23418
  • Solt
    #19157
    Gondolom leszarták... remélem Moniz látta, vagy utólag megnézi, és, ha valóban lötyögtek, akkor meglesz a "jutalma". ( el tudom képzelni, hogy egy Otten mennyire küzd a Fradi B-ben... :S )
  • Grenzjager
    #19156
    azért az durva, hogy úgy nyertünk a Szolnok ellen hazai pályán, egy ilyen csapattal, hogy az utolsó percben Svábot felrúgták a 16oson belül, majd a tizit Hakola belőtte.
  • Grenzjager
    #19155
    elég erős az nb2es csapat :)
    FTC: Ranilovic – Simita, Otten, Grúz, Sváb – Gárdos, Batik, Peszmeg, Hakola – Beliczky, Máté
  • Láma!
    #19154
    X szagú az a meccs, pláne elnézve a diók formáját. Igaz, ott is edzőváltás volt, lehet hogy most emiatt nekiállnak focizni. Nem nagyon látok ebben a meccsben lila győzelmet.
  • sb1
    #19153
    Az a baj, a liák legyűrik szerintem a diosgyőrt, és elénk fognak kerülni a tabellán...belehalok, ha szünetben azt kell látnom, hogy előttünk vannak (tudom, hogy még lesz egy forduló,de nem vagyok azért túl derűlátó az elmúlt két fordulót illetően.. )
  • Grenzjager
    #19152
    a barom riporter gratulált az egy ponthoz Horváth Ferinek :)))

    nekünk volt mákunk
  • ReszegKoldus
    #19151
    Jövő héten újabb embereket lehet kipróbálni a védelemben, ha már sikerült most kettőtől is "megszabadulni"...
  • ReszegKoldus
    #19150
    Nekem is eszembe szokott jutni ilyesmi, bár most pont nem jutott, az meg úgy főleg külön patkányság lenne részükről, hogy Moniz gyakorlatilag segített a játékosoknak a fizetésükhöz jutni...
    Meg lehet rájuk szóltak szünetben, hogy jobb, ha elkezdenek focizni, mert Moniz nem megy sehova
  • Grenzjager
    #19149
    ez egy új teória lesz piroslap és kapott gól kell jó játékhoz :))))
  • ReszegKoldus
    #19148
    10 emberrel kell játszani
  • sb1
    #19147
    Hoppá! :)
  • Kaplan
    #19146
    Igeeeeeen!!!
  • Grenzjager
    #19145
    akkor még se spíler ma :))))))
    nem megy ez még nekem se, akkor nekik? :))))))))
  • Kaplan
    #19144
    Istenem... Én nem értem, miért kell nekünk az utóbbi néhány évet ilyen kínkeservesen végigszenvedni? Mikor történik már valami pozitív ami nem tiszavirág életű?
  • ReszegKoldus
    #19143
    Így az igazi, hogy a legjobb védőt kiállítják
  • ReszegKoldus
    #19142
    Miéééért kell ehhez 1 óra...
  • sb1
    #19141
    Na végre valami..
  • Grenzjager
    #19140
    Az gáz, hogy tökmindegy ki az ellenfél, minden meccsünk helyszíntől függetlenül 0-1-ről indul, ez az alap.Tehát minimum annyi gólt hoz össze a védelmünk ebben a szezonban ahány forduló van még hátra.


    Amúgy Sváb, Klein? Nem férne be ebbe a védelembe? Besic egyedül aki spíler.
  • Kaplan
    #19139
    Felmerült bennem egy edzőbuktatós verzió is. Mondjuk azt a focistát, közösséget aki azért akar megbuktatni egy edzőt mert az megfingatja őket, hogy eredményes legyen nem teljesen értem. Aki meg csak a pénzért megy el focistának az nem is futballista hanem egy ostoba, hazug szar.
  • banok
    #19138
    ág*cibe
  • Grenzjager
    #19137
    siralmas
  • sb1
    #19136
    Jó nagy zakó lesz baszki...
  • ReszegKoldus
    #19135
    Na innen vége
  • ReszegKoldus
    #19134
    Olyan mintha eltűnt volna az az egykapuzás, ami nekem pl nagyon tetszett, de megmaradtak bekapott gólok, ez meg így annyira nem jó kombináció, hogy a támadás visszaesik a védelem meg ugyanolyan. :D
  • Solt
    #19133
    A nagyobb gond az, hogy megint fos a játék... ha úgy nyomnánk, ahogy szoktunk, akkor egy szót nem szolnék, de ez így gáz.
  • banok
    #19132
    Szopunk
  • ReszegKoldus
    #19131
    Ááá a vak asszisztens megakadályozta az első 10 percen belül kapott gólt, így hogy lesz győzelem?
  • Effe88
    #19130
    XD
    hú de nagy cselekXD
    sokra ment vele:D:D
  • Grenzjager
    #19129
    Napi Jenner :))
  • ReszegKoldus
    #19128
    De azok közül mindhárom, még szerencse hogy a vasas nb2-es
  • Zenszkij
    #19127
    Ma ez a Kaposvár erősebb volt. Meg kell hogy mondjam, a második félidőt agilisebben kezdtük, azonban észrevehetően, mikor el kezdett szakadni az eső az nekünk nem kedvezett. Volt kemény 10-15 perce a Kaposvárnak, amibe belefért ugye a kapufa is. Mi nem tudtuk értékesíteni a helyzeteinket, a kapu előtt vagy nem értünk oda vagy luftot rúgtunk. Ettől függetlenül a hosszabbításban az tiszta kezezés volt, amiért illett volna büntetőt fújni. DVSC ellen megkaptuk az esélyt, most ez elmaradt. Normális befejező csatár kell, mert ez a szükség megoldásos Somália igen gyenge.
  • Effe88
    #19126
    de csak vmi 100ezres gyorssegélyt kaptak aszem,..
    de lehet rosszul tudom, illetve lehet csak szimplán ennyi volt ma bennük...
  • ReszegKoldus
    #19125
    Meccs elején azt mondta a kommentátor, hogy miután Moniz hallotta ezt, nem tartott edzést és aztán Kubatovék fizettek.
  • Solt
    #19124
    Lehet, hogy egy célzás volt a részükről... ( de akkor a kurva anyjukat, mert ehhez nekünk drukkereknek semmi közünk... ne minket szopassanak! )
  • Effe88
    #19123
    lehet azért voltak ilyen szarok, mert nem kapták meg a fizut
  • Grenzjager
    #19122
    na megdőlt minden teóriám...
  • Solt
    #19121
    Az volt, de döntetlent sem érdemeltünk volna... lélektelen szar volt az egész! Remélem csak egy kisiklás volt...
  • Zenszkij
    #19120
    akkora 11es volt mint a ház, menjen a picsába Solymosi
  • Solt
    #19119
    Nem tudunk saját emberhez passzolni, és mindenhol csak kaposváriak vannak... irdatlan egy fos volt ez ma...
  • ReszegKoldus
    #19118
    Ennek fényében mondjuk nagy hülyeség volt védekezni az első félidőben :)