513
Vélemények.Kinek milyen és hol?Ellenvélemények.
  • lamase
    #353
    na meg esetleg thug life, az is divatos:)
  • lamase
    #352
    mások tetoválását nem úgy kell nézni, hogy hordanád e, hanem hogy a kivitelezés szép-e. persze lehet véleményed nem mindenkinek tetszik, rajtam csak ilyen stilusban vannak
  • Pretorian
    #351
    Ez viszont kurvajó. Én is ilyesmit tervezek a Vaskeresztem köré.
  • Pretorian
    #350
    Ez nagyon sittes. Ennél már csak az "Outlaw" lenne gázabb szerintem, ugyanilyen gót fonttal...:D

    Nekem is gót betűs szöveg van a mellkasomon (inkább nem mondom el, hogy mi, de hasonló kaliberű dolog), de el akarom tünteni, mert az idők során már megbántam, hogy megcsináltattam...
  • Soldiers
    #349
    HI
    tudnátok segíteni én egy tetkót szeretnék csináltatni a bicepszemre egy oan kör féleséget ami átéri a kezemet és kb ez mennyibe kerül???
  • Jobson
    #348
    ez a stílus nekem nagyon nem jön be
  • lamase
    #347


    nekem az összes közül ez a legkedvesebb
  • Jobson
    #346
    Maori

    google - maori tattoo - képek rengeteg képet fog kidobni
  • zoldibalu
    #345
    Sziasztok!Maori mintát szeretnék a vádlimra tetováltatni, de nem nagyon találtam eddig jó mintákat neten, ha valaki tudna ajánlani egy-két linket azt nagyon megköszönném.
  • bcrics
    #344
    aham,,viszont nekem pont a megtépázott,esetlen állapot nem jön át:D..látok 1 szerencsétlen némbert, aki 1 tök béna papagájjal párzott!!lehet pont smicikémmel mert neki voltak ien kajla szárnyai!!.
    (smicike hullámos papagáj volt és nagyon debil szegény)ű

    nade,:D,, ez a cyberkiscsaj is nagyon gagyi..ő pedig már elsem mondom kire emlékeztet:D

    nem jó képek,,nem jó ötletek.
  • cikasz
    #343
    igen a jobb oldali szárny hülyén áll csak a megtépázottság miatt raktam be.
  • megalodon
    #342
    Szerintem ez a kép kissé fura!
    Olyan mintha az oldalából jönne ki a szárnya.
  • cikasz
    #341
    pl :D
  • cikasz
    #340
    pl:
  • cikasz
    #339
    pl :
  • bcrics
    #338
    de attól nem kapna élt a kép...csak kicsit bibis lett a szárnya?? ..az smafu:D,,

    nem, tanuljon csak a hibáiból és kapja meg azt ami jár ..és támadjon fel hamvaiból, ...ha akar.
  • cikasz
    #337
    Mert olyan mintha két vérrög lenne a szárnya helyén... Sokkal szebb lenne ha mondjuk ott lenne a szárnya , de igencsak megtépázva.
  • bcrics
    #336
    Ha minden jól a nyáron ennek nekiállunk full hátban
  • bcrics
    #335
    azért mert...??
  • cikasz
    #334
    Nekem nem igazán tetszik :(
  • GhostRider1 #333
    azért tépted le a szárnyait, mert meggondoltad magad?
  • bcrics
    #332
    Ezt az Angyalt Magamnak Tartogattam---De meggondoltam magam:)

  • sk8erboi
    #331

    ––––•(- ÓRIÁSI TETOVÁLÁS GYŰJTEMÉNY!!!!!-)•––––

    50.000! !!! darab minta ,
    13.000 nagyfelbontású scan .
    6 GB !! 2 dvd


    MInden méretben színben, stílusban és típusban - Híres művészektől, grafikusoktól, válogatott minták.

    Ha csak érdeklődsz, ennél jobb helyen nem is tehetnéd!

    Tetóválószalonoknak is KÖTELEZŐ!!!

    Ekkora választék jelentős csábítóerő más szalonokkal szemben!!!!

    Angels : Animals : Asian/Oriental : Astrology : BioMechanical : Black and Grey : Butterfly Tattoos : Cartoon/Caricatures : Celtic : Cultural : Demons & Gargoyles : Dragons Tattoos : Egyptian : Fairies and Mermaids : Graffiti : Hearts and Roses : Military/Patriotic : Miscellaneous : Names : Plants and Flowers : Religious : Native American : Star Tattoos : Tribal Tattoos .............................

    Ez a gyűjtemény a tetoválás bibliája -képekkel.

    OLCSÓN!!!

    Érdeklődni: [email protected]
  • cikasz
    #330
    AZ utolsó
  • cikasz
    #329
    de pl:




  • cikasz
    #328
    ez jópofa :)
  • megalodon
    #327
    Ilyenek az angyalok??
    Akkor milyen lehet az ördög?? :)
  • lamase
    #326
    ez is jól nézhet ki
    http://www.bmeink.com/A90108/high/ntdh-friendship-cherry.jpg
  • bcrics
    #325
    Ez is elég korrekt 2:)
  • bcrics
    #324
    Hát,Nekem Ő a Kedvenc angyalom.

    Ez is elég korrekt.)

    Csak koncert közben-után nem biztos hogy a összes piercered a testben marad.
  • Denisse91
    #323
    Hehe nem angyal vagyok, bár olyan jó lenne :D Máshogy fűződik hozzám. Egy tündér vagy egy angyal tényleg jó ötlet köszi :)
  • cikasz
    #322
    Varrass akkor egy angyalt. vannak ám szépek is :)
  • bcrics
    #321
    angyal vagy?..olyan igaziféle?..és akkor ti mit esztek és mit isztok és szoktatok szerelmesek lenni?:)

    de jah a háton 2 angyalszárny az szép is tud lenni...monnyuk láttam már dagadt csajokon és az ugy nem volt vmi fasza.

    egyébként josavárosban is ügyködik vmi kókler,,oda ne menj!!
  • Denisse91
    #320
    hm hát akkor jó volt a megérzésem h nem jó az a csikóhal :D egy angyal szárnyra gondoltam legeslegelőször, mivel az kötődik hozzám, de abból meg ugyebár kettő kellene egyszerre, de azt meg nemnagyon akarom.
  • bcrics
    #319
    a csikóhal fura..és nyálkás:) A Barátnőm most varrat magára 1 szépet,vénuszdombról indul,a hasán át a csipőj vonalán keresztül a derekán végig,egészen a lapockájáig.a minta kcsit bonyolult, egyiptomi motívumok,,virágok, szerelem, kéj, sóvárgás ösztönösségmvmi iesmi

    De a lényeg hogy azt varass magadra amit 10 év múlva sem fogsz megbánni,és hogy a tinta a testedben ott van,alakot formálva.jah és az sem baj ha tükrözi az egyéniséged a gondolkodásod a szellemiséged..mert ha vki ránéz akkor bizony avval fog azonosítani ,..bár most magamból indultam ki.
    És az sem árt ha józan vagy mielőtt nekiálsz:D
  • Denisse91
    #318
    hát nemnagyon tudom még hogy mit akarok, de oda akarom a hasamra, bal oldalra ahol a medence csont van... semmiképp sem akarok nonfit. vkinek nincs vmi ötlete? :) a csikóhal tetszik nekem, de kicsit idegenkedem tőle...
  • bcrics
    #317
    hja és persze nyíregyházán van:),a rock jamborréval szemben,.vagy már lehet megváltoztatták a nevét nemtom.

    És mit tervezel?És hova?
  • Denisse91
    #316
    Fú nagyon jól néz ki.. :) Köszi az infót :)
  • bcrics
    #315
    Szia...Tudom ajánlani a Rebel Tattoo-t a forgó utcában ,Rosco országosan ismert,versenyeken több díja is első helyezést ért el pl.:full hát fantasy.Bemész leülsz és megcsináltatod:)

    Ezt nekem Ő varrta.
  • megalodon
    #314
    Nekem nincs tetkóm de szeretnék,csak nemtudom milye és hova:) Valami egyedit szeretnék ami feltünö is meg nem is szépen elhelyezve.
    Az a baj,ha valahonnan kinézi az embe akkor lehet másnak is van már olyan ill.hasonló.
    Egy ismerösöm ugy ment oda egy tetoválohoz,hogy elmesélte milyen az elképzelése megrajzoltatta a mesterrel finomitottak rajta felvarratta majd összetépette a rajzot :)