25353
Whistler - Windows XP
  • Fzolii
    #1090
    Üdv, Hol lehet letölteni Magyar Windows XP-t ???
  • colos
    #1089
    Tesztverziót kaptad le! Sokan szívtak vele! Most már elérhető a "normális" verzió, és a törést is sikerült megcsinálni hozzá. Nézz át a "Programok beszerzése" nevű fórumra...
  • ten155
    #1087
    A Home Edition-ben nincs jogosultsag kezeles. Nem kell (illetve nem is lehet) benne jogokat osztani.
  • Break
    #1081
    Lehet, hogy hülyeséget mondok, de tiltsd le a swep-filét, és kénytelen lesz a normál memóriához nyúlni!
  • B@ldrick
    #1080
    Hogyan lehetne rávenni az XP-t, hogy használjon több memóriát és ne sweppelgessen annyit? 192-ből 60-90 mindig szabad, még játékok alatt is van szabad kapacitás. A Memory usage-t "Programs"-ról átállítottam "System cache"-re, de még igy is marad 30-40MB. A vinyót meg reszeli mint állat.
  • Pace
    #1079
    Nekem asszem hardwares van, de az best data fax-ként megy.
    Ment még a generic modemek közül HFC modemként...(vagy HCF)
  • John Rambo
    #1078
    Ha maskent nem, akkor Standard 56K-s modemkent telepitsd fel. Xp milyennek ismeri fel?
  • Pace
    #1077
    Roska! Szerintem nincs XP-s driver hozzá. Ami az XP-ben van, azzal mennie kell, de van elég ilyen topic itt a fórumon is.
  • Borg
    #1074
    Probáld meg a szinvonalat tartani légyszives, azért ennyire 0 tartalmú, és 0 értelmű kérdésekkel felesleges ide irogatni.

    Moderátor
  • colos
    #1073
    Biztos jó a cd ?
  • CSOCSO
    #1071
    itten van a win xp pro nálam csaklefagy az instalja!! miért??
  • Bakka
    #1068
    Megiscsak ertem, most fogtam fel !
  • Bakka
    #1067
    Na most akkor nem ertem pontosan !!!
    Nekem most dewilsown van ! Ez akkor corporate, vagy van meg hatra kb. 20 napom es meghal ?
  • Bakka
    #1065
    Sziasztok !!!
    Azt szeretnem megtudni, hogy a WINDOWS XP - t mikor kell aktivalni ?????
    Az a Dewinsown fele XP Professional van fent a gepemen mar vagy 4 - 5 napja, de meg nem szolt semmit ! Mikor fog szolni ??? Vagy egyszeruen lejar az idom es nem tudom majd elinditani es szol a BSA - nak automatikusan vagy mi ???
    Vagy ez a verzio lenne a Coorporate Edition ? Ezt nem hinnem mert nem irja ki. Vagy nem is kell kiirnia?
    Honnan lehet megtudni milyen a verzio es hogy kell aktivalni ?????
  • Bilux
    #1055
    Minek magyar XP nektek???
    Azért,hogy összeomoljon pár hónap múlva, mert nincs ozzá frissítés??
    Az angol verziók sokkal megbizhatóbbak!!!
  • CSOCSO
    #1054
    holnap meglesz a fullos winxp pro csak angol van hozzá magyarosítás?? ha van akkor emailba küldjetek nekem kösz csá
  • direwolf
    #1050
    Valaki meg tudná mondani, hogy lehet XP alatt a D3D és az OGL játékok frissítését feltornászni a monitor maximumára? Asszem Borg írt egy módszert a driver inf editálásra, de azzal az a gond, hogy ugrik a TwinView (mint az NVRefFix-el is)
  • agyhalál
    #1049
    Bocs, azt kihagytam, hogy a Document and... könyvtáron belüli agyhalal könyvtár amiről beszélek a régi könyvtár, ami az elöző oprendszerről maradt meg.
  • agyhalál
    #1048
    Két winyó van a gépemben, az egyiken angol XP, a másikra pedig fel akartam rakni a magyart, elötte Win98 volt rajta a játékok miatt. Rákérdezett, hogy törölje-e az eddigi win-t, naná... De megfeledkeztem róla, hogy XP már install alatt is látja a BIOS-ban fel nem ismertetett winyót és arra viszont nem kérdezett rá, hogy melyik winyóra telepít,így sikerült az elsődlegesrefelraknom, úgyhogy az első indításkor volt nagy öröm. Még nincs vége és itt jönne a gond, az összes levelem, címjegyzék, Kedvencek, stb... ott volt a Documents and Settingsben, illetve még minig ott van (bízok benne), de nem férek hozzá (access is denied). Próbáltam másik vinyóra is felrakni, csak angolt, de arról sem értem el, csökkentett módban sem ment.
    Valakinek ötlete???
  • ballor
    #1047
    Engem is érdekelne a magyar XP! Nem tudjátok honnan lehet letölteni?
  • ubi
    #1046
    mennyi volt!!! fél milla??? rosszul van összerakva
  • Dikkma
    #1043
    Bizony, nekem is leszakadt mindig a tálcája, amikor hálókártyát raktam a gépembe, de még nem kötöttem össze más gépekkel.
    Ha nem hálókártyás a géped, akkor nem tudom, ha az, tiltsd le az eszközkezelőben.
  • Borg
    #1038
    Úgy néz ki hogy nincs elég ramod, vagy valami hiba is lehet a winchestereden.
    XPnek legalább 256 kell a gyakorlat szerint, hogy ne szarakodjon. Nekem 512 van, és igy kb az elsö XP betöltési logotol eltelik vagy 15mp mire bent van a desktop és már nem kerreg a winyo..
    Azzal hogy megváltoztatod a swap file méretét kisebbre, csak ártasz neki..
  • buzz
    #1035
    ::: buzz-in-action ::::::::::::::::::::::::::::::

    csekkdisz:
    upload/buzz könyvtár @ SG FTP

    ::: end-of-thiz-phile :::::::::::::::::::::::::::
  • buzz
    #1032
    :::: tested :::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    CDRWin v4.0a

    :::: cyl: buzz ::::::::::::::::::::::::::::::::::
  • buzz
    #1031
    :::: tested :::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    CloneCD v3.2.0.2
    Nero v5.5.4.0
    WinOnCD v3.8 PE + XP-Patch
    WinOnCD v5.0 PE

    :::: cyl: buzz ::::::::::::::::::::::::::::::::::
  • colos
    #1029
    Na remélem az SG nem fog lesüllyedni az Index szintjére...
  • colos
    #1028
    512-ig tudja kezelni...Most is fenn van az XP mellett...

    colos
  • colos
    #1027
    512-ig tudja kezelni...Most is fenn van az XP mellett...

    colos
  • Mozes
    #1026
    Az ME én ugy tudom, hogy csak 256MBig tudja kezelni a memóriát, de ez lehet, hogy hülyeség.
    Különben nem lassúbb sokkal az XP a játékok alatt??
  • Break
    #1023
    De, a boltban. (nem láttam még sehol, csak angolt.)
  • colos
    #1021
    Inkább a ME-t válaszd,az nem zabálja meg annyira az erőforrásaidat.
  • Break
    #1020
    OFF
    Ja és mivel tud többet ME, mint 98SE?
    ON
  • Break
    #1019
    Adott egy gép:
    p2 300 Mhz, 128 mega sdram (133Mhz)
    Melyiket válasszam (mert a 98SE nem igazán jó (szerintem)):
    1. Windows XP
    2. Windows ME??
    Szóval egy ilyen szerény kis gépecskén melyiket válasszam, meg a régi progik, meg minden ugyebár??????
  • Evil
    #1017
    szedd le az nvidia refresh tools az xp hez.Ebben be tudod allitani a gondodat.Innen leszedheted: www.hwhunpage.hu
  • TomBond
    #1011
    Megjelent a magyar WindowsXP!
    Remélem minnél előbb letölthető lesz valahonnan
    :-)
  • Borg
    #1010
    Nekem ment már silveren meg bluen is, és mindig ott volt a showdesktop ikon, nem tudom miröl beszéltek... (most is ottvan)
  • John Rambo
    #1009
    Hm ez a modemes hiba nalam is bejott. Ilyenkor gyorsan remove modem, add modem es kesz. Tehat kicsit gyorsabb az ujrainditasnal :)) Vagy nem kell kikapcsolni a modemet :)
  • Borg
    #1004
    Ha letakaritás alatt a show desktopod érted, az [windozbillentyű]+[D]
  • Evil
    #1003
    tweak xp progival ki tudod loni!