23418
  • Grenzjager
    #11444
    Erre lehetett számítani azért. Sikertelen pályázat esetén változnak az árak, valszeg erre játszik az angol is, a belga passz, kik ők?

    Most az is elég lenne a hétre ha a Jászberényt lenyomnánk. Rohadt súlyos belegondolva hogy ezeket a sorokat írom. áááááááá gáááz...
    SZAR A EGÉSZ!!
  • Kaplan
    #11443
    Ez már sajnos kezd nagyon tragikomikus lenni..
  • skristof
    #11442
    újabb sikertelen pályázat
  • Csesza
    #11441
    fasza, ezt a többi meccsen is így kéne
  • zaki
    #11440
    Jeee... :D
  • Oncsi
    #11439
    Tököl - Fradi 0-4(0-3)
    4000 néző
    G:Brettschneider(2),Lipcsei,Horváth P.
  • skristof
    #11438
    valóban a szabály szerint jogos volt, bár talán ilyenkor illene mérlegelni.. mondjuk Zahorecz is hülyeséget csinált ezzel az örömködéssel

    mindenesetre a Fradi második gólját lövő Dragóner utolsó emberként kaszálta el Alvest, ami helyből piros, helyette mehetett tovább. utána még volt 3-4 durva faultja, tehát egy meccsen 3szor ki lehetett volna állítani. érdekes volt a spori :)

    a nézőszám viszont tragédia
  • Csesza
    #11437
    értem, nem mintha sajnálnám, hogy kiálíították, mert ha nem akkor lehet nem is egyelítünk

    csak én ilyenért nem nagyon láttam még sárga lapot
  • Oncsi
    #11436
    De jó lenne !!!
  • Oncsi
    #11435
    (A nemzetközi szabályok értelmében az esetért jogosan adott sárga lapot Solymosi Péter játékvezető, ugyanis maximum derék magasságban rázhatja saját mezét az ünneplő labdarúgó.
  • fradista91
    #11434
    Én sajnos nem tudtam menni, mivel már tegnap hazajöttem...
    Javultunk mezőnyben (érzésem szerint), egyetlen szépséghiba hogy a védelmünk mintha az öltözőben maradt volna.

    2 hét múlva Kaposváron ki kell harcolni a továbbjutást, ha rendeződik végre a helyzet (anyagilag+játékosállomány terén) nem lenne rossz az esetleges feljutás mellett egy UEFA Kupa szerepléssel újrakezdeni!?!?!... Egyelőre álmok, de jó kicsit előrenézni.
  • Csesza
    #11433
    2-2



    Csank is folyamat ilyen szar, lélektelen nyilatkozatokat ad, nem is érzem benne, hogy tudna valami tenni ez a helyzet ellen...
  • Csesza
    #11432
    Dragóner
  • Csesza
    #11431
    2-2
  • Csesza
    #11430
    közben kaptunk 2 gólt a szánalmas védelmünknek és a kapusnak köszönhatően

    és a bíró kiállította a Kaposvár 2. számú gólszerzőjét, mert "levette" a pólóját, közben csak felhúzta, tehát tévesen

    SZÁNALOM!!!
  • Csesza
    #11429
    25'

    Nagy - Vasas csere

    sérülés
  • Csesza
    #11428
    nem adtak meg egy NdJodo gólt les címén, eléggé kétes volt
  • Csesza
    #11427
    1-0 ide

    Bartha
  • skristof
    #11426
    este 6kor MK meccs! ki jön? már rég voltam az Üllőin a vendég szektorban :)
  • Csesza
    #11425
    sok kurva szarkeverés...

    nagyon kivan már a tököm, végre van valami kis fény erre bazmeg megin megy a keverés
  • skristof
    #11424
    akkor most olvasd el ezt:

    Népszabadság: McCabe átcsoportosítaná az FTC-re szánt pénzt
    > [2007-10-19 09:26]
    >
    > A Ferencváros potenciális vevõje, Kevin McCabe új tervekkel állt elõ a
    magyar hatóságoknál. Az angol üzletembert továbbra is érdekli a befektetés,
    de nem feltétlenül a jelenlegi kiírás keretein belül.
    > - Rájöttünk, hogy a pályázat nem megfelelõ út a számunkra - jelentette ki
    lapunknak az FTC vevõjelöltje, Kevin McCabe befektetési fõtanácsadója, aki
    az elmúlt két napban a Pénzügyminisztériummal és a pályázatot kiíró
    Kincstári Vagyoni Igazgatósággal tárgyalt a sportklub esetleges
    megvételérõl. Patrick Vangoidsenhoven elmondta: nemcsak megvenni szeretnék a
    Ferencvárost, hanem felvirágoztatni. Azonban - mint közölte -, ha csupán a
    vételár 27 millió euró, nem biztos, hogy megéri a befektetés.
    >
    > - Azaz nem akarnak ennyit költeni? - kérdezem, de a tanácsadó ingatja a fejét.
    >
    > - Valójában ennél is többet fizetnénk, csak nem ebben a formában. A stadion
    felújítására például hatmillió euróval számol a pályázat, miközben a
    rekonstrukcióra nagyságrendekkel több pénzt szánunk. Mi az egész környéket
    újjá akarjuk építeni, mert az az elképzelésünk, hogy a Ferencvárosnak ne
    csak meccsnapokon legyen bevétele. Irodákat, szállodát, szabadidõközpontot
    tervezünk az Üllõi úti telekre.
    >
    > Amint arról beszámoltunk, McCabe egy hónappal ezelõtt sajtótájékoztatón
    mondta el: a szeptemberi határidõig idõhiány miatt nem adták be a pályázatot
    (ahogyan egyetlen más cég sem), de a következõn valószínûleg részt vesznek.
    Néhány nappal késõbb a KVI kiírta az újabb tendert, amely szerint, ha
    egyetlen pályázat érkezik csak, "a Kiíró felhívhatja az ajánlattevõt
    ajánlata módosítására", azaz akár csökkenhet is a vételár. A pályázat
    benyújtásának határideje a jövõ hét szerda.
    >
    > Vangoidsenhoven azt nem árulta el, hogy McCabe cégcsoportja, a Scarborough
    Holding végül is beadja-e pályázatát. Azt azonban elmondta, hogy van egy
    másik javaslatuk, amelyrõl tájékoztatta a Pénzügyminisztériumot és a KVI-t
    is. Ennek lényege, hogy azt az összeget, amit - a pályázat kiírása szerint -
    az államnak kellene kifizetniük, inkább a Ferencvárosba fektetnék.
    "Megtehetnénk, hogy a pályázatban kiírt minimumot, tehát mindössze hatmillió
    eurót költünk a stadionra, közben pedig építkezünk a stadion melletti
    telken, és nem törõdünk a futballklubbal. Ám szerintünk úgy járna mindenki a
    legjobban, ha az FTC az említett kereskedelmi újítások nyomán néhány éven
    belül újra igazi márkanévvé válna, és a vállalkozás mágnesként húzná magával
    az egész környéket" - magyarázta.
    >
    > Kérdés, hogy ezt az érvelést elfogadják-e a magyar illetékesek.
    >
    >
    >
    > Forrás: Népszabi


    minden tiszteletem azoké, akik még bíznak és hallgatják ezt a sok hülye hitegetést :\
  • Oncsi
    #11423
    Van benne valami,de várjuk ki a végét !!!:)
  • Csesza
    #11422
    ezt olvastam,

    és sztem sem véletlen, hogy ez a "srác" (papa) ide jön, szvsz nagyon sok köze van az angol "befektetőnek" ehhez
  • gabber_saviola
    #11421
    a legjobb hogy Te be is dölsz ennek :D
  • Csesza
    #11420
    meg még annyit kell tudni erről az "üzletről", hogy az angol játékos fizetését elvileg az angol "befektetőjelölt" és csapat állja...

    ami azért jelent valamit sztem :)
  • Csesza
    #11419
    az UEFA állásfoglalása viszont egyértelművé tette, hogy Paul Shaw hiába szabadon igazolható, mivel a magyar átigazolási időszak - amely eltér a nemzetközitől - végét jelentő július 25-i dátum idején még profi szerződése volt Angliában, ezért csak a következő átigazolási szezonban valósulhat meg a támadó tervezett átigazolása. Mindez értelemszerűen azt jelenti, hogy Shaw az őszi idényből hátralévő öt bajnokin nem léphet pályára a Ferencvárosban.

  • Zenszkij
    #11418
    nem vmi gólerős...
  • Zenszkij
    #11417
    Gyerekek, mi lesz a Fradival?
  • Oncsi
    #11416
    A 100%Fradi hetilap információi szerint egy korábban a Premier Leauge-ben is szereplő angol játékossal erősödhet labdarúgócsapatunk.
    - 100%Fradi - A 34 éves Paul Show támadóként bevethető, korábban az Arsenal játékosa volt, ahol 12 élvonalbeli meccsen 2 gólig jutott. Shaw 1991-ben az Arsenal színeiben mutatkozott be az élvonalban, majd 1997-ben klubot váltott. Ezután három éven át játszott a Millwallban, később két évig a Sheffield United labdarúgója volt.
    Legjobb éveit a Millwallnál töltötte, ahol 88 meccsen 21 gólt lőtt, majd innen igazolta le 2000-ben 450 ezer fontért (kb. 160 millió forintért) a Gillingham. A játékos a Sheffield Uniteddel való tárgyalások eredményeként került képbe csapatunknál, a "Blades" vezetői ajánlották szakembereink figyelmébe a rutinos támadót.
    Optimális esetben Shaw már hétvégén is bemutatkozhat együttesünkben.

  • pacclacc
    #11415
    Egyépként nem tudom hogy mit hittetek Vincéröl! Ilyen játékosokkal nem lehet erősiteni. Ezek még a fiatalokat is megfertözk!


    Csapatváltás!
  • pacclacc
    #11414
    MI VAGYUNK A FERENCVÁROS!
    KÜZDENI MINDIG, FELADNI SOHA!

    Már csak a szurkolokba van meg, de egyre kevesebbe! :(
  • gabber_saviola
    #11413
    el kell mostmár mindenkit zavarni a fenébe, és jöhetnek a fiatalok
  • zaki
    #11412
    Kemenes egyébként most hol játszik?
  • zaki
    #11411
    Jöhet ide akár Mourinho is... :o
  • banok
    #11410
    de Csanknak lenne a dolga motiválnia őket.
  • Mor3llo
    #11409
    ez egy szégyen srácok...lélektelen játék, 1 normális passz nem volt, helyzet komolyan nuku...ez nem 1 vereség, ez nem zakó volt...EZ SZÉGYEN! és nem Csankot kell szidni, hanem azt a 11 lélektelen játékost a pályán...
  • fradista91
    #11408
    nem tudok mit hozzászólni a mai produkcióhoz. a Tábor ma is kitett magáért. fasszop* leosok lementek keménykedni, remélem egyszer úgy elkapják őket... szóval ne tudjanak többet lábra állni.

    miért érzem úgy hogy ezzel hogy bemehettünk nem lett semmi jobb, legalább amíg nem láttam ezt a szart nem vette el az életkedvem. valamit tenni kell mert különben elveszünk.

    MI VAGYUNK A FERENCVÁROS!
    KÜZDENI MINDIG, FELADNI SOHA!
  • zaki
    #11407
    Ennél lejjebb már nincs.
  • DONGUBA
    #11406
    Fradigyalazas kecskemeten :(
  • Kori
    #11405
    ezt a hatalmas ÉGÉST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!