25353
Whistler - Windows XP
  • Rawen
    #1633
    Tudja valaki, van-e az XP-nek saját beépített tűzfala, és hol lehet aktiválni?
  • Sig
    #1632
    http://www.lockergnome.com/issues/daily/20011210.html XP AntiSpy
  • Bradock
    #1630
    A "Win xp boot: 3 perc HELP" topic törölve.
    Miért kell ennek a problémának külön topic?

    A törölt topic tartalma:


    © Mr Noname | ma 20:33 | Válasz erre | #1

    Sziasztok!
    Egy problemaval fordulnak hozzatok. A napokban folraktam a win xp-t. Mukodik is de kb 3 percig tart amig elindul (ott vacakol ahol a "golyók" mennek). Veletlenul jottem ra hogy a dvd meghajto a ludas mert mikor kihuztam akkor fel perc alatt elindult. Kerlek benneteket segitsetek mert mar kifogytam az otletekbol es nagyon tetu a gep. Probaltam drivert keresni hozza (Atapi cd/dvdrom 8x) de sehol sem talaltam neztem az udma-t is es be van kapcsoltva.
    Elore is koszonom a segitseget.
    A gépem: asus p2b-f alaplap, celeron 533, Voodoo3 3000, 128 mb ram a DVD pedig noname
    Minden ötlet érdekel.


    Moderátor
  • gabro
    #1626
    Hali
    A dvd-m mindig leall ugy 15-20 percen belul es nem hajlando olvasni semmilyen cd-t kiveve ha csinalok egy logoff-logon muveletet. Abban a percben felporog es beolvassa a cd-t. Ez most XP (Prof) hiba vagy sz@r a hardware?
  • Borg
    #1625
    Hiába kérdezed meg még ezt 18x akkor is csak az lesz rá a válasz mint az elözöre! Nézd vissza mit irtunk rá!
  • marsu
    #1623
    Sziasztok, hogyan activáljam az Xp-ét, letöltöttem hozzá dolgokat, de attól lefagy az egész gép.
    Na szóval ha valaki tud egy tuti crack fájlt akkor kérem, hogy segÍtsen.
    Legyetek szívesek. Légyszi légyszi légyszi.
    Na pá.
  • TomBond
    #1617
    Letöltöttem a "honosító műhely"-től a "Tweak-XP" programot de csak 50 indítást engedélyez. Nem tud valaki erre valami jó megoldást?
  • Borg
    #1614
    nem lehet hogy ott egy nulláról van szó?
    spec karaktereket nem szoktak serialba tenni általában..
  • l3alF1aKe
    #1608
    asszem modemek tulajdonságainál kell hangot állítani, bár én már isdn modemmel traktam fel xp t...de mintha ott találkoztam volna vele.
  • 19520701
    #1607
    Valaki legyenszíves írja meg, hogy hol tudok letölteni WIN XP HU PROF. serial number-t, vagy, ha van valakinek az e mailemre legyenszíves küldeni.
    Köszönettel:
    Bodrogi
  • Batka
    #1604
    A Gator biztos hogy nem tette tönkre az Exploreredet. ez egy igen szemét kis progi, ami figyeli anetezési szokásaidat (meg még ki tudja mi minden mást) és elküldi egy megadott helyre. Millióegyféle ilyen progi van a Gator az egyik.
  • Borg
    #1601
    az a gator az valami beépülő plugin asszem, a szexlapok is azt terjesztik.. ha letörölted akkor elképzelhető hogy azért nem megy az IE.
    Töltsd le az IE6 installját, és tedd fel ujra.
  • Lantee
    #1600
    ...astalavista...
  • Lantee
    #1599
    Hali!

    Kéne nekem egy kis crack a HOME EDITION-höz!
    Serial-t beírtam, csak az aktiválást kéne kiiktatni! Astalevistán nem találtam élő linket!

    Előre is köszi!
  • B@ldrick
    #1598
    Köszi. De akkor a device managerben mér mást mutat?
  • Borg
    #1594
    jobbklikk bármely könyvtáron, és local sharing & security (NTFS,WinXP)
  • Bakka
    #1593
    Hi !!!

    Azt szeretnem megtudni, hogy hogyan lehet azt elerni, hogy a programjaimat es a meghajtokon a konyvtarakat csak En (mint renszergazda erhessem el) ??? A VENDEGNEK csak szovegszerkesztot meg ilyen alap dolgokat szeretnek engedelyezni ! Ha a c:\Documents and Settings\"Sajat" konyvtarba masolok mindent akkor gondolom azt nem erheti el senki mas, de sajna ezen a meghajton nem fer el minden. Mit lehet tenni ?
  • Falatka
    #1592
    Azt hiszem egy olyan kérdésem van ami nem feltétlenül ide tartozik, de engem most nagyon zavar. Arról lenne szó, hogy az internet explorerben a kép mentésekor feljövő ablakban csak .bmp-ben hajlando menteni függetlenül, hogy a kép .jpg. Ezt kb. 2 napja kezdte el. Hogyan lehetne visszaállítani, hogy a képet saját formátumába mentse le.
  • B@ldrick
    #1591
    Sikerült valakinek feltenni a VIA4in1 4.37 vagy 4.38-at? Nálam telepít valamit, újraindítás, majd megnézem a driver managerben a system-ek között a driververziók idejét és az XP kiadása előtti (2001.07) tehát alapdrivert látom. Egyedül az IDE 2001.10-ei.
    Mi lehet most. Telepített vagy mégsem. Ja XP Pro Eng. Nálatok milyen dátumuak? Hozzászólásokat köszönöm.
  • TomBond
    #1590
    Nállam a teljes rendszer 1,83 Gb Office-al, Corel-al, driverekkel, segédprogramokkal, stb-vel együtt !
  • Crem
    #1589
    Nálam a kötelező programokkal és a drivekkel összesen:

    1,13 GB (1 217 550 713 bájt)

  • Borg
    #1587
    www.hwsw.hu>letöltések>nvidia>driver>xp
  • Borg
    #1586
    run, command, netstat -a
  • Borg
    #1583
    w00t
  • Long_Gun
    #1582
    Win9x-es floppyról indítva fdisk-el eltávolítod a nondos particiót, aztán létrehozol 1 újat.
    Ha win9x-es floppyról indítva formáztál és a c-n van az xp akkor a d meghajtódat formáztad :))
    Volt rajta valami fontos? :))
    Ha Win98-as boot floppy volt és csak 1 particiód van akkor a ramdisket formáztad.

    (röhögést kéretik kerülni más is volt kezdő)
  • CSOCSO
    #1581
    ?:)))))))))))))))))))))
  • Crem
    #1579
    E-mail ment!


    Előre is köszönöm!!!!!!!
  • cROMAx
    #1578
    Nekem megvan dobj egy mélt és megdumcsizzuk
  • Leslie1
    #1576
    eddig azt hittem, hogy nem...
    ... pedig igen

    köszi
  • Pheel
    #1575
    Norton Recycle Bin Protection? Nem használsz véletlenül ilyet?
  • Pheel
    #1574
    TweakUI megoldja. Elég egy fórumba beírni a kérdésed...
  • Leslie1
    #1573
    nincs valakinek ötlete, hogy miért írja ki rosszul az xp a szabad winchester területet?

    szerinte 300 mega, szerintem meg 1.5 giga
  • Crem
    #1571
    Hi All!

    Egy kisebb kérésem lenne...

    2 napja keresem,hátha megvan valahol

    Ugyanis kéne belőle az egyik Sreen!



    Ha esetleg megvan valakinek azt nagyon megköszönöm!!!

    UI: Az Aquarium már megvan...
  • Mnemomic
    #1570
    Nekem isdn-em van. Namármost ME alatt be lehetett állítani egy-két dolgott amitől jobb lett a kapcsolat főleg játékok alatt. Naszóval az egyik játéknál igen lagzik nekem pedig a pingem jó.-77


    Az lenne a kérdésem hogy itt is vannak-e olyan dolgok amit érdemes bekapcsolni?


    2 dolog izgat:


    1. a modem beállításánál van egy olyan hogy Hardveres átvitelvezérlés. Ez most be van kapcsolva ez így jó?


    2. Netmod modemem van. ME alatt be lehetett írni egy olyat hogy atb0 és akkor néha ment 128 kbyte-al is. Ezt hol lehet?


    A modem a COM2-n van, ott a adatvitel sebbeségét felvittem 115200-ra. De van egy olyan menü ott hogy Átvitelvezérlés az most Nincs-re van állítva. Azt nem kell valami másra rakni?


    Légyszi segítsetek! Köszi.

  • Borg
    #1569
    SB Live! felhasználóknak ajánlom az új fdr-sblive-3520 drivert.
    Igaz, hogy vagy 10-15percen keresztül "installál" vagyis semmit nem csinál, de utána felkerül a driver, és tökéletesen megy XPvel (eng), live mixere is megy jól, és mind a 2 kimenet használható vele.
    Másrészt meg WHQL, tehát az XPsem siránkozik miatt, van rajta microsoft hw labs publisher aláirás.
  • Szike
    #1567
    és még kéne ilyen hogy freestyle (gondolom mgé csak béta változat van) nem lehet leszedni valahonnan???
    ez az a progi a win xp-hez ami..... és a winxp SE-be akarják majd alapból berakni, ami a majdani londhornhoz fog hasonlítoni. ígyvan??
  • Szike
    #1566
    helló! légyszi valaki mondja meg honnan lehet leszedni windows xp home edition változatot! nagyon sürgös lenne!
  • logic13
    #1565
    Nem tud valaki egy "crack"-t a TweakXP v1.29-hez?
  • Pheel
    #1564
    Az APM-et kapcsold be a BIOSban. Általában ez már elég. Ha nem, akkor Windowsban is kapcsold be a használatát.
  • Borg
    #1561
    www.ntcompatible.com
    How to create XP boot disk?