23418
  • barnuska000
    #15194
  • Gunnersboy
    #15193
    Holczer iránt meg a kecskemét érdeklődik
  • Gunnersboy
    #15192
    Bajzát egyre közelebb, Völgyi ügye nehézkesebb

    A csatárt csak egy hajszál választja el a Ferencvárostól.

    Ahogyan azt jeleztük a csatár szinte biztosan az Üllői útra szerződik. Völgyi Dániel esete kicsit nehézkesebb. A védő ügyében még további tárgyalások szükségesek, ugyanis a két klub álláspontja még nem egyezik.

    -ulloi129.wordpress.com-
  • karajjj
    #15191
    Lipcsei edző sem akart lenni, már vagy másfél éve győzködik, hogy hagyja abba a focit és álljon be edzőnek, de ő nem akart az istenért sem... idén rá tudták venni, hogy a B csapatnál segítsen az NB3-ban és ennyi
  • barnuska000
    #15190
    nem érdekel engemet na
  • Láma!
    #15189
    ja, a focihoz.
    csak nem a taktika kidolgozásához a csapat összerakásához stb...

    nem sok olyan edzö van aki játékosként jo volt, pláne nem egyblö ott edzö ahol játékos volt. eszük be ne jusson öt odatenni... majd ha edzösködött már pár évet, akkor talán, de addig....
  • bius 94
    #15188
    A 100%Fradiban volt egy riport Lipcseivel aki azt állította hogy ,lehet ő lesz a Fradi edzője a köv. szezonban . Végre lenne egy olyan edzőnk ,aki ért is a focihoz.
  • Gunnersboy
    #15187
    na ez egy jó hír, tetszett a játéka a ligakupa meccseken, van fantázia a gyerekben :D
  • Fabio Capello
    #15186
    FTC: a Salzburgtól igazoltak tehetséget, négy fiatalt elküldtek

    A Ferencváros Soproni Ligában szereplő labdarúgócsapata szerződést kötött a korábban próbajátékon lévő Peszmeg Viktorral – adta hírül az Üllői 129. blog.
    A korábban az osztrák Red Bull Salzburg utánpótláscsapataiban szereplő 19 éves középpályás az utolsó két Ligakupa-mérkőzésen már szerepelt is a csapatban.

    A tesztelés sikeres volt, a középpályás már egyéni edzéstervet is kapott a szakmai stábtól, és játékára a tavasszal a második csapatnál számítanak.

    Közben négy fiatal játékossal szerződést bontott a klub.

    „A szakmai stáb döntése értelmében Vágó Andrásra, Gold Péterre, Kiss Tamásra és Bors Attilára nem számítunk a jövőben. Ők az NB III-as kerethez tartoztak, és velük ma írtuk alá a közös megegyezéssel történő szerződésbontást” – fogalmazott Igaz András technikai igazgató a 100%Fradinak.
  • Gunnersboy
    #15185
    az ujpestnek meg a blasz 2-ben, mégse mondogatja senki :D
  • Fabio Capello
    #15184
    ááá én már csak azon filózom hogy újpesti vagy mtk-s e? :D
  • Láma!
    #15183
    épp ezért köszönjünk hogy felnyitod a szemünket, és végre megvilágosodhatunk.
  • barnuska000
    #15182
    ez az igazság,csak ti elfogultak vagytok és nem látjátok a fától az erdőt
  • Fabio Capello
    #15181
    kösziviszlát
  • gabber_saviola
    #15180
    szia. köszi, hogy benéztél és megmondtad nekünk a frankót :)
  • Oncsi
    #15179
    Az tetszett,hogy sokat kiabál be apályára,tüzelia játéksookat ,magyaráz ,meg szeritzem eltökélt...meglátjuk mi lesz én minden esetre bizakodó vagyok,de KELLENEK minőségi játékosok a télen!
  • karajjj
    #15178
    köszönjük az építő jellegű hozzászólást :D
  • Láma!
    #15177
    :DD

    köszönjük hogy itt voltál.
  • barnuska000
    #15176
    szerintem az ftc ezzel a játékkal nem érdemli ki az nb1-ben való indulást .a másodosztályban a helye.szégyen
  • A tumi
    #15175
    Short marad a Fradi élén!
    Craig Short kinevezése végleges. Az új vezetőedző már nyilatkozott is a Press Association nevű hírügynökségnek:

    "Boldog vagyok, hogy állandó kinevezést kaptam ennél a nagy tradiciójú klubnál. Folytatjuk az eddig elkezdett készülődést, öszintén hiszem, hogy megtudjuk indítani a Ferencvárost a tabellán felfelé a téli szezon után. Az első ötben akarunk végezni. Ez egyáltalán nem lesz könnyű. Az eddigi rövid edzői karrierem alatt is rengeteg gonddal néztünk már szembe, de eltökélt vagyok, hogy a legjobbamat nyújtsam: aztán elválik, hova jutunk ezzel."

    Az Üllői129 úgy tudja fél vagy fél plusz egy éves kontraktust kötnek az óriás ex-védővel, aki mellé minden bizonnyal kell majd egy pro-licences társ – Short az A-licencet végzi jelenleg.
    Link
  • Fabio Capello
    #15174
    Ferencváros: karácsonyig megnevezik a zöld-fehérek új vezetőedzőjét

    A 100%Fradi információi szerint karácsonyig megnevezik a Ferencváros új vezetőedzőjét.

    A klub hivatalos honlapján olvasható információk szerint az FTC Zrt. vezetése addig közzéteszi azt is, milyen üzleti és szakmai irányvonalak mentén dolgozik majd a jövőben, és a folytatásban várható játékospolitika részleteiről is dönt.

    A Ferencváros gyenge szezonkezdet után a 11. helyen zárta az őszi szezont a Soproni Ligában.
  • A tumi
    #15173
    Talán mert ő a Fradi tulajdonosa...
    Hülye volt a kérdés...
    :)
  • barnuska000
    #15172
    ugyan miért is adna.gondolkozz már el ,csak ilyen hirtelen hipp hopp ott vannak a milliók.
  • Matthew Prosac
    #15171
    hali, előre is bocs, hogy offtopic kérésem lenne felétek, de nagyon sokat segítenétek vele, és nem tart tovább 5-10 percnél. Egy szurkolókkal, drukkerekkel kapcsolatos kérdőívet kellene kitölteni, egy kérdés kivételével mindenhol csak X-elgetni kell, név nélkül. A kérdőívet innen lehet leszedni, kitöltés után pedig a [email protected] címre küldjétek el, vagy töltsétek fel valahova, és küldjétek el privátban a linket. Köszi annak aki veszi a fáradságot.
  • A tumi
    #15170
    Ha csak 400ezer dollárt adnának már az is kb 76-80 millió Ft-lenne!
    Lenne miből venni játékosokat!!
  • A tumi
    #15169
    McCabe dollármilliókat kaszált...csak sajna a Fradinak ebből egy fityinget sem fog adni!:(
    Klikk
  • Zenszkij
    #15168
    Jah, max kimentek volna 2-3 százan a meccsre...húha. Nevetséges amit a BRFK művel...
  • bius 94
    #15167
    Az milyen ,hogy a BRFK fokozott rendőri készűltséget biztosít!!! Kérdem én mire ? A zártkörű meccsre ? Szánalmas amit művelnek és direkt szítják a tűzet .
  • bius 94
    #15166
    Lipcsei örök ifjúpoén .
  • banok
    #15165
  • Zenszkij
    #15164
    Így is van, nem gond ez, toronymagasan nyertük a csoportot. Gyakoroljanak csak a fiatalok, de Lipcsei Peti mit keresett köztük? LOL
  • Gunnersboy
    #15163
    min akarsz változtatni? a fiataljaink játszanak, persze hogy kijön még a különbség egy nb1es csapat ellen, de ha itt nem játszanak hogy szerezzenek rutint? ezt elkell fogadni

    én azt mondom igy, hogy már lényegtelen a továbbjutás szempontjábol, még több ifijátékost is kilehetne próbálni pl. az ifiben ott van Sajó, Tóbiás vagy Bogáti
    és ők legalább tudják mi az a fradi, nemúgy mint a szomáliábol és egyéb helyekröl jöttment emberek :D
  • bubu13
    #15162
    Ligakupa senkit nem érdekel ezért nem játszik az első csapat.
  • bius 94
    #15161
    Holnapi meccs minden bizonnyal nem lesz annyira fergeteges.Valószínű hasonló lesz a szerdai meccshez ,bár reméljük az állításom nem fog igaznak bizonyulni .Sajnálom,hogy így romlik a csapat teljesítménye ,és ez ellen én sem meg az egész szurkolótábor nem tud változtatni .
  • bius 94
    #15160
    Hát sajnos észrevettem,hogy nem vagyunk valami erősek. .Ez a mai meccsen látható is volt. 3-0-ra kikaptunk.Kezdetben mi játszottunk jól , aztán mégis a vasas játékosai birtokolták a labdát. Tóth Bence beadását Nyilasi nem tudta levenni -- >ez volt az egyetlen helyzet ! Leandroval kapcsolatban :2002- ben igazolt a Fradihoz . 2004 lett bajnok a Fradival. 2006-ban ment a Lokihoz . Ha ezt hamarabb átgondolom vagy legalább utánanézek akkor nem kérdőjeleztem volna meg Short ötletét .
  • A tumi
    #15159
    "és Leandro az FTC-ben?"
    Ezt pont úgy kérdezted mintha Leo sose játszott volna a Fradiban!Gyakorlatilag a Fradiból ment át a Lokiba!!!
  • Gunnersboy
    #15158
    jelen pillanatban mi sem számítunk valami erős csapatnak, Leo neve pedig úgy jött hogy Short azt nyilatkozta hogy tetszik neki a játéka, szivesen látná a csapatban
  • bius 94
    #15157
    Szerintem jól fognak szerepelni , se a Vasas se az MTK nem olyan nagy csapat ,de azért nem szabad őket lebecsülni. ,és Leandro az FTC-ben ? Ez mégis hogy jött ?
  • gercse
    #15156
    tehát szerda, szombat, és mindkettőd adja majd a sport1
  • gercse
    #15155
    honlapon kint van, nov. 25. 18:00 Vasas-FTC, nov. 28. 15:00 FTC-MTK