25353
Whistler - Windows XP
  • xNoodlex
    #19433
    Sziasztok!
    Tudja valaki hogy az alapértelmezett Dokumentumok mappát hogy tudnám máshova tenni mint a rendszer meghajtó?
  • nenad
    #19432
    nekem is van néha valami anomália, de sztem mindig valami virus vagy trójai van mögötte, kapersky-vel próbálkozzál, deep scan.
    tuti talál párat.
    (azért csinaltass vele biztonsági másolatot is)
  • Sati84
    #19431
    Mostanában egy elég érdekes hibát produkál a gép: néha egy óra után, néha két perc után (betöltéstől számítva) elkezd az egér dilizni. Ha megmozdítom, a kurzor csak a kép bal oldalán mozog, és ha mozgatom, akkor mintha be lenne ragadva a jobb gomb, mindenhová helyi menüt nyit + megnyílik a Start menü is valami miatt, sőt, be is záródnak az ablakok. Szóval totál dilis lesz.

    Eddig mindig újraindítgattam, de nem használt. Most kipróbáltam egy tíz perce, hogy kihúzom az egeret, aztán vissza. Most azóta normális. Szerintetek mi lehet? Félek, hogy még nincs vége.

    Az egérrel lehet valami vagy a winnel? Mert nem szeretném újrahúzni aztán szentségelni, hogy megint előjön ez a baromság... Azt mondjuk meg pláne nem szeretném, ha alaplap/hardverhiba lenne. Én már vírusra is gyanakszom. Help, valaki!
  • nenad
    #19430
    Szeva,
    angol windowsxp sp2,
    diskperf.exe, diskperf.sys, ezeket a fileokat fel tudná valaki tölteni nekem valahova?
    köszönöm.
  • RoCkEtAnDrEw
    #19429
    crackeld újra :D vista one click activator nevű progi akárhányszor eljátszhatod az aktiválást mindig fog működni :D
  • Zsolt01
    #19428
    Sziasztok.

    Egy haver keresett meg a problémájával:

    s3 virge dx/6x videokártyához nem talált olyan Driver-t, amivel xp-be lehetne fényerőt élességet állítani (monitoron nem lehet, régi)!

    Létezik olyan olyan általános Progi, amivel a videokártya típustól függetlenül lehet fényerőt élességet állítani xp alól ?

    Köszi előre is !

  • Flamer
    #19427
    good (y)
  • ba32107
    #19426
    Lejött egy újabb windows frissítés, és a következő újraindításnál egy soha nem látott képernyő fogadott, miszerint szoftverhamisítás áldozatává váltam, és nem jogtiszta a windows-om. Nincs háttér, csak egy a hülye szöveg. Nem mertem rákattintani a "megoldás most" gombra, mert ki tudja, milyen adatokat küld hova.......vezérlőpultban eltávolítani nem lehet. Mit csináljak?
  • slylecz13
    #19425
    Ismét én!
    Pl.: Soldier of Fortune 1; Soldier of Fortune 2; Call of Duty 1; Call of Duty 2.

    Köszi szépen!
  • Noodlee
    #19424
    Néha a játék verziószáma sem mind1.
    Ha van egy konkrét játék, akkor utána nézek neked, csak írd meg.
  • slylecz13
    #19423
    Köszi a segítséget, de nekem nem akar menni...

    Az egyik játék elindul vele, de nem működik a csalás és egy másik el sem indul...

    Gondolom ebből több variáció nincs?

    Ha nincs nem gond a segítséget mégegyszer köszönöm, majd próbálgatom.
  • Noodlee
    #19422
    Az asztalon lévő ikonon jobb klikk.
    Tulajdonságok.
    A cél mezőben pl:
    "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe"
    ez után kell beírni, hogy pl: -console

    "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -console
  • slylecz13
    #19421
    Sziasztok!

    Tudom nem ide vágó kérdés, de biztos tudja valaki rá a választ ezért nem akarok nyitni topikot:

    A játékok különböző csalásainál több módszer van, ahol azt kérik, hogy indíts a játékot a következő ("console.....") paraméterrel.

    Ezt hogyan kell megcsinálni?

    A választ előre is köszönöm és bocsi, hogy ide tettem fel...
  • Narxis
    #19420
    Sávszélesség.
  • Netgear
    #19419
    Lenne egy problémám.

    Röviden: LAN játékok közbe magas a pingem! (pl: COD4)

    van egy swith, azon rajta vagyunk 4-en, a megfelelő kábellal, és mikor játszunk mindenkinek olyan 10-20 között a Pingje, csak nekem magas olyan 40-60 között. Lan ba játszunk, cserélgettük a kábeleket is, se tűzfal, se vírusirtó nem fogja. Mi lehet a hiba így elsőre?
  • dashed_
    #19418
    vedd ki a cd-t?
  • Noodlee
    #19417
    Állítsd át BIOSban, hogy a vinyóról bootoljon, és ne nézegesse a CD-Romot.
  • Orionk
    #19416
    Igen, itt néztem, de ott nincs benne a windows explorer.

    Van más ötleted, hogy miért indulhat el, ha beindul a windows?
  • Viktorr
    #19415
    Hello!
    Egy kérdés,feltettem az SP3-at a windowsból.Azóta ha bekapcsolom a gépet,kiírja hogy elindítsa a windowst,vagy bootoljon a cdről,ez valamiért benne maradt,ezt hogyan lehetne megszűntetni(tehát a bios után közvetlen van ez)?
  • TomBond
    #19414
    Pont ezt nem szeretnénk.
  • Narxis
    #19413
    Szólni kell a rendszergazdának, mivel korlátozott hozzáférésetek van a géphez, a virusirtó se fog sokat tenni.
  • TomBond
    #19412
    Volna egy elég érdekes eset, nem tudom tudtok-e segíteni. Adott egy céges gép amin semmiféle vírusírtó program nincs. A C meghajtót nem is látjuk, és minden le van tiltva pl. vezérlőpult, feladatkezelő, stb. Oktondi kollégám egy pendrive-ról megfertőzte a gépet win32/brontok.br vírussal. A gépre nem tudunk telepíteni semmit, mivel nem ismerjük a rendszergazda jelszavát.
    Tudtok olyan pendrive-ról futtatható vírusírtót amivel ki lehetne írtani a vírust?
  • Ariane
    #19411
    Köszi, most azért én is feltettem ezeket. Legközelebb majd figyelem ezeket a frissítéseket is, mert eddig mindig csak a sürgőseket néztem és telepítettem.
  • lck
    #19410
    A sürgősben sosem volt benn, csak a választhatóban. Egyébként meg lehet lenni nélkülük. A kereső kivételével rá szoktam mindet rakni.
  • Ariane
    #19409
    Szia!
    Köszi szépen a gyors segítséget, már fel is raktam azt a kettőt. Gondolom ezek mégsem annyira fontosak és sűrgős frissítések, mert eddig nem voltak a havonkénti MS sűrgős frissítések között megjelölve. Vagy csak én nem vettem észre?
  • lck
    #19408
    A kereső az egy f@szság, semmi értelme, a többit rárakhatod.
  • Ariane
    #19407
    Sziasztok!
    Szerintetek ezeket is telepítsem? Katt ide.
    Az összes Sürgős (gyors) frissítés telepítve van mindig. Még ezeket találtam amikor az Egyéni-re kattintottam.
  • LoDMaSt
    #19406
    No, megvan, berakom, hátha kell vkinek:

    Type regedit in Run box.
    Navigate to
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion
    Look for the entry -> ProgramFilesDir
    Change its value fom “C:\Program Files” to D:\Installation (or something of your wish)
  • LoDMaSt
    #19405
    Úgygondoltam, h valahol a windowsban beállítani, hogy ne a c:/prog.. legyen az alapértelmezett, henem a d:/prog..
  • Narxis
    #19404
    Telepítésnél egyedi/custom-ra klikkelsz.
  • LoDMaSt
    #19403
    Hol lehet beállítani, hogy a programok alapértelmezettként ne a c:/program files-ba települjenek, hanem pl a d:/program filesba?
  • Orionk
    #19402
    Erre tudtok valami segítséget?
  • Orionk
    #19401
    Ha ezt megcsinálom, akkor azt érem el, hogy a windows boot-olása ne álljon le a welcome screen-nél?

    Ha igen, akkor köszi szépen.


  • kollektor
    #19400
    szia!
    futtatásba:control userpasswords2
    A megjelenő ablakban vedd ki a pipát a "számítógép használatához felhasználót és jelszót kell megadni" négyzetből
  • Orionk
    #19399
    SZia!

    Itt megnéztem, én nincs benne semmi, azaz nincs beállitva semmi sem, hogy induljon be a startup során. Mégis a windows explorer elindul.
    Megnéztem a startup mappa elérését is. c:\documents and settings\user\start menu\programs\startup\
    és nincs benne semmi rejtett fájl sem.

    Valaki tud segíteni?

    ÜDv.,
  • lck
    #19398
    A Controlpanel Users-ben nézd meg hogy van-e NET - felhasználó fiók. Ha van töröld azt a fiókot.
  • lck
    #19397
    Start > Programs > Startup
  • Orionk
    #19396
    Egy másik kérdésem, hogy amikor a windows boot-ol be, akkor van egy welcome screen, ahol kéri, hogy melyik felhasználó szeretne bejelentkezni. Na most az én gépemen csak 1 felhasználó, van, de mégis megáll a boot olás a welcome screen-nél, és rá kell kattintanom arra az egy felhasználó névre, hogy beboot- oljon a windows.

    Tudtok segíteni, hogy ne álljon meg a welcome screen-nél, hanem rögtön a windows ba menjem a rendszer?

    THX.
  • Orionk
    #19395
    Angol windows-om van, és nem találom az indítópult-ot, de szerintem nincs is nekem olyan, mármint indító pult.

    Meg "minden program"alatt a Programs ra gondolsz?
  • Noodlee
    #19394
    Xp még a 3.5-t sem tudja kihasználni, úgyhogy tök mindegy, hogy látja-e a hatot vagy nem.