25353
Whistler - Windows XP
  • pakry
    #16673
    ki tud egy jó file cserélöt???
    ui:1-hete a neten
  • examinee
    #16672
    Tegnap ujratettem az xp-t!
    Minden frankona ment, telepitgettem drivereket ezt azt. Tök gyorsan startupolt meg leáltt!
    Aztán feltettem office 2007, adobe writer és acd see-t és most azt csinálja hogy inditásnál behozza a háttérképet, és csak azt. Szval egyetlen egy ikonom sincs csak 2 perc mulva jelenik meg minden és közben a folyamatoknál 2 százalékon megy a proci.
    mi lehet a gond?
  • pakry
    #16671
    helló
    vista transformation pack kéne nekem! segitsen valaki
  • szeleb
    #16670
    Hello!
    A windows xp extended editionhoz kéne nekem serial number de sehol nem találom pedig már egy órája ezt keresem.lécci ha tudtok segítsetek nekem.előre is köszi
  • sgt anderson
    #16669
    Ha fontos akkor itt az összes info, amit ír a windows a kékhaláélos képernyőn:
    PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
    STOP: 0x00000050 (0xADA6B08E,0x00000000,0x8052A8CC,0x00000000)
    drivert nem azonosít
    Nem gondolnám h hardverhiba mer a gép még 1 hónapos sincs.
  • balcsi70
    #16668
    Szerintem ugyan ugy ki kell irni képfile-ként csak nem cd-re hanem PenDrive-re.Nem vagyok benne biztos csak gondolom.Mert cd-re ugy kell.
  • slylecz13
    #16667
    Valaki tud nekem abban segíteni, hogy hogyan kell XP telepítő CD-t rátenni úgy PenDrive-ra, hogy tudjam bootoltatni róla gépet?
  • Dying Soul
    #16666
    Sikerült a másik módszerrel, szóval nem aktuális. :))
  • Dying Soul
    #16665
    Csak az a baj, hogy az admin jelszót nem tudom és nem tudok arra az oprendszerre belépni (hosszú sztori) és gondoltam regben átírom vmi másra és működni fog. De akkor úgy látom ez lehetetlen. Van ugyan egy új megoldásom is, de végszükségben kellett volna egy B-terv.
  • sgt anderson
    #16664
    Igen Sp2 van fennt.
  • kollektor
    #16663
    hali
    csak akkor,ha van rajta oprendszer (azt a rendszert indítod,ennyi)
  • Dying Soul
    #16662
    Sziasztok!

    Van egy winyóm. Ha holnap beteszek a rackbe egy másikat, akkor annak hogy tudom a regisztrációs adatbázisát böngészni regedittel?
  • nyugi1
    #16661
    Ugyan az a problémám mint sgt anderson-nak csak kék halál nélkül Nekem az sp 2-es van fent.Nagyon meg köszönném ha segítene valaki.
  • Joybull
    #16660
    Hali

    Tudja valaki hol kell beállítani, hogy az XP a linkeket megnyissa böngészőbe? Újratettem és most nem hajlandó elindítani a böngészőt, mindig nekem kell bemásolni a címsorba.
    Előre is köszi.
  • Arms
    #16659
    Hali!
    Nem tudjátok miért lehet az mikor indítom a gépet megáll, akkor mikor kék háttér van windos logóval? És nem csinál semmit.
    Előre is köszi!
  • csassz
    #16658
    Köszi mar találtam..Ez külömbözik a masik xp-töl?
  • zserrbo
    #16657
    Hát jó, ha az autómatikus ütemezést is annak nézzük. Látom van benne oylan mód, amit screensaver-nek hívnak. Még nem próbáltam ki, gondolom mikor rámegy a képernyővédő a gépre, akkor defragmentál.
  • Met
    #16656
    cd, torrent vagy link
  • csassz
    #16655
    Hát igen a 2002-es van fent..Esetleg tudsz ra linket a letölteshez privibe?
  • Met
    #16654
    felraksz 64 bites xp-t vagy server 2003-at
  • csassz
    #16653
    Hali! Az lenne a kérdésem...4GB van a gépen ,de csak 3Gb lát.Mit tudok tenni,hogy mindet lássa? Elöre is kösz..
  • lck
    #16652
    SP2 fenn van a gépen ? Ha nincs, tedd fel.
  • sgt anderson
    #16651
    Üdv. Az lenne a kérdésem, hogy miért nem telepíti fel a frissítéseket a windows? Minden windows indításkor kijön azt a kis sárga páncél hogy a frissítések letöltve, rákattintok és fél perc múlva visszadobja az ablakot az összes frissítéssel és írja h azok nem lettek telepítve. Miért csinálja ezt?
    A mostanában igen sűrűn indul úgy a gép, hogy bejelentkezés után pár másodperccel kékhalállal áll le a windows és ezt írja: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA. Mi a szösz ez?
    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • me and a monkey
    #16650
    AutoPilot Scheduling to automate everything

    forrás: Raxco.com
    Persze ha berakod az azonnal induló programok közé, akkor is folyamatosan fut.
  • zserrbo
    #16649
    A "van"-t mire írtad? Mert a PerfectDisk 8-ba nicnsen ilyen autómatikus a háttérben figyelő defragmentálás. Egyenlőre nem tudtam eldönteni hasznosabb-e vagy sem. Ha 9-es verzsön kijön majd eldöntöm váltok-e. A Diskeeper-ről vegyes emlékeim vannak, így O&O lesz az alternatíva.
  • me and a monkey
    #16648
    Magyart ne keressetek.
  • Flamer
    #16647
    mellesleg nekem winupdate nem láttya.. :o
  • Flamer
    #16646
    tapasztalatok?:o
  • Gregorius
    #16645
    Kb már kint van. Egy hete lehet tölteni Windows Update-ről.
    De csak jövőre kerül bele az automatikus frissítésekbe.
  • csabiks
    #16644
    Hali

    SP3 mikor jön ki kb?
  • me and a monkey
    #16643
    Van. Én hetente használom, akkor kb. 20 perc alatt rendberakja a winchestert.
    Köszi !
  • amdopteron
    #16642
    Hello egy kis segítséget kérnék hálózatot szeretnék megosztani!:(
    de nem naon sikerül
    két gép van
    az egyikbe raktam plusba egy háló kártyát a gyári alaplapiba bedugtam a modem zsinorját!amit bele raktam abbol megy a másik gépbe
    na már most arra lennék én kiváncsi hogy csináljam meg hogy legyen megosztás meg minden lásson mindeki mindent:Dvkiii segítsen kösziii
  • lck
    #16641
    Igen automatikusan indul. Először én is idegenkedtem ettől, mert gondoltam minek legyen mégegy háttérben futó programom amikor alkalmanként kézzel is megcsinálhatom ezt, de médis így használom, mert megéri. PerfectDisc-et csak akkor futtasd állandóan a háttérben ha van benne ilyen automatikus háttértöredezettség funkció, és az nem fogja a gépet. ( nem tudom van-e benne )
  • daxan
    #16640
    Sziasztok! Néhányszor beadja ezt a hibaüzenetet az op. rendszer:


    Ez mit jelent?
  • me and a monkey
    #16639
    PerfectDisc 8.
    6 mega.
    Akkor ha jól értem, nálatok az "automatikusan induló programok" között van?
  • Apocalipto
    #16638
    Nekem O & O defrag van fennt, ugyanúgy működik a háttérben az automatikus töredezettségmentesítés -szintén észrevétlenül, jelenleg 6 megát foglal a memóriából.
  • lck
    #16637
    Nekem Diskeeper 2007 van fenn. Nagyon elégedett vagyok vele. Amikor a gép tétlen, a háttérben dolgozik, amit szinte nem is lehet észrevenni. Átlag 10 megát fogyaszt. Az hogy nem mindent a lemez elejére rak - kihagyások nélkül - egyáltalán nem zavar, sőt vannak ideiglenes fájlok amiket ha állandóan átrendeznénk a lemez elejére, azzal okoznánk később nagyobb töredezettséget. Tapasztalatom szerint hosszabb használat után észrevehetően gyors(abb) lesz a wincseszterelérés, köszönhetően az intelligens töredezettségmentesítésnek.
  • Apocalipto
    #16636
    Diskeeper vagy O & O defrag. Ez a kettő a legjobb.
  • Narxis
    #16635
    Perfect Disk 8.0 build67?
  • franko2
    #16634
    Hali, lemez töredezetség mentesítő progit keresek mert az xp-ben lévő nagyon nem tetszik, valami olyasmit keresek ami gyors 100% töredezetségmentesítést végez, biztonságos, esetleg még lehessen beállítani hogy meik fájlok, kezelje a swap fájlt, könyvtárak kerüljenek előre a lemezen, több programot is kipróbáltam, de nem voltam velük megelégedve, sok rengeteg fájlt darabokba hagyot, mint az xp-ben lévő, a legtöbb elég lassú, és találkoztam már olyannal is ameik adavesztést okozott, egyeltalán ha több mint 60% hely van a lemezen miért van hogy képtelen rendesen sorbatenni az adatokak? néha meg egész kis fájlokat is darabokba hagy, és ezek nem olyanok amiket állandóan ir pl swap hanem pl képek, néhány 100 kb-os jpg, gif, ilyeneket miért hagy darabokba? Szóval ha tudtok egy jó töredezetség mentesítőt irjatok! Köszi.