23418
  • sb1
    #13910
    Szép új szentély!

    Mondjuk szerintem egy 30 ezer férőhelyes rentábilis lett volna, de ezt nem én fogom eldönteni :)
  • Oncsi
    #13909
    03.16. Hétfő 19:00 Fradi-Bőcs ??? arra ki kellene menni !!!remélem sokan leszünk első hazai tavasszal !!!
  • Csesza
    #13908
    Bobby Davison:

    - Borzalmas volt a talaj, ezen nagyon nehéz volt futballozni. A játékvezetőt külön kiemelném, remek felfogásban vezette a meccset, jól vette észre a szabálytalanságokat. Örülök, hogy begyűjtöttük a három pontot, és annak is, hogy ilyen arányban nyertünk. Nagyon tetszett a szurkolótábor teljesítménye is, hiszen gyakorlatilag hazai környezetben játszottunk. Az új játékosok teljesítményét külön nem szeretném értékelni, mindenki megtette azt, amit tőle tellett, senkit nem emelnék ki külön a csapatból.

  • gabber_saviola
    #13907










  • zaki
    #13906
    nem mind1? :D
    jó kis edzőmeccs fíling lehetett, grat
  • banok
    #13905
    akarom mondani tököl
  • banok
    #13904
    Vecsés-Ferencváros 0-7 ::: összefoglaló
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/327734
  • Csesza
    #13903
    18
  • pAtOcA
    #13902
    Ferenczi hány gólos mióta visszatért??
  • Csesza
    #13901
    jah nemtudom miért írtam el

    a 0-6ot azt Ferenczi lőtte :P
  • Takezó
    #13900
    NSO szerint Dragóner kettőt vágott, Feri meg négyet
  • Csesza
    #13899
    Vége, 7-0-ra nyertünk! Szép volt, fiúk!

    0-1 Dragóner
    0-2 Ferenczi
    0-3 Dragóner
    0-4 Ferenczi
    0-5 Shaw
    0-6 Dragóner
    0-7 Ferenczi

    Ferenczi ott folytatta ahol abbahagyta :D

    nah meg Dragi, kemény hogy védő létére mester 3ast ért el :)
  • Csesza
    #13898
    85. perc
  • Csesza
    #13897


    0-7 Tóth Bence beadása után a teljesen egyedül álló Ferenczi fejelt a hálóba, úgy tűnt, lesről, de a bíró szerencsére megadta (0-7).
  • Csesza
    #13896
    jah, nem is úgy értettem, hogy nagy ászok, de még esélyük sem volt megbukni Angliában :D
  • Forza Italia
    #13895
    azért küldték őket el mert nem megfelelő játékosok. Ha nagy ászok lennének biztos nem küldik el őket:d
  • Csesza
    #13894
    a magyarok megalkothatják a csapat gerincét, plusz 1-2 jobb külföldi és melléjük lehet majd később vásárolni magyarokat, ha feljebb kerülünk :)

    amúgy meg nem hiszem, hogy Angliában megbukott játékosok, hiszen nagy részük szinte nem is nagyon játszott angliai csapatban, mert egyből küldték őket Koalolumpurba meg ilyen helyekre :D
  • Forza Italia
    #13893
    kezdő 11-ből 5 magyar:D Nem nehéz 6 ot rúgni egy tökölnek. Szegényeknek esélyük sincs mert angliában megbukott játékosok azért valamit a magyar NBII be csak tudnak csinálni. Majd az NBI-be ott kiváncsi leszek mit tudnak ezek az ászok.
  • Csesza
    #13892
    A mieink kezdőcsapata a következő: Holczer - Lowton, Dragóner, Balog Z., R. Wolfe - Fitos, Ashmore, Morrison, Wedgbury - Ferenczi, Shaw.

    A kispadon Williams, Robertson, Tóth B., Lamine, Abdi, Pölöskey és Márkus ülnek.
  • Csesza
    #13891


    64' 0-6

    0-1 VEZETÜNK! Dragóner fejelt 4 méterről a kapuba egy élesen beérkező beadás után (0-1).

    0-2 Ott a második! Ashmore középre játszott, ahol érkezett Shaw, és szép gólt lőtt a hazaiak kapujába (0-2).

    0-3 Ferenczi értékesítette magabiztosan az általa kiharcolt büntetét, ezzel 0-3.

    0-4 Dragóner duplázott: fejese még kipattant, de lábbal a kapuba helyezett (0-4).

    0-5 Ott az ötödik! Ferenczi szépen talált a kapuba Lowton beadása után.

    0-6 Újabb gól! Ferenczi értékesített egy teljesen jogos büntetőt. A kezezés miatt megadott 11-est csatárunk a bal sarokba helyezte (0-6).
  • Kaplan
    #13890
    Már 6-0 ide a hatvanadik percben.
  • Csesza
    #13889
    A szövetség honlapja szerint a március 21-én (szombat) 15 órakor esedékes Békéscsaba - Ferencváros meccs 24-én (kedd) 19 órakor lesz, míg a március 29-én (vasárnap) 15 órára kisorsolt Ferencváros - BKV Előre mérkőzés új kezdési időpontja: március 29. (vasárnap) 17.30 óra.
  • Csesza
    #13888
  • Gunnersboy
    #13887
    "bobby" nem üzletember, futballedző,vagy ahogy angliában szokták nevezni, klubmenedzser
  • Baelint
    #13886
    Mi is a baj Bobbyval?
  • Zsil
    #13885
    hát igen!bobby gyerekről is azt hittük h egy modern üzletember-ehelyett nekem ugy tünik h egy angol paraszt,valahonnan Essex-ből!iritáló
  • Baelint
    #13884
    Meglepődnék, ha egyszer egy számunkra kedvező döntést hoznának :D
    Amúgy a meccs megrendezéséhez elég a fény, csak a tv közvetítéshez kevés. A Sport1 meg amúgyis monnyonle, szóval ha nem játszhatunk szombaton, akkor alkalmazkodjon a sport tv és világítsanak pluszban gyertyákkal :D

    Amúgy meg holnap mindenki Csepelre :)
  • Csesza
    #13883
    a meghibásodott világítás miatt kérelmezte a vezetőség, hogy a Bőcs elleni meccset korábbi időpontra rakják át (amúgy ez egy tv-s meccs)

    íme a "meglepő" válasz

    "A Versenybizottság nem járul hozzá, hogy a 2009. március 16-án (hétfő) 19.00 órára kisorsolt FTC Labdarúgó Zrt. - Bőcs Sport Kft. NB II. osztályú Férfi Felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokság Keleti csoport bajnoki mérkőzés kezdési időpontját módosítsa."
  • Kaplan
    #13882
    Kevés a fény a Fradi-pályán.. Pedig egy esti hangulatos reflektorfényes meccsnél nincs is jobb.
  • Grenzjager
    #13881
    köszi szépen
  • Fabio Capello
    #13880
    Grenzjager, HBD! :)

  • Csesza
    #13879
    maradt.
  • Csesza
    #13878
    Medgyesi--->Kozármisleny(kölcsön)
  • Oncsi
    #13877
    Varga Zoltán interjú részlet(nso):

    – Kikerülhetetlen téma a Ferencváros. Mostanság mi a véleménye Fradi-ügyekben?
    A játékkal kapcsolatos kritikámról legyen elég annyi, hogy néhány percet láttam a televízióban a Ferencváros–REAC Ligakupa-mérkőzésből, aztán inkább elkapcsoltam. A véleményem nem változott a Fradival kapcsolatban: szerintem egyszerűen csak tesztcsapatnak használják hajdani klubomat az angolok. Mindenhonnan idehoznak ilyen-olyan futballistákat, aztán itt kipróbálják őket. Félek tőle, hogy még mindig az ingatlanszerzés a fő motiváció, és a szurkolók etetése, hogy majd a Bajnokok Ligájában indul a csapat. Ráadásul már nincs a Fradi mögött olyan erő, mint korábban – ne legyen igazam, de néhány éven belül újra elsüllyeszthetik a klubot.
  • Csesza
    #13876
    nem rég én is gondoltam rá, hogy hol van, de gondoltam, hogy nem sokáig lesz a csapatnál...
  • Csesza
    #13875
    féléves szerződést kötöttünk Wolry Wolfe-val

    Carlos Diazt Tökölre adjuk kölcsön
  • Kaplan
    #13874
    Szukalek mehet kölcsönbe..Kicsit meglepett megmondom őszíntén.
  • GTheo
    #13873
    Hát csak egy pár magyar játékos kéne... Így már nagyon sok lesz a külföldi...
  • gabber_saviola
    #13872
    Alakul a csapat
  • Csesza
    #13871
    aláírtak:

    Matthew Lowton, Sam Wedgbury, Jordan Robertson, Men Yang és Gao Xiang