25353
Whistler - Windows XP
  • ibrik
    #5746
    Na akkor felvilágosítalak.
    A WinXP/2K-ban: "\Documents and Settings" a neve. És a "dokumentumokon" kívül ide került rengeteg olyan cucc (temp, start menü, asztal, ideiglenes IE fájlok, ... stb stb), amelyek a régebbi windows verziókban magában a "\Windows" mappában voltak. Így azok is lassították valamelyest a windows-t, mely - mint tudjuk - hülye módon állandóan "végignézegeti" a saját rendszermappáját.
    Ha emlékeznek még egyesek, a Win9x/ME időkben az alap tweak módszer pont az volt, amikor ezeket a mappákat a "\Windows" mappán kívülre helyeztük :)

    A Win9x/ME verziókban: "\My Documents" (ill. a magyar verziókban: "\Dokumentumok") a mappa neve.

    Ebből kiindulva arra tippelnék, hogy még sosem találkoztál közelről Win2000-el vagy XP-vel...
  • Stann
    #5745
    Xp alatt Documents & Settings
  • Met
    #5744
    Nekem C és D partíció van a vinyón, a D-n ven egy MSOCache nevű rejtett könyvtár majdnem 400 mega cuccal.
    Gondolom törölhetem nem?
  • ollie
    #5743
    DocSettings az My Documents akar lenni.
  • Stann
    #5742
    Igen, és a fő fölösleges cuccok a DocSettings/[Felhasználónév]6Local Settings/Temp-ben vannak, tuti van pár száz mega szemét!
  • Serpa
    #5741
    a windows/temp könyvtárat nyugodtan tisztogathatom ?
  • Stann
    #5740
    Esetleg nincs link, mert dc-t nem használhatok :(
  • ollie
    #5739
    ja, ok, egy kicsit zokni vagyok mostanában az allergia miatt
  • fifi
    #5738
    Milyen 660megás SP???
    "SP2 Integrated"--érted ugye? ehát a Win és az SP 660mega ZUSAMMEN!!!
  • ollie
    #5737
    Mi az, hogy frissebb verziója? Mindengyik egyforma, a különbség annyi, hogy vagy van service pack 1 benne alapból, vagy nincs.
  • ollie
    #5736
    660 megás service pack. Nem semmi...
  • Met
    #5735
    Felmész a winupdate-re és frissíted.
  • dikki*yysw
    #5734
    Microsoft Windows XP.Professional SP2 Integrated READ.NFO-ETH0

    Release Date .þ 08/08/2004
    Release Size .þ 44x15mb
    Program Type .þ OS
    Protection ...þ Gates?
    Platform .....þ Windows?
    Language .....þ English

    It's here and it's big. SP2 is the biggest servicepack in the Windows history this far.

    For more info check: http://www.microsoft.com/windowsxp/default.mspx

    Well you all sure have seen FTFiSO's release of Windows XP Professional Corporate with SP2 integrated. But they have missed one thing that Microsoft have put in the new sp2. If you wanna use windows update the corp. key must be a registred key at Microsoft. And there aint many of thoes out on the net. Our release aint corporate and we have included a program that makes you skip activation. For more info read the install notes.

    hehe, remélem már sokan felrakták :) én ma álltam volna neki, de pont abbahagytam egy kicsit, amikor jött egy telefon, és holnap akartam inkább nekiállni. de jól tettem hogy nem :)
  • ibrik
    #5733
    DC++-al valamelyik magyar HUB-ról.
  • tmolnar
    #5732
    Sziasztok!
    Kellene a WIN XP PRO HU valamelyik frissebb verziója.
    (nekem az első van meg)
    Tudnátok mondani egy linket ahonnan letölthetném?
    Köszönet.
  • Amse
    #5731
    Jah az egész vinyót.És az hogyan működik?Goggleban megkeresem és leszedem akkor.
  • ibrik
    #5730
    Táp és IDE-kábel csere próbálgatás volt már ??? (hogy ne csak a vinyó áramkörének elszállásában higyjünk...)

    De ha tényleg keresztet lehet vetni arra a vinyóra, akkor a maradék működőben kell gondolkodnod.
    Tehát.
    Az az "1 partíciód" a teljes vinyót lefedi? Mert ez esetben már csak a Partition Magic-el tudod adatvesztés nélkül partícionálni ezt a területet.
  • Amse
    #5729
    Hátööö...
    Nem pörög fel.
  • ibrik
    #5728
    Mit értesz azon, hogy "meghalt"?
  • tudatlanka
    #5727
    maggi:az alaplap tudja kezelni?????felismeri?
  • Amse
    #5726
    Ebben a topicba volt szó róla.Ott a megoldás is.
  • izb
    #5725
    nem tudja valaki,hogy az ugynevezett "üzenetküldö szolgáltatást" hol a turoban lehet kikapcsolni a winfosban??
    Megköszönném mert már az agyamra megy!
  • Amse
    #5724
    Most van 1 partícióm és kéne 1 win-reinstall, de meghalt a másik vinyóm ezen meg vannak olyanok amik kellenek.És Az a kérdés, hogy tudok e csinálni 1 parttíciót amire felrakom a mentenivalót a maradékot meg formázom.

    Azzal a progival megoldható?
  • ibrik
    #5723
    Az SP1-es XP tudja kezelni a 160 GB-os vinyókat.
    De:
    Megfelelőképpen van csatlakoztatva a vinyó? A Jumper-jei helyesen vannak beállítva a kábelen való elhelyezkedése alapján (master/slave/cable select)
    Partícionáltad már a vinyót?
    A partíciókat formáztad már?
  • maggi
    #5722
    kell installalni vmi update-t, van egy 160gb hadd-m es nem latja az XP (XP Home SP1) ?
  • lck
    #5721
    Nem : PowerQuest Partition Magic 8
  • ibrik
    #5720
    A sorrend épp fordított.
    Csak a már létező partíciót tudod formázni.

    De ha esetleg arra gondoltál volna, hogy a vinyó adatainak elvesztése nélkül akarnád egy partíció méretét megváltoztatni, akkor erre a célra használj egy olyan progit, mint pl. a Partition Magic
  • Amse
    #5719
    Új partíciót csak vinyó format után lehet létrehozni?
  • 0ppika
    #5718
    Képernyőkímélő/üdvözlőképernyő?!
  • ibrik
    #5717
    Biztos apuka megunta, hogy állandóan a gép előtt tespedsz
  • Szabyka
    #5716
    Magyarul autómatikusan kijelentkezik ... :(
  • Szabyka
    #5715
    Mit kell tenni az ellen, hogy a windows ne csinalja azt, hogy pár perc után ha nem csinálok semmit visszatér a felhasználó bejelentkezéséhez ???
  • ibrik
    #5714
    A néha nem törölhetõ fájlok (pl: AVI-k), mappák törlése from misterxp.uw.hu
  • batman
    #5713
    nincs mit, sajnálom, hogy nem több sikerrel...
  • Davidsned
    #5712
    Nah látom kész az SP2. Mostmár csak az lenne a kérdésem, h a magyar változathoz ugyebár meg kell várni a magyar SP2-t? Ha igen az még mennyi idő plusz?
  • Serpa
    #5711
    megvan a megoldás.
  • Met
    #5710
    Hagyd abba mert ban lesz a vége
  • fifi
    #5709
    Nem megy úgy sem! És plusszba a procihasználat egyfolytában 100% csökkentett módban...Mi lehet a gond?
  • 0ppika
    #5708
    Próbáld meg csökkentett módban.
  • fifi
    #5707
    Ja ás egyábkánt az az üzenet, hogy a file használatban van, zárjak be minden olyan folyamatot ami használhatja...Pedig nincs is használatban :)