FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

desigo
#82959
nah nézhetjük megint 5 percenként Hamilton apját
de jó,úgy hiányzott...
desigo
#82958
nah lesz itt izgalom remélem 😊
essen csak...
M@TriX
#82957
nálam már bejött az RTL...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

baaka
#82956
ez jó!Köszi.

baaka
#82955
Esetleg egy másik link?Mert ez nem jó.

M@TriX
#82954

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

baaka
#82953
valószínûleg akkor országosan sincs mert nekem sincs itt Ék-en.

#82952
csak Hamilton kapta meg az új fejlesztést mert csak 1 lett kész.

desigo
#82951
Hamiltontól mi ez a nagy feltámadás amíg Kova a végén szenved ismét...
M@TriX
#82950
remélhetõleg itt...

Itt most Nyh-n nincs RTL, hogy szakadjanak meg, ilyenkor kell antennát csesztetniük vagy mi...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#82949
rtlklub

baaka
#82948
Sziasztok!Tudnátok adni egy linket ahol lehetelsz nézni az idõmérõt?
köszi!😄

desigo
#82947
A szombathelyi Simon Tamás a Német GP elsõ szabadedzése elõtt adta át Heidfeldnek az általa tervezett sisakot.

bardocz
#82946
Force India futamot fog nyerni! 😄
passatgt
#82945
Fisco 5, aztán Sutil 6

grat nekik😊

desigo
#82944
Meglepõ eredmény...
passatgt
#82943
humorosból😄

bardocz
#82942


bardocz
#82941
<#worship>
a.carkey
#82940
Máté94
#82939
Végeredmény


1. L. Hamilton McLaren 1:32.149 23 kör
2. S. Vettel Red Bull 1:32.331 31 kör
3. J. Button Brawn GP 1:32.369 32 kör
4. M. Webber Red Bull 1:32.480 28 kör
5. J. Trulli Toyota 1:32.511 32 kör
6. A. Sutil Force India F1 1:32.585 32 kör
7. R. Barrichello Brawn GP 1:32.664 26 kör
8. F. Alonso Renault 1:32.774 24 kör
9. K. Nakajima Williams 1:32.872 32 kör
10. N. Piquet Renault 1:32.992 29 kör
11. N. Heidfeld BMW 1:33.012 36 kör
12. F. Massa Ferrari 1:33.052 34 kör
13. N. Rosberg Williams 1:33.128 34 kör
14. R. Kubica BMW 1:33.161 28 kör
15. T. Glock Toyota 1:33.172 34 kör
16. K. Räikkönen Ferrari 1:33.182 29 kör
17. H. Kovalainen McLaren 1:33.724 27 kör
18. S. Buemi Scuderia Toro Rosso 1:33.903 30 kör
19. S. Bourdais Scuderia Toro Rosso 1:34.025 30 kör
20. G. Fisichella Force India F1 1:38.877 3 kör
#82938
Úgy tûnik ez a második szabad

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#82937
jajj.... sry - ITT -

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#82936


Ez az elsõ szabadedzés ismétlése?? mert akkor nézem 😄

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#82935
<#guluszem1><#idiota><#wow1>
Minstrel
#82934

http://topgearhungary.blogspot.com/

#82933
Német Nagydíj 1. szabadedzés
Poz Pilóta Csapat Idõ Kör
1. Mark Webber Red Bull Racing 1:33.082 19
2. Jenson Button Brawn GP 1:33.463 +0.381 18
3. Felipe Massa Ferrari 1:33.745 +0.663 21
4. Jarno Trulli Toyota 1:33.795 +0.713 23
5. Giancarlo Fisichella Force India 1:33.839 +0.757 26
6. Kimi Räikkönen Ferrari 1:33.840 +0.758 23
7. Nico Rosberg Williams 1:33.902 +0.820 26
8. Sebastian Vettel Red Bull Racing 1:33.909 +0.827 13
9. Nakadzsima Kazuki Williams 1:33.952 +0.870 25
10. Fernando Alonso Renault 1:34.148 +1.066 16
11. Nick Heidfeld BMW Sauber 1:34.221 +1.139 25
12. Rubens Barrichello Brawn GP 1:34.227 +1.145 17
13. Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:34.483 +1.401 14
14. Robert Kubica BMW Sauber 1:34.694 +1.612 23
15. Nelsinho Piquet Renault 1:34.738 +1.656 24
16. Sébastien Bourdais Toro Rosso 1:34.827 +1.745 27
17. Sébastien Buemi Toro Rosso 1:34.878 +1.796 28
18. Heikki Kovalainen McLaren-Mercedes 1:34.893 +1.811 26
19. Timo Glock Toyota 1:34.911 +1.829 23
20. Adrian Sutil Force India 1:35.092 +2.010 6

#82932
eredmény?

szolszil
#82931

Ash nazg durbatul&#251;k, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatul&#251;k agh burzum-ishi krimpatul.

szolszil
#82930

Ash nazg durbatul&#251;k, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatul&#251;k agh burzum-ishi krimpatul.

szolszil
#82929
már nem mükszik

Ash nazg durbatul&#251;k, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatul&#251;k agh burzum-ishi krimpatul.

szolszil
#82928

Ash nazg durbatul&#251;k, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatul&#251;k agh burzum-ishi krimpatul.

#82927
kicsit OFF, de igaz:

http://gaborszantai.co.uk/

Black Ghost
#82926
Elveszik a FOTA szavazati jogát, ezzel mit akar az FIA, vagy ez csak idõhúzás?

Azt hiszik hogy a csapatok innentõl bólogatni fognak mindenre?

Az az érzésem hogy még nem tudunk mindent, legalábbis nekem most nem áll össze a kép.
passatgt
#82925
olyan gyorsan megy, hogy még a fejüket nem tudták utánafordítani

autoszimulator
#82924
mögötte jön egy ferka 😄

.: mobilize.hu :.

ScarY MAN
#82923
ezek frankón unatkoznak xD

...

a.carkey
#82922

A medve nem játék.

Máté94
#82921
Folyt.köv 2.
2009 Rothmams Williams F1 Team:

2010 Abu Dhabi F1 Team:

2010 BrandzF1 F1 Team:

2010 Jaguar F1 Team:
Norbi1990
#82920
Az 1. képen kinek örülnek annyira az emberek?
Mert csak 5-6 ember néz a kocsi irányába akik nem is a zászlókat tartják <#banplz>
Máté94
#82919
Folyt.köv😄
Lazzini Raggioverde RV-F1:

Martini Claus MC/3:

Martini Claus MC/3v2
ScarY MAN
#82918
nem hiaba, regen majdnem minden az emberen mulott.

...

Black Ghost
#82917
"Az ember fél órán át tárgyalt a versenymérnökével, majd a számítógép kidobta az ideális beállításokat. Azt mondák: 'fogd be a szád, és vezess." Én olyan ember vagyok, aki mindig kimondja, amit gondol, de a vége felé már minden nagyon nehéz volt."

Ezzel én is egyetértek.
#82916
Apropo Alonso.. Hetvegen a portugal WTCC futamon setalgatott.. Eleg helyes a felesege, ha O volt vele...

MEdievil
#82914
Én elfogultság nélkül <#idiota>

F

desigo
#82913
Nem lesz több Japán Nagydíj Fujiban

"a gazdasági válság miatt a tulajdonos Toyota nem fedezi tovább a nagydíj költségeit"
#82912
elfogult <#vigyor3>
Máté94
#82911
Ja.Kár,hogy csak képek😊
desigo
#82910
Az elsõ csapat lenne akinek szurkolnék <#eljen>