78
Mobil telefonok
  • Djtiesto16
    #78
    Hello!

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy Motorola V600-ba lehet vmilyen memória bővítést csinálni, illetve hát memóriakártyát bele rakni vagy ilyesmi...a help-et előre is thx...és léci e-mail-be küldjétek el a segítségetek... [email protected]
  • OptimusPrime
    #77
    Nocsak, mázlista! :-))

    Utángyártott kábel áráért, zsír új gyárit lehet kapni! :-)) Mit ad Isten, pont az MC60-ashoz (is)!

    SIEMENS MC60 DATACABLE

    Üdv!

    Prime
  • OptimusPrime
    #76
    Fogós...

    Mivel ez a modell leginkább amerikai rendszerre készült (1900Mhz) idehaza nem használható, elvileg ismeri a 900 Mhz-es rendszert is, ám erről a Westel 900 beolvadása óta semmit sem hallani (ami egy elég viharvert dolog volt mindig is...), de viszonylag egyszerűen meg lehet állaptani: SIM-kártya be, bekapcsolás és hátha. Ha nem használható, nem fogja látni a rendszert! :-))

    Üdv!

    Prime
  • sweech
    #75
    nem tudja valki hogy mennyibe kerül most egy adatkábel siemens MC60-ashoz?
  • Davidus
    #74
    Amcsiban vásárolt telefont(samsung sgh x475) lehet nálunk használni?
  • OptimusPrime
    #73
    Nincs mit!

    Ha ilyesmi probléma merülne fel, csak nyugodtan! :-))

    Üdv!

    Prime
  • marsu
    #72
    Kösz
  • OptimusPrime
    #71
    Üdv!

    KOMMUNIKÁCIÓS KÁBEL azt mondják ez jó az X460-hoz is, bár nincs rajta a listán, de a Samsung nem viszi túlzásba a csatlakozók módosítását! :-))

    Üdv!

    Prime
  • marsu
    #70
    Sziasztok.

    Vettem egy Samsung x640-es telefont. Kellene hozzá egy adatkábel, mert amit adtak hozzá, az nem kompatibilis a laptop-al.
    Tehát olyan adatkábel kellene hozzá aminek az egyik vége USB.
    Előre is köszi.
  • Gery1980
    #69
    Ha csak sima 6310-esed van, és a 8310 már nem vadi új akkor azt elnyomhatod a T610-re, feltéve ha az bontatla, csak hát akkor mi lesz a kedveseddel?:)
    Érdekes egyébként, hogy az én barátnőm is a 8310-esért van meghalva, pedig már nem egy mai darab, de mégis.Bár véleményem szerint is pofás kis darab, mint egy kis ékszer.
    P800-ról viszont eddig csak jót hallottam és a méretét leszámítva minden megtalálható benne ami csak lehetséges, ráadásul bővíthető memóriája van, ha jól tudom akár 1GB-ig, ami már elég tetemes adat tártároló kapacitástást jelent.
    Arról nem is beszélve, hogy fejlett operációs rendszere révén már szinte felér egy egyszerűbb pc-vel, értem itt a tényleges internetezési lehetőséget, a szövegszerkesztést, a médiafilek (akár film) lejátszását.
    Öszzegezve a T800 egy high tech PDA és még telefonálhatsz is vele:)
  • archangel@work
    #68
    igen ám, de nálam egy telefon sem szokott pár hónapot megérni...
    tetszik nekem a 7250, de a T610-ben sok olyan emberbarát funkció van, ami hiányzik a Nokiából (amelynek nem tudom mikor cserélik már le a szar menüjét)...
    A másik lehetőség egy P800, mert így a szinte csak határidőnaplónak használt PDA-mat eladhatom, de az meg túl nagy teló...
    Mit csináljak?
    Van még egy 8310-es is tartalékban de azt az kedvesemnek igértem. Mi lenne ha a 8310+6310-et számítatnám a Sony-Ericssonba?
  • Gery1980
    #67
    Nem, ne cseréld le, már csak az alant említett árcsökkenés miatt sem!
    A Telecom előző számában olvastam egy kimutatást az úgynevezett Buisness Class telefonokról, ahol a 6310i-t még mindig ezen kategória vezető telefonjának titulálták.
    Ha esetleg csak sima 6310-esed van, azt elnyomhatod a t68-ra, de a 7250-est semmiképeen nem javaslom, mert a T610 ára pár hónap alatt a béka segge alatt lesz!Ráadásul tudásban azért nincs már olyan oriási különbség ezen felsőjkategóriás készülékek között...Akkor pedig döntsön inkább az ár.
  • archangel@work
    #66
    Help!

    Jelenleg egy Nokia 7250-essel és egy 6310-essel rendelkezem, szerinetetk érdemes ezeket lecserélni egy Sony-Ericsson T610 és T68i párosra (azért kell kettő, mivel egyik Voda(céges) másik Westel(magán))...
    Tudom, hogy a Nokia jobban tartja az árát, de a szoftvere szerintem csak az Alcatelénél jobb, nem is értem mire olyan nagyarcúak...
    Légyszíves véleményeket, köszi.
  • KeKKSZike
    #65
    Hja Bocs, 6510esem van!
  • Pyx #64
    head set?
  • Jano
    #63
    Ja! Másik telefont kell venni!
  • Lazarus
    #62
    N-Gage mikó lesz?
  • Gery1980
    #61
    Ugyan ez a bajom vele nekem is!..Mármint ha 6610-esed van.
    Hiába nyomatom fel a hangerőt, alig hallok valamit, ha nyilt terepen vagyok, és nag körülöttem a zaj, akkor szinte lehetetlen beszélni...
    Remélem van rá megoldás!
  • KeKKSZike
    #60
    Sziasztok!
    Tegnap vettem egy ilyen telefont, jó állapotban van, meg jól működik! Csak egy bajom van vele, hogy a duma (beszélgetés) olyan halk nekem! ;( Pedig maxon van a hangerő! Lehet ezzel vmit csinálni? Ha beviszem a Nokia boltba megtudják Nekem csinálni? ;)
  • Gery1980
    #59
    Az egy rakás szar bazzeg!
  • Blasta
    #58
    Én is így vagyok a 6610-essel.
    Megtaláltam benn majdnem minden számitásomat.
    Hiányzik a wav-feltöltési funkció, és a blue tooth, mert azt szivesen használnám a késöbbiekben a PC-vel.
    De infra is teljesen jó. Talán a kijelzője lehetne picit jobb minőségü.

    Ja igen, eszembe jutott a 6610 legnagyobb hátránya (nekem)

    Kinőttem már a cserélhető előlapos korszakból, és szerintem ennek a telefonnak nem is ez a stílusa. Ahhoz túl elegáns.
    Viszont folyton televan a kijelző alatt a kibaszott porral.
    Sajnos ez van. De nagyon szeretem, lecserélésen nem gondolkozom. Talán, esetleg, netán egy 6220-ra. Az lenne a tökély, de nagyon drázsa lesz....
  • Lteebee
    #57
    Köszike.
  • Ramore
    #56
    Ebben a fórumban próbálj érdeklődni:

    http://forum.terminal.hu/messages.php?lang=hu&session_id=&group_id=9&threadselect=20010718231547&first=0&sb=4&ow=2

    Ezen kívül még több topik témája is volt a Sharp telcsi, csak keresgélni kell a terminál keresőjében. Remélem tudtam segíteni.
  • Lteebee
    #55
    Nekem van egy 2éves r320-am és most vettem egy t65-öst, mert kettő kell sajna.

    A 320-ast valszeg idén cserélni kell, pedig sokkal jobb ezeknél a kis szaroknál.

    A barátnőm viszont még fiatal és ezért őt még rá tudták beszélni egy Sharpra.
    Ezért is kértem segítséget, de nagyjából mindenki baszik erre rája.
  • Madmaxx
    #54
    WAP! LOL LOL LOL
  • Pheel
    #53
    Nagyobb memória, több sms, GPRS-WAP, managelhetőség, méret, akkumlátor-teljesítmény stb. Van azért indok bőven :)
  • [HUN]FaTaL
    #52
    Nekem 2 éve 3310esem van és nem fogom lecserélni amíg működik mert minek???? Nem értem én sem hogy minek kell lecserélni, meg ott villogni vele. nevetséges az egész.
  • cenobite
    #51
    Persze, hogy nem státusszimbólum, csupán egy eszköz. Csak sokan azt hiszik minél "tutibb" a telefon ők is annál többet érnek. Röhej.
    Én úgy vagyok vele, hogy a telefonom legyen megbízható és esztétikus. Én ezt a 6610-esben találtam meg -más másban - és nem tervezem a cserét. (Hacsak nem krepál be, bár erre kicsi az esély) Ezen kívül eddig 1 telefonom volt, de mivel azzal gondok voltak muszáj volt váltani.
  • mateos
    #50
    na erről beszélek :) ...
  • Pyx #49
    én azért cseréltem le, mert a 715 nagyon teccik :)
    (+ mert ezen van gprs a nethez)
  • mateos
    #48
    Talán azzal magyarázható, hogy nem sokkal a rendszerváltoztatás után járunk és míg nyugaton már tullépték az a gazdassági szinvonalat , hogy egy mobiltelefon legyen a státuszimbólum addig Magyarországon még mindig szokás ezzel villogni,hisz Magyarország világméretben is nagy fogyasztótársadalom…Milliomos vagy milliárdos emberek sem cserélik le telefonjukat csak azé mert egy uj tipus jelent meg a piacon.
    Magyarországon is pár év multán rájönnek, arra amire itt már rájöttek,hogy egy rohadt mobil kurvára nem státusszimbólum.


  • mateos
    #47
    én is nagyon remélem :D
  • GozHuszar
    #46
    Mateos: en sem ertem ezt a maniat, de hat errefele ugyebar sokmindenbol divat szuletik az ifjak kozott ;)
    Er.T20 nekem is tm. 2 eves, remelem, meg sokaig meglesz :)
  • mateos
    #45
    megmagyaráznátok nekem valamit ?

    Otthon majdnem mindenki mobilmániás .. megvesznek egy telefont aztán 2 hónap mulva mikor már kijött egy uj , megveszik azt .. miért ? mi értelme van ?

    Én itt belgiumban egy eléggé "elite" suliba járok , van pénzük az embereknek .. de ők vesznek egy mobilt és addig nem cserélik le , vagy dobják el amig el nem romlik .. ezt megfigyeltem , magyarországon pedig teljesen más a "mobilkúltura" .. Magyarországon a mobil még mindig presztizs ?? akinek jó mobilja van vagy drága mobilja arrolmá tudunk következtetni anyagi hovatartozásáról ? .. mert itt Brüsszelben NEM !! majdnem minden oszt társamnak 3310 vagy 3330 asa van .. mávagy 2-3 éve .. és nem cserélik le mert minek ?? Én is vettem egy mobilt ezelött 2-3 éve egy ericsson T20e -t és nem cserélem le mert minek ?? amig müködik mé vegyek egy ujat ?
    szóval igazán nem értem ezt az egészet !!

    itt senkit nem akartam bántani .. csak érdeklődök , hogy MI A FASZ LETT A VILÁGGAL VAZZE ?? :)
  • schoma
    #43
    Szerezz be egy infrát, és küld át azon! Én is azt használom...
  • qwert
    #41
    Nokia 6110 - sirály, már megvan egy ideje..
  • Lteebee
    #40
    Tud valaki segíteni?

    Sharp gx 10-hez kéne szoftver.
  • Cheky
    #39
    különben a siemens honlapján szó sincs róla...
  • Cheky
    #38
    M72? nem is halottam róla!
  • Cheky
    #37
    és ez az álom mennyibe kerül...? :)