23418
  • Csesza
    #12384
    nem kellett volna pirosat adni
  • Takezó
    #12383
    na most ez meg mi volt? sporit meghívták egy sheffieldi nyaralásra?
  • Csesza
    #12382
    nah ezt tényleg nem kellett volna
  • Csesza
    #12381
    hova jön ki????? tolták ki a játékost az oldalvonal irányába, nem is tudott volna nagyon befele menni
  • Csesza
    #12380
    IDIÓTA HOLCZER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • Takezó
    #12379
    ecsém, hogy Holczer mekkora segg...
  • Csesza
    #12378
    meg nem adott gól :SSSS
  • Csesza
    #12377
    gyerünk máááááááárrr
  • Csesza
    #12376
    2-2

    :S kontra
  • Csesza
    #12375
    4-1

    0-1 :S
  • Csesza
    #12374
    félidő 2-1 ide

    Shaw gólja szép volt, az orosházai gól vilszont katasztrófa

    ez a Kulcsár - Bartha bal szél nekem nagyon tetszik

    remélem a köv. félidőben, mivel már megvan a vezetés is, hogy hajtani fognak és mégtöbb gólt lövünk
  • Csesza
    #12373
    köszi :)
  • Takezó
    #12372
    de szánalmas gól...
  • mukika
    #12371
    KBSC - Szolnok 3-0
    Tököl - KTE 0-0
  • mukika
    #12370
    mms://195.228.152.47:88/foci

    ha más is inkább otthon maradt
  • Grenzjager
    #12369
    igen, ők nem nagyon szoktak kézin feljönni...


    ...ez volt az utolsó rangadó az idei szezonban az egész Club számára
  • bmffm856
    #12368
    ott voltam... kocsival mentünk, mihelyt kiléptünk a kocsiból a csarnok előtt, olyan disznószag csapott meg, hogy kb 20 percig nem éreztünk szagokat :D :D :D
    és kondásék nem válaszoltak arra hogy mikor jönnek Budapestre... :(
  • Grenzjager
    #12367
    Debrecen-FTC 26-27 !!
    Ferencváros: PASTROVICS - Kovacsicz 3, SZAMORÁNSKY P. 4, Uhraková 1, ZÁCSIK 4, Szucsánszki 2, JUHÁSZ 8 (6). Csere: Soós 3, Ilyés 2, Szamoránsky A.
    Pastrovics Melinda nyilatkozik
  • Csesza
    #12366
    Szívbeteg a Fradi játékosa: kérdéses, hogy folytathatja-e
  • bmffm856
    #12365
    voltunk lent szolnokon cimborákkal, a játékot és az abból egyenesen következő végeredményt látva cimbora azt mondta ő bizony többet a büdöséletbe se megy meccsre. (genetikusan Fradista gyerekről van szó). másnap már jött az ötlettel mi lenne ha lemennénk a Mezőkövesd ellen is, egyből rábólintottunk a többiekkel :)
    tényleg a REMÉNY hal meg utoljára...
  • Grenzjager
    #12364
    Én kimegyek... elöszőr is lehiggadtam :))
    másodszor ott a amíg van REMÉNY, nem lehet feladni. A szurkolók úgysem adják fel. A másik nagyon kiváncsi vagyok hogy hányan leszünk az Orosháza ellen, meg kik jönnek ki majd a meccsre, ezek után is a FRADIRÉT...

    ..már ezt is durva így leírni... tuti nem lesz Kazincbarcelona elleni hangulat... sajna...
  • Csesza
    #12363
    Szombati meccset is megelehet nézni a pepsifoci.hu-n élőben aki nemtud kimenni a meccsre
  • Csesza
    #12362
    Mátyus sem játszhat hétévégén a 3 sárga lapja miatt, mondjuk sztem jobb is, mert nélküle sztem csak biztosabb lehet a védelem, főleg a bal oldal, mert ő oda kivan rakva és olyan lassú, hogy bárki lefutja...
  • Grenzjager
    #12361
    Monhatni a szezon utolsó rangadója következik a vizilabdát leszámítva, tán az összes csapatsportban.

    DVSC-FTC, bajnoki női, kézialbda, 2008. ápr. 4.

    Debrecenben már hangolnak
    ...hangoljanak csak...
  • ICEMAN15
    #12360
    Remélem igen!!De jobb lenne ha a jó teljesítményünk miatt írnának rólunk :S
  • Fabio Capello
    #12359
    O.o Megint ismertek leszünk a világban?
  • Csesza
    #12358
    :O

  • Csesza
    #12357
    Souare kijött a kórházból, de nagyon úgy néz ki, hogy ezen a hétvégén sem játszhat :S
  • Csesza
    #12356
    nemkéne ráfogni a rossz eredményeket és a gyenge játékot a "pénzügyi körülményekre", mert ez nem attól van, ha meg nem tetszik neki, akkor meg el lehet menni...
  • Grenzjager
    #12355
    400 millió forint sem elég az NB I-hez?
    Első osztályú körülmények, másodosztályú csapat? A Szolnok elleni vereség (1-2) után hat pont az FTC hátránya az NB II Keleti csoportjában, így lehet, hogy az idén is elúszott számára az NB I. Pedig a focisták sokkal jobb körülmények között készülnek riválisaiknál, a klub költségvetése annyi, mint a Szolnoké, a Kecskemété és a Vácé összesen. Csank János (61) vezetőedző mégis panaszkodik.
  • Grenzjager
    #12354
    Szolnok - Fradi ehy 10 perces összefoglalaló a szurkolásról. Az elején a koreo nagyon jó volt.

    ..szóval várjuk vissza a jegy árat a játékosoktól...
  • jazzy
    #12353
    Ez a jó hozzáállás! Nem az én csapatom volt rosszabb vagy a másik jobb hanem az ellenfél volt balfasz! Feldobálta magát mind! Bezzeg a fradiban ilyet még sohasem láttunk.
  • ICEMAN15
    #12352
    "mert ez már a nagyon sokadik lélektelen meccsük volt....
    Fradi mezbe bújt focisták, akik nem tudnak megszakadni a Fradiért, nem győzni kell, de rendesen hajtottak volna. Oké az utolsó 10 percben jól nyomták, de mit csináltak a többi 80 percben? És ott jött ki a drukkerekből, hogy akkor jövőre is marad a faluturizmus nb2-vel..."Na ez egy nagyon konkrét válsz volt és igaz,köszi!!
  • Grenzjager
    #12351
    "Kikapott és nehéz helyzetben Hat pontra nőtt az NB II Keleti csoportjában a listavezető Szolnok előnye, miután hazai pályán 2–1-es győzelmet aratott a Ferencváros fölött. Könnyen lehet, hogy az FTC már csak álmodozhat a feljutásról, bár sokan azt mondják, hogy a hátralévő tíz fordulóban még sok minden történhet. A mintegy hatezer ferencvárosi szurkoló elkeseredve hagyta el a stadiont, jó kétszázan meg is várták az öltöző előtt a csapatot: szidták a játékosokat és az edzőt. A mérkőzésen kisebb rendbontás történt. Az első félidő végén többen megindultak a pálya felé, amikor a házigazdák megszerezték a vezetést. A meccs végén pedig rohamrendőröknek kellett közbeavatkozniuk. Az egyik biztonságinak a kulcscsontja is eltörött.

    Lipcsei Péter csapatkapitány is maga alatt volt a lefújás után. A sokat megélt korábbi válogatott futballista így vélekedett: "a Szolnokra látogató szurkolók igazán megérdemelték volna, hogy győzelemmel térjünk haza. Azt mondhatom, hogy a döntetlen talán igazságosabb lett volna, de a futball nem kívánságműsor. Roppant nehéz a feladatunk, de mégis azon a véleményen vagyok, hogy az nem fradista, aki ebben a helyzetben feladja."

    A Ferencváros vezetőedzője, Csank János kiemelte, hogy futballistái az első félidőben idegesen, pontatlanul játszottak, ráadásul a szolnoki kapus és az egész hazai csapat nagyon jó napot fogott ki. A második félidőben ennek ellenére Shaw, Bartha és Ndjodo több gólt szerezhetett volna, de elpártolt a szerencse a csapattól. Csank is látja, hogy nagyon nehéz helyzetben van a Fradi, de nem adják fel. A szakmai munkát felügyelő Bobby Davison udvariasan elhárította érdeklődésünket, mondván, ő csak a szezon végén értékeli a csapat munkáját, addig a mérkőzések után a vezetőedző feladata nyilatkozni.

    A klub kommunikációs igazgatója, Ganczer Gábor azt mondta, hogy az új tulajdonossal, Kevin McCabe-bel kötendő szerződésnek nem kitétele, hogy az FTC az NB I-ben szerepeljen. Csak az a kikötés, hogy a csapatnak minél hamarabb vissza kell kerülnie az élvonalba, lehetőleg már az idén. A kommunikációs igazgató mindenesetre optimistán azt mondta, hogy a tíz forduló alatt lehet még harminc pontot szerezni, és biztos benne, hogy a vetélytársak nem fogják botlás nélkül hozni a hátralévő találkozókat."

    - szóval megy a szokásos magyarázkodás... csodavárás... álmodozás, arról szó sincs hogy majd KÜZDENI is fognak a FERENCVÁROSért... 30 pont? vicces... mert ha 30 pontot is szerzünk, 3-szor kell buknia a Szolnoknak..
  • Grenzjager
    #12350
    mert ez már a nagyon sokadik lélektelen meccsük volt....
    Fradi mezbe bújt focisták, akik nem tudnak megszakadni a Fradiért, nem győzni kell, de rendesen hajtottak volna. Oké az utolsó 10 percben jól nyomták, de mit csináltak a többi 80 percben? És ott jött ki a drukkerekből, hogy akkor jövőre is marad a faluturizmus nb2-vel...
  • gercse
    #12349
    Azért meg lehet őket érteni, kimentek több ezren buzdítani őket, és mit kaptak? nem sokat, eléggé lélektelen volt a csapat, nincs igazi hajtás, nem küzdenek a labdákért, nincs az a tűz aminek ott kéne lennie...

    Én is ideges voltam emiatt, de nem érdekel az sem, ha még 1 évet kell maradnia a fradinak az nb 2-ben, akkor legalább rájön mindenki, hogy ilyen focival nem megyünk semmire, több fiatal kell, más felfogás, meg lehetne sorolni, de a lényeg hogy küzdeni kell
  • ICEMAN15
    #12348
    1 dolog van amit nem tudok megérteni!!!!
    Miért kell szidni azt a csapatot akinek szurkol az ember, ilyen az élet, megesik az ilyen, persze nem így kellet volna lennie, kegyetlen mérges voltam én is!!??.De nem tudnám így szidni mert nekik szurkolok mióta csak vagyok.Inkább fasz szolnokiakat kéne szidni mert állandóan feldobták magukat!!!!!!!!!!!(EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM LEGALÁBB IS!!!)
  • torrente
    #12347
    Normális esetben így működne, de nézd meg a Honvédot is: elszállt az eredményesség, pedig csak és kizárólag a focira kell a játékosoknak koncentrálniuk.
  • Grenzjager
    #12346
    ja meg Holzer, na ő is egy rakás bénaság, de még mindig jobb mint a polák lepke kapus.... szánalom... 2 kapura lövés, 2 bekapott gól... a második 20-25 méterről, hatalmas volt, ez tény.
  • Csesza
    #12345
    az volt persze, mindenkinek lehet gyenge napja, de akkor abból is hozzá ki a 100%-ot