25353
Whistler - Windows XP
  • Dörmike
    #1501
    Hali!
    Igen luika ez így van :-D, sőt ha nem vagy a géped elött, akkor fenyegető leveleket ír a nevedben, és kikutatja a dugipénzt a párnád alól. Babona amit írsz, nincs alapja, de ha el is küldené az XP, a Microsoft kb. negyed óra alatt menne tönkre a perekben, ha ez kiderülne.
  • Pheel
    #1500
    Hát ha elküldi, akkor igencsak kevés forgalommal járhat, mert én mindig látom, ha forgalom van és hogy éppen mi csinálja, de ilyen még sosem fordult meg a forgalomban. Paranoia rulz :)
  • lengyela
    #1499
    Vak vagyok. Boccs. Már megtaláltam.
  • lengyela
    #1498
    HELP!
    Már nagyon unom, hogy a winxp nem állítja le a gépem /epox 6vba, pII450/ és a barátomét sem...
    Lehet ezt valahogy orvosolni???
  • Evil
    #1496
    kuldok mailt estefele ,jo lenne megfejteni mi van odairva.Lehet megint valami bill suxx felirat mint anno a p2 es procikban :) De ez nem ugy kezdodik.
  • connect
    #1495
    Hali!
    nalam ha beteszek egy cd-t az olvasoba akkor olvassa rendesen.ha kiveszem es nem hasznalok cd-t egy 20-30 percig akkor ha utanna beteszek egy cd-t akkor mar nem olvassa,csak ha kijelentkezek es vissza. mi lehet a gond?
  • Efreet
    #1494
    stimmt, van ott valami írás... nagyon úgy néz ki legalábbis...
  • Pheel
    #1492
    [email protected]
  • Borg
    #1491
    Nekem tökéletesen müködik XP alatt a npf 2002, bár nem barmoltam semmit a settings-ben, csal a privacyt kapcsoltam ki, hogy a kukikat ne blokkolja feleslegesen.
  • Evil
    #1489
    hova toltsem fel a kepet?
  • Pheel
    #1488
    Linkeld már be azt a részt! :)
  • Evil
    #1487
    Hali! Lehet mar masnak is feltunt de lehet csak halucinalok ,de azon a hatterkepen amit a windows defaultnak bead(az a lankas domb) ,mintha lenne valami irva a bal also sarkaba az arnyek folott.Photoshoppal kinagyitva ,meg elesitve szerintem valami szoveg van ott.Annyi biztos hogy "The Gre...." a tobbit meg nem sikerult megfejtenem.De aze birizgalja a csorom hogy az tenyleg az e vagy csak a veletlenek jatszanak ossze.Aze aki akarja megnezheti.
  • FormatC
    #1485
    bocsesz themexp.org
  • FormatC
    #1484
    JoeJoe!
    http://tehemexp.org

    FC
  • FormatC
    #1483
    Hali user03!
    Ez akkor szokott bekövetkezni, ha hálózati meghajtó mapjeid vannak, vagy ha CD van a CD meghajtóban...
    IE és a Windows integráció :-( No comment...


    FC
  • TomBond
    #1480
    Én nem találtam ezen az oldalon!
    Ha van valakinek hozzá jó linkje az nem lenne rossz!
  • cream
    #1474
    HI mindenki!
    Nemrég op rendszert váltottam, WIN ME ről XP profra. A következő problema adodott. Két vinyóm van, egy quantum és egy segate. ME nél müködött rendben mindkettő, most meg a segata ( primeri slave) nem formázható. A rendszerinfó szerint a HDD rendben mukszik. Mit lehet itt csinálni?

  • Bakka
    #1473
    Hi !
    Feltettem a Go! Zilla 4.11 - et es mikor elinditom akkor bejon valami Microsoft Script Editor vagy valami ilyesmi es ez engem mar nagyon idegesiett (mer hulye vagyok az egeszhez es asse tom , hogy mi az a script (csak halvanyan) ) Nem ertem miert kell azt mindig behoznia, es most valami uton-modon leszedtem rola.
    Ez jo nekem vagy rossz ?
  • Pace
    #1470
    A taskbar beállításinál az első oldalonm group similar windows, vagy valami ilyesmi neve van, azt kell kikapcsolni.
  • Biker
    #1468
    win me, win98, win98se ben mindben jól működött eddig
  • Biker
    #1467
    abban van. mindig arra rakom, mert akkor dma-t nem fogyaszt
  • Pheel
    #1466
    Majdnem. Van ugye az ősi SPP, aztán az EPP és az ECP. Majd a legújabb az ECP/EPP. Na neked az SPP kell.
  • Biker
    #1464
    van az XP-m mellé egy ősi Star NL-10 matrix printer. néha meghüjül, és minden 3-4 oldal után baromságokat nyomtat, egy fél sorba, aztán teker 2-3oldalt, utána megint jó(ilyesmit nyom ˇ^˘°đĐ[]) mi lehet ez?
    nem hajlandó az őskövületeket használni?
  • Peppi
    #1461
    Nekem is a refresh rate-tel van problémám. Szintén csak 60Hz-en mennek a játékok. Amúgy Matrox G450-em van. Segítsetek! Köszi.
  • Guriga
    #1460
    Hi!

    Innen letöltheted a megfelelő segédprogit:

    nVidia Refresh
    Rate fix


    Minden felbontáshoz egy kattintással beállíthatod a képismétlési frekvenciát. Csak nvidia kártyával műxik...
  • Fam
    #1459
    lenne egy kérdésem:
    nálam 2000/xp alatt is a játékok nagy része 60Hz-en fut függetlenül a felbontástól,
    és hiába váltogatom windows alatt a frissítést csak 60-nal megy.
    Ez miért van?
    nem csak nálam láttam ezt, nekem is meg a másik gépen is nvidia vga kártya volt.
    tud valaki valami okosságot?
  • TomBond
    #1458
    Bocs valóban elírtam de már késő volt.
    A program a: Microsoft Word
    A hangkártya: Genius SoundMaker Live Legacy Audio
    És nem az enyém hanem egy barátomé.

    Köszönöm Pheel!!!
  • Pheel
    #1457
    Ne bántsd már! Te még sosem írtál el semmit? :)
  • Borg
    #1456
    Ilyen hangkártya is létezik?
    és milyen program az a world?
  • Pheel
    #1455
    1: igen.
    2: www.driverzone.com
    3: ha van az alaplapodon extra IDE vezérlő és a vinyód azon van, akkor lehet IRQ ütközés is. Illetve mindenképpen lehet IRQ ütközés a hangkülyü és az IDE vezérlő között.
  • TomBond
    #1454
    Volna egy gond amit meg kéne oldani: Van egy Genius SM Live Legacy Audio hangkártya és az XP alatt ha ez üzemel és ment valamilyen program (pl.:World) akkor az XP kék halállal elszáll!
    Kérdés 1: Okozhatja-e a problémát a hangkártya rosz drivere?
    Kérdés 2: Honnan lehet letölteni ehhez a kártyához friss (XP-s) drivert?
  • Pheel
    #1450
    A NAV lesz a gáz IMHO.
  • Bakka
    #1449
    Tud valaki Kep-Hang Digitalizalo programot ami jol megy XP alatt ? Videomagnorol (VHS) szeretnek digizni mpg - be vagy avi-ba de az Asus Live nem megy normalisan ! Van erre valami profi program (Macromedia, Adobe ) vagy valami kis amator ami hasznalhato ???
  • Pheel
    #1447
    2 helyre lehet jobb klikket nyomni. A drive nevére illetve a csíkjára. Ez a csíkján van.
  • Bakka
    #1446
    Nekem ott nincs ilyen ! Legalabbis en nem latom. A propertiesben nekem csak a kovetkezok vannak :
    -general
    -properties (itt csak a cd hangerejet lehet allitani es a digitalis lejatszast lehet engedelyezni)
    -volumes
    -driver

    Ezek kozott nincs, nem tom holvan !
  • Pheel
    #1445
    Control Panel->Administrative Tools->Computer Management->Disk Management->az adott eszközön jobb gomb->Properties->AutoPlay

    Magyarul nem tudom.
  • Bakka
    #1444
    Azt mondja meg valaki, hogy hogy kell XP ben leszedni az AUTORUN - t !!! Mar elegem van abbol, hogy barmilyen cd-t beteszek mindig lejatsza magatol a media fileokat vagy megkerdezi, hogy mivel akarom megnyitni.
  • Pheel
    #1443
    Az új XML alapú csicsás felület, ami az XP-ben van. Alapból azzal kezd, ha feltelepíted.
  • Dante
    #1442
    lehet egyedül vagyok, de gőzöm nincs mi az a Luna:(
  • Pheel
    #1441
    XP-t használsz? Kapcsold ki a Luna-t!