25353
Whistler - Windows XP
  • Dante
    #1440
    neem:)
    a Carmageddon első részénél volt ilyen gépem:)
    most cel 488-on, 384ram, meg gef2mx-el nyomulok, de az IE eskü szokott akadozni...gyakran...
  • Dikkma
    #1439
    Mivel sok ramod van, nem lenne olyan bazi lassú. Netre ftpzni stb. feltenném, ha van helyed-de csak meglevő win98/me mellé.
  • Pheel
    #1438
    Aziránt érdeklődtem, hogy tényleg ezzel a konfiggal szenvedsz vagy csak poén volt.
  • Zeusz
    #1437
    Elvileg jó hozzá a WIN2000-s driver de nézd meg a www.primax.nl címen.
  • Dante
    #1435
    ??
  • Remedy
    #1434
    Thanks! Érlelődik a váltás, pedig nagyon elégedett vagyok a Win98Sec-emmel.
  • Pheel
    #1433
    Te tényleg ezen próbálkozol? Ugye nem?
  • Pheel
    #1432
    nincs. uaz, mint win2k-nál
  • Dante
    #1430
    :) kezdem lassan úgy érezni magam, mint 166mmx- es 8MB-ram-os pentiumommal, a carmageddon első része futtatásánál (low memory mode invoked:)
    tényleg akadozik:(
  • RoadkilleR78
    #1429
    Particion magic 7-el már átnyomtam a partíciókat NTFS-re, csak az XP-nek van valami új fajta NTFS-e nem?
  • Pheel
    #1428
    Hát nem :)
  • Pheel
    #1427
    Az lesz az!
  • Dante
    #1425
    nektek nem akadozik, ha be van lőve 2nél több internet explorer?:)
  • Bakka
    #1424
    Nekem Cel 366 es 192 Mb RAM van ! Nem tom , hogy menne jobb geppel de ezen a gepen eddig az XP megy a lejobban !
  • RoadkilleR78
    #1423
    Hol tudom az Xp-s NTFS-re konvertálni a vincsieimet az XP-ben. Vagy utólag már csak valami külső progival tudom megtenni?
    Előre is köszi!
  • Remedy
    #1422
    Lenne egy questionöm:

    Mindenki dícséri ezerrel az XPt. Szerintetek elmegy egy Cel300, 256 RAM konfigon, vagy tápolni kell mindenképp? Mi az a min. konfig, amin már jól elmegy?
  • Bakka
    #1421
    Hat nem tudom ! Feltettem az osszes lehetseges Windows Komponenst ami elerheto ! Abban lehet hogy volt webserver cucc.
  • Zolko
    #1412
    Megtudja nekem mondani valaki hogy mi külömbség
    van a HOME és a PROFESSIONAL között?
    Azt hallottam hogy a HOMEn jobban mennek a játékok
    mivel a PROFESSIONAL cégeknek lett kiadva.
  • #1411
    segítséget kérek, sürgős!!! újra lett formázva a merevlemezem amin előzőleg xp futott. nos az xp telepítéséhez kell egy aktiválási kód és regisztráltatni kell a használathoz. nos ezt el is végezném, csakhogy azt az üzenetet kapom, hogy a termék már regisztrált. van valakinek ötlet, hogy mit csináljak?? vagy én vagyok béna? előre is kösz!
  • Bradock
    #1410
    Én akkor jártam így amikor feltelepítettem az Easy CD Creator -t. Ugyan azok a hibák jöttek elő amit leírtál. Egy programfrissítés (Easy CD) megoldotta a problémát.
    Persze ettől függetlenül lehet, hogy nálad egész más a hiba oka, de javaslom gondold végig milyen programokat telepítettél az utóbbi időben.
  • FormatC
    #1407
    Hali Süti!

    Eztet olvasd el: http://www.jsiinc.com/subj/tip4500/rh4563.htm

    FC
  • FormatC
    #1406
    Hali Chender!
    A dialup kapcsolat propertisének a második füle (Options) és ott a dialing optionsnál a négy pipát nézd végig.

    FC
  • Pheel
    #1404
    Húha. Nem hangzik túl biztatóan...
  • Mnemomic
    #1401
    Köszi de lehet hogy kénytelen leszek feltenni a powerstripet mert ezt mikor elinditom valami meg nem engedett utasításra hivatkozik és nem engedi felrakni
  • Pheel
    #1400
    NVRefFix a neve, fellelhető bárhol a neten.
  • Mnemomic
    #1399
    HI!

    A powerstrip-en kívül ki tud olyan progit ami csak arra jó-a powerstrip túl sokat tud nekem nem kell-hogy a játékok alatt ne menjen le 60Hz-re a képfreki? Direktx alatt oké de opengl alatt így is lemegy 60 Hz-re...

    Mondjuk nem tudom ez miért így van az xp-ben...
  • Pheel
    #1397
    Véletlenül nem tettél fel WebServert?
  • Bakka
    #1395
    A c: meghajton a gyoker konyvtarba van egy olyan Mappa, hogy INETPUB !!! Nem tudja valaki, hogy hogyan kerul az oda ??? Nem merem kitorolni mert lehet, hogy valami hasznalja !
  • Bakka
    #1394
    Nekem mindig sz@rra megy az XP ! De hat ez van, nem tudok jobbat !!! :)
  • Pheel
    #1393
    A games nem lassabb alatta, sőt bizonyos esetekben még gyorsabb is. Persze 128 megával és egy 500-as procival meg egy Voodoo 2-vel lassabb lesz.
  • FormatC
    #1390
    http://www.windows2000faq.com/Articles/Index.cfm?ArticleID=13914
  • Bilux
    #1389
    Lenne egy problémám van a vinyomon egy win xp hun setup és ezt szeretném cd-re menteni de úgy hogy boot cd legyen belőle! na ezt mivel tudom megtenni?Nero ,winon stb..
    Lépésről lépésre leírhatná valaki!!!
    Előre is köszi a megfelelő *.bin fie-ok megvannak!
  • Frenzy
    #1388
    Ha elinditod az XP telepitot CDrol (tehát bebootolsz CDről XP telepitőbe, mint amikor előlről csinálod), akkor felkinalja, hogy REPAIR INSTALLATION. Ezzel tudod visszaállitani a boot sectorát az XPnek (többek között), és szerintem ekkor megjavitja a boot menu-t is.

    A REPAIRben azt hiszem lehet manualt is választani és csak a boot dolgokat szereltetni vele, nem kell az egész rendszert.
  • Frenzy
    #1386
    Az Administrative Tools / Computer Management -en belul van egy Disk Management pontjanal lehet mind Windows 2000, mint Windows XP alatt a driveok betu hozzarendeleset (akar a CD-et is) valtoztatni. Viszont a rendszer-particio betujet nem engedi megvaltoztatni.
  • mikike
    #1385
    volt egy 98-am (C) mellé felraktam még egy ungárise XP-t az E-re. fel is tett szépen egy bootmenüt és választhattam, hogy 98 vagy XP induljon. viszont a C-t(98) időközben újra kellett raknom formattal, mindennel együtt.
    hogyan tudnám megcsinálni, hogy bootoláskor megint tudjak XP-t indítani, anélkül, hogy újra fel kéne raknom...?
  • Batka
    #1384
    Hali!
    Van egy kis gondom az XP-vel. egy máig számomra relytélyes ügy miatt nincs C: meghajtóm, Van egy 2k-m a D:-n és egy XP-m a G:-n. Hogy lehet átpakolni az XP-t a C:-re?
  • artschi
    #1383
    Skacok! felraktam a magyar XP Prof.-hoz a biztonsági patch-et és azóta nem akar kikapcsolni a gépem, ha kikapcsolást nyomok. Mindig kiírja, hogy most már kikapcsolhatja a gépet. Mi lehet a gond?
  • Borg
    #1382
    www.intel.com
  • Bilux
    #1381
    és honnan szedjem le?
  • Balko
    #1380
    nem nvidias videókártyám van hanem matrox g400