33675


  • Che Guevara
    #16346
    Sziaszok. Amatőr, bocs, de segítségre lenne szükségem. Igen nagyon le lennék kötelezve, ha valaki, aki eljutott az 5. Chapter alimistájának laborjába segítene. Ugyanis nem akarja April kikeverni az Invisibility Potion-t. Tudom az összetevők helyes sorrendjét, de nem történik semmi, amikor a harmadikat is belerakom. Azt olvastam egy végigjátszásban, hogy miután az összetevőket belepakoljuk az üstbe, April magától lecsapolja a Potion-t és elrakja. Nálam ez nem működik, a csaphoz pedig ugye nem lehet hozzányúlni. Előre is köszönöm.
  • IMYke2.0.0.0
    #16345
    #16268.
  • kirol
    #16344
    Nono!
    "Hétvégén a Ketteskén - exklúzív módon - tuti fenn lesz."
    Nem ám elsunnyogni a dolgokat!
  • IMYke2.0.0.0
    #16343
    Amúgy is vasárnap estét ígértem :)
  • Axon
    #16342
    Ha önző disznó lennék, akkor azt mondanám, hogy nekem hétfőn is ráér, mivel akkor leszek legközelebb netközelben :-)
  • kirol
    #16341
    Lesz ma Paradise premier?
  • Axon
    #16340
    Ez a régi kalandjáték nincs meg valamelyikőtöknek:

    MIXED UP FAIRY TALES
  • takysoft
    #16339
    ejj. nagyobb visszhangot vártam.

    kipróbáltam, végigvittem, jó volt. jobb, mint az első rész.
    bár nálam olyat csinált, hogy a helyszinek közti betöltés picit sokáig tartott. demoban mintha gyorsbban ment volna. lehet crackhiba:D de játszható, és jó.

    próbáljátok ki ti is. müxik az eredeti oldalról tölthető verzióval.
  • IMYke2.0.0.0
    #16338
    Via_Mala:
    Június 19-én küldtem neked két fájlt a TLJ-anyagból [2d_02.txt, és 2e_00.txt].
    Hogy állsz velük?
    Ha nem megy, kérlek, jelezd!

    Takysoft hiányában, egy újabb jelentkezőt fogadtam be a csapatba, meglátjuk, milyen minőségű munkája van, ha jól dolgozik, megtartjuk és a későbbi projektekbe is invitálni fogom. A nickneve: rodimus

    Már csak ennyi van hátra:


  • IMYke2.0.0.0
    #16337
    3 napnyi nyaralás...
  • Tomsess
    #16336
    Jó nyaralást
  • M.A.D.
    #16335
    Kicsit elakadtam benne, úgy 4 órai játszás után, de nem puskázok a netről. :) -B.H.-
  • CrucifX
    #16334
    Jo nyaralast, aztan nem szetrugni a haz falat :)
  • Axon
    #16333
    Mázlista! ;-)

    Jó nyaralást!
    Sok sört!
    Rengeteg monokinis lány stírolást!
  • MerlinW
    #16332
    Elmentem 3 napra nyalalni:) Jóklegyetek
  • Axon
    #16331
    Ez még csak nem is nevezhető a kalsszikus értelemben vett fps nézetnek. Nekem például a Drakula mindkét része nagyon tetszett vagy a Salambo is egész érdekes volt. Ebben a játékban viszont álló képek vannak, tehát nem is tudsz forogni vagy fel-le nézni. Állókép van és ha a kép szélére viszed a nyilat akkor betöltheted a következő állóképet.
    Na ez már nekem sem jön be.
  • kirol
    #16330
    Én is kifejtettem már párszor a nemtetszésemet az FPS nézetet illetően. Nem értem, miért kell ezt erőltetni. Én a demot néztem csak, a teljes már az installig sem jutott el.
  • Axon
    #16329
    Részemről mindent lehúztam, így mehet a levesbe az amit gondolsz.
  • Axon
    #16328
    Ha már feljött a Barrow Hill, akkor megkérdezem, hogy nektek hogy tetszett?
    Én pont tegnap próbálgattam, így még frissek az élményeim. Nem szoktam nagy elvárásokat támasztani grafika és irányítás terén a kalandprogramokkal szemben, de ez az állóképes megjelenítés engem nagyon lehangolt. Annyira, hogy magára a történetre sem tudtam koncentrálni. Nálam sajnos ment a kukába, de ne kövezzetek meg érte :-)
  • Axon
    #16327
    Megnéztem és 1.0-ás verzió a magyarítás és az én hellfire.exe fileom is. Ettöl függetlenül nem ment.
    Na megnézem pontosan mit is ír ki és ha nem boldogulok a hibaüzenettel, akkor bemásolom ide.
  • takysoft
    #16326
    egyesen a Barrow hill még maradjon pls
  • MerlinW
    #16325
    ketteskén most takarítottam. TLJ és a Scumm pakk maradnak mint törzsvendégek, a többi törlésére mehet a text file-ba való szavazás:)

    Ugyanott van a kívánságlista is abból töröljétek ami teljesült, ami meg még nem és tudjuk, azt meg teljesítsük:)
  • kirol
    #16324
    Amúgy nem kellene egy kis takarítást csinálni?
    Mondjuk nekem mindegy, csak látom hogy sok régi dolog van a polcon.
  • takysoft
    #16323
    hellfire-rel nem játszottam, nincs benne multi
  • takysoft
    #16322
    én régebben update-elgettem a diablo magyarítást 1.09-re. elég kezdetleges, még bőven nincs kész, de müxik 1.09-el.
    ha kell valakinek, feltolom.
  • Ordel
    #16321
    Ugyanez a helyzet a sima Diablo fordításával is...
  • Ordel
    #16320
    Ez alapján az 1.0-ás verzióhoz készült, ha megerősítést nyert, mert nekem nincs meg a játék, akkor beírom az adatlapba.
  • MerlinW
    #16319
    Az exe file-on properties, majd ott version fül. Ott látod a magyar exe verziószámát, és tudni fogod melyik peccset rakd fel hozzá.

    Hevfán:)
  • Axon
    #16318
    Köszi az infot.
    A magyarításportálról húztam le és ott nincs semmi információ erről, sem pedig a letöltött anyagban.
  • IMYke2.0.0.0
    #16317
    A Diablo 1 és a Diablo 1: Hellfire szövegei magában az *.exe-ben vannak, ezért piszkálták azt és azért annyi mindössze a "magyarítás".
    A helyedben megnézném, hogy milyen verzióhoz ajánlják a magyarítást. Amúgy meg, mivel a játékban gyakorlatilag semmi komoly dialógus nincs, nem vesztesz semmit a magyarítás nem-használatával.

  • Tomsess
    #16316
    KIRÁÁÁÁLLLYYYY VAGY műxik vele...ezer köszönet
  • Axon
    #16315
    Kipróbáltam a Diabli 1 Hellfire-t. Jó volt egy kicsit nosztalgiázni, bár én csak az alapjátékot toltam végig úgy egy tucatszor és a hellfiret nem ismertem. Itt van egy új karakter is, így azzal tolom.
    A gondom már megint a magyarítás :-)
    Nálam nem működik. Már az is meglepő, hogy a magyarításportálról letöltött hellfire magyarítás csak a hellfire.exe indító állományt tartalmazza. Ezzel indítva a játékot eljut a menüig, de amikor a new game-vel indítanék egy küldetést egy ablakban valami cd rom problémára panaszkodik, majd ok gomb lenyomására kilép.
    Így hirtelen ennyi a problémám. Visszatöltöttem az eredeti hellfire.exe-t és azzal megy tökéletesen.
  • takysoft
    #16314
    mit tailáltam? (egy crack, de még nem próbáltam ki)

    Bone.The.Great.Cow.Race.v1.0-DELiGHT_by_taky.rar

    tölthető a ketteskéről, majd szóljatok, müxik-e:D én ma már nem próbálom ki:D
  • takysoft
    #16313
    tényleg!
    a The Feeble Files... nincs meg valakinek?
    nekem megvan egy német nyelvű verziója Floyd cím alatt, de egyrészt nem fut win95 felett, másrészt undorító németül.
  • serito
    #16312
    Már nagyon "várjuk" !! :-)))
  • szotyimutyi
    #16311
  • Axon
    #16310
    Előre is köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #16309
  • Atomreaktor
    #16308
    :)))
  • MerlinW
    #16307
    Ha betévedek melóhelyre (nyáriszünet ugye..:)) megpróbálom lehúzni neked.