23418
  • Kaplan
    #10118
    Meg ne ölj amiért nem tudtam :P:)
  • Reyi
    #10117
    remek sál, honnan lehet ilyet beszerezni?
  • Csesza
    #10116
    ez meg méginkább igaz :P
  • fradista91
    #10115
    Igaz, viszont ez a vasas sem üti meg az akkori loki szintjét.
  • Csesza
    #10114
    remélhetőleg tényleg olyan jó lesz a csapat mint akkor
    csak azt ne felejtsük el, hogy az teljesen más gárda volt...
  • fradista91
    #10113
    Tököli: Kétszer annyi időnk lesz

    Tököli Attila szerint nem lehetetlen a továbbjutás a kupában.
    - 100%Fradi - A támadó az idei kupasorozatban három meccsén négy gólt szerzett, ma is szükség lenne a góljaira.
    - A legfontosabb az, hogy hatékonyabb támadójátékra lesz szükség, mint két hete, mert akkor szegény Jovánczai a legtöbb esetben egyedül küzdött a védőkkel - mondta Tököli a 100%Fradinak. - Keményen, és olykor durván védekező Vasasra számítok, nem szabad, hogy ez kizökkentsen majd minket a játékból. Bízom abban is, hogy Németh Gabinak - akit sokra tartok - nem lesz még egy ilyen jó napja, mint az Üllői úti meccsen volt.
    A reményt soha nem szabad feladni, gondoljunk csak arra, hogy a 2003-as kupadöntőn csak egy félidőnk volt arra, hogy egy nagyon erős Debrecen ellen fordítsunk. Akkor sikerült, most pedig erre kétszer annyi időnk lesz...

    Remélem az akkori kupadöntő második félidejéhez hasonlóan eredményes meccset látunk majd. Az akkori első játékrész épp úgy felejtős mint a mostani első meccs.

    HAJRÁ FRADI!
    Mindenkinek jó szurkolást, továbbjutást, én ma sajnos itthonról sasolom a meccset :(
  • fradista91
    #10112
    A.C.A.B = All Cops Are Bastards...
  • Kaplan
    #10111
    Lehet, hogy hülyén hangzik de fogalmam sincs minek a rövidítése az az A.C.A.B, segítenétek? :)
  • fradista91
    #10110
    Nagyon ász! :)
  • Csesza
    #10109


    jóérzés látni ezt a kapcsolatot a 2 klub között
  • Csesza
    #10108
    kíváncsi leszek rá, biztos vagyok benne, hogy jó játékkal mutatkozik majd be
  • mukika
    #10107


  • mukika
    #10106
    Szabó véd majd a kupameccs(ek)en - ezt a húzását most nagyon adom Gelleinek.
  • zambrotta
    #10105
    köszöntem
  • mukika
    #10104
    "Klubunk 2500 belépőt kapott, melyek egységesen 1200 forintba kerülnek. A pénztárak pénteken 13-tól 16 óráig lesznek nyitva, szombaton 10-től 17-ig, hétfőn és kedden pedig 10-től 16-óráig lehet megváltani a jegyeket, míg a meccs napján 10-től 14 óráig szerezhetők be a tiketek."
  • zambrotta
    #10103
    jegyet hol és mikor lehet venni szerdára????
  • Csesza
    #10102
    teljesen igaza van!!!
  • fradista91
    #10101
    Tököli szerint baj lesz, ha így megy tovább minden

    A szombati győzelmet követően meglehetősen letargikus állapotban volt Tököli Attila, aki nem is maradt sokáig az öltözően, láthatóan nem a legjobb hangulatban hagyta el az Üllői úti stadiont.
    - 100%Fradi - A játékos akkor nem kívánt az érzéseiről beszélni, és minden érdeklődést elhárított. A vasárnapi edzést követően sem volt beszédesebb, bár Gellei Imrével váltott pár szót, hétfőn viszont már beszélt arról, hogy miért volt a győzelem ellenére lehangolt:

    - Azt hiszem aki látta a meccset az megérti, hogy miért nem voltam boldog - mondta a támadó a 100%Fradinak. - Persze nyertünk, és ez jó, ráadásul a Nyíregyháza bukott két pontot . Én is boldog lennék, ha az újságban olvasnám mindezt, de átélni nem volt ilyen vidám. Pontosan tudom, és aki látta az is tudja, hogy mindez történhetett volna fordítva is, azaz bukhattunk volna mi két pontot.

    Sajnos nem vagyunk jók, minden meccsen szenvedünk, és úgy érzem egyre nehezebb a helyzetünk. Hiába vezetünk most két ponttal, ez a teljesítmény nem lesz elég. Egy kicsit az az érzésem, hogy a klub háza táján túl kevesen csinálnak presztízskérdést abból, hogy megnyerjük az NB II-t, és sokan gondolják azt, hogy ez automatizmus. Akik így gondolkoznak, azok keservesen csalódni fognak, ha nem változnak a dolgok gyökeresen, és gyorsan.

    Nagyjából ilyen gondolatokról beszélgettünk Gellei Imrével is, akivel szinte mindenben egyetértettünk. Imre bá' próbált nyugtatgatni, de nem volt könnyű dolga. Lipcsei Petivel már többször beszélgettünk erről, tudom, hogy ő is hasonlóan gondolkozik. Alapvetően egyébként is kritikus ember vagyok, aki ritkán boldog felhőtlenül, de most nagyon messze vagyok attól, hogy jókedvű és önbizalommal teli legyek.

    Mindenki részéről sokkal több kellene, különben baj lesz. Mondjuk egy, a Fáy utcában elért bravúr pont olyasvalami lenne, ami kirángathatná a csapatot a gödörből, úgyhogy azon leszünk, hogy ez megtörténjen.

    Mindenki a Fáy utcába!
    Hajrá, Töki! Hajrá, Fradi!
  • mukika
    #10100
    Utazási információk

    Szerdán 18:00-kor Vasas – Ferencváros, visszavágó a Magyar Kupában.
    Találkozó a Népligetben 16:00-kor.
    Indulás 16:30-kor.
    Kérünk mindenkit, hogy együtt, szervezetten vonuljon a csoportokkal erre a rendkívül fontos mérkőzésre!

    Szombaton 16:30-kor Orosháza – Ferencváros.
    Akik vonattal szeretnének a mérkőzésre utazni, azoknak az Ferencváros Szurkolók Szövetsége a következő vonatot javasolja:
    Találkozó a Keletiben 10:00-kor.
    A vonat 10:45-kor indul és 1 átszállás után 15:14-re ér le a mérkőzés helyszínére.
    Hazafele a vonat 19:24-kor indul és 23:27-re ér be a Nyugatiba, szintén egy átszállással.

    Képviseljük mindkét helyszínen a lehető legnagyobb létszámban a Ferencváros táborát!!!

  • Rexor
    #10099
    Jah, értem :)
  • Grenzjager
    #10098
  • fradista91
    #10097
    Most kell leszakítani élvonalra szomjas riválisunkat :)

    Rexor: Nem, félreértettél, tudom hogy kint voltál, csak furcsa volt hogy tetszett a meccs, ezért kérdeztem kicsit indulatosan melyik meccset nézted :P
  • Rexor
    #10096
    Ferencváros - Vecsés (1 - 0). Kint voltam a Fradi pályán, élőben néztem a meccset.
  • mukika
    #10095
    bőcs - nyíregyháza 1 - 1
  • fradista91
    #10094
    Te melyik meccset nézted, milyen oldalról?
  • Rexor
    #10093
    Jó meccs volt, nekem tetszett!
  • mukika
    #10092
    ez szerdán kevés lesz... az biztos, hogy azon a meccsen sok minden el fog dőlni.
  • fradista91
    #10091
    Hát akkor csak remélni tudom hogy szerdára tartalékoltak, és a héten felkészülnek hogy tovább kell jutni, mert a Klub jövőjét nagyban befolyásolja a Kupa.

    Én megpróbálok elmenni, remélem győzelembe szurkoljuk őket.
    Hajrá, Fradi!
  • Kanál
    #10090
    így volt, iszonyat gyenge meccsen 3 pont ennyi. töki kapufája viszont szép vot
  • fradista91
    #10089
    90+2' Gyenge játékkal, roppant nehezen nyert a Ferencváros, amely csak a kiállításnak köszönhette mezőnyfölényét, a helyzetbe nem is kerülő vecsés ellen. A három pontnak örülhetnek a zöld-fehérek, másnak aligha.

    by ns

    Hát nem tudom így van-e, az eredmény és az emberelőny tudatában viszont lehet némi valóságalapja. Sajnálom hogy még mindig nem tanulták meg a srácok egy két kivételtől eltekintve, mit jelent a ZÖLD-FEHÉR mez.
  • fradista91
    #10088
    89' Horváth Dávid húzta vissza Menyhártot. Ő is besárgult.

    Ez a Menyhárt valami oltári nagy színész lehet, vagy nem tudom.
  • fradista91
    #10087
    73' Lipcsei kapott sárga lapot reklamálásért.
    78' Jovánczait Horváth Dávid váltotta.

    Ez a sok sárga bizonyítja, milyen színvonalú a játékvezetés a magyar labdarúgásban
  • fradista91
    #10086
    69 Fitos helyére Bartha állt.

    ns színvonal , mindjárt vége a meccsnek de 69 percbeni cserét csak most írják ki.
  • fradista91
    #10085
    Kb 10 perc lehet max vissza, és utoljára a 65 perc környékéről kaptunk valamire való támadásról információt (igaz abból gól született). Remélem csak a vendégek bunkerfocijának köszönhető hogy nem szerzünk több gól.

    Hajrá, Fradi!
  • fradista91
    #10084
    65 Az imént beállt Brettschneider csúszott rá Menyhárt lábára, így ő is sárga lapot kapott.

    Ez már kicsit sok :@
  • fradista91
    #10083
    64 Deme cselezgetett a bal oldalon, majd Lipcseihez passzolt, aki felnézett és 18 méterről lágyan a kapu bal alsó sarkába csavart. 1-0

    LIPCSEI PETI! LIPCSEI PETI! LIPCSEI PETI!
    A LEGNAGYOBB FRADISTA!
  • fradista91
    #10082
    1-0! VÉGRE!
    HAJRÁ FIÚK!
  • fradista91
    #10081
    Végre támadásokról kapunk hírt, EZAZ csak kicsit pontosabban SRÁCOK!
  • fradista91
    #10080
    55 Tököli vitte be a labdát a tizenhatoson belülre, majd sarokkal visszatette a labdát Lazicnak, aki középre adott, Máj azonban tisztázott.
  • fradista91
    #10079
    47 Lipcsei 22 méteres lövés szállt fölé.

    Jó lenne ha Tököli és Jovánczai is mozgósítaná magát.
    Egyelőre nem vagyunk távoli lövésekre kényszerítve. HAJRÁ FIÚK!