FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Legend Killer
#94904
fail.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

MaSzKa
#94903
a RTL-Klub-os kommentátor Alonso imádata, már szerintem teljesen idegesítõ

spanyolok ugyanolyanok, mint a olaszok = fekák

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

jaszy
#94902
Jaj, nem ez a lényeg! Csúszott, csúszott és pufff.
Kereket kellett volna cserélni <#vigyor2>

Suminak legalább dobott némi potya pontot!

Legend Killer
#94901
Michael Schumacher!<#eljen><#worship><#worship><#hawaii>

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

jaszy
#94900
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeee vegyél vissza!
Ennyi idõs koromba és még tudtam a tiszteletet! Öcskös

MaSzKa
#94899
az egész F1-ben most Schumi védekezése volt izgalmas
ha nem történik technikai hiba akkor ez is 1 atomunalmas fos lett volna

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Kit--Kat
#94898
Kibeszélt itt lekörözöttrõl? A boxban kelltt várnia a forgalom miatt, nézd meg a kiállások idejét, Vettel is nem rég mondta el.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#94897
USA sem akart atomot dobni a japanokra, csak tulterhelt volt az Enola Gay es ennyi sulytol eleg volt megszabadulni a biztonsagos visszatereshez - ami kozben tortent, az a kakan a csomo...<#idiota>

http://gaborszantai.co.uk/

Kit--Kat
#94896
Te is elmehetnél oda a sok baromságoddal együtt. Ezen a pályán szinte lehetetlen elõzni. És egy ilyen pályán egy Schumi szintû versenyzõt kurvára nem ciki, nem megelõzni. Próbálkozott, nem jött össze...

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Totti5
#94895
Ha nincs ott lekörözött akkor is valszeg ez lett volna, Hamilton volt jobb helyen végig.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#94894
hamilton bedaralta vetteltrol annyit hogy vettel boxkiallasa 4 masodperccel hosszabb volt. szal valamit elkellett basszanak ott.

Minstrel
#94893
na 45.-tõl a 60. körig aludtam egy jót, Lajost sajnálom kicsit, mert legalább õ megtudott elõzni egy Redbullt. Monaco-ban katasztrófa lesz az tuti, eddig is gond volt a lassú csórikkal, de most még sok a kezdõ is, egy keresztbe áll aztán red flag.

http://topgearhungary.blogspot.com/

Kit--Kat
#94892
Jól van húzás innen.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

mflex
#94891
Ha valaki miatt, akkor Sumi miatt érdemes volt megnézni ezt a verseny, vagyis, "hogyan verjünk vissza támadásokat unottan, egy jóval erõsebb autó, és egy -magáról azt képzelõ-jóval nagyobb arcú versenyzõ ellen"

"gomboska" menj az anyádba! 😄DD

What about the forests?

#94890
Semmi ertelme nem lenne visszajonnie, szenvedne, mint MS es Webber is eleg jol megy...

Itt akinek lefele fog ivelni a palyaja, az Massa lesz: egesz futam alatt 'vezetni tanitottak'...

http://gaborszantai.co.uk/

jaszy
#94889
Ez csak a káka és a csomó esete! A végkifejlet volt a lényeg...<#mf1>

Kit--Kat
#94888
Azért abban a bedarálásban benne volt az, hogy meddig kellett állni a boxban Vettelnek a forgalom miatt.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

jaszy
#94887
Amit te okoska 😊

Totti5
#94886
Nem volt itt semmi Red Bull házicsata egy pillanatig sem. Hamilton bedarálta Vettelt, Webber meg hibálan versenyt futott, mindenkitõl függetlenül.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#94885
Igen.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#94884
A RedBull Vettellel meg olyan, mint Kimi a meklárennel, csak kevésbé szar.
LaszloLedzenyi
#94883
na Alonso 2.hely, lajoska kiesett ,májkül 4.hely, a redd bull nál házicsata. jó kis év ez eddig<#idiota>

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

desigo
#94882
legnagyobb volt Kimi interjú verseny elõtt
nincs rálátása idén az F1-re és nem mond semmit a jövõ évi F1-es visszatérésérõl

ennyi 😊
MaSzKa
#94881
ezt mondta a retekklubos most:

"nem gyõztök csapkodni az asztalt akkora izgalmak törtek ránk"

<#unalmas><#falbav>

mingyá a 6os lottón nagyobb izgalom lesz

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bardocz
#94880
Láttátok Kobayashi kezét, amikor belsõ kamerát mutatták? Az utolsó kanyartól az egyenesben végig lent tartotta a kezét. Lehet õk is trükköznek valamit?
MaSzKa
#94879

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#94878
Meg par het es lehet majd UK-ben is kapni😊

http://gaborszantai.co.uk/

#94877
igazad van, de ugye ez ketoldalu dolog: ha valaki szerencsetlen, akkor mas abbol profital es makos lesz...

Alonso idealis esetben csak integethetett volna a dobogonak, de Vettel-nel es Hamilton-nal is kozbelepett a Raikkonen-faktor...

http://gaborszantai.co.uk/

joebacsi
#94876
Azért van még hova fejlõdnöd 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

#94875
akkor nezd meg az elozesi statisztikakat oreg..😉 nem erre az egy futamra ertettem, bar ezzel az egy elozessel is o a "kiraly"😄

desigo
#94874
off

(pont a Spar saját márkás termékei nincsenek tele színezékkel meg E-betûs mérgekkel annyira)
Máté94
#94873
Te mit néztél? Hol dobta el? A defekt az az õ hibája?
<#wilting><#wow3>
Kit--Kat
#94872
Alonsohoz képest igen. Sorolj már fel egy ilyen listát más versenyzõnek is.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Totti5
#94871
Te mit néztél?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

MaSzKa
#94870
az egész F1 a spórolásról szól

tiszta S-Budget

az izgalmakat is lespórolják 😞

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

jaszy
#94869
Ó Hemi eldobta az autóút! A nap elsõ jó híre 😊 csak így tovább Hemike....

Totti5
#94868
Nem Alonso volt mákos, hanem Hamilton volt szerencsétlen. Alonsonak semmi köze nem volt hozzá hogy elõrébbb került, õ csak ment ahogy kellett és tudott és amennyi az autóban volt.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

desigo
#94867
Hamilton nagy mûsort csinált
1 rossz autót bírt kikerülni össz-vissz
#94866
Tevedsz, ez nem az o dolga.. erre van egy ember aki nezi h jon e valaki vagy nem...az meg meg egyszerubb mint a pilotanak nezegetni balra a szuk cockpitbol aminek az oldalfala ma mar egyebkent is kurva magas...sztem annyira balra (olyan nagy szogben) nem is lat semmit.

desigo
#94865
szerencse,hogy a többi pilóta mind korrekt...
MaSzKa
#94864
szerintem a spanyol szurkolók bedobtak pár szöget

azok szurkálták meg a feka gumiját 😄

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Norbi1990
#94863
De még mindig nem értitek hogy nem a pályák szarok hanem az autók??
Az autók mögött olyan vákuum keletkezik ami miatt a kanyarokba nem lesz levegõ így az elsõ szárnyakra ható erõ csökken és így nem tudnak befordulni a másik mögött szélárnyékba.
MaSzKa
#94862
ezt én is a régi öreg jobb volt

ennél már csak az volt a szebb mikor valami barátokköztös balfasz közvetítette az F1-et 5-6éve<#wilting><#falbav>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#94861
Ez a csalonzo milyen makos mar?😊
Nem vok egy hamilton szimpatizans, de basszus egyedul o csinal musort, en nem sajnaltam volna tole ezt a 2. helyet.
Vettel mar mar raikkonenre emlekeztet...nincs joba a technikaval.
Ezek a gumik meg szarok. minden palyara az extra lagy gumi kene. Inkabb legyen 5 boxkiallas mint ez az unalmas vonatozas.

#94860
Majd meglátjuk.

#94859
milyen csapatbol?
nem vagod, hogy a garazsbol jott ki, ahol nincs nyalokas ember (Ferrarinal amugyis lampa van), csak azt kellett volna, amit mar altalanos iskolaban is megtanitanak: balra-jobbra-balra nezunk...? Neki csak balra kellett volna...
Erre 23-an kepesek a mezonybol...

http://gaborszantai.co.uk/

Totti5
#94858
Mi a gond? kicsit nehezen indult, de jó volt a verseny. Sumi és Button volt a fénypont, már azért megérte nézni, mert nagyon jó meccs volt még ha nem is elõztek. Rosberg vs Hülkemberg detto, de mondhatnám Kobayasit is. Jó verseny volt, mert volt ennél rosszab Spanyol nagydíj is a múltban.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Norbi1990
#94857
Hú de utálom ezt a szinkrontolmácsot <#wilting>
MaSzKa
#94856
mintha Webber autójának gumija oldalt 1 kicsit ki lett volna vágva

a bal elsõ

szerintem 10kört már nem bírt volna ki

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Kit--Kat
#94855
Jó mondjuk ezen a pályán sosem volt elõzés. Egy szar tesztpálya.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"