25353
Whistler - Windows XP
  • Evin
    #21233
    Sehogy épp ez a lényege. Egyébként telepítésnél ki is van írva, hogy leszedni nem lehet, sehogy!
    Csak ha újrarakod a rendszert, vagy kilövöd, esetleg nem frissítesz.
  • Redbull756
    #21232
    hii
    Ezt az - Eredeti Windows, valódi előny - értesitést hogyan lehet eltávolitani?
  • tigerbácsi
    #21231
    vigyázz vele! :-DDDDD én ghostoltam s eltűnt az összes partícióm! :-( :-DDDDD bár sok adat ment a feledés homályába, de nagy részét tudtam pótolni. ajánlom gz8-at. írj Neki pm-et.
  • meki1
    #21230
    sziasztok! Egy kis segitséget kérnék.Van valakinek Ghost progija?Szeretném le ghostolni a most jól müködö op rendszeremet!Elöre is köszke üdv mindenkinek meki1
  • Zsolt01
    #21229
    Ok, semmi probléma.
    (Csak meglepődtem.)
  • Evin
    #21228
    Bocs, félrenyomtam.
    Dettó #21222-re ment volna.
  • Zsolt01
    #21227
    Ezt mért nekem írtad ?

    Nem nekem van problémám.
    Én csak írtam erre: | #21222 !
  • Evin
    #21226
    Mivan?!
    Ha Xp-re raktál Dx10-et, akkor ahhoz van uninstall. Ha vista vagy W7 van, akkor nincs miért leszedni. Nem lassítja a rendszert vagy ilyesmi, játékoknál meg ki lehet választani melyikkel indítod. Nem értem miért van neked útba.
    (Egyébként ha DX-et frissítesz, mert játékokhoz kell, akkor ugyanúgy felkerülnek a dx10-es fájlok is.)
  • Zsolt01
    #21225
    Ha kitudod próbálni másik táppal az jó dolog.

    Kábel csatlakozások rendben, átnézted !
  • daxan
    #21224
    Hali! Kb 10-20 percenként van. Majd kipróbálom egy másik táppal is...
  • Zsolt01
    #21223
    Asszem hallottam olyan progiról annó, hogy DirectX eltávolító.
    De mintha olyat is láttam volna, hogy driver eltávolító programnál lett volna ilyesmi is.
    Most nincsenek feltéve, de mintha az egyikbe lett volna ilyesmi is:
    Driver Cleaner 3, Driver Sweeper
  • MAN 19 422 4X4
    #21222
    sziasztok a gépemen most dx10 van és sehogy nem tom visza telepiteni rá a dx9 et mit lehet ezzel csinálni?
  • toto2700
    #21221
    nálam is volt ilyen a régi gépemnél és az alaplapon a kondenzátorok mentek tönkre. meg olyat is csinált, hogy csak csipogott, de nem indult el a gép.
  • Zsolt01
    #21220
    | #21219 ... HDD Táp kábel !

    Okozna fura dolgokat, ha csatlakozókkal gond van.
  • Zsolt01
    #21219
    Gépbe csatlakozók rendben !
    HDD adatkábel !
  • Zsolt01
    #21218
    21126
  • Zsolt01
    #21217
    Akkor valami fájl sérülés okozata talán.
    Xp Javítást próbálnám talán:
    21103
  • joshua
    #21216
    Felraktam és azt írja, hogy a kondíció 100% és semmi hiba. Nincs fél éves Samsung 200 gigás SATAII-es vinyó.
  • Zsolt01
    #21215
    http://www.honositomuhely.hu/index.php?option=com_remository&Itemid=1&func=fileinfo&filecatid=1001&parent=folder
  • Zsolt01
    #21214
    HDD állapotát talán a Hard Disk Sentinel progival meg kéne nézni. (magyarul tud)
  • Zsolt01
    #21213
    Milyen rendszerességgel van ez ?

    Tápra gondolok én is elsőnek. (ilyenkor jó, ha van otthon 1 + táp kipróbálni)

    Gépbe mostanában nem "nyúlkáltál" csatlakozók rendben !
    Táp csatlakozók, Adatkábelek !
    (volt multkór, hogy a SATA csatlakozóm HDD-be kicsit elmozdult, ment a gép, csak ... nem tudom már, hogy mi volt a jelensége)

    Volt régebben, hogy áram kimaradástól volt ez nekem.
  • joshua
    #21212
    Sziasztok!
    A gépem bekapcsolásánál kijön egy lemezkonzisztencia ellenőrzés. Ezt valahogy ki lehet kapcsolni? Mert nem bízok benne...egyszer régebben pont ez "formatálta" le a vinyómat. És nem akarok már kockáztatni:)
    Előre is köszi
  • Met
    #21211
    táp?
  • daxan
    #21210
    Sziasztok! Van valami ötletetek arra, hogy miért van az, hogy egy számítógép bizonyos időközönként magától leáll? Egyszerűen se kijelentkezés, semmi, kikapcsol...
  • Zsolt01
    #21209
    Hát nem biztos, hogy javítás megold 1 problémát.
    Javításnak több "kapcsolója is van.
    Nézted itt:

    #21126
  • RATCUSTOM
    #21208
    sikerült lefuttatni, kiírta, hogy több hibát talált és javított, de ez a hiba ugyanúgy megmaradt
  • RATCUSTOM
    #21207
    köszi, így már csinál is valamit :D
    de már másodszor játsza el azt, hogy felmegy 75%-ig, majd visszaugrik 50-re ez normális?
  • Black Ghost
    #21206
    Sziasztok!

    Regisztrálni szeretnék több olyan oldalra is, ahol a regisztráció megerősítéséhez W.L.Mail-re küld egy linket, erre kattintva viszont azt a hibaüzenetet kapom hogy:

    "A fájlhoz nincs társítva a művelet végrehajtásához szükséges program. Adja meg a társítást a Vezérlőpult Mappabeállítások alkalmazásával."

    Milyen program kell ehhez? Laptopon sosem volt ilyen gondom, igaz azon Vista van. Kérlek segítsetek nagyon kezdő vagyok még.
  • toto2700
    #21205
    a winamp-nál ezt be lehet állítani, de én csak ennél tudom, hogy be lehet mert így írták meg a progit.
  • RoCkEtAnDrEw
    #21204
    miért nem jó neekd a gyorsindító ezsköztár? pont erre találták ki.. tudtommal amit kérsz nem megoldható
  • toto2700
    #21203
    passz
  • Puhos
    #21202
    Hi!

    Valaki reagálna a #21195-re. Köszönöm!
  • Zsolt01
    #21201
    CHKDSK után van 1 köz és utána a /R
  • RATCUSTOM
    #21200
    Köszi a gyors és részletes választ és bocsi, hogy most írok, de csak most volt időm/lehetőségem kipróbálni
    Mindent megcsinálok odáig, hogy kiválasztom, melyik windowst akarom javítani, rendszergazda jelszavam nincs, nyomok egy entert
    akkor ugye kiírja h "C:/WINDOWS/" ide be lehet írni különböző parancsokat
    amit te írtál (CHKDSK/R) azt ismeretlen műveletnek írja, de ha beírom, hogy CHKDSK akkor lefuttat valamit, de kb 5mp az egész..., majd kiírja, hogy nem talált semmi hibát, ha mégis ellenőrizni akarom akk ezt megtehetem a /p kapcsolóval, na ha beírom csak símán h "/p" vagy "CHKDSK/p" akkor is ismeretlennek írja, a gép meg továbbra is ugyanúgy a felh. választás képernyőnél megakad :S
    Egyébként a gépem xp professional, a cd meg home edition, de eredeti, lehet hogy ez a baj?
    Vagy valami más ötlet?
  • msstz
    #21199
    igen, sok-sok FREE, de zárójelben fizessérte weboldal után végre megtaláltam. köszi azért! :)
  • Evin
    #21198
    SIW
    És ha a laptop típusára keresel? Szerintem le van írva mi van benne, vagy a gyártó honlapján talán van driver.
  • msstz
    #21197
    sziasztok!

    van egy laptop, amiben egy via/s3g unichrome pro igp integrált videókártya van és telepítő cd-je viszont nincs és az everest nem tudja megmondani a típusát, így nem tudom, melyik verziót kéne feltennem. már kb 10-et kipróbáltam és elfogyott a türelmem.

    tudtok olyan everesthez hasonló progit vagy vmi diagnosztizálót, ami megmondhatja nekem a pontos típusszámot?
  • RoCkEtAnDrEw
    #21196
    igen.
  • Puhos
    #21195
    Hi!

    Lehet, hogy a kérdésem láma, de azért leírom. Felraktam egy programot a gépre, és azt szeretném ha az ikonja megjelenne a jobb alsó sarokban. Hogy kell ezt beállítani?
  • kl24h
    #21194
    Lenne egy special problema.
    A szamitogepen az internet megy ugy kb. 1 oraig es azutan mar nem megy. Egy ido utan a Local Area Connection kiirja, hogy Limited or no connectivity. Ha ujrainditom (vagy lezarom es ujbol bekapcsolom) a gepet, akkor megint megy ugy kb 1 oraig. Ha nem inditanam ujra, akkor mint varhatnam hogy menjen, mert ugysem jonne helyre.
    Virus/spyware vagy mas kartekony dolog nincs, mert a frissen tett Windows eseten is igy van. Esetleg a halozati kartyaval lenne baj? azert mar eleg regi a gep (Pentium 3).
    Valamilyen otlet?