23418
  • Csesza
    #13307
    a Vasas pályán lesz a Magyar Kupa meccs

    ha túljutunk a Leányfalun akkor a következő körben a Szigetszentmiklós vár...
  • forsbergp21
    #13306
    Gyógyulást Peti!!!
  • Csesza
    #13305
    Lipcsei: Nem adom fel!

    Mikor műtenek?

    - Ezt pontosan még nem tudom, hiszen szerdán még Berkes főorvos úr is megvizsgál a Sportkórházban. Kedden már Lejkó doktor is megnézte a térdemet, sajnos jó hírekkel nem tudott szolgálni.

    Emlékszel rá, hogy hogyan történt az eset?

    - Éjjel ezerszer visszapörgettem az eseményeket, és megbántam, hogy 5-0-s vezetésnél belementem egy ilyen kétes szituációba. Szerettem volna megszerezni egy labdát, igyekeztem harcosan közbelépni, de sajnos letapadt az egyik lábam, ez volt a legnagyobb gond.

    Az első hírek szerint a visszavonuláson törted a fejed.

    - Az első gondoltam valóban ez volt. A feleségem, mint oly sokszor, most is mellettem van, és az ő hatására most már optimistábban látom a dolgokat. A "második" gondolatom már az, hogy nem szabad feladni, mindenféleképpen megpróbálkozok a visszatéréssel. Meglátjuk, hogy hogyan sikerül majd a rehabilitáció, de amíg megvan az esély, hogy újra játszhassak, addig hiszek ebben. Sajnos az első diagnózisok szerint legalább féléves kényszerpihenő várhat rám. Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat, szerencsére érzem, hogy sokan vannak mellettem, ők is erőt adnak ahhoz, hogy ne adjam fel.


    HAJRÁ PETI!!!
  • Mor3llo
    #13304
  • gabber_saviola
    #13303
  • Csesza
    #13302
    bazzzz :CCCC
  • PS3Fun
    #13301
    Lipcsei előreláthatólag 6-7hónap kiesés...
    sokak szerint vége is a pályafutásának
    első és oldalsó szalagszakadás
  • gabber_saviola
    #13300
  • forsbergp21
    #13299
    én is :SS
  • forsbergp21
    #13298
    Aki egy kicsit is ért a focihoz, az észreveszi a tehetséget Holczerben és Fitosban.
  • Csesza
    #13297
    Bobby Davison:


    Nagyon boldog vagyok, hogy ilyen eredményes játékkal szolgáltuk ki a szurkolóinkat, de ugyanakkor csalódott vagyok a bekapott gól miatt. Néha nagyon nehéz olyan mérkőzést játszani, ahol ilyen hamar emberhátrányba kerül ellenfelünk, a Békéscsaba hozzáállása szimpatikus volt, de hangsúlyozom, morcos vagyok, nem kellett volna gólt kapnunk.

    Nem tudok sokat jelenleg Lipcsei sérüléséről, hamarosan kórházba viszik, megröntgenezik, holnap lesz meg az eredmény. Nagy fájdalmat érez a lábában, holnap reggelre többet tudunk majd. Reméli, hogy ez a csapat igazi arca, múlt héten az első 45 perc volt katasztrófális, remélem ez az első, és az utolsó ilyen alkalom is volt. Majd az idő megadja rá a választ. Ferenczi csapattársai is legalább ekkora dícséretet érdemelnek mint ő, hiszen a helyzeteket csak az ő segítségükkel lehet gólra váltani, így senkit nem szeretnék külön kiemelni. Nem értek egyet azzal, hogy gond lenne kapusposzton. Nincs több tervezett igazolás, 38 főből áll az első csapat kerete. Minden mérkőzés után csak a következőre figyelünk, holnap le fogok ülni a stábbal, és eldöntjük, kinek adunk lehetőséget a Magyar Kupa mérkőzésen.



    remélem Lipcsei Petinek nincs komolyabb baja :S
  • McFrost
    #13296
  • gabber_saviola
    #13295
    Holczer és Fitos játéka nagyon nem tetszik nekem
  • Csesza
    #13294
    vége

    6-1

  • Mor3llo
    #13293
    Ejj, az ilyeneket be kellene fejezni :P
  • Mor3llo
    #13292
    Nah, Palika csak megvan az :D
  • Csesza
    #13291
    nah SHAW, megérdemelte

    6-1
  • Mor3llo
    #13290
    Ájj Fitos, kár, majdnem ott volt a 6.
    Abdi labdájának szeme volt :D
  • Solt
    #13289
    Kapus és védelmi gondjaink vannak, és lesznek is még... élesebb meccseken lesznek gondjaink...
  • Csesza
    #13288
    :CCC

    csúúúf
  • Csesza
    #13287
    Holczer majdnem nem bírta ki megint gól nélkül
  • gabber_saviola
    #13286
    remélem több megtorpanás nem lesz idén
  • Csesza
    #13285
    2s emberelőny!!!

    ez is jogos volt, nemkicsit
  • McFrost
    #13284
    így kell, ilyen hozzá állással és játékkal kell vissza jutni
  • Csesza
    #13283
    5-0

    Dragóner!!!
  • Csesza
    #13282
  • Kaplan
    #13281
    Eredményjelző? Senki?:d
  • Solt
    #13280
    Ott a 4.! :D :D :D
  • Csesza
    #13279
    ez egy állat :DDDDdddd

    mesteer négyes
  • Csesza
    #13278
    ez a 7. :D
  • Kaplan
    #13277
    Ferenczi mennyit lőtt eddig? :D

    6?
  • Csesza
    #13276
    FERENCZI :DDDD

    SHAW

    sztem a játékosok az assistokért kapják a pénzt :ASDDasd
  • Kaplan
    #13275
    Úgy kimentem volna, de sajnos ez ma nem jött össze:(

    Akinek van TV tunere, igazán szolgáltathatna egy képet az új eredményjelzőnkről! (plz:D)
  • Solt
    #13274
    Ahhh... nagy pályások... ha a "farkas" gyerek ebbe bele spigózik akkor már 3:0 :D
  • zaki
    #13273
    Hát itt nagyon nagy verés lehet...
  • Mor3llo
    #13272
    2-0, ismét Ferenczi! (Y)
  • Csesza
    #13271
    Ferenczi :D

    2-0
  • Solt
    #13270
    A II. félidőre közepére kifog dőlni a csaba... nem fogják ezt a tempót végigbírni! :)
  • Csesza
    #13269
    hánem :S

    de lesz még ilyen...
  • Solt
    #13268
    Nem volt les! :(((8