472
Mit utálsz,mit szeretsz?Agresszív vagy nyugodt vezetés?
  • koldus222
    #472
  • KolkaF
    #471
  • Wolfsnack
    #470
    próbálok kiegyensúlyozva vezetni, hogy ne fogyasszak feleslegesen
    meg a sok hülye hibáját is folyton kivédem, különben már sok koccanásom lenne
    szűk helyen általában elengedem a másikat
    ha nem vagyok nagyon lendületben akkor gyalogosokat is a zebránál, sajna azért nem mindig pedig úgy lenne szabályos
  • streeter
    #469
    Nekem kedv füddő. Van hogy csak szépen megyek városba 50-60-al 2000-2500környékén váltva. De ha valaki felhúzza az agyam vagy elkezd izmoskodni a fábiájával akkor nincs megállás.
  • cagivamito
    #468
    én én sportosan vezetek mid kocsit écs motort

    az az igazi amikor leadja az erejét
  • csaki1
    #467
    mire

  • csaki1
    #466
    mikor ijen mikor olyan
  • ddt500
    #465
    Nem kapkodtad el a reagálást.
  • Hellhammer
    #464
    Olyan 94-95 körül tuti lehetett, mert haverom is akkor csinálta a C-t amikor én a B-t. Ő úgy csinálta, hogy a honvédség szervezte, alig került neki valamibe, csak kötelező volt utána bevonulnia és ott sofőrködnie kellett.
  • DJ BP
    #463
    sztem igen
  • Maco13
    #462
    C-t lehetett csinálni 17 évesen??
  • DJ BP
    #461
    ezt utálom én is...
  • Seten
    #460

    Valamit elnézhettél mert a "C"-kategóriájé lett 21 év!

  • Maco13
    #459
    Ha jól tudom, a jogsi megszerzésének alsó korhatára tegnaptól felment 21 évre, mivel a statisztikák szerint a legtöbb balesetet a 17-21 közötti korosztály okozza.
    Nem akarok megsérteni senkit, de örülök ennek, mivel így legalább kevesebben vagyunk az utakon
  • Hellhammer
    #458
    Számomra az a legidegesítőbb, amikor olyanokkal találkozom, akik 60-70-el mennek mindenhol. Lakott területen jön a seggemben majd valahol megelőz, aztán mikor kiérünk tartja ugyanazt a 70-es tempót és lehetetlen megelőzni a szembeforgalom miatt. Múltkor már azt hittem, hogy módosították a kerszt, mert kb. a 20 km-en amit városon kívül haladtam vagy 10 ilyet értem utól.

    Egyébként jelenleg semmilyen a vezetési stílusom, mert az autóm garázsban alszik téli álmot felbakolva - óvni kell a technikát, mert nem mai gyerek már (ahogy én sem :))
  • Seten
    #457

    Miért lenne a 295 dicsekvés? Ez nem ddt500 érdeme hanem a kis sárga mérnököké! :)

  • ddt500
    #456
    Kicsit megugrik a kocsi. Persze ha valami agyonturbósított 600Le állatról van szó akkor még kerékcsikorgás is lehet belőle.
  • mate317
    #455
    Hali!
    Mi van akkor, ha eljátszom azt, amit gyorsulásnál kell, de mondjuk 4esbe 90nél? Tehát pörög mondjuk 3000-t a motor, kuplung benyom, fordulat 5000-re, és felengedem a kuplungot?
  • malter
    #454
    attol én is kiborulok,ha nagyon felbasz akkor miután megelöztem lesatuzom 50re billeg a fülke villog,de nem mer neked menni ugyse:)
    ha mégis akkor utánna még el is verem
  • ddt500
    #453
    Na és? Valahol azt is kell.
  • DJ BP
    #452
    ez a fórum tisztára elment férfias virtusba, meg dicsekvésbe :DDD
  • Maco13
    #451
    igen
  • ddt500
    #450
    A 14 az 140?
  • Maco13
    #449
    szép darab... én most egy '84-es civicet vezetek, benne van 400 ezer km, de ki tudtam taposni belőle 170-et úgy, hogy 4-es ültünk benne. A legjobb benne, hogy egy utassal 14 körül kezd érződni rajta hogy szét akar esni, de 3 utassal már 160-ig stabil :D
    amúgy eladó...
  • ddt500
    #448
    GSX-R 750K4. Itt a kamera miatt nem tudtam bebújni a plexi miatt.
  • bertino
    #447
    biztos McLaren-t...
  • Maco13
    #446
    mit vezetsz 3 kilóval?
  • ddt500
    #445
    Lakott területen óvatosan. Azon kívül 160-180, autópályán 200-220-as utazótempó aztán ha nagyon üres előttem az út akkor 295.
  • Teflon Mike
    #444
    Gyerekek én olyan Sportosan vezetek Pl.: mikor zöld lessz akkor padlógázas indulás (ha első vok) de a kerék nem pörög ki, minden táblánál kb 30-40-el gyorsabban megyek (ha tehetem), a varosban mindig ki húzatom, mindig az utolsó pillanatban fékezem néha csikorogva, (a városba a legnagyobb sebességem 170km/h volt 13:00-órakor (kb) de, általában olyan 90-100 között mozog az állandó sebességem ha lehet) Ja amugy egy 1.8TD Ford Orion-om van.

    Szerintem ez a sportos vezetés!
  • FFX
    #443
    kb olyan hogy a csiga is megelőzne félgőzzel
    [most szerezte meg a jogsiját]
  • fbss
    #442
    én húzom a gázt amíg csak lehet, de újjonnan kecskeméten sok a rendőr
  • Elmör
    #441
    Útviszonyoktól függ, mert a félméteres lyukakban inkább csak tolatva mennék.
    Egyébként meg olyan csapjunk a lovak közé!SPEEED!
  • Count Adyn
    #440
    Szia, szép név, és hogy becéznek?
  • 404error
    #439
    Vadbarom állat
  • Harly18
    #438
    Sajnos sokszor a gázon felejtem a lábam tanuló létemre :D Lehet tudat alatti, mert nem szeretem ha tökölnek az utakon, persze ez nem azt jelenti, hogy ha lesz jogsim, akkor mindig 1000-rel fogok repeszteni mindenhol......Szerintem be fogom tartani a sebességkorlátozást egy ideig, persze van egy két hely, ahol nagyon lassú az a 30, ahol simán lehetne minimum 50-nel menni, de ez van. Reméljük egy elmebeteggel több lesz nemsokára az utakon :D
  • whiskeyman
    #437
    vmikor mint az állat, vmikor szépen benzinkímélően. autópályán nem tudom megállni hogy ne nyomjam
  • X TEA C
    #436
    Sziasztok volt mar valaki ittas vezetsssel rajtakapott .....es utann olyan ittass vezetesrol leszoktato treningen resztvevo vagy tovabb kepzo vagyis nem tudom, hogy hogyan hivjak az a kurzust.A lenyeg, azt alottam, hogy ott tanitjak a veralkohol lebomlas kiszamitasat. Valojaban ez erdekelne engem a keplet, vagy a metodikaja.... elkulde nekem valaki Legyszi!!!!

    Koszi
  • DannyL
    #435
    just cruisin' :)
  • Joey_The_Man
    #434
    Autópályán a legrosszab: "a kamion előz kamiont 3,5 km/h sebességeltéréssel 22 km-en keresztül"...

    Éjjel jártam párszor az M1-en határtól végig. 160-al jöttem végig, a forgalom elég gyér..
  • SötétBarom
    #433
    Hát lol..