25351
Whistler - Windows XP
  • MuERTe
    #801

    (ménincs olyan szmájli, amelyik halálra röhögi magát??????)
  • Bilux
    #799
    Ehh az peh.. nekem még lejött...
  • zacsko
    #798
    Borg
    Én is átirtam aztán többé nem ment a rendszer. Van erre megfelelő program, ami ezt megcsinálja.
  • Borg
    #796
    Ha a detonator driver install elött, az nv4_disp.inf ben átirod a kártyádnak megfelelö részben a refresh rateket, hogy csak 140 maradjon mondjuk a 800x600x32 résznél, akkor ezután mindig annyin megy a monitorod. Én a fujitsi siemensemhez is igy oldottam meg, hogy pl 640ben 150en, 1024ben meg 110en menjen.
    Ha átirtad a inf filet, akkor installd a detonatort, és restart után már jó is lesz.
  • mekkmester
    #794
    Ujra! Bilux! Letölteném, de jelszót kér!
  • Madman
    #793
    MZ/X: csekk mail.
  • MZ/X
    #791
    Mielott valaki elkuldene a gyartohoz driverert, mar leszedtem a netrol a legujabbat, azzal se m1.
  • MZ/X
    #790
    Ha mar itt vagyok, egy masik kvescson is:

    Miert nem akarja az XP az Iiyama Vision Master Pro 410-es monitoromat 75 Hz-nel nagyobbon hajtani? Fel se kinal ennel nagyobb frekit lehetosegnek. Pedig 800*600-ban valami 140-et tud a monitor specifikacio szerint, es a videokartya se egy szar ISA-s Trident, hanem GF2 GTS. Valami 5let?
  • MZ/X
    #789
    Na, egy XP-s kerdes:

    A CD iro cuccok szovegelnek a Win32 ASPI-ra, nem akarnak az XP-ssel mukodni. Felulvagom egy Win2k-s ASPI-val, akkor iras m1, viszont az XP magyaraz hogy neki az nem teccik. Mi a +oldas? Van esetleg valami letoltheto ASPI XP-re ami minden erdekeltnek megfelel?
  • bob
    #784
    Helló Egmont!
    Nálam nem fagynak a játékok az XP alatt,mert be kell valjam férfiasan nincsenek feltéve rá!
    Erre a Win98Me-t használom.Oda is feltettem ugyanezt a drivert(vasárnap)azóta két játékkal próbálta ki a fiam (Red Factions,Spider-Man)egyikkel sem fagyott!
  • mekkmester
    #783
    SG, upload/divfix/
  • mekkmester
    #782
    A winoncd3.8-hoz van XP driver,meg SP1.
  • mekkmester
    #781
    Bilux! Letölteném, de jelszót kér!
  • Nark
    #780
    Clone CD.v3.0.9.1 müködik.
  • Nark
    #779
    Nagy nehezen felmaszott :)Azert köszi.Most cd iro progit keresek ami müködik xp alatt clone cd winOncd nem, most megnezem az easy cd extractort.
  • Borg
    #778
    És mitöl jobb mint az alap XP driver?
  • bob
    #776
    Helló Nark
    Nagyon figyelmesen olvasd el a Read me-filét és azerint rakd fel.Tegnap raktam fel én is a 21.85 detonatort az XP-re,és nekem felmászott!!!
  • Bilux
    #775
    Igen !!
    Mivel nekem is az van... :))
  • Nark
    #774
    Most szedtem le az nvidia xp drivert es az istennek se akarja felinstalni magara.Mi lehet a gond??Virus kereso nem fut meg semmi mas csak az xp megsem
  • Borg
    #773
    Sima SB Live! valuehoz is van/jó?
  • Bilux
    #772
    http://jcmask.free.fr/fdr-sb5.1.exe

    Igen jó ez a driver hozzá!!! :))
    Működik minden!!!! :))))))))
  • MuERTe
    #768
    Kösz, megnyugodtam :) XP-re fel!!!!
  • sasfiok
    #767
    A connexant softmodemmel nekem is gondjaim vannak, 98 alatt tökéletesen működik, XP alatt is rendesen le tudja kérdezni, aszongya, hogy minden OK, de az istennek nem mozdul, nem akar tárcsázni. Pedig már minden tűzfalat, meg védelmet levettem róla. A driver információ szerint a Connexant csinálta a drivert, mégsem akarja az igazságot. Így ha netezek, kénytelen vagyok visszamenni 98-ba, pedig már szeretnék XP alatt is. Nincs valakinek ötlete?
  • sasfiok
    #766
    MuERTe:

    Ezt találtam: ftp://ftp.microsoft.com/services/whql/hcl/WinXPHCLx86.txt
  • KBB
    #765
    Valaki tud egy értelmes CD író programot Windows XP-hez? Mondjuk a Nerot azt felejtsük el, azzal nem tudok normálisan ISO-t írni. A legjobb lenne valami cdrwin frissítés, de ilyet nem talátam. VAlaki tud segíteni?

    by kbb
  • MuERTe
    #763
    Van valahol egy hw kompatibilitási lista xp-hez?Érdekelne, hogy a yamaha 724 hangkártyámat támogatja-e.
  • zacsko
    #761
    off: Jé tényleg, vak vagyok
  • direwolf
    #760
    zacsko
    egyenlőre csak a régebbi driver a megoldás.
    off: nekem ott ahozzászólás ablak alatt a szmájli beszúrás link
  • lordring
    #759
    Hogyan lehet felrakni a Win2000-s drivereket MX300-hoz?
    Az eredeti xp-s drivrekkel néha recseg.Pl. modemes kapcsolódás
    közben.Ha csak a többfunkciós csatoló driverét cserélem,akkor
    miért nem csréli le a hozzátartozó többi egységét is?
  • zacsko
    #758
    direwolf
    És ezt lehet valahogy orvosolni? Régebbi drivert tegyek fel?
    (off: ilyen arcokat hogyan lehet beilleszteni a hozzászólásokba?)
  • direwolf
    #757
    mert elba..ták az overscant. nem csak XP alatt, a 9x-es verzióban is. volt már egy ilyen, asszem valamelyik 12.xx verziónál. én ezért nem használom ( elsősorban )
  • zacsko
    #756
    Hali
    Mégegyszer megkérdem, miért van a full screen-es videolejátszásnál két széles fekete csík a képernyő két szélné? (vid. k. TNT, Detonator21.xx)
    Plíz help!!!
  • direwolf
    #755
    www.soundblaster.com aszongya, hogy hivatalos liveware az XP-hez október végén!
  • Borg
    #754
    Én ebben nem bizok amig nem próbálta ki valaki:) Most alap XP driverrel jó a Live, amit eddig feltettem mindig csak elbasta..
  • Bilux
    #753
    Majd írok véleményt...
  • Bilux
    #752
    ok már megvan!
  • Bilux
    #751
    De nem jön le...:(
    Más link???
  • Bilux
    #750
    Live!Ware 3.0 for XP
    TweakUP.dk has posted Creative's Live!Ware 3.0 for Windows XP (the software for your SB Live! sound card). From what they have told me there aren't noticable difference (in features) between the Win2K/9x/ME and this one. The file is 65MB big.

  • direwolf
    #748
    baszki! én azt kérdeztem használható-e, nem azt, hogy elindul-e.

    Ma jelent meg a HWHUNPAGE-n egy WDM driver Live!-hoz, ami aszongya, hogy XP-re is jó, és benne van a teljes Live!Ware3.
    Mi az a WDM direr???
  • Bilux
    #745
    Hogyan lehet bekapcsolni a compression-t Xp alatt
    Az eicon Diva kártyákon???
    A beállításoknál már bepjelöltem mind a hardware mind a software compression-t de semmi...:(