25351
Whistler - Windows XP
  • Borg
    #568
    Bakker hiába állitod a driverben a monitornál 85Hzre, ha bemész játékba D3D/OpenGL, simán 60 (vagy 70) Hzre teszi vissza!
  • Escargot®
    #565
    es mi a f... az a DEVILS0WN
  • Escargot®
    #564
    Valaki adjon man egy elo linket ahol van is valami...............please
  • Dikkma
    #563
    Hát... ha udma2-ben van, akkor nem is nyomhat többet... nem kéne udma3-ba kapcsolni?
  • Borg
    #556
    system currentcontrolset nv-ben át kell irni a megfelelö deviceknél az egyes felbontásokhoz tartozo 1 oszlopbeli refresh értékeket. De ez itt nem müködik nekem!
    Mi ez a NVidia Refresh Rate fix progi, honnan lehet leszedni ???
  • Borg
    #554
    feltettema 21.81 detonator4et, XPm alá, minden überfasza vele, csak éppen a refresh rateket nem tudom beállitani a szokványos regedit módszerrel. Ha bárki tudja a megoldást, vagy programot ami segit, akkor irja! Köszi
  • kozso
    #553
    Kicsit nehéz bejutni, de.....

    Windows XP Pro Corporate Final by DEVILS0WN

    ftp://owned_by:[email protected]:1337/
    ftp://owned_by:[email protected]:1337/

    Jackie: Itt talán meg lesz a r29-ed!
  • shokkman
    #552
    Valaki küldjön légyszi egy címet ahol le tudom tölteni a Windows XP-t.
    Köszi
  • Leslie1
    #548
    Lehet, hogy nagy hülyeséget kérdezek ,de nincs magyar xp?
  • A-Tom
    #546
    Nekem csomó játék nem fut XP alatt, mind kilép
    "Expection Raised" meg "Fatal Error" hibaüzenetekkel. Egy Diamond Viper v770-em van (TNT2) alap WindowsXP driverrel. Mit tehetek? Detonatort próbáljak? 2505 alatt köhögött kissé
    Várom az 5leteket
  • Pola
    #544
    Tokeletesen megy az uj Detonator driver az XP alatt. Es nem is akarmilyen eredmennyel. 3Dmark2001 alatt a 12.41-el 3311-et ment, a 21.81-el 5150-et. 55%-os gyorsulas, szoval nem gyenge.
  • mekkmester
    #538
    64.132.126.136/download/COM1 /hi/uploads/COM3 /4/COM2 /madpsx/
    Itt a DevilsownXP 2600 van. Mükszik, nálam is.
    Használd a WC ftp-jét.
  • lordring
    #530
    Én sem vagyok BSA és nekem is kellene egy működő Xp 2600.Az árban megegyezhetnénk
  • Mike
    #528
    Hat vazz legalabb ideirhatnad ha Te vagy, meg akkor is ha nem! Mikronagyu!
  • zacsko
    #526
    Király ez az XP, 48 órán keresztül folyamatosan dolgoztattam, neteztem rajta ujrainditás nélkül. Aztán win98-ra visszaálltam és kb. 15 perc után ujra kellett indítani, mert sorra fagytak le az explorerek.
    A kinézete is sokkal egészségesebb, élvezet ránézni a képernyőre. Itt van végre az a Windows amire oly régóta várunk.

    Azért az elején csak sikerült kicsikarnom egy kékhalált rossz modemdriverrel, de az XP-ben még a kékhalál is szebb és stabilabb mint a win98-ban:)
  • lordring
    #519
    Én sem vagyok BSA és nekem is kellene egy működő Xp 2600.Az árban megegyezhetnénk.
  • direwolf
    #513
    _Bradock!

    Áruld el légyszi hogy sikerült a Netmodot életre keltened!
  • Mike
    #508
    Torold le! :)
  • Mike
    #507
    Na mi van ide is ezen a neven irogacc. Muxik az ixpi? Nekem akkor sem kene a baltaval fenyegetnel!

    (ha nem tudod ki vagyok, akkor bocs, osszekevertelek valakivel)
  • Dikkma
    #504
    Minden egyes portot engedélyezni kell, ahogyan itt kivettem a hozzászólásokból. Pl. az irc 6667 szokott lenni.
  • Laalee
    #501
    aztmondtak :)
  • Dreet
    #497
    Végül egy hétig bírta az xp. Még jó hogy volt ghost-om a win2K-ról.

    Szép meg jó volt , de a cd írás még nem az erőssége. Amit 2k alatt siman megirtam most azt xp alatt nem igazan akarta. Felment a cucc a cd-re látszott is rajta hogy égetve vannak a sávok a cd-infó meg azt köpte hogy irható a cd. uahhh.

    A másik bajom is a cd körül volt. Akárhányszor kikapcsoltam az automatikus lejatszast , a kis drága mindig visszakapcsolta. Kicsit kezdett idegesítő lenni.

    Remélhetőleg sp1 után ez egy használhato op lesz...
  • mekkmester
    #481
    Normal RK7J8-2PGYQ-P47VV-V6PMB-F6XPQ
    Devilsown FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
    SiNiSTER CDWVP-GBJRG-PDJRG-Y6CMB-HCGG3
  • mekkmester
    #478
    Most írom bootCD-re és azután telepítem.Ha kiprobáltam, írók.
  • mekkmester
    #470
    Már rég leszedtem, most csak tippet adtam.
  • mekkmester
    #467
    Még egy ,de ez lassú.
    209.132.229.166 /pub/AUX /.<9>scanned<10>by/+ Vodka Red +/.<9>filled<10>by/#Gohan#/

    itt OS,
  • mekkmester
    #466
    Zooz! Melyik versio,kitöl??
  • mekkmester
    #465
    ip:63.68.214.3
    path:/pub/incoming/Windows.XP.Pro.Corporate.Final-DEVILS0WN
    anonymous/anonymous
    Most teltház van.Hajnalban probáld.
  • Borg
    #463
    Gabest, 10.40 WHQL, és 12.00 WHQL-el is megy a coolbits, és a vsync is...
  • Bilux
    #461
    Köszi Mekkmester....
    De ez a link túl lassú...:(
  • mekkmester
    #460
    Easy.CD.Creator.v5.02 Platinum
    ftp://207.253.91.132/_vti_log/by/Pjoter/APPZ/
  • Dikkma
    #457
    THX!

    Csak mert ott volt a 90-nap... akkor király!
  • mekkmester
    #453
    A Sinister és a Devilsown félét bootolhatová tettem, kiválóan mükszik.CdrWin-nel.Most megnézem
    az XP home-t.
  • Borg
    #450
    Nos, néhány észrevétel:
    1. az Xp tűzfala nem olyan mint a többi ZA és egyebek, itt minden port alapbol tiltva van! Minden egyes programod kommunikácios portjait gylog hozzá kell adnod hogy kiengedje öket! Ne kérdezzétek hogyan, miután az IRCt nem tudtam összehozni 2 óra alatt, feladtam:)
    2. Gabest, egy az egybe hülyeség amit irtál. 14.10 WHQL van fent, beirtam a regbe a coolBits=dword 00000003, és simán tuningolok! Másrészt ott a vsync kapcsolás is, és simán OFF BY DEAFAULTra van állitva! Továbbá a 2k alatt nem halkabb, ha a livewaret felinstallálod, azonban ez sajnos itt nemmüxik, és hiába szolnánka nekem a hátsó kimenet is, nem tudok váltani a 2 között, nincs Front-Rear slider sehol! Az XP pedig már az install közben kiirta hogy a ZA nem kompatibilis vele, és töltsem le a patchet innen és onnan, de miután letöltöttem, ugyan azt irja most már OK, de még mindig néha szarakodik.
    Amugy NVMAX 3.0b-vel senki ne szarakodjon, emiatt nem ment a tuning csak.
  • Bilux
    #449
    figyusz Easy CD Creator v5.0 Platinum honnan tudom leszedni??
    A linket köszi!!! :)))
  • Dikkma
    #447
    Működik a tigrisen fenn lévő Windows XP Pro Final Dewilsown iso?
    Van ott egy könyvtár: "kipróbáltam, 90 nap múlva lejár."
    Mik a tapasztalatok? Vagy ugyan lejár 90 nap múlva, de van crack?
  • Bilux
    #446
    Hahóóó
    Segítsetek pleaseeeeee
    Hogy lehet szűz vinyóra rakni az Xp-t??
    boot disk sehol...
    De olvastam,hogy sokan boot cd-t csináltak,na ezt hogyan lehet???
    Milyen író progival????
  • ixyon
    #445
    ghighighighi
    csak azért írok ide, mert most próbáltam ki az XP 2600-asat:) nagyon állat! a jáétékok vagy 20 %al gyorsabbak, a word,m eg ezek a vizuális cuccok meg vagy 30al:) nem fagy, meg semmi ilyesmit nem csináél. gyorsa a desktop. nekem teccik
    ghighighighi
  • Bilux
    #439
    Borg a SbLive driver-vel kapcsolatban ne feledd,hogy még amerikában sem jelent meg AZ ÜZLETEKBEN az Xp...
  • Borg
    #434
    Mindenki csak a hülye FTPket hajtja, hát, kis értékelés is az XPről, ha szabad:)
    Pár napja tettem fel a devild0wn féle finalt.
    XP 2562ről upgradeltem, azért döntöttem az upgrade mellet mert, láttam hogy azért a finalig már kemény változásokon ment át, még ha nekem ment is rendesen a 2462 MINDEN PROBLÉMA NÉLKÜL.
    Szóval belöktem a CD-t, előugrott nekem jókis M$ dizájn, mondom neki UPGRADE, jól:)
    Féltem töle, hogy összezavarja a rendszert vagy valami, de nekiugrottam, próba cseresznye. Ketyergett kicsit, kére a mellékelt serialt, aztán restart, és már installolt is, semmit nem kellet belenyulnom, 20 perc mulva harcra kész új XP világitott a monitoron:) Persze ez a 20perc relativ, nekem P3 750@833, és 512 PC166os ram van, ezzel simán megy.
    Szóval itt viritott, az első utam a regeditbe vezetett, ugyanis a ZApro, ami még az elözö XPben rendesen ment, itt bekettyózott, és ki akartam irtani. Sikertelen voltam, registriböl nem tudtam, uninstallt nem akartam, tehát kilöttem a servicet (True Vector logging) egyelöre igy jo volt, aztán meg upgradeltem, az XP kompatibilis verzióra, ami azonban ugyancsak problémákat okoz néha, ugyan megy, de indulásokor 10böl 2esetben nem tudja inicializálni a True Vector cuccot, és nem indul el. Akkor restartolom a ZA-t, azt jo megint.
    Utana gondoltam megnézem mi a téma driver ügyben.
    Live, MX, LAN, minden uj drivert kapott, minden megy.. fasza.
    MXnél hiányoznak a Detonator féle beállito fülek (ezt nem értem miért nem tesznek olyant be alapbol), szóval frissitettem jol, 12.00 WHQLre.
    Negativ. Tuningot nem jegyzi meg, amit NVMAXbol adok neki (210/210). Feltetttem tehát 12.41et (btw többet teljesit 3dmarx2001ben, mitn elözö XPvel), de tuningot ez sem komálja, restart után elfelejti. Irány a www.ntcompatible.com, kerestem uj drivert, találtam is; 14.10 WHQL, mondom süti. Fel is tettem, minden király, mindent elfelejtett, szokás szerint, kis 19"os moncsimon 640ben viritott be a windows restart után:) Nembaj, elnézzük. Mindent beállitottam, és felvettem NVMAXban az órajlet is, csodák csodájára megjegyezte az overclockot! Királyos. Mentem is 3dmarx2001be tesztelni, 2395 pont asszem, lassabb.. DE sokkal szebb a képe valahogy, nem tom mér, de ez van. Hagyom fent.
    Teszt közben bevillant, hogy a refresh rate elég tré, szóval ezt megint gyalog kellett beállitanom regeistryben (HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Services/nv4/device0/NV_11modes kulcs, persze csak MXhez, itt az elsö refresh értéleket átirni, a szükséges felbontások mellett értelem szerint, de csak az elsöket!). Ezután minden jo, videokártya téren.
    Izzitok egy kis Faithlesst, de bakker miez! negyed akkora a default hangerő a Live!on mint azelött. Mondom negative, lets frissités, elöször WDM 3300ra, ami el is pusztitotta a rendszert install alatt. Igen, lefagyott, és csak ctrl+alt+delete böl tudtam lelöni, ami után ugyan helyreállt a rendszer, de 8 devldr32.exe futott, amit persze rutinosan le akartam löni servicekböl. Na ekkor besokallt, és kiütötte magát kékhalállal, hogy igy error meg ugy error, forduljak M$ékehez, vagy maufacturerhez, vagy fel...dumpolta a memoryt, hogy ne vesszen el semmi kékhalál közben, azt ujrainditotta a rencert. Szokásos scandisk, 10perce..
    Aztán elindult a windoz, még hang is volt, de a 8 devldr32 még mindig ott volt. Tré. Mind1, próbáljuk LiveWare for 2kval, fel is ment, de semmi nem fut belőle, GRATULA KEDVES CREATIVE LABS BAKKER... szó mi szó tehát, egy creative labsos driver sem megy XP alatt. Ok, jolvan van jokis function, uninstall. Lefagyott rá! Teljesen kész. Akkor remove. Lefagy. Update, XP alapdriverére. Lefagy. Safe mode, unistall. Lefagy. BAKKER mondom sosem lesz rendes Live! támogatásom igy, de ez tarthatatlan állapot. Isteni szikra, system restore. Bingo, visszaállitotta a rencert, alap XP driverre, de hogy roahdjon meg minden mást is visszaállitott alapra:) tehát MX művelet is indul elöröl. De legalább Live most megy jol, igaz a hangeröt kicsit feljebb kelett tennem erösitön, és a 2 kimenetet sem tudom használni a liveon. Negative tehát, Creativék remélem hamar adnak supportot ehhez, addig senkinek nem ajánlom a kisérletezést ezzel, mert komoly kompatibilitási problémák vannak XP és crea driverek közt.
    Mind1.
    Ezekután már szépen megy minden, net is, játékok is, programok is. Gyorsabb is lett, meg szép is. Vannak csillivilli themek, szép lett a dizájn is, stabil is, azóta semmi nem fagyott, de még akkor sem ugy fagytak persze a driverekkel hogy ne lehetett volna viszaállitani! ez pozitiv. Egyéb kompatibilitási gondok nincsenek benne, de azért még mondjuk egy a4tech wop35 drivert el tudnék viselni hozzá, ami tudja állitani a követési sebességet XP alatt, nem mintha nélküle nem menne.
    Tényleg rengeteg az uj funkcio. Nagyrészt apróságok, de tényleg hasznosak, szerintem mindenkinek tetszeni fog.
    Aki meg még mindig win9x vonalat nyuzza az felejtse el gyorsan:) (Linuxosok meg kiméljenek)
    Még egyszer mondom, immár minden megy belöle,gyorsabb és szebb is. Megéri feltenni, ha megvan a rendszered hozzá (256ram, 1.2GB free hely a winyodon.)
    Ja és ez a verzio ugye se activational, se time limit/bombal nem rendelkezik, szóval érdemes feltenni.
    Remélem segit ez a kis info, és nem csak a helyet foglalja itt:)