK ZÖLDSASOK!
  • fradista91
    #10024
    0-2!!!!
  • fradista91
    #10023
    Csepregi helyére Brettschneider állt be.
    Friss erő, remélem bizonyít Laci.
  • Csesza
    #10022
  • fradista91
    #10021
    52 Vezet a Ferencváros! Egy hosszan előre vágott labdát Tököli kezelt le 14 méterre a kaputól. Az FTC csatára a kimozduló Czirbus felett okosan a kapu közepébe emelt.

    TÖKI!
    HAJRÁ FIÚK!
    TÁMADÁS!
  • Csesza
    #10020
    remélem nem szürkülünk tovább az nb2 szintjéhez, mert akkor a köv. szezonban gondok lehetnek

    Hajrá Fiúk!
  • fradista91
    #10019
    Elvileg elkezdődött a második 45perc. Hajrá Fiúk, mutassátok meg hogy tudtok jobban játszani ÉRTÜNK szurkolókért.
  • fradista91
    #10018
    Valószínű vége az első félidőnek. (bár még hivatalosan nem találtam sehol -.-)
    Hozzuk a tavaszi formát, kihagyunk büntetőt, nem támadunk, nem szögezzük oda a saját kapujához ellenfelünk, nem tömjük ki a nálunk sokkal gyengébb csapatot.

    Remélem a szünetben nagy fejmosást rendez Gellei mester, és a második játékrészben hozzuk amit hoznunk kell! GYŐZELEMRE FEL!
  • fradista91
    #10017
    39 Dragóner kapott sárga lapot szándékos durvaságért.

    Kezdődik?
    "Szándékos durvaság"...
    Kíváncsi vagyok.

    Hajrá Fiúk!
  • fradista91
    #10016
    37 Balog hibázott el egy büntetőt. A ferenvárosi védő a jobb kapufa tövére vágta a labdát.

    Ezt nem hiszem el gyerekek. Ezt dirket csináljuk? :@
  • fradista91
    #10015
    Eddig 2 makói kapott sárga lapot.
    Mi történt ezzel a Bedével? :D

    Csak el ne kiabáljam :)
  • fradista91
    #10014
    23 A Makó is eljutott a kapuig, Varga fejesét Kemenes védte.

    29 perc elteltével 0-0.
  • fradista91
    #10013
    19 A Ferencváros birtokolja többet a labdát, de veszélyes helyzetet eddig nem tudtak kialakítani.

    alias NS.
  • fradista91
    #10012
    10 Egy szép Tököli- Laczkó- Deme összjáték után utóbbi 17 méterről lőtt kevéssel a kapu fölé.
  • fradista91
    #10011
    Makó: Czirbusz- Szaveljev, Szamosszegi, Mórócz, Magyar- Szűcs, Varga, Kiss, Fülöp, Schreiber, Kulacsík

    Ferencváros: Kemenes- Bognár, Dragóner, Ferencz, Balog- Fitos, Deme, Csepregi, Laczkó- Jovánczai, Tököli

    Hajrá, Fradika!
    Mindent bele! :)
    Remélem sikerül pótolni valamelyst Lipcseit.
  • Csesza
    #10010
    Nyugodjék Békében!
  • Csesza
    #10009
    sztem láttalak is a tévében, az eggyik képről amit belinkeltél ismerősnek tűnt egy svrác :P
  • bmffm856
    #10008
    ott voltam! :)
    SZÉP VOLT LÁNYOK!
  • fradista91
    #10007
    Kupagyőztesek Európa Kupája, negyeddöntő visszavágó
    Budapest Bank-FTC
    - GOG 28-19 (15-10)
    Népliget, 1200 néző

    Továbbjutott a Budapest Bank-FTC csapata 57-48-as összesítéssel.
    Kupavereség, Géza bácsi távozása után szépségtapasz ez a győzelem/továbbjutás.
    Remélem a Fiúk még egy kicsit segítenek rajt a vasárnapi meccsel.

    Hajrá, Fradika!
  • fradista91
    #10006


    Száz év Fradistaként a nemzet szolgálatában.


    Tegnap kaptuk a szomorú hírt egyik szurkoló társunktól, hogy aznap reggel, száz éves korában elhunyt nagypapája. Az ilyenkor illendő részvétnyilvánítás után döntöttünk úgy, hogy kivételesen egy kis hírben megemlékezünk szurkoló társunk közeli hozzátartozójáról.

    Bandi nagypapája híres építészmérnök már fiatalon. 1934-ben a Fővárosi Közmunkák Tanácsa mérnöki osztályára került, ahol sorozatos előléptetések után 1944-ben miniszteri műszaki főtanácsos lett. 1940-es évek elején Mindszenty bíboros felkéri a Normafa közelében lévő Anna-réten épülő kápolna terveinek megalkotására. A tervek elkészülnek egy nővér álmai alapján, amit Jézus Urunktól kapott. Az építkezés az ismert történelmi és politikai változások miatt elmaradt.
    A fiatal építészmérnök elkötelezett híve a Fradinak, miként a 30-as években a Club tenisz-szakosztályának sportolójává is válik. Elkötelezettsége gyermekeire is átragad. Ez olyannyira sikerül, hogy legkisebb fiát az éppen százéves édesapa nagy-nagy örömére megválasztják az FTC Labdarúgó Zrt elnökének...
    Bandi barátunkon kívül, nagybátya, a Ferencvárosi Torna Club labdarúgó-szakosztályának első embere is népes családjával sok-sok éve a 7-es szektorból nézi végig a mérkőzéseket. A mai napig is.

    A 7SIDE ezúton nyilvánít részvétet a gyászban Dr. Hermány Csabának és családjának.

    Hermány Géza †
    1906 - 2007
    Isten nyugosztalja!
  • fradista91
    #10005
    Már hétközbe bántam hogy nekem nincs egy rokonom se Kapvár közelében.
    Akivel megbeszéltem haverral hogy éjszakázunk, máshogy alakította az estéjét és végül elintézte hogy érte jöjjenek -.-

    Majd nyáron bepótoljuk. Addig is Hajrá Zöldek!
  • skristof
    #10004
    lol.

    //off: Kárpátiát bánhatod. kibaszottnagy volt.
  • gabber_saviola
    #10003
  • mukika
    #10002
    http://youtube.com/watch?v=3oDp0Gka2Ag
  • Csesza
    #10001
    jó és eléggé velős cikk!
  • fradista91
    #10000

    Érdemes elolvasni. (az első jó újságíró az indexen)


    Ezen pedig Gabber tudja mit kell nézni
  • fradista91
    #9999
    A meccsről nem tudom elmondani a véleményem mivel sajnos/nem sajnos nem láttam.
    (Lehet hogy jobb is)

    A fiúk az eredmény alapján nagyon gyengén játszottak, és eddig mindenki akit kérdeztem azt mondta, hogy szánalmasan gyengék voltunk. Volt kivétel. Pepe ismét "vért izzadt" a pályán. (viszont egy fecske nem csinál nyarat)

    Ezek a srácok nem képesek egyelőre átérezni mit jelent Fradi mezben játszani. Nem a vasas nyerte meg a meccset, hanem mi vesztettük el. Ahogy Balogh Ákos is mondta (Fradidrukker fórum) elfogadhatatlan a hozzáállás.

    Emellett biztos vagyok benn, hogy Gellei mester és Peti tudja mit kell tenni. Nem szabad cserben hagyni a Csapatot (bár nem hiszem hogy bárkinek is megfordult volna a fejében :)) Az elkövetkezednő bajnoki meccsekre és a visszavágóra is ugyanolyan vehemenciával kell kimenni. Én ott leszek a visszavágón, remélem egy teljesen más felfogásban játszó Fradi fog pályára lépni, és továbbjutunk.

    Hajrá, Fradi!