513
Vélemények.Kinek milyen és hol?Ellenvélemények.
  • Efreet
    #81
    elég egyszerü... és mekkorában kellene?
  • Coine
    #80
    Na ezt csak nem pirosban, hanem ez alőbb felsorolt színekben, vagy simán alapszínben :)

  • Laalee
    #79
    ha banyek pont olyan a börszind ha nem vagy csoki :D
  • Efreet
    #78
    sárga van. egy kis naranccsal keverve szerintem meg lehetne találni a megfelelö árnyalatot.
  • Coine
    #77
    és bronz ? réz ? sárga ?
    szal ahhoz hasonló ami most a logómon van ? :)
    Amúgy azt a csillagot szeretném, amit a logóm szélén látsz, mivel megfelel a zenei ízlésemnek és tetszik is :)
  • Efreet
    #76
    nincs... vagy ha van is, az valami nem természetes anyag... ui. minden festék növényi alapú, hogy a szervezet jól viselje.
  • Coine
    #75
    amúgy van arany színű tetkó ?
  • Efreet
    #74
    nem tragikus, mert a háton elég kevés az idegvégzödés.
  • Coine
    #73
    és szted lapockára milyen lenne ?
  • Efreet
    #72
    az hogy színes vagy egyszínü az tökmindegy, maximum árban van difi, de a technika ugyanaz.

    Totya: az, hogy neked nem fájt, az a te bajod :) én is végigbeszélgettem az egészet, de azért nem olyan, mintha filccel rajzolgatnának :))

    nekem idáig mindhárom eléggé fájt, de kb annyira, hogy amikor készül elhatározom, hogy az életben soha többet nem csináltatok, aztán pár héttel késöbb elkezdem tervezgetni, hogy mi is lesz a next :o)

    Hitman: nem elijeszteni akartalak, csak szóltam, hogy ne hidd, hogy olyan marha egyszerü, gondold át rendesen.
  • Totya000
    #71
    En 4 eve csinaltattam tetovalast a vallam ala es nem volt fajdalmas, amikor mintáztak, sot ugy emlekszem, hogy vigyorogtam kozben neha.
    Kicsit égeto erzes volt, ne hideg ronggyal vagy mittudamen mivel letorolgette neha a csoka.
    Nem kentem semmivel, egyszeruen nem foglalkoztam vele.
    Leesett rola a seb vagy mi es ott volt.
    Nem kell bekaksizni.
    Egyszeru es nagyszeru.
  • Hitm@n
    #70
    ...nos...akkor én nem is...

    Ó,Efreet nagyon elkedvetlenítettél az egésztől! :))

    Én is gondolkoztam egy tetkón,felkarra(szal oda a váll alá,de a könyök fölé:)),de ezek után inkább maradok a nyalókákhoz mellékelt tetkóknál. :)))

    A színes tetkó a jobb,vagy az egyszínű? És ha egyszínű akkor milyen? Fekete,kék stb.?
  • Efreet
    #69
    rohadtul fáj :) mármint amíg készül... föleg csontközelben (sípcsont :D, kulcscsont...) nagyon jó érzés... meg a hajlatokban (térdhajlat, hónalj, stb...)
    rögtön felvarráskor begyullad, estére kellemesen elkezd fájni. utána ráalszol egyet, ébredéskor szépen felmegy a vérnyomás, akkor megint elküldesz mindenkit mindenhova, meg önmagadat is, hogy milyen baromságokat csináltál megint...
    pucolgatni kell, de ilyenkor már annyira nem fáj, csak rendkívül érzékeny - érintésre is. napsütésre meg még sokkal jobban. a gyulladás tart (nálam) kb 4-5 napig, közben gyulladáscsökkentö meg hámosító krém... aztán szépen lehámlik az egészröl a bör... és még 1-2 hét, kitisztul, és már szép is :o) ilyenkor rettenetes látvány (szerencsére ritkán látom, mert vastagon fedi a krém :))) )
  • Hitm@n
    #68
    Aztán ez a gyulladás mennyi ideig szokott tartani?

    És nagyon fáj az ilyen?(a felvarrás meg ami utána jön gyulladás)

    A logós dolog pedig csak poén volt - úgylátszik gyenge poén... :)
  • Efreet
    #67
    rendesen be van gyulladva :) tisztavörös az egész... és jóóóó érzékeny. asszem ma nem mozdulok ki ha nem kell :))
  • Efreet
    #66
    másnéven közeli rokon varrja fel nekem :))

    az azért érdekes lenne, ha logo alapján ki lehetne találni... ezt hogy gondoltad?
  • Hitm@n
    #65
    Másnéven protekció... :))

    A logódból ki sem nézné az ember,hogy tetkód van! :))
  • Efreet
    #64
    csinálnak elméletileg bárkinek... képek lesznek, ha szerzek végre 1 digitális masinát, meg letisztul ez az új :)

    az árról nem tudok nyilatkozni, nekem elég speciális forrásból vannak :)
  • Coine
    #63
    Efreet nyomd már fel a képeket, kíváncsi vagyok, milyen tetkóid vannak.
    Amúgy mennyibe kerültek, 18 alatt is csinálnak, nem ?

    1ébként én is akarock csináltatni v. a lapockámra vagy a kezemre, vagy........nemtom, majd kiderül :D
  • Efreet
    #62
    és ma kész lett a harmadik is :)) (most csendesen vérzik a krém alatt...)
  • Efreet
    #61
    kellene hozzá digitális fényképezőmasina, mert anélkül csak a terv-rajzot tudom scannelni (nem, a lábamat nem rakom rá a scannerre :) ), az meg nem az igazi. de megoldom :)
  • Lteebee
    #60
    Olyan ez, mint Pom-pom.
  • Lteebee
    #59
    Ha meg elrontják, és úgy néz ki, mint egy mosógép, akkor is lehet ondani, hogy ez egy efreet.
  • Laalee
    #58
    valamelyik topicba belinkeltem egy efreet kepet, erre közölte a blablat szoval, lehet hogy a szappan ott a furdoben egy efreet...
  • Assassin
    #57
    Kioktatott,stimt,de én vizuális típus vagyok:)
  • Laalee
    #56
    az efreet barmilyen alakot felolthet :) multkor mar kioktatott efreet ugyileg :)

    szal azer jo ilyet varni mert ha öregleszel es aszott böru akkor rafoghatod hogy az efreet alakot valtott :)
  • Assassin
    #55
    1x elküldtem neked egy képet arról amit rámvarrtak.Ha nem gáz akkor küldj egy képet az efreet-tetkódról hogy végre legyen vizuális élményem is arról hogy is néz ki egy efreet.
    thx
  • Efreet
    #54
    már 1 hónapja kész :)
  • Efreet
    #53
    LTB hozta fel múlthéten... ennyit ért sajnos :)
  • Assassin
    #52
    NA itt a topic,de zet már úgy látom megtaláltad...
  • Efreet
    #51
    majd rákérdezek...
  • Ronnie
    #50
    Bocsi de most nincs kedvem átolvsni az öszes beszólást.
    Úgy, hogy csak felteszem a kérdést: hol lehet jó minőségben elfogatható áron befejeztetni TETKÓT szinte csak a konturok vannak meg és nem gyári géppel készült. Meg esetleg egy össze folytból ami fogjukrá, hogy halvány is kb 10x5cm lehetne-e másikat ráüttetni, hogy szinte eltünjön.
    Előre is köszi.
  • Efreet
    #49
    köszi.
    szóval bal vádlin 1 dzsinn, a jobbra nemsokára 1 efreet :)
  • Lteebee
    #48
    Na!
    Itt van!
    A szemeteket löki ki!

    Lámák!
  • Séf Bácsi
    #47
    Nekem nem rég lett kész az első! Egy nonfi a könyökömre. Fakír, tetkós srác csodálkozott egy kicsit, hogy elsőre ide csináltatom, ugyanis ez az egyik legérzékeny rész (tetoválás szempontjából). Hát, tényleg nem volt egy orgazmus, de ki lehetett bírni. Jövő hónapban jön a másik könyököm. Aztán alhas, és lábszár. Egyenlőre ennyit tervezek.
    Tetoválást tényleg csak annak érdemes csináltatni, aki 20 év múlva is vállalja önmagát, és a testét díszítő ábrát. Tudtok valami jó, tetoválással foglalkozó oldalt? Mi a véleményetek a magyar Tattoo Magazinról? Szerintem nagyon pofás! Bár néhány ábra elég gáz...