23418
  • mukika
    #10480
    24.forduló:
    05.06. 16:45 Karcag-Ferencváros
    25.forduló:
    05.12. 17:30 Jászberény-Ferencváros
    26.forduló:
    05.19. 15 óra Békéscsaba-Ferencváros
    27.forduló:
    05.27. 18 óra Bőcs-Ferencváros
    28.forduló:
    06.03. 18 óra Ferencváros-Kazincbarcika
    29.forduló:
    06.09. 18 óra Budafok-Ferencváros
    30.forduló:
    06.16. 18 óra Ferencváros-Baktalórántháza

    az a baj, hogy idegenben nagyon gyengék vagyunk az nb2ben... megpróbálok minimum 3 idegenbeli meccsen is ott lenni, és buzdítani a csapatot. 4 meccsen voltam idegenben idén, abból három meccsen nyertünk, szal... :P jövőhéten irány karcag!!!
  • gercse
    #10479
    :D..., hát igen, be is rekedtem a meccs végére..., pedig nem a magban voltunk, hanem elég szolíd helyen:D
  • Armani
    #10478
    Ilyenkor annyira bánom hogy elmentem kapuskodni a meccs helyett :D
  • gercse
    #10477
    volt is anyázás utána vagy fél percig...
  • Armani
    #10476
    agoly 42. percben egyértelműen piros lapot érően buktatta utolsó emberként Tökölit, de csak sárga lapot kapott a játékvezetőtől.

    Na igen enyhén leesett az állam amikor a sárgát húzta ki...
  • mukika
    #10475

    "Az utolsó öt percben összeűrösödtek az események, Lipcsei végezhetett el egy tökéletes szabadrúgást, amit Erdélyi hárítani tudott. Bagoly 42. percben egyértelműen piros lapot érően buktatta utolsó emberként Tökölit, de csak sárga lapot kapott a játékvezetőtől. A lefújás előtt, pedig Tököli szerezhetett volna vezetést, de Erdélyi több nagy védést is bemutatott." - nso.hu
  • gercse
    #10474
    aham, én 10. ben, jó volt mert 1. félidőben legalább láttam a gólunkat közelről
  • Kanál
    #10473
    ma 13.
  • fradista91
    #10472
    Jah, tvs kommentátor "barátunk" megemlítette hogy "balhét" látott méghozzá Fradisták között -.-
  • gercse
    #10471
    melyik szektorban voltál?
  • mukika
    #10470
    már a meccs alatt is benyomultak a biztonságiak, majd késöbb a kékek is... de a 7sideban is volt egy kis összetűzés a biztonságiakkal az elején.
  • fradista91
    #10469
    meccs előtt 6 órával elindulsz, de 10 perccel a vége után már ide írkálsz.

    Adom hogy mindenre figyelsz :D
  • fradista91
    #10468
    Friss infó:
    Tóth Csabika emberei a meccs után szétverték a nyíregyházi drukkekeret!
    Részleteket nem tudok!!
    Fradidrukker

    isi, neked nem ott lett volna a helyed? :)
  • mukika
    #10467
    mert ti aztán kurva sokat mutattatok..... szánalmas szar brigád vagytok. nekünk szégyen volt igen a meccs, de abból a szempontból, hogy veletek kell megvívni úgymond a "bajnoki döntőt"... kontrára építeni, 10 emberrel védekezni, ez megy nektek.

    amúgy de kurva hamar hazaértél... meccs előtt 6 órával elindulsz, de 10 perccel a vége után már ide írkálsz.

    nem szeretném, ha többel ide írnál, köszönöm.
  • Kanál
    #10466
    fu első félidő utolsó 10 percében olyan hanghulat volt aaa.
  • fradista91
    #10465
    Én minden meccset végigállok :))
    Persze ez attól is függ hol tekinted meg a meccset :)
  • Kanál
    #10464
    mert ti igen :D
    1 értékelhető helyzet volt azt be is lőttétek és ennyi
  • gercse
    #10463
    na hazaértem a meccsről. jó sokan kint voltunk, állni kellett szinte egész meccsen, de megérte
    az 1. félidő végét jól megnyomtuk, akkor kellett volna fordítani, de most már mindegy
    méskor fog eldőlni a bajnokság
  • fradista91
    #10462
    Nem is mondtam hogy fikáztad, és hogy a sporikra fogtad volna, csak kicsit indulatosra sikeredett a hszm.
  • fradista91
    #10461
    Csak úgy érdekességből:
    Nb1 26.forduló össznézőszám: ~17900 (8mérkőzés)
    NB2 23.forduló össznézőszám: ~22350 (11mérkőzés)

    Lehet hogy 4 mérkőzéssel többet rendeztek a másodosztályban, de ha jól tudom az a profi liga -.-
  • Armani
    #10460
    Nem fikáztam a csapatot és nem a játékvezetőkre fogom az 1-1- et.

    Abban teljesen igazad van, hogy rég láttunk ilyen " küzdést, akarást, hajtást" Aminek nagyon örülök.

    Na hát igen tököli 3 as helyzetéből 1et illett volna berugni :D
  • fradista91
    #10459
    Játékvezetők? ugyanmár. fejétől bűzlik a hal (mlsz)

    Meg se tudnám számolni hány olyan döntése volt, ami döntően befolyásolta a meccs végkimenetelét. Ezzel ne vegyük le játékosaink válláról a terhet, mert igazán illet volna 6millió+1 helyzetből az egyiket berúgni. De mint mondtam, én most elégedettebb voltam a Csapat teljesítményével. Kár hogy itt egy kicsivel több kellett volna.
  • Armani
    #10458
    Na meg akkor is lehetett volna több gól ha nem ilyen a játékvezető...

    Amiket fújt...
  • fradista91
    #10457
    Meglátjuk ki nevet a végén.
    Ha a srácok ezután jobb helyzetkihasználással játszanak, legalább ilyen odaadással, kezünkben a sorsunk, a végén még segíthetünk is kihúzni a biliből nyíregyházi "barátaink" kezét.

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #10455
    Takarodj... bunkó.

    #10452, ez a tíregyháza sokkal többet mutatott mi?... melyik meccset nézted?
  • fradista91
    #10454
    Ferencváros - nyíregyháza 1-1
    Üllői út, 15ezer néző
    Gólszerző: TÖKÖLI

    Pozitívum elsősorban hogy végre helyenként küzdést, akarást, hajtást lehetett látni, valamint hogy ismét teltház volt az Üllői úton. A játékvezetésről no comment, a nyíregyháziakról szintúgy, az első 10-15 percben simán 90-10%os volt a játékbirtoklás... ennyi.

    Nem tudok örülni az 1pontnak, de mindenképp jobb játékot láthattunk ma mint tavasszal úgy átlagban. Kuntic kezemunkája nem 1-2 meccs után lesz látható. Abban viszont szinte biztos vagyok, ezzel az elánnal tudjuk hozni 1-2 góllal az idegenbeli meccseket.

    Jah, és még valami, a helyzetkihasználásunk még mindig katasztrofális. Tököli 2-3 gólt is szerezhetett volna egymaga, és akkor már is más hangulatban mennek haza szurkolóink.
  • Armani
    #10453
    1-1...
  • isi
    #10452
    a nyíregyi védelem hihetetlen szar volt.

    ez a fradi verhető lett volna nagyon bátrabban kellett volna játaszani.. ez a ftc semmit nem mutatott...
  • Armani
    #10451
    Vicces volt hogy a gyúro ott rohangászott :DDD

    #10449
    Na ja. Csak így tovább, hajrá Fradi!
  • skristof
    #10450
    azért az Eisemann-os Tököli buktatásos eset se volt semmi..
    kicsit meg is zavarodott a bíró

    remélem 2. félidő is ilyen pörgős lesz
  • Gabe18
    #10449
    Na az utolsó 7-8 perc az már igen.Igy kell egy fradinak otthon hajtani.Rosszkor jött a szünet...
  • Gabe18
    #10448
    Egyszerüen semmi elképzelés nincs.Már Lipcsei kaphatott volna egy pirosat mikor utolsó emberként felrugta a kontránál az ellenfelet...
    Na de gól!
    Jókor irtam...

    Mondjuk ettől még akkor is több kéne.
  • Armani
    #10447
    1-1 JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • Armani
    #10446
    Mész te a picsába...
  • Armani
    #10445
    Istenem ilyen gólt bekapni....

    Nembaj még csak 0-1.

    Hajrá Fradi!
  • skristof
    #10443
    fú de lassú eddig a játék..
    mondejuk nem értem, miért nem lehet este játszani a meccseket, nb1be is ott sülünk meg a lelátón.
    most attól még, mert nem minden pályán van villanyvilágítás, az üllőin simán lehetne este 8kor a meccs
  • fradista91
    #10442
    Nem tudom, de én már most pörgök mint az állat, mi lehet azokkal akik ki tudtak menni :))
    Bízom a Fiúkban, és szerintem sem ez életünk meccse, de mindenképp az év legfontosabb összecsapásának (remélem valós) visszavágója!

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • Armani
    #10441
    Adom biza.

    Nekem is csak a tv marad... :'(
  • fradista91
    #10440
    A tvből majd úgyis kiderül hogy a felüljáróból is szurkolnak-e vagy sem :)

    HAJRÁ FRADI!
    GYŐZNI KELL!
  • mukika
    #10439
    Most érdeklődtem a 100% Fradi szerkesztőségénél, akik kapcsoltak a Fradi székház információs irodájába, majd onnét a pénztárhoz kapcsoltak. A pénztárnál egy hölgy vette fel, az ő tájékoztatása szerint mindössze pár száz jegy van hátra, mivel a reggel 10 órai nyitáskor már csak 3800 jegy volt. Szerinte garantált a telt ház... Most még azon filóznak, hogy az E szektorba viszik a tirpákokat, s a 15-16-t is megnyitják. Amely +1200 jegyet jelentene a fradistáknak. További tájékoztatása szerint nincsenek nagy sorok, de sokan, mint pl. Felvidékről vagy éppen Szerbiából (!!) telefonon keresztül foglaltak le jegyet. Infó szerzés 100%-ra biztos!!!!!!!!!!! - fradidrukker - vegeltomi