23418
  • Gunnersboy
    #12103
    Na mégis hazaértem, eddig nemrossz a pepsifoci.hu-s közvetítés, még egyszer sem akadt meg :)

    itt lehet nézni
  • Fabio Capello
    #12102
    Ez a spanyol, francia és portugál bajnokságokra vonatkozik: az egykori gyarmatországok labdarugói nem számítanak EU-n kívülinek
  • Grenzjager
    #12101
    USGYI IRÁNY NÉPLIGET!
  • Csesza
    #12100
    :O
  • Oncsi
    #12099
    spanyol liga szabályai szerint egy csapatban egyszerre 3 európai uniós országon kívüli játékos szerepelhet, a Madridban Marcelo, Robinho és Diarra foglalják ezeket a helyeket… egészen idáig. Nem arról van szó, hogy a mali megkapta volna a spanyol állampolgárságot, hanem a Real Madrid és a Getafe felhívta a Spanyol Szövetség figyelmét egy EU-s rendelkezésre, miszerint Afrika, a karibi térség és a csendes-óceáni térség 79 országából érkező munkavállalók nem számítanak EU-n kívülieknek. Ezen országok közé tartozik Mali is, így a védekező középpályás nem foglal el helyet többé ilyen értelemben. A Spanyol Szövetség elfogadta a klubok kérelmét (a Getafe Uche esetében jutott eredményre), bár FIFA és az UEFA valószínűleg nem veszi jó szemmel szabályainak megkerülését, és akár folytatása is lehet az ügynek. Diarra számára jó hír lehet még, hogy mire visszatér az egy hetes válogatott szünet után már vége lesz a Ramadánnak, a Recretivo elleni meccs volt az utolsó ebben az évben, amikor ilyen körülmények között kellett játszania.

    Valami tényleg rémlett:D:D
  • Solt
    #12098
    Diarra szerintem Francia állampolgár is...

    Ha nem EU-n kívülinek számít, akkor minek? :)
  • Csesza
    #12097
    hülyeség... :)
  • Oncsi
    #12096
    Valami olyat olvastam,hogy az Afrikaiak nem számitanak Eu-n kivülinek.......Ez volt a Realnal Diarra esetében is..de homályosak az emlékek...
  • Csesza
    #12095
    a Vecsés elleni "idegenbeli" meccsre beadtuk a kérvényt, hogy itt játszunk az Albert-stadionban, de ez az MLSZ elutasította, akkor gondolom marad a Puskás

    és megjött az afrikai játékosok játékengedélye is, tehát akár már hétvégén is játszhatnak
  • Fabio Capello
    #12094
    hm, jólenne látni majd :)
  • Gunnersboy
    #12093
    ajj és pont nemlátom :S
  • Csesza
    #12092


    kíváncsi leszek rá
  • Csesza
    #12091
    Egyeztettek a Fradi-válogatott meccsről

    Mindkét pályára lépő csapat az aktuálisan legerősebb összeállításban játszik majd, s - az eredeti megállapodásnak megfelelően - minden bevétel a házigazda és rendező Üllő útiakat illeti.

    május 21.-én lesz a meccs
  • Lionel
    #12090
    Élő internetes TV-közvetítés a Fradi meccséről!


    A pepsifoci.hu múlt heti, élő internetes közvetítése túlzás nélkül nevezhető mérföldkőnek, hiszen soha korábban nem fordult elő, hogy magyar bajnoki mérkőzés kizárólag az interneten legyen követhető élő képben. A pepsifoci.hu és a Neteyes Kft. közreműködése révén létrejött közvetítés nagy sikert aratott. Honlapunk már a meccs alatt és az azóta eltelt napokban is rengeteg pozitív visszajelzést kapott, és azóta is özönlenek a kérések, hogy a következő hetekben is közvetítsünk magyar bajnoki találkozókat élőben.

    - pepsifoci.hu - Nos, jó hírrel szolgálhatunk a honi futballszurkolóknak, hiszen ezen a héten sem maradnak élő internetes közvetítés nélkül. A felfokozott érdeklődésre való tekintettel a pepsifoci.hu, a Neteyes Kft. és az ftc.hu közreműködésében szombaton a Ferencváros első hazai bajnoki mérkőzése kerül közvetítésre.

    Már a múlt heti közvetítésünket követően tömegével kérték a vélhetően Fradi-szurkoló olvasóink, hogy a zöld-fehérek idénynyitó meccsét közvetítsük, ám akkor mindez időbeli korlátok miatt természetesen már nem volt kivitelezhető. Ám most jó hírrel szolgálhatunk: az elmúlt napok sikeres egyeztetéseinek köszönhetően szombaton 18 órakor a Ferencváros-Kazincbarcika NB II-es találkozót közvetítjük. A többkamerás közvetítést, riporter segítségével, és lassításokkal megtűzdelve, reményeink szerint profi minőségben élvezhetik majd a pepsifoci.hu oldalra kattintó olvasóink.

    Jó hír, hogy a közvetítés ezúttal is teljesen ingyenes lesz. A jövőben vélhetően SMS-es fizetéssel lehet majd nyomon követni a találkozókat, de egyelőre szombaton még egy fillérjébe sem kerül ez a forradalmi újítás a magyar fociszurkolóknak.
  • Csesza
    #12089
    akkor remélem majd a köv. bajnokin bemutatkozhatnak :)

    :D
  • Fabio Capello
    #12088
    :ADSDASSD

    Énis ezt mondanám :D
  • Grenzjager
    #12087
    Ez most kivételesen tévedés! - kikérem magamnak
    Most a meló húzódott el hajnalig... igaz, mert volt pótolni valóm, az pedig, meg azért volt mert... és végülis megérkeztünk...
  • Fabio Capello
    #12086
    nem kellett volna este bebaszni, és akkor nem lennél másnapos
  • Grenzjager
    #12085
    ..ja és Csesza meg ne kérdezze hogy miét van duplán, mert jó magam se tudom... biztos mert reggel van....
  • Grenzjager
    #12084
    Úgy tűnik a Kazincbarcelona ellen nem játszanak az elefántok...


    – A Sheffieldtől kerültünk Kínába, s most onnan jöttünk Magyarországra. Jól éreztük magunkat Kínában is, de örülünk annak, hogy Európában futballozhatunk. Izgatottan várjuk a bemutatkozást – nyilatkozta Dramane. Az afrikai játékosok napok óta vártak arra, hogy elindulhassanak Magyarországra. A vízumuk azonban csak most készült el, így az első idei bajnokin nem tudtak pályára lépni. A futballisták első kérdése az volt, hogy mit játszott a Fradi a hét végén, s igencsak örültek, amikor elárultuk, hogy 4- 3-ra nyert a Csank-csapat. A légiósok meglepő tájékozottsággal beszéltek az FTC-ről.


    – A Sheffieldtől kerültünk Kínába, s most onnan jöttünk Magyarországra. Jól éreztük magunkat Kínában is, de örülünk annak, hogy Európában futballozhatunk. Izgatottan várjuk a bemutatkozást – nyilatkozta Dramane. Az afrikai játékosok napok óta vártak arra, hogy elindulhassanak Magyarországra. A vízumuk azonban csak most készült el, így az első idei bajnokin nem tudtak pályára lépni. A futballisták első kérdése az volt, hogy mit játszott a Fradi a hét végén, s igencsak örültek, amikor elárultuk, hogy 4- 3-ra nyert a Csank-csapat. A légiósok meglepő tájékozottsággal beszéltek az FTC-ről. (tepsifoci:P )
  • Grenzjager
    #12083
    Meglepetés készül szurkolóinknak

    Az FTC hírei szerint az új tulajdonosunk meglepetéssel készül kedveskedni a Fradi-szurkolóknak.

    Információink szerint szombatra már zöld-fehér csíkos színben fog pompázni a stadion jelenleg ütött-kopott szürke külsõ fala. Pillanatnyilag az Üllõi-úti oldalt festik szorgos kezek.
  • Csesza
    #12082
    nem :(
  • GTheo
    #12081
    Mutatják hétvégén a meccsünket?
  • Csesza
    #12080
    -.-
  • gabber_saviola
    #12079
  • Matthew Prosac
    #12078
    " de nyilvánvaló, hogy szokniuk kell még a társakat. "
    már megijedtem, hogy a sportágat..
  • Csesza
    #12077
    2-1-re nyertünk a Szigetszentmiklós ellen - Moussa és Tidiane bemutatkozott

    Góljainkat Shaw és Bartha szerezték

    A második félidőben főleg mezőnyjáték folyt a pályán, Lisztes több alkalommal is szép megmozdulásaival szórakoztatta a közönséget.

    A két elefántcsontparti játékos többször is kapott tapsot a nézőtérről, de nyilvánvaló, hogy szokniuk kell még a társakat.
  • Csesza
    #12076
    :DDDddddddd
  • Solt
    #12075
    húúúha... gyanús vagy nekem!!! :))))
  • Grenzjager
    #12074
    mondjuk a Dobozi se tiszta, volt aPEH osztályvezető, Szilvássycimbora.... na de még sem leokutyák...
  • Grenzjager
    #12073
    Ez pedig külön öröm, hogy a Fradistákat viperáztató cég eltűnik!! Juh-éjjj
  • Grenzjager
    #12072
    MIKOR LESZ MÁR SZOMBAT?!?!?!?!

    Éreztétek-e már ezt a gyönyörű érzést
    csak a szombatra vársz ez egy igaz szenvdély!!!!!!!!
  • Grenzjager
    #12071
    Duna TV Sport Hírek

    ja igen, és egy tetszető hozzászólást idézek:
    ...nem feketék! csak sötétzöldek! HAJRÁ FRADI! :))
    Én az elefántokkal vagyok :)


    McCabe nem jön amúgy szombaton:(

  • Csesza
    #12070
    már a holnapi barátságos meccsen is pályára lépnek és gondolom ha jól játszanak akkor lehet majd a köv. bajnokin is nyomják majd :)
  • Kanál
    #12069
    nekem szimpik :D
    barcika ellen remélem megleshetem őket
  • Gunnersboy
    #12068
    A:SD_asD_:a.s_D
  • Matthew Prosac
    #12067
    ja.., a baloldali meg a bármixer, a jobboldali meg dobos
  • Gunnersboy
    #12066
    középső jócsákó ránézésre:D
  • Matthew Prosac
    #12065
    idelöktek 3 negrót kínából hogy neszetessék,erősítés. ezekről a fiúkról eddig nem hallott senki semmit, ha kicsit is kiemelkednének a lagymatag átlagból akkor lenne már valamilyen karrier a hátuk mögött.(egykét francia csapatot csak megjártak , ügye? -kitudja)
    amúgy meg az angolok kicsit gondolkodhatnának, főleg miután elolvassák, hogy hány nemEU-s szerepelhet egyszerre a pályán. én angoloknak jobban örültem volna, ez a 3 "igazolás" így csak népnek a cirkusz..
  • Fabio Capello
    #12064
    az se rajtunk múlik hogy mekkora a balhé.... Nem kell hergelni, nem lesz balhé, ennyi