25353
Whistler - Windows XP
  • Vardar
    #15673
    És az mi? Vissza lehet e venni ezt a különbséget?
  • tomo
    #15672
    integralt videochip eszi meg a kulonbseget
  • Vardar
    #15671
    Laptopon 256 MB RAM a szabványos? Mert egy rokonom gépén az Everest 247-et ír ki. Ez az XP hibája?
  • Kaptár
    #15670
    A windows mindennek a méretéből lecsekkol de a RAM adatai pontosak szoktak lenni.
  • Danecay
    #15669
    Sziasztok!
    Egy gyors kérdésem lenne. Természetes e az, hogy 4GB DDR2-es memóriából a Windows csak 3,2GB-ot lát. Bootoláskor még látja az összeset. Az alaplap valamilyen MSI, de nem tudom pontosan, hogy milyen mert a haverom gépéről van szó. Elmondása szerin Everesttel vagy más rendszerdiagnosztikai progival még nem nézte meg, hogy mennyit lát.
  • Scapolite
    #15668
    Cfosspeed?
  • Vardar
    #15667
    Beírod Googleba internetgyorsítás XP-n és kész.
  • Prince of Máté
    #15666
    Nem tudom hol kérdezzem meg, de itt fogom:
    2 megabites netem van, amivel ugye kb 250-255-el kéne töltenem...
    de csak kéne, mert nekem 210-220-al megy a letöltés!
    Hogy lehet kihasználni azt a maradék 30-40 kb-t?
  • Dying Soul
    #15665
    Köszi, de ez sem vitte le. Azonban megoldódott, mert egy újabb verziójú mp3 player utilities formatja már leszedte.
  • aszizoli
    #15664
    Nézz körbe, a Vezérlőpult/Hangok, beszéd és audioeszközök/Hangok, és audioeszközök beállításaiban.
  • aszizoli
    #15663
    Vezérlőpult/Felhasználói fiókok/katt a képre/Kép módosítása
  • aszizoli
    #15662
    Én ilyen célra az unlocker nevü progit használom.
  • Vardar
    #15661
    Ja és ezt a REAC logót, hogy lehetne eltűntetni?
  • Vardar
    #15660
    Elment az XP-m hangja. Segítség, Óh, Segítség?
  • Dying Soul
    #15659
    Nem tudok, nem engedi. "Not supporting this type disk!"
  • kopa1
    #15658
    Format
  • Dying Soul
    #15657
    Sziasztok!

    Tudtok valami olyan programot, amivel az "olvashatatlan és korrupt" adatokat le lehet törölni?
    (Ugyan az MP4-em van, de szerintem nincs eltérés jelen helyzetben ez és a HD között)
  • kollektor
    #15656
    ha jól tudom telepítés közben nyomjuk le a Shift + F10-t és megnyílik a parancssor, majd írjuk be a CHKDSK /f parancsot / merevlemez ellenőrzése,hiba esetén javítása /
  • danikarate
    #15655
    HY!
    Na most vettünk az unokatesómnak egy gépet, de amikor telepítenénk a Windowst telepítés közben bejön egy kék képernyő és ír valami olyat, hogy futassam a CHKDSK /f-et. Ezt hogy kéne? Na meg lejegyeztem valamit a végéről: STOP: 0x0000007B. Ez mi lenne? Kérem segítsetek mert már naon idegesek vagyunk. Amúgy az üzletbe ahol vettük mondták hogy baj lehet a telepítésnél és az alaplapon lévő Winyós valamit rakjuk rá egy floppyra és tegyük fel telepítés közben. Na ezt fel is tettük de nem történt semmi ugyanaz a kék képernyő jön be.:(
  • aszizoli
    #15654
    Jó helyen jártál az általad beírt web címen, csak nem olvastad végig.
    A cikk alsó részében van egy ötpontos leírás, amivel a registry álítgatása nélkül, végrehajtható az automatikus bejelentkezés kikapcsolása.
  • Scapolite
    #15653
    Hali!
    Nem tudjátok véletlenül,hogy a G-mail levelezőm miért nem jelenít meg képeket és még pár dolgot?
    Én codecpack problémára gondoltam de nincs köze hozzá(próbáltam).
    Kellhet neki valami más?Vagy alapból ilyen és nem lehet mit csinálni vele.
    Köszi!
  • xxdani
    #15652
    Helló. Próbálkoztam keresésben is de nem találtam csak egy megoldást ami a : http://support.microsoft.com/?kbid=315231 de ez nem segített mert nem így van sorba a regeditbe mint ahogy azt az oldal írja így tőletek kérdezem. Az a problémám hogy feltettem a .NET 3as verzióját és azóta a win indításakor bedobja a bejelenkezési ablakot. Ezt hogy tudom eltüntetni ? a segítségeteket előre is köszönöm.
  • madmanic
    #15651
    Te legalább próbálkozol segíteni, thx. De eddig senki...

    Vivanet a szolgáltató. Eddigi magyarázatuk, hogy valószínű a NOD új verziója valamelyik szerverkereső programot ( ami szintén a 25 ös porton kommunikál ) veszélyesnek ismeri fel és blokkolja....

    SZOLGÁLTATÓÓÓÓÓ

    ha kikapcsolom a tűzfalat megy az e-mail. ha visszakapcsolom, nem.

  • Dj Faustus #15650
    "segítőkész topik.... "
    Pontatlan kérdésre, kevés információ birtokában nem tudunk válaszolni.
    Milyen e-mail kliens? Milyen tűzfal-beállítások (engedélyezve van az e-mail küldő kliens/25-ös TCP port (SMTP))? Milyen szolgáltató?
    Nem vagy fenn (az IP-címed) DNSBL listán? Ellenörzés
  • DarkSector
    #15649
    Nekem is volt már ilyen gondom...
    Nekem újra kellett rakni a win-t...
    Jah és én egy driverre gyanakodtam, meg nálam a ZA tűzfal is befolyásolja főleg induláskor...
  • DONGUBA
    #15648
    ez mar megvolt elotte de nem lett gyorsabb
  • kollektor
    #15647
    azonkívül az msconfig prg-ban ki kell kapcsolni az automatikusan induló prg-k közül azt ami nem kell
  • kollektor
    #15646
    másik megoldás
  • DONGUBA
    #15645
    hat semmi valtozas ha jol csinaltam.
  • DONGUBA
    #15644
    jo megvan megnezem gyorsabb e
  • DONGUBA
    #15643
    ott mit hozzak letre?kulcs?karakterlanc?
  • kollektor
    #15642
    több oka lehet :itt egy megoldás
  • DONGUBA
    #15641
    sikerult kozben csak elfelejtettem restartolni koszi.....a masik hogy kikapcsolasnal jo 2-3 perc mig kikapcsol az miert lehet?
  • lck
    #15640
    És beírtad a kötetcimkét ? ( ami a partíció jelenlegi neve )
  • DONGUBA
    #15639
    kiirta hogy irjak be egy kotetcimket de ugyanugy fat32 mradt
  • lck
    #15638
    CONVERT X: /FS:NTFS

    (Az X a meghajtó)

    Vigyázz visszafele nem működik.
  • DONGUBA
    #15637
    Sziasztok xp alatt van egy olyan parancs amit a futtatasba kell beirni valami convert meghajto es akkor atkonvertalja fat32-bol ntfs.be...nemtudja vaaki mi az?
  • DarkSector
    #15636
    Valszeg nem tudja rá senki a megoldást...
    Tedd fel újra a rendszert...
  • madmanic
    #15635
    segítőkész topik....
  • Vardar
    #15634
    Hittem.