FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#82159
Ja az<#wow1><#ravasz1>csavarodik,mint a kigyó,fel se tünt,hogy a rázon van a jobb eleje

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

b-type
#82158
vagy még régebben..kegyetlen ahogy kinéz a kerék 😄



najóéjt 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#82157
F1 stoppie 😊)
Sajna már nincs igazán látványos dõlések mint régen:





Itt még látszik, hogy az ívbesõ kerék lentmarad az aszfalton..

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

nearo
#82156
Második kép olyan, mintha nagyon durván fékezne, és kiállna elsõ kerékre =)

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

b-type
#82155
<#zavart1>



vagy:


&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

passatgt
#82154
sokat ittál?

#82153
Az autó jobb hátulja is emelkedik, nézd meg az ívet ami közrefogja a bukósisakot az is ferdén áll, valamennyire csavarodik a kasztni is, de nem nagy mértékben.
bardocz
#82152
Nade akkor sem gondoltam,hogy meg tud csavarodni így a kaszni.Azért megnéznék ott a többi kocsiról is képeket,mert onboard felvételeken ilyet még sosem láttam.
#82151
Rúgózás+G erõ, ha nem tünt volna fel jobbos kanyarban van fényképezve.
bardocz
#82150
Nade ~3cm-nél nem emelkedik el jobban,a kaszni jobb oldala meg feljebb van vagy 5-10 centivel.
desigo
#82149
Elemelkedik az autó jobb eleje és csavarodik a kasztni
szvsz
bardocz
#82148
A BMW orra az most ferde,szar a fényképezõ, vagy hülye vagyok? Jó tudom,hülyevagyok,de az kurva ferdének tûnk ezen a képen.
desigo
#82147






Kit--Kat
#82146
Monaco a károgások ellenére tele volt, megnéztem a a képeket is külön, meg a futamon is figyeltem.
A szabadedzésen maradtak el fõleg a megszokott létszámtól és ezért volt a nagy pánik.
na de hol van ez a 9000 megváltott jegytõl?!

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

desigo
#82145















Kit--Kat
#82144
Ennek semmi köze a válsághoz eddig is siralmas volt a látogatók száma, ha visszanézed.
Egyszerûen egy olyan helyre vitték, ahol minimális kultúrája sincs a motorsportnak, várható volt.
Azért elég sok magyar jár a Hungaroringre, szóval ez sem volt helytálló.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#82143
nézitek az idõt?? tavaly kimi 1:26.506 ment leggyorsabb körén !
2másodpercel maradnak el tõle! és ez TAVALY volt! idén talán ygorsúltak kicsit!

szal BMWk utolsók lesznek megint! alonso is épphogy bent lesz a top 10 ben!

mflex: igen bealtatnak

kitkat: és monacó? ugyanazért!
zsutyesz
#82142
aham, tartok tõle, hogy sajnos igazad lesz...<#szomoru1>

de a kis öröm is öröm 😊

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

mflex
#82141
mint már annyiszor kiderült, szinte semmi következtetést nem lehet levonni ezekbõl...

Jönnek a Brawn GP-k és szarrá vernek mindekit... (élesben)

What about the forests?

Punker
#82140
válság van nincsenek turisták (eddig azok vették a legtöbb jegyet)


ahogy itthon se magyarokkal van tele a lelátó.....

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Kit--Kat
#82139
Nevetséges, hogy egy ilyen országba vittek futamot...

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

zsutyesz
#82138
2. szabadedzés

ALONSOoooo 😊

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#82137
Majd kivezénylik a hadsereget 😊, irányított szabadidõ 😊
passatgt
#82136
Különös érdektelenség övezi a Török Nagydíjat – péntek délig mindössze 9000 (!) jegyet értékesítettek a vasárnapi futamra. A szervezõk maximum 20 000 helyszíni nézõvel számolnak, pedig az isztambuli pálya lelátói 130 000 ember befogadására alkalmasak. Állítólag a szervezõk már intézkedtek is, és néhány kamerát új helyre szereltek fel, hogy a televíziós közvetítésekben ne lehessen látni az üres lelátókat.

<#pardon1>

zsutyesz
#82135

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#82134
#82133
#82132
úgynéz ki a Brabham nem használhatja a nevet mert azt a család levédte.
a.carkey
#82131
Most, hogy visszajön(ne) a March és a Brabham, már csak a Lotusnak kéne visszajönnie, és teljesen boldog lennék.



Visszajöhet a Brabham és a March az F1-be







Imádtam ezt a sisakot:


és bár látványos volt ez a baleset, de nem durva:

A medve nem játék.

Punker
#82130

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Jacek
#82129
Toyota-e a Bubu😊)

LaszloLedzenyi
#82128
ban

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

passatgt
#82127
Régi ismerõsök jöhetnek: a March után a Brabham is jelentkezett

Solten
#82126
David "Sanya", a szakma "nagy oregje": A (hideg)háború folytatódik

Saor Alba

#82125
Sziasztok!

Ha szeretnétek nyerni egy Super Gold egész hétvégés belépõt a Forma 1-es magyar nagydíjra 1000 € költõpénzzel, akkor regisztráljatok teljesen ingyen a GEM szigetre. Ott beléptek a tombolaárushoz, és tudtok venni tombolát (ha több szelvényt vesztek, akkor nõ az esélyetek a nyerésre). Ezen kívül más nyeremények is vannak, mint például egy 1-hetes Las Vegas-i út 10000 € költõpénzzel.

Akinek felkeltettem az érdeklõdését, az itt tud regisztrálni teljesen ingyen ( a regisztrációs ûrlap jobboldalon felül magyar nyelvre átállítható):

http://squall.gemisland.com/

Ezen a képen láthatjátok, hogy hol lehet belépni a tombolaárushoz (az is látható, hogy egy magyar játékos mennyi pénzt nyert a múlt héten):

http://images.netbag.hu/20090602/14483030725.JPG

Itt néhány nyeremény látható:

http://images.netbag.hu/20090602/14510699434.JPG

Amikor beléptek a tombolaárushoz, kérni fogja a jelszót, amit a regisztrációkor megadtatok.
Akinek esetleg szüksége lenne segítségre, írjon az [email protected] címre.

Sok szerencsét mindenkinek!! 😊
N o N a m e
#82124
Õ kell az F1be 😊
zsutyesz
#82123

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

Black Ghost
#82122
Hát ha az F2 is olyannyira átgondolt mint az F1-es szabálymódosítások akkor nem csodálkozom, de ez a +200 lovas teljesítmény különbség a semmire... pfff... vicc.
b-type
#82121
hát egynlõre az F2 feltöltõs 450LE-s autója azokat a köröket mente mint az IFM 250LE autója..sõt igazából qual-n minimálisan de az IFM autó volt a gyorsabb.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Black Ghost
#82120
Mi az F2?
Hát egyen kaszni és egy 450 le-s Audi motor, semmi több, ráadásul mindegyik kocsit a Williams készíti fel.
Ez így kevés, ráadásul hasonló sorozatok vannak már (IFM WSR GP2). Nem tudom mi a célja Mózlinak, de ha tömött lelátókat akar látni akkor ennél több kell.
b-type
#82119
tényleg?
😊)
Most az jut eszembe, hogy az F2 szabályai szerint csak 200ezer euro-t költhetnek per év per autó..
Szal pár év és igazad is lehet, csak a 'feljebb' akkor már valójában a mélységet fogja jelölni.

200ezer euro....a Gp2-ben másfél millát költenek egy szezonban..
Nem a pénz minden, de azért bizonyos területeket erõsen behatárol.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Máté94
#82118
Hát F2 után csak F1 van feljebb😄
b-type
#82117
International Formula Masters, Kral itt megy..itt történt hogy a vége felé megforgott az elõzési kisérleténél, aztán valami kegyetlen tempóban visszaért, de már elõzni nem tudott..azaz amit mondasz. Jó volt 😊

Mosley nézhette is akár, mivel ott volt Valencia-ban mind. Bár ziher az F2-t tolta..asszem ott õ is adta át a gyõzelmi serleget (egyértelmûen próbálják magasba emelni az F2 ázsióját).

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#82116
akkor én mit néztem
láttam WTCCt DTMet elõtte volt Porsche futam akkor volt polo futam is!
az ifm az mi????
kralt láttam szegény eldobta a 3. helyét! 4. lett! de majdnem visszaért a 3. mögé! úgy hogy megpördült!


és ott volt max mosly is nézte a futamot!
de nézõket nem láttam tök üresek voltak lelátók!
b-type
#82115
..és ezért bizonytalannak kell lenni? A nagy részük már megjárta vagy a GP2/GP2asia, vagy a WSR-t, vagy az IFM-t, de többen ezt is és azt is.
Nem istenezni kell, ahoz nem kell ész.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Máté94
#82114
Hahó!De ne zavarjon,hogy most kapták a kocsit a seggük alá jó,hogy bizonytalanok!Most kezdõdött!Istenem!<#wilting>
b-type
#82113
Sztem az F2 elég gyík volt 😞
Az IFM-t sokkal jobban élveztem, A Cseh srác (Kral) szépen ment nagyon.
Szvsz jobb volt mint az F2, és én oda tenném a pontot elõzések tekintetében is.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#82112
akkor kimi is amatõr módon viselkedett mikor jobbra balra rángatta a kocsit!
vagy melyik volt az! de az az igazság hogy csak néhanapján látni ilyet f1 ben! hogy próbálkozik elõzéssel!

amúgy annyi volt hogy keresztbe ment majd visszatért az ideális ívre!

mert idén elõzési rekordot állítottak fel?????

pedig kár mert ilyen lesz a forma 1 is jövõre!
M@TriX
#82111
?
ez nem lehúzás, ez a véleményem volt, az elõzõ hsz-re egy kontra, ennyi. csak jót lehet mondani? nem tudtam...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Máté94
#82110
Jól van fikázd csak!Úgy van gyerünk!😄