23418
  • Csesza
    #14190
    Július 14.

    FRADI - HERTHA
  • sb1
    #14189
    Kispest meccsre én is kiszoktam néha járni ha nagyon unatkozok, jó szokott lenni a hangulat, és jó a büfében a perec :D
  • Matthew Prosac
    #14188
    tudathasadás, dezidentifikáció
  • kuzco007
    #14187
    kispest meccsre úgy kerültem, h a haverom kispesti és meghívott az MK döntőre, mondom oké, ingyen meccs, kimegyek:D

    Fradira meg úgy, h Fradista vagyok és zöld-fehér a vérem:D
  • Kaplan
    #14186
    Te mit keresel amúgy Fradi és Kispest Honvéd meccsen is?
  • kuzco007
    #14185
    nah BAJNOKOK VAGYUNK!! szereztem hálót és reklámtáblát:D meg leültem a kispadra és a kezdőkörbe a fűben:)
  • Csesza
    #14184
    Angol túra

    Július 6. - Sheffield FC

    Július 8. - Lincoln City (IV.o.)

    Július 11. - Barnsley (II.o.)
  • Csesza
    #14183
    vége

    maradt a 3-1

    nem biztos h teljesen megérdemelt, de nem ez a lényeg :)
  • Rudee
    #14182
    Ez a Kamate se rossz, csak kéne rá 6-8 kiló izom.
  • Csesza
    #14181
    MÁTÉÉÉ!!! :D

    3-1
  • Csesza
    #14180
    11esből Ferenczi

    2-1

    36. gólja
  • Rudee
    #14179
    Az az emelés nagy volt, kár érte.
  • Fabio Capello
    #14178
    ejjjj mi maradt ki vazz
  • Solt
    #14177
    De miért? Többet 1:1 már nem lehet! :D:D:D
  • Csesza
    #14176
    akkor kapcsolgasd még ki-be :D
  • Csesza
    #14175
    Ferenczi gól!!!

    1-1
  • Rudee
    #14174
    Bekapcsoltam TV-t, máris 1-1 :D
  • Csesza
    #14173
    1-0 a Debrecennek 35'

    teljesen megérdemelt, kb lefociznak minket a pályáról
  • Csesza
    #14172
    A Fradi Bundesliga-sztárcsapatot fogadhat Budapesten
  • Rudee
    #14171
    Találtam még: Jason Morrison figyeli, amint Osael Romero átugorja Richard Edwards-ot.
  • Rudee
    #14170
    Rafa Wolfe hátulról, míg Nicholas Addlery oldalról próbálta megállítani a salvadori Dennis Alas-t a Washingtonban lejáccott barátságos meccsen.
  • Fabio Capello
    #14169
    Ferencváros: nyári focitábort szerveznek gyerekeknek

    A Ferencváros labdarúgó-szakosztálya focitábort szervez, ahol a gyerekek együtt focizhatnak Lipcsei Péterrel, Tóth Bencével és a Fradi más játékosaival – adta hírül a 100 % Fradi.
    A klub két turnusban, június 15. és 19., illetve június 22. és 26. között szervezi bentlakásos táborát, amelyre várják 8–14 éves korú fiúk és lányok jelentkezését.

    A táborban a felügyeletet és az oktatást az FTC képzett utánpótlásedzői biztosítják. A legtehetségesebb gyerekek kipróbálhatják magukat a Ferencváros korosztályos csapatainál.

  • Csesza
    #14168
    A csapattal készül a 20 éves Csorbics Benjámin (szélső középpályás) és a 22 éves nigériai, Vincent Nwadike Ugochukwu is. Előbbi korábban a PMFC-nél és Kozármislenyben játszott, míg utóbbi a Sheffield United spanyol akadémiájáról érkezett néhány napra. A labdarúgók ma készültek először a felnőttekkel, a héten eddig az U19-es csapattal edzettek mindketten
  • Csesza
    #14167
    Szkukaleknek pedig nem hosszabbítják meg a szerződését :/

    várható volt mondjuk...

    Köszönjük neki az itt lehúzott éveket, Sok sikert a továbbiakban!!!
  • Rudee
    #14166
    Wedgbury, Lowton, Abdi és Robertson januárig biztosan marad.
  • Csesza
    #14165
    az utolsó 2 meccsünkön (Makó és Vecsés) a csapatot, majd Csató fogja irányítani, mert Davison haza utazik angliában tanfolyamra, hogy megkaphassa a licencet az első osztályra
  • Shelton
    #14164
    soha nem leszünk McCabe 1. számú csapata...
  • kuzco007
    #14163
    higgyétek el jobb ez így;)
  • kuzco007
    #14162
    akkor Ti nem hallotok pletykákat:D
  • bubu13
    #14161
    Amugy is a Fradit akarná Bl csapattá tenni mert a Sheffieldnek nem sok esélye van az Arsenal,Mu,Chelsea,Pool elött végeznie
  • kuzco007
    #14160
    jólvan, de ha a sheffield feljutott volna, akkor nem a Fradi lenne az első számú csapata McGabeenek, hanem a sheffield, így viszont mi vagy az elsődlegesek és minket fog BL csapattá építeni
  • Rudee
    #14159
    Jobb lett volna, ha feljut. Akit kölcsönadtak volna és be akar kerülni, az itt meghalt volna a pályán.

    Így meg kicserélik a fél csapatot és pont hogy nem ide jut McCabe pénzének nagyobb része.
  • Csesza
    #14158
    biztosssss...ha feljutott volna akkor több pénzt kapnak a feljutásért, jogdíjakért, meccsekért - így több pénzük lenne, jobb játékosaik, jobb utánpótlás, ez a Fradinak is jobb lett volna
  • kuzco007
    #14157
    egy jó hír: Sheffield nem jutott fel, szóval minden pénz a Fradiba fog menni:P
  • Gunnersboy
    #14156
    Ferencváros: Dragóner még a tavasszal szeretne pályára lépni

    Már a Ferencváros labdarúgócsapatával készül a Vác ellen április közepén arccsonttörést szenvedett Dragóner Attila, olyannyira, hogy már a visszatérését tervezi. A korábbi válogatott védő nem tartja lehetetlennek, hogy a bajnokság utolsó fordulójában pályára lép.

    „Voltam varratszedésen, és újra edzésbe álltam, maszkban végezhetem a gyakorlatokat. Abban bízom, hogy a nyári felkészülés kezdetére teljesen rendbe jövök. Erőnlétileg nincs gondom, az őszi sérülésemhez hasonlóan ezúttal is Mark Pease segítségével dolgoztam annak érdekében, hogy fizikálisan rendben legyek” – mondta Dragóner a 100% Fradinak.

    „Az orvosom szerint még legalább négy-hat hét, amíg összeforrnak a csontok, addig óvatosan kell futballoznom. Én azonban úgy tervezem, hogy a bajnokság utolsó fordulóiban pályára lépek...” – közölte Dragóner.

    nso
  • Csesza
    #14155
  • kuzco007
    #14154
    Lipcsei Peti megrúgta 100. bajnoki gólját!! Gratulálunk Peti!
  • kuzco007
    #14153
    nyertünk 3-2-re igen:P
  • Csesza
    #14152
    pont fordítva -.-
  • Csesza
    #14151
    1-2

    Ferenczi ill. Marics