23418
  • Grenzjager
    #12464
    Nagyon gagyi meccs volt.... még jó hogy lehet sört kapni a stadionban...
  • Csesza
    #12463
    mondjuk annyi pozitívum volt, hogy nem a trotty Mátyus volt a bal hátvéd akit mindig lefut bárki és bármikor hanem visszarakta középre és Vasas volt a bal hátvéd
  • Csesza
    #12462
    fantasztikus, hogy kemény 1 góllal tudnak nyerni hazai pályán egy Bőcs ellen :S

    gondolom NdJodo belebotlott a labdába, de persze pozitívum, hogy nyertünk
  • sb1
    #12461
    Vége, nyertünk ! A tabella jelenlegi állása: 1. Kecskemét 54 pont, 2. Szolnok 50 p., 3. FTC 46 p. Piszkos nehéz lesz, de HAJRÁ FRADI!!!
  • sb1
    #12460
    Jelenleg vezetünk 1:0-ra , a Szolnok pedig szopott Vácon 5:0-ra !!!
  • Fabio Capello
    #12459
    HAAAALELUJA! Csank, viszlát!
  • Csesza
    #12458
    "Minden játékosnak a végsőkig kell küzdenie, ha a Ferencváros mezét viseli. Hangsúlyozom, senkinek sem biztos a helye, a labdarúgóknak minden héten meg kell küzdeniük azért, hogy a jövő héten is a kezdőcsapat tagjai legyenek. Annak idején a Sheffield United, a Leeds United és a Derby County mezében én is megharcoltam minden labdáért, és ezt várom el mindenkori játékosaimtól. Ha ezt a mentalitást magukévá teszik, akkor a képességeik legjavát nyújtva eredményesek lehetünk az elkövetkező nyolc fordulóban."
  • Csesza
    #12457
    zsííír :)

    nah erre nem számítottam

    SOK SZERENCSÉT DAVISON-NAK!!!
    avagy
    GOOD LUCK DAVISON!!!

    :D
  • Grenzjager
    #12456
    Bobby Davison váltja Csank Jánost a Ferencváros kispadján!!!!!!!!!!!!
  • Grenzjager
    #12455
    ..akkor inkább a Honvéd vagy a válogatott.... :D
  • Csesza
    #12454
    Détári: A válogatott, a Fradi vagy a Honvéd kispadjára azonnal leülnék!
  • Grenzjager
    #12453
    Zarzycki megsérült :(
    ismét Holczer véd...... ahány kapura lövés lesz, annyi gólt kapunk...
  • Grenzjager
    #12452
    a csapatbuszt megállították egy kis trécslésre, de jött a yard...

    röviden így jött le a médiában:
    "Hír Tv információi szerint a Fradi szurkolói Szeged belvárosában megállították a csapatot szállító buszt. A rendőrök percek alatt ott teremtek, így a csapat tovább folytathatta az útját Budapest felé."
  • Fabio Capello
    #12451
    nemtudom miről beszélsz, nem mintha ott lettem volna...
  • Grenzjager
    #12450
    Busz stop Szegeden
  • ICEMAN15
    #12449
    Hát ez a szégyen!!!Kis csóri tanyasi csapatok ellen döntetlenek, minimum 4-0 kéne győzni!!!!!!!
  • Grenzjager
    #12448
    Makó - FTC 2-2 (a meccs)
    A végén az egyenlítő gól, így videón nagyon komoly, kár h ehhez végig kell szenvedni vagy 6-7 percet... semmit sem csinál a védelmünk, egyedüa Souarre (tuti nem írom jól a nevét) tett vmit a gól ellen kúszvamászva...

    Makó - FTC (1899.hu)


    Lisztes többet akar játszani

    A tavaszi szezon előtt az utolsó pillanatokban szerződtette a Fradi saját nevelésű futballistáját, Lisztes Krisztiánt, akinek sikeres német légiós életét egy súlyos sérülés követte, mégis úgy várták a Fradi-drukkerek, mint a Messiást. Hiába, az NB II Keleti csoportjában szereplő csapatban még egyszer sem játszott végig 90 percet.
    - Négy éve szenvedett térdszalag-szakadást. Hogy van a korábban sérült lába? - kérdeztük Lisztest Krisztiánt.
    - Minden rendben, bírom a gyűrődést - válaszolta a Stuttgart, a Bréma és a Mönchengladbach korábbi játékosa.
    - Mégis hol be-, vagy lecserélik. Ennek mi az oka?
    - Erről edzőmet, Csank Jánost kellene megkérdezni. Az elvesztett Szolnok elleni mérkőzés után a hazai, Orosháza elleni találkozón még szerepet sem kaptam.
    - Ellenben a hétközi, III. Kerület elleni edzőmeccsen a szakemberek szerint csapata legjobbja volt.
    - Mindegy, mi a tét, mindig megpróbálok a legjobb tudásom szerint futballozni. Ha lehetőséget kapok a vasárnap Makón, ott is megteszek mindent a győzelemért.
    - Már új, rövidebb frizurával....
    - Remélem, nem járok úgy, mint Sámson, aki a hajával együtt elveszítette az erejét.
    - Csoportjukban az első Kecskemét hat, a második Szolnok öt ponttal vezet a Fradi előtt. Összejöhet a feljutás?
    - Sajnos már nem a mi kezünkben van a saját sorsunk, de ha a hátralévő kilenc meccsen százszázalékos teljesítményt nyújtunk, feljuthatunk az NB I-be.
    - Mi lesz, ha ott ragad a csapat az NB II-ben, marad az Üllői úton?
    - A szerződésem nyárig szól. Hogy azután mi lesz, kivel számolnak, nem tudni. De ezen még nem rágódom, a hátralévő 9 forduló izgat. (nb1.hu)
  • Grenzjager
    #12447
    májusig tuti hogy marad Csank....
    :(((

    és jó lenne ha akkor most pár pl gyogyó már nem is játszana, minek, csak kölcsönjátékos... meg a többi sem aki takarodni fog....
  • 9csöves9
    #12446
    persze hogy nem,megvárja míg kirúgják kell neki a "végkielégítés"
  • Csesza
    #12445
    Csank nem gondolkodik a lemondáson...
  • ICEMAN15
    #12444
    Ha megfigyelitek pontról pontra ugyan az van mint tavaly csak más a körítés, kell az eredmény bukás nélkül és egyszerűen leblokkol az öreg, nem tud mit kialálni ha valamilyen nyomás van a csapaton!!!!!!"VISZLÁT CSANK, NEM FOGSZ HIÁNYOZNI"!!!!!!!!!!!!
  • Gunnersboy
    #12443
    állítom egy orosháza szintű csapatnál hamarabb kirakták volna ilyen játék melett...
  • Csesza
    #12442
    hát igen, ez a Csank taktika, hogy ha lövünk 1 gólt akkor mehet a védekezés, de hogy-hogy nem kiegyenlítenek és akkor lövünk még1et és ismét védekezés, ebből megint az lesz, hogy kapunk még1et :S
  • Fabio Capello
    #12441
    A legjobb amit kitalálhat, az az hogyha önként lemond.
  • Gunnersboy
    #12440
    áhh, a faszomat az ilyen meccsekbe, Csank is kitalálhatna már valami újat, ennél roszabbat úgysem tudna....

    ettől függetlenül, ez igen kevés, úgyhogy viszlát, szánalom amit itt művel....
  • Fabio Capello
    #12439
    Najó ez mostmár szánalmas, az utóbbi hetek formája abszolút megmutatta, hogy csank nem képes felvinni a Fradit az első osztályba, vérfrissítés kell. Csank ez kevés, viszlát!
  • gercse
    #12438
    szánalomra méltó az egész...
  • Kaplan
    #12437
    Mit vártok ettől a csapattól, még mindig nem értem mire ez a nagy felháborodás, el kell ismerni ezek ennyit tudnak. Vagy még ennyit sem...
  • banok
    #12436
    sírni lenne kedvem.
  • fradista91
    #12435
    TAKARODJON AZ ÖSSZES FÉREG!
  • gercse
    #12434
    kész, vége, valaki(k)nek menni kell...
  • fradista91
    #12433
    2-2
  • Matthew Prosac
    #12432
    hálistennek azóta már 1-2, de természetesen jött az egyenlítés ahogy megmondtam..
  • Mor3llo
    #12431
    1-2 Lipcsei :)
  • ICEMAN15
    #12430
    a k... eget, mi ez a védelem!!!!!!????
  • Matthew Prosac
    #12429
    az utóbbi mérkőzések tapasztalatai után nemsokára jön az egyenlítés is..
  • Csesza
    #12428
    Kulcsár góól :)

    0-1
  • Csesza
    #12427
    én azthittem lesz élő kép is :S
  • Takezó
    #12426
    most nem lesz pepsifocin élő, ne?
  • Csesza
    #12425
    az élő linkekeket ki lehet ám majd ide rakni mielőtt megy a meccs :)