33675


  • IMYke2.0.0.0
    #11901
    Már késő...
  • MerlinW
    #11900
    könyörgöm ne menjünk bele ebbe itt is:D
  • IMYke2.0.0.0
    #11899
    Nekem 1700+ / 512 DDR / R9500 Pro - minden bekapcsolva [csak VSync nincs], 1024*768/32 és minden Mediumon - simán megy.
    A Tesztet is lefuttattam:
    42%-ban fut 25-40 FPS között.
    42%-ban fut 25% alatt
    16%-ban fut 40 FPS felett.

    Ja, és a legfontosabb: én nem az FPS számlálót szoktam nézni a Játékoknál, hanem az összképet.

  • Lord Myn
    #11898
    Hát nem is tudom, pár napja játszom a F.E.A.R.-rel, az audio/vizuális élmény nagyon jó, a sztori is érdekes, de a játékmenet kissé sablonos... A másik probléma, hogy full grafikán paksi atomerőmű kell neki. Az én gépemen medium/high vegyes beállítások mellett fut csak el (Radeon X800XT videókarival!) rendesen, de 1-2 helyen még így is beszagatott egy kicsit, és ráadásul eszméletlenül swappel 1GB ram mellett is. Úgyhogy csak türelmeseknek... :))

    BTW, beszereztem a Myst 5-t, kéri valaki?
  • M.A.D.
    #11897
    Axonnak:
    2005-10-17 PC Game ISOs Blitzkrieg 2 (C) CDV *SFCloneCD* MIRROR 173x15 MB

    Egy kis előzetes. :)
  • MerlinW
    #11896
    Ha gondoljátok tolhatunk majd egy SS2 Coop-ot:)
  • serito
    #11895
    Mondasz valamit, már én is bekészítettem a Serious Sam2-t csak időm nincs. De este, vagy a hétvégén hentelek egyet én is.
  • serito
    #11894
    A rengeteg elírás a rádiós billentyűzet hibája, már fogy az elem. Ha már nagyon mérgesít kicserélem. Már elvonási tüneteim vannak játék terén, amióta végigtoltam a Fahrenheit-et mindegyik befejezéssel, nem ültem a saját gépem elött. Talána a hétvégén sikerül időt szakítani egy kis game-ezésre. Most irigyellek benneteket, hogy szinte minden nap tudtok valamelyest játékkal foglalkozni.
  • Axon
    #11893
    A demo-ját próbáltam, csak hamar elakadtam valami pincében és nem volt kedvem "kalandozni" :-)
    Egy hentelős játékban a hentelést szeretem, egy kalandban pedig a kalandot. Ha hentelés, akkor már inkább a serious sam 2. Ott nem kell órákig keresni az ellenfelet és csak folyamatosan nyomva kell tartani a tűzgombot :-)
  • serito
    #11892
    Látoma téma nem sokat változott mióta (1 hete) nem olvastam a fórumot. Sajna nincs időm minden nap ellátogatni ide,mert ez a Sulkinetes mizéria kikészít idegileg. Reggeltől-estig építem a heti 20-25 gépet. November 1 után talán lesz időm gyakrabban ellátogatni a TLJ topicba. Az utóbbi időben én is jobban kedvelem a kalandokat, mint a többi game-t, de a most megjelenő F.E.A.R nevezatű gyóngyszemet sem hagyom ki. Ti, hogy vagytok ezzel?
  • takysoft
    #11891
    pontosan. mellesleg készül hozzá a magyarítás, már több, mint a negyede kész van elvileg.
  • Atomreaktor
    #11890
    DC++, Torrent.
    De az előző havi GameStarban ez volt a teljes játék!!;))
  • R9
    #11889
    Lelehet még tölteni vhonnét ezt a játékot?
  • moonster
    #11888
    Akkor ez kevesebb, mint a mi verziónk.
  • Atomreaktor
    #11887
    Az az:)
  • M.A.D.
    #11886
    Tokaji muskotályt nyitok. No commment! :)
  • Axon
    #11885
    Megjelent Warez oldalakon az Indigo Prophecy. Ez az amerikai verzió lenne? Ez az amiben nincs szex? :-)
  • Axon
    #11884
    Most olvastam, hogy készül a Silent Hill 3 magyar szinkronja.
    Szuperjó! :-)
    Már a 2. rész szinkronja is hihetetlenül jó lett.
  • Axon
    #11883
    Elkezdtem lehúzni. Szerencsére ez már az angol verzió.
  • moonster
    #11882
    Uraim, hölgyeim!
    80 nap PC demo!
    HW disztójer
  • IMYke2.0.0.0
    #11881
    Mozilla 1.7.7-est használok...
  • Atomreaktor
    #11880
    majd alkalomadtán vki plz tolja fel nekem a magyar nyelvű dracula 1 2. cd-jét, mert letöröltem véletlen:() viszont kéne...:)
  • takysoft
    #11879
    mellesleg magkaptam az anyagot, de csak jövő héten tudok nekiülni.
    majd meglesz, ahogy elnézem nem olyan sok szöveg.
  • takysoft
    #11878
    a "mozilla thuderbird", vagy a "mozilla firefox" tárgyak egyikát kell használnod az emailcímemen. mindkettő a "mozilla.org" szobában található a downloads asztalon.
    felveszed, majd ha az előbbit használod, akkor be kell állítani az SMTP-t, ha utóbbit, akkor be kell lépned a "freemail.hu" szobába a segítségével, és utána használni a levelet a címemen.

    az utóbbi megoldás végigjátszása itt található.
  • IMYke2.0.0.0
    #11877
    Remélem, ez már átment...
    S a mai kalandjátékunk címe ez volt: TLJ anyag, avagy sikerül-e elküldeni?

  • takysoft
    #11876
    Gmail nagyon ott van, de néha tesztelgetik(hisz még BETA). ilyenkor csinál érdekes dolgokat. néha nem is tudok levelet küldeni.
    vagyis az oldalról tudok, csak SMTP tesztelés közben nem megy Mozilla Thunderbird-ben.
  • takysoft
    #11875
    akkorküldd a másik címemre, a citromailesre
  • IMYke2.0.0.0
    #11874
    Visszapattant a levél a gmail.com-ról... !!!

  • IMYke2.0.0.0
    #11873
    [Egy perce küldtem el ismét az új TLJ-adagot az első fejezetből]

  • takysoft
    #11872
    én meg téged.

    más oldalakra is benézel, hogy útálod a témát?
  • IMYke2.0.0.0
    #11871
    Remek - de ez kit érdekel? Szerintem rossz helyen kopogtattál ... a viszont-nem-látásra!
  • szotyimutyi
    #11870
  • Atomreaktor
    #11869
    ez van:)))
  • worwor
    #11868
    én utálom a kalandjátékokat!
  • Atomreaktor
    #11867
    Én azért megkóstolnám:)
  • IMYke2.0.0.0
    #11866
    Küldtem pedig. Egy 27 és egy 17 (?) kb-os anyagot.
    Otthonról elküldöm megint.
  • takysoft
    #11865
    IMYke: lehet, hogy csak én nem kaptam meg azért kérdem, küldtél következő Longest Journey csomagot?
    Most küldhetnél egy nagyobb csomagot is.
    címem tudod
  • IMYke2.0.0.0
    #11864
  • Axon
    #11863
    Látom neked sem jött be :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #11862
    Most őszintén: az a Játék egy gagyi xar. Nincs mit szépíteni rajta .