25353
Whistler - Windows XP
  • Borg
    #868
    Felajánlja hogy konvertálja a meghajtót, particiot amit akarsz NTFSé. A konverziótol nem veszik el semmi adatod.. csak ha ujraparticionálod, vagy formázod.
  • Evil
    #867
    a win xp telepito felajanlja hogy megformazza a vinyot ntfs re vagy kell kulon ntfs format progi?Ja es most kettebe van a vinyo particiozva fat32 n.Ha atrakom ntfs re akkor oda lesznek az adataim?Egyaltalan mi ennek a muveletnek a menete?
  • bob
    #865
    Köszi Kami !!! nagyon jó ez a progi amit találtál
    a kikapcsolásra,meg a restartra.
  • Borg
    #862
    A gépkikapcsolással kapcsolatban csak annyit, hogy én is pár napig keresgéltem ilyan cucc után, ami disconnectel és lekapcsol.
    Nos kb 45 féle program kipróbálása után egyedül a GetRight ezen funkciója bizonyult müködöképesnek XP alatt, és ez is csak 10 esetből 9szer csinálta meg rendesen a a disconnectet, néha valamiért nem sikerült neki. Szóval igazán jó megoldás nincs.
    Hacsak nem csinálsz egy shutdown parancsikont, és beteszed schedulerbe.. de disconnectolni nem tudom hogyan lehetne automatice..
  • MZ/X
    #861
    Nem irtad felul a Win32 ASPI-t?
  • mekkmester
    #859
    Opció, de felesleges.Mail menne!!Hova?
    [email protected]
  • MZ/X
    #858
    Valami opcional nem lehet ezt letiltani? Mint az autorunt?
  • MuERTe
    #855
    Kösz, ezt ismertem :) Nekem a föltelepített törölhetetlen vackaival van bajom.
  • direwolf
    #852
    ez műxik w2k alatt is!
  • direwolf
    #851
    a windows\driver cache , és a windows\system\dllcache folderek tartalmát törölheted, ezzel nyersz 400 megát
  • MuERTe
    #848
    Nem azon a 2,5 megán múlik, hanem hogy 2,5 gigás a vincsim és nem szeretem a fölösleges, sosem használt dolgokat rajta. Főleg nem akkor, ha kritikán aluli minőségű. A 98 is minimum istallban megy fel minden alkalommal, mert a beépített vackok helyett van kisebb-jobb-gyorsabb.
  • mekkmester
    #847
    Igen!!!
  • mekkmester
    #846
    Ez XP alatt is mükszik?
  • FormatC
    #845
    Hali!
    Mert szar, warez cucc...
  • beko
    #844
    A konfig: Acorp 7KTA 650 Duron, Sb AWE 64 ISA, 40 Gb IBM ic35L040 vinyo. Savage 4 32Mb, Tv tuner.
  • beko
    #843
    Miert van az, hogy a telepiteskor, /miutan atmasolta a telepiteshez szukseges filekat, es ujra indul/ Hibaval leall. A hiba a i386/asmi/..../.../.../*.man
    fileban van.
    Mi a baj?
    Ketfele xp-vel is ugyan ez van!

    HELP
  • FormatC
    #842
    Szia mekkmester!
    tartsd nyomva a shiftet mikor beraktad a cd-t
  • Leybold
    #841
    Ha csak ennyin múlik az XP install:

    WinXP Pinball=2,43 MB
  • MuERTe
    #840
    Gondolom ez is fölpakol egy rakás sz@rt amit a büdös életben nem fogok használni, csak a helyet foglalja. A 2000 alól sem tudtam kiszedni pl azt a hitvány mspinbalt.
  • mekkmester
    #839
    Több mint 1 GB.
  • MuERTe
    #838
    Mekkora helyet foglal az xp?????
  • mekkmester
    #837
    Ha behelyezek egy CD-t, a felbukkanó ablakot mivel lehet kiiktatni?
  • direwolf
    #832
    próbált már valaki MS FFB kormányt ( USB-st ) XP-vel? megy-e/install mikéntje érdekelne
  • Nark
    #830
    Van nallam valami plus for win xp de nem akarja magat telepiteni.Probalkoztatok mar vele meg egyeltalan mi a f..sz ez??
  • Nark
    #826
    A kikapcsolasos problema fenalt a w 2000 nel is ugy emlekszem a power optionsnal kellet valamit ki x-elni de mar meg nem mondanam hogy mit nezzetek utanna.Viruskeresö problemamra magamnak valaszolok Nav 2002!! Halistennek müködik meg a norton utilities 2002 is.
  • lordring
    #825
    Még nem. Majd holnap kipróbálom.
  • lordring
    #823
    Hali!

    Van itt vki még MX300-s hangkártyával.Qrvára idegesít,
    hogy minden tökéletes az XP alatt,kivéve a hangkártyámat.
    Ha a proci a cd-ről olvas vagy a modem tárcsáz, az mp3
    lejátszás alatt észvesztően recseg meg szaggat a hang.
    Irq-t nem enged állítani,legalábbis a device manager-ben,
    a multifunkciós csatoló és aureal sound device drivert
    lecseréltem win2000-sre,semmi változás.
    +a gép nem hajlandó kikapcsolni magát,csak áll a
    "it's now safe..."képernyőnél (BE6 alaplap). APM
    bekapcsolva + 3 BIOS kipróbálva.
  • Leybold
    #821
    Where in the world is Windows XP?

    http://grim.adventuregamer.com/wherexp/
  • mekkmester
    #818
    Bilux! Kösz,én gyorsan tölteném,de csak 3-4 KB/s-al jön.Reggel lessz,mire a 65 MB lejön.De Chello, nem számít.Mégegyszer kösz.
  • Bilux
    #815
    illetve....
    Nah igérem legközelebbre megtanulok írni is...:(
  • Bilux
    #814
    Iletve ami késik az nem múlik..
  • Bilux
    #813
    Hja különben meg azért mert még nincs.. :)
    De ami nem késik az nem múlik.. :)))
  • Bilux
    #812
    NEM!!!
    Úgyhogy +nyugodhatsz!
  • Nark
    #810
    Milywn virus irtokat hasznaltok?norton 2001 nem megy az tuti
  • Bilux
    #809
    itt van egy működő de gyorsan tőltsd le!!!
    www.newstown.dk/files/SB51.exe
  • Bilux
    #808
    Háát elküldeni sajna nemfogom tudni mivel marha lassú a netem....de még körül nézek hátha találok linket../működőt persze/
  • Bilux
    #807
    Új radir driver!!
    http://www.maxreboot.com/download.php?op=getit&lid=60
  • Borg
    #806
    Ez az INF átirás 100%ra müködik!! Én magam is igy oldottam meg, és haveromnál is igy megy!
    XP alatt és det4el egyébként még egyetlen progi sem tudja buherni, egyetlen okból, mivel itt regben hiába irod át mind a 18 helyen a refresh rate értékeket, nem fog változni semmi! Az egyetlen megoldás ha eleve ugy kerülnek be a registrybe, és ezt az INF átirásával éred el.
    (én elötte még ráadásnak kiirtottam minden Nvidia vonatkozo filet a rendszerböl.)
  • mekkmester
    #805
    Bilux! Valahogy elküldenéd? 10MB az e-mail-em.Ha igen, megirom.
  • MZ/X
    #804
    Koszi a stuffot, kiprobaltam, de sajna nem rakta feljebb a frekit. Kivalasztottam hogy 100 Hz-hez a legkozelebbi frekin hajtsa a monitort (1024-ben hasznalom, ott siman kene nyomnia, 1280-ban is 89-et specifikacio szerint), ehelyett mindenhol kiszedte a valaszthato frekik kozul a 75Hz alattiakat, igy mostmar csak 75Hz-re lehet allitani.

    Kiprobalom meg Borg megoldasat, remelem az bejon. Azert az eleg gaz, hogy egy ilyen monitorral szivas legyen. Bar szerintem nem a monitorral van baj, hanem az XP buzisagaival.