175709
  • Petryx
    Én is nagyon várom a vasárnapi futamot!
    Schuminak még soha nem sikerűlt itt nyernie!
    (asszem ez az egyetlen pálya ahol még nem nyert)
    Remélem megszakad ez a sorozat és újabb 10 ponttal szilárdítja meg vezető helyét a bajnokságban!

Ja!
    Nem tudjátok mi lelte az F1 MPEG ARCHIVE oldalt?
    (www.f-1.ru/video/index_e.html)

Én mindig innen szoktam leszedni a futam és az edzés legszebb pillanatait, de az utóbbi napokban nem akar működni?
    Tudja valaki az okát?
    Remélem csak átmeneti gondog, tök YO kis site!
    (du. megnézed a versenyt, este már leszedheted a legjobb jeleneteket)

De ha tud valaki másik, tuti F1 videó oldalt, az is írhat! ;-)

Ferrari Forever! Hajrá Schumacher!
  • (ex)Cat
    Lassan itt az Osztrák nagydíj. Remélem, legalább olyan izgalmas lesz mint az előző!

A szabadedzéseken A McLaren-ek voltak a legjobbak, de remélem, ez nem marad így sem az időmérőn sem a futamon! :-))

Remélem, a BMW-k is top-on lesznek, mert azért csak izgalmasabb 6 autót figyelni, mint 4-et.

Hajrá Ferrari, hajrá Schumacher!
  • (ex)Cat
    oké Speed. Már csak annyit, hogy én egyetlen szóval sem mondtam olyat, hogy széthajtotta a kocsiját. valakivel keversz..

de sebaj..

továbbra is állítom: én nem fikáztam senkit. de ha mégis, hát légyszives idézd ide be.

A kudarc - hiba kérdézben igazad van. bár nem hiszem, hogy a lényeget ragadtad most meg, de valóban pontatlanul idéztem, ezért elnézsed is kérem. Még akkor is ha - szerintem - érhető volt amit írtam, ill. amire vonatkozott. De az idézet valóban pontatlan és ezáltal félreérhető volt. De azért talán kissé erős valótlan-nak beállítani...

• Lteebee
    A Palik legjobb szövege: TANYÁZIK.

Számoljátok meg a következő nagydíjon hányszor mondja el!
  • Lada
    Újra itt a hétvége, és végre egy olyan sport ami egy kicsit színesebbé teszi.
    Palik Lacit én is bírom. Tavaly Indianapolisban mikor Schumi megelőzte a célegyenesben Coulthardot, az nem volt gyenge.
    Laci: (mint a WC-n) Hajjjjj! Mit művelnek!!!!!
  • Bith
    Egyértelműen a Villeneuve-öt :)). Ha csak 1-et kell választani.

Más értelemben meg a nőit :))).
  • Bith
    Ohh Speed, köszi a tuti választ! :))
    Mellesleg azért kérdeztem, mert ezt találta (mármint a diffúzort (forma1.net-en olvastam, és ott így volt írva)) a FIA rendellenesnek a BAR és a Williams kocsikon, és zavart, hogy nemtom mi az :)). De mostmár okosabb lettem, köszi! :)
  • (ex)Cat
    Speed. Mondtam én olyat, hogy tudtam előre, tönkre megy a McLaren? Nem mondtam! csak annyit mondtam, ami igaz is, hogy nem vett vissza a tempóból. Ennyi.

Egyébként meg nekem vagy bárki másnak legalább annyira igaza lehet egy adott kérdésben, mint neked. és kb. ugyanolyan nyomós érvekkel alá is támasztottam a hozzászólásomat mint azt te tetted anno abban amire én reagáltam.

Aztán. Te fikázod Schumcahert, de mások istenítsék Hakkinent. Miért? Neked mivel van ehhez több jogod?

Én nem fikáztam Hakkinent. Sőt ha olvastad amiket írtam, én is neki ítéltem ezt a futamot. De ez nem jelent semmit, mert nem ő nyerte meg. Ennyi a történés. Mehetett volna lassabban. De nem ment. És lehet hogy akkor is szétment volna alatta az autó. De ezt ma már sosem tudjuk meg.

Ez van. fogadd el, hogy a te kedvenced sem hibátlan. Mint ahogy senki más sem az.

Azzal a mondatoddal viszont maximálisan egyetértek, amit még régebben írtál, hogy midnenkit érzékenyebben érint ha a kedvence hibázik. .. így van ez most is.

• Geronimo
    Ajjjjj de KEGYETLEN !!!
  • Efreet
    HOVÁ TŰNT DÉMON HILLLLLL????HOVÁ TŰNT DÉMON HILLLLLL????HOVÁ TŰNT DÉMON HILLLLLL????HOVÁ TŰNT DÉMON HILLLLLL????
  • Laalee
    nekem a nagyonkemény pallik laci a kedvencem, mert nagyonkeményen odateszi az idiota szövegeit :)
  • Efreet
    én a Jaguárék autóját :)
  • Efreet
    najóvan... a mai nap már csak így sikerül... :)
  • Laalee
    tied se jobb ugyhogy neszolj be...

• Efreet
    ez gyenge... :)
  • Laalee
    annyian vannak mint az oroszok... csakhogy legyen egy közhely :)
  • Efreet
    látnád az index forma1 topicját... 25000 hozzászólás fölött járnak... nem semmi társaság :)
  • Lteebee
    Tök sokat lehet itt tanulni, mert mindenki iszonyatosan vágja a dolgokat.
  • Lada
    die-speed! Tudod nekem az az érzésem, mintha a McLaren meg akarta volna mutatni, hogy most mekkora verést mérnek a Ferrarira (30 mp). Mikával amúgy semmi bajom, de egy motor akkor szokott szétmenni, elfüstölni ha túl van terhelve nem? Egészen az utolsó körig csak nőtt a különbség Mika és Schumi között, tehát Mika nyomta neki, ezt ne színesítsd! Nézted a box-utcát? Dávid Sanyi keményen leégette Mezei Danikát, ahol ugyanezt emelte ki. Nem tudja Mikát sajnálni. A lényeg az, hogy győzz, mindegy ha egy századdal. Ez a McLarennek nem volt elég. Ebből tuti, hogy most tanultak.
  • Efreet
    speed: marha egyszerű a módszer: ignorálni kell az értelmetlen, egyértelműen flame-elős hozzászólásokat, és ha csak önmagában üvöltözik bele a mezőbe, előbbutóbb beleun. vagy elmegy a hangja. az ok es indok nélküli vádaskodás minden fórumon jelen van, 2 módon lehet lekezelni. 1:moderátor, 2:a topictársak behatásával (és ha szép szóval nem megy, akkor simán skip-elni kell a hozzászólásait) Ez egy vidám fórum, felesleges bajkeverők miatt bármennyire is felidegesedni, max röhögni kell rajtuk, mert hüjék...
    UFF.
  • Lteebee
    Tehát celtvég.

Köszi.
  • Lada
    Ha Zeltwegben Schumi nyer és Häkki megint kiesik, vagy bénázik, akkor már nem szólhat bele, szerintem. Olyan mázlija, mint tavaly volt még egyszer nem lesz.
  • Lteebee
    Mi lesz hétvégén? Foci?
  • Bith
    Hé srácok! Semmi beírás? Nehogy má' lecsússzunk az első oldalról! :))
    Ezzel az írásommal elég lentről hoztam fel a topic-ot, már majdnem a 2. oldalon volt. Vigyázni ám! :))
  • (ex)Cat
    én nem hiszem, hogy abbahaygná. szerintem csak kacsa az egész. hányszor mondtáke zt már Schumiról is amikor nem ment neki igazán a versenyzés.. meg tavaly is felröppent a hír Hakkinenről..

én remélem, hogy nem hagyja abba. Különben kikkel vitatkoznánk örökké, ha nem a Hakkinen rajongókkal? :-))))
  • Bith
    Srácok, valaki árulja már el nekem, hogy mi az a diffúzor.
    Köszi!
  • Coine
    MSN-en azt mondtad abbahagyja, ez ugye nem komoly ??????
    Nemáá...
    Pedig még a Suminál is fiatalabb...
    Hány éves is ?
    30 ? 32 ?
  • Dikkma
    Hallottátok?
    Hakkit?
  • Lteebee
    Nyugodj már meg egy kicsit!
    Mennyire kemény lenne, ha betiltanák a fórumot, csak mert szívinfarktust kapsz a monitor előtt.
  • Lteebee
    Majd ha ő lesz a csapatfőnök, azt támogat, akit akar. Addig meg...
  • Lada
    die-speed! 1:21-es idővel Schumié volt a legjobb idő. Häkkinen 1.22-es idővel nyomult az utolsó körökben is. Széthajtotta. Olvastam egy érdekes interjút a Nemzeti Sportban. Egy híres volt pilóta, aki most kommentátor eléggé keményen lehordta Ron Dennist, amiért ő látványosan mindig Häkkinent támogatja jobban, semmint Coulthardot.
    Szegény Couli!
  • (ex)Cat
    die_speed... nem vett vissza, ment ahogy csak tudott, ez az igazsag.
  • Lada
    BaLee! Azért túlzásokba ne essünk! Hogy Coulthard Schumit lehet hogy meg tudta volna előzni? Még Montoyával szemben is 1 perces előnye volt Schuminak!
  • Petryx
    Lada:
    Igazad van!
    Amikor felkeltem azért vasárnap hajnalban hogy kedvencemnek végidrukkoljam a "döntőt", és az az autó, amibe dollármilliókat ölnek egy évadban a döntő pillanatban nem hajlandó elindúlni........hát azt hittem kidobálom a TV-t az ablakon!
    De az még hagyján, mert remek formában volt, az autó is ment utána már rendesen, feljött a 22. helyről a 8.-ra, még volt vissza a versenyből elég, de NEM!!!
    Páfffff egy defekt!
    És hol?
    A célegyenes végén!
    Na ennyit röviden a mákról!

Nem állítom, az elmúlt hétvége után meg pláne nem hogy Hakkinen mákos, de amikor 99-ben Silverstone -ban kiesett a bal hátsó kereke, neki legalább közvetlenűl a boxutca bejáratánál történt!

Persze ez nem jelent semmit, csak érdekességnek említettem!
    Tehát a mák az mák...olykor erre, olykor arra!

Ferrari Forever! Hajrá Schumacher!
  • Lada
    Sajnálom Häkkit, de még a kiesése előtt néztem a köridejeit, és mondtam is a páromnak, hogy ez meg mi a fenének nyomja annyira, mikor fél perces előnye van. Hát, nem értem.
    Azért ez a balszerencse sehol sincs ahhoz képest, ami 98 mindent eldöntő futamán történt Schumival. Az egész éves munkája ment kárba, mert a felvezető körnél lefulladt a kocsija.
    Petryx! Én is erre gondoltam.
  • Petryx
    Jaaa és az ominózus Brazil GP-t nem Coulthard nyerte?
    Akkor Ő mákos mert Montoya-t kilökték?
  • Petryx
    A "véletlen győzelem" -hez azért ott kellett stabilan autózni a 2. helyen végig nem?
    Montoya 1 percet kapott.
    Pedig aztán Ő sem szarral gurít!
    Dante -nek igaza van!
    Bár nem hibáztatom, de kímélni kellett volna a Mercit fél perces előnynél!
    PECH!

LoSA: Shuminak mindig szerencséje van?
    3x vesztette el a VB címet az utolsó versenyen.
    96-Hill, 97-Villeneuve, 98-Hakkinen.
    (a részletekbe ne bonyolódjunk bele)
    99-ben kettős lábtörés miatt a fél szezont kihagyta!
    Isten tudja hányszor esett ki MŰSZAKI HIBA miatt VEZETŐ helyről!
    (elég a tavalyi szezonra gondolni)
    Csak tavaly 2x kilökték közvetlenűl a rajt után!
    Defektjeit már nem is számolom! ;-)

Háááát haversrác... légy szerencsés! ;-)
  • Coine
    Na, hogy már lezárjam ezt a témát!
    Mért kell szidni a Sumit, mert ő nyert?
    1általán nem mondta, hogy milyen király vagyok stb. hanem elismerte, hogy szerencséje volt és a Hakkinenhez is odament, pedig már tolták be a mérlegelésre...szal sportember volt.
    Nemtom mé kell szidni? Ti nem örülnétek ha véletlenül nyernétek akármit/akármiben, na ?
    Ennyit erről...

• Dante
    :)))
  • Dikkma
    Érdekes lenne, ha Schumacher így beszélne. Bár, neked, jó lenne, mert akkor már két értelmi fogyatékos lenne a világon, nem lennél ily magányos.