23418
  • Oncsi
    #13829
    Colos a Yang?:D
  • gabber_saviola
    #13828
    :Dddd
  • Csesza
    #13827
    írták 1-2 helyen h a colos jól mozog :)
  • gabber_saviola
    #13826
    4-2-re nyertünk első máltai edzőmeccsünkön

    Csapatunk első máltai edzőmeccsén 4-2-es győzelmet aratott a helyi Marsaxlokk FC ellen. Góljainkat Kamate, Yang, Zsivoczky és Abdi szerezték. A máltai bajnokság 7. helyezettje elleni mérkőzés három harmadból állt.


    "A 30. percben Yang egy visszahúzós csel után lőtt 6 méterről a hálóba, az első harmad végén az állás 2-0 volt."



    :)
  • Solt
    #13825
    Na jó, lefekszem... helyi Marslakók FC-t olvastam... ez már a vég... ennyi volt! :D
  • Rudee
    #13824
    Mi ezen a cirkusz? Anno még Beckhamnek is volt olyan szabadrúgása pl, aminek köszönhetően megsérült.
  • Rudee
    #13823
    Megint egy gól a különbség, a máltaiak gólja után 3-2 az állás.
    Tíz perccel a vége előtt már 4-2: Fitos beadását átlépte Robertson, az érkező Abdi pedig behelyezte a labdát a hosszú sarokba.
  • Kaplan
    #13822
    Jézusom. Én sok mindent láttam már, de ez a magyar cirkusz még néha engem is megnevettet.
  • Csesza
    #13821
    :D
    :S
  • Rudee
    #13820
    Azonnal növeltük előnyünket. Zsivoczky egy roppant érdekes szögletet végzett el: érintés nélkül csavart a hosszú sarokba, a labda a kapufáról pattant a hálóba, játékosunk viszont úgy adott be, hogy közben megsérült, Abdi folytatja a helyén (3-1).
  • Rudee
    #13819
    Fejesből azonnal szépítettek a hazaiak (1-2), ezután nem esett újabb gól. A 45. perctől Hermény védte kapunkat.

    A harmadik harmadnak így futunk neki: Hermány - Fülöp, Balog, Csiszár, Szkukalek - Fitos, Ashmore, Lamine, Zsivoczky - Shaw, Robertson.
  • Rudee
    #13818
    A 30. percben Yang egy visszahúzós csel után lőtt 6 méterről a hálóba, az első harmad végén az állás: 2-0.

    Máris folytatják a csapatok, most így állunk fel: Holczer - Fülöp, Dragóner, Short, Szkukalek - Pölöskey, Tóth B., Moussa B., Abdi - Márkus, Ferenczi.
  • Rudee
    #13817
    Csapatunk 19 óratól a helyi Marsaxlokk FC ellen játszik edzőmeccset. A találkozó három 30 perces harmadból áll majd. Íme a kezdőcsapatunk: Holczer - Lowton, Moncrief, Baranyai, Kulcsár - Deme, Morrison, Wedgbury, Diaz - Yang, Kamate.

    A 20. percben Kamate 18 méteres lövése kötött ki a bal alsó sarokban (1-0).
  • Narandil
    #13816
    Üdv!

    Egyik ismerősöm FTC drukker, s van egy zászlója a 2007/08-s csapat aláírásaival, amitől megfelelő ellenértékben megválna, de a hivatalos Fradi oldalon nincs fórum, vagy valami hasonló lehetőség. Kérdezném, hogy valahol máshol (vagy ott) van erre lehetőség? Itt nem olyanra gondolok, mint a vatera, vagy a teszvesz. Előre is kössz!
  • Csesza
    #13815
    ha ríl-ban is olyan jó játékos mint amilyen értékei vannak az FM-ben akkor ez a srác nagykirály lesz :P
  • Csesza
    #13814
    jó meccs volt
  • Oncsi
    #13813
    Ráadásul Szucsánszky Zita 4 másodpercel a vége elött dobta a győztes gólt;)
  • Rudee
    #13812
    Az szép
  • bubu13
    #13811
    Bocsánat 35-34 :D
  • bubu13
    #13810
    Nem foci de azért a Fradi-val kapcsolatos:
    Kézilabda: Fradi-Győr 34-33
  • Csesza
    #13809
    Angol csatár csatlakozott a kerethez

    Szombaton Máltán csatlakozott keretünkhöz Jordan Robertson Angliából.
    - 100%Fradi - A 21 éves, 185 centiméter magas csatár eddig a vezetés tájékoztatása szerint 70 tétmeccsen 25 gólt szerzett. A Sheffield United játékosa kölcsönben szerepelt a Northampton, a Torquay United, a Dundee United és a Southampton csapataiban.
  • Csesza
    #13808
    mert állandóan előremegy a támadásokkal, mikor olyan lassú hogy soha nem ér vissza - ez által a támadásokhoz is igen lassú
    persze jól tud fejelni, de egy jobb hátvédnek nem ez a feladata :D
  • gabber_saviola
    #13807
    mondjuk ez várható volt, mivel megjött az Il bomber :)
  • Gunnersboy
    #13806
    Barthát kölcsönadjuk a tavaszi szezonra, azt hogy melyik csapatnak még nem tudni
  • Oncsi
    #13805
    Választ akarok,hogy miért nem:D
  • Csesza
    #13804
    hát nemkéne :D
  • gabber_saviola
    #13803
    jaj csak Őt ne!!!!!!!!!!
  • Oncsi
    #13802
    Az osztrák Bundesligában gyengén szereplő Mattersburg labdarúgócsapata megvált mindkét magyar játékosától, Csizmadia Csabától és Kovrig Ákostól – olvasható a klub hivatalos honlapján.

    Csizmadiát szivesen látnám a csapatban !
  • Csesza
    #13801
    :DDDDdddd
  • gabber_saviola
    #13800
    Ufficsálé: "Il bomber" alla Ferenvarosi TC
  • Csesza
    #13799
  • Csesza
    #13798
    február 14-én az U19es magyar válogatott ellen játszunk

    másnap azaz 15-én Liga kupa meccsünk lesz de így is elvállalta Bobby Davison a felkérést

    az U19es csapatban nem mellesleg 5 Fradi ifista is játszik: Megyeri Balázs, Vattai Balázs, Nyilasi Bálint, Vass Máté és Sváb Dániel
  • Csesza
    #13797
    Brandon Moncrief-t a következő napokban teszteli Bobby Davison. A 24 éves játékos középső védőként és védekező középpályásként bevethető.

    +

    még 2 kölcsönjátékost - Molnár István és Molnár Dániel (Vecsésen voltak eddig)
  • Csesza
    #13796
    senki sem vonta kétségbe a képességeit :)
  • gabber_saviola
    #13795
    Emlékszem az uccsó Fradi-Tatabányára, hát Lámával megállapítottuk, hogy jó pléja....már mint akkor az volt.
  • Csesza
    #13794
    ne mond már nekem h ö volt valaha akkora sztár h a Fradi neki csak levezetés? :D

    lehet h a Paks 1.osztályú csapat de nem hasonlítható össze a Fradival!

    mert ha teszem azt Márkus az Austria Wien-től jön ide játszani ahol jól ment neki és állandóan játszott akkor ez levezetés h ide jött de nem is erről van szó...

    sztem
  • gabber_saviola
    #13793
    Sajnos igen, Ő már nem olyan, mint 2-3 évvel ezelőtt.
  • Csesza
    #13792
    levezetni? :D

    1. a kora nem indokolja ezt
    2. sosem volt akkora játékos h a Fradiba csak levezetni jöjjön

  • gabber_saviola
    #13791
    Éreztem, hogy levezetni majd hozzánk fog jönni. Remélem most már nem akkora az arca, mint pár éve.
  • Csesza
    #13790