FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Norbi1990
#95154
Ez az törpe már csak hülyébb lesz sajnos...
Remélem hamar leváltják.
Jacek
#95152
Mivan ? mar megint szembe jon mindenki?<#vigyor3>

Jacek
#95151
Barcsak neked sikerulne ez egyszer😄

#95150
firerock agymenese. szal kihagyhato. en sajnos nem igy tettem, btw miert nincs sg-n meg ignore funkcio?

bardocz
#95149
Nincs.
#95148
úbazz..

van értelme százvalahány hszt végigkuksizni, vagy csak flém..?

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

desigo
#95147
Nagyon pörögsz ma...
mcmoha
#95146
Vegre ujra a top 10-ben a topic! <#idiota>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Black Ghost
#95145
Az egész mai ténykedésed ezzel kezdted:

"MOntoya,Raikonnen?
már megint kicsit elfogult vagy,két erõsen középkategóriás pilótát azért ne hasonlítgassunk már egy Schumacherhez"

Ezek aztán megdönthetetlen érvek.
Középkategóriás? Miért is azok? Vagy ez valamilyen szakértõi vélemény, amit olvastál valahol? Hol kezdõdik a csúcskategória?

Akikkel itt vitázol (pl: bardocz, Norbi1990) rendszeresen látom más sorozatok topikjaiba, és nekem az jön le hogy az autósportot úgy összességében szeretik, vagy legalább is érdeklõdnek iránta. Ha valamit nem tudnak kérdeznek, ha nem értenek egyet vitáznak, de mindezt érvekkel teszik.
Na ez az ami a te hozzászólásaidból hiányzik.
#95144
Kezdõdik a második szabadedzés ismétlése -> ITT <-
ha esetleg valaki nem látta tegnap !

<#pias><#nevetes1>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Nightt
#95143
Neked komoly problemaid lehetnek... tenyleg jobb lenne, ha halgatnal.

Egyebkent mi vagyunk a hulyek, h szoba allunk vele...

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

nonicks
#95142
azt hittem már hogy van valami érdekes hír F1-gyel kapcsolatosan erre megy az idióta flém...nem unjátok még? minden héten valamelyik szerencsétlen neki kezd...

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Firerock
#95141
bár itt úgyse szidhatja senki kimit mert itt van a legnagyobb rajongói tábor talán az egész országban

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#95140
én okítalak?
annyira gyerek vagy még hoyg azt öröm nézni...
és próbálsz mindenkit meggyõzni hoyg te milyen régen nézed a formula1-et...
egy vicc vagy
hogy én buta vagyok az f1-hez,ez lehet,de te se tudsz semmit,még annyit se mint én,emberileg és mindenhogy egy óriási 0 vagy,és ilyen senkiházi emberekkel nem is fogok vitatkozni.én veled befejeztem.SZIA

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#95139
egyebkent csak ennyit kell beirni googleba: KERS + Kimi + icecream - minimalis angollal is erheto leirasokat lehet talalni...

http://gaborszantai.co.uk/

mcmoha
#95138
A francba! Qrva lassan gepelek.😄

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Kit--Kat
#95137
Ahogy bardocz leírta ez be lett jelentve.

Nem fikázmánynak ment, csak ez egy mindig visszatérõ sztori, ami már 1000x meg lett cáfolva és már kicsit uncsi.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

mcmoha
#95136
Remelem azt tudjatok, hogy Raikonen nem azert kezdett fagyizni mert tudta, hogy nem inditjak ujra a versenyt, hanem mert beszart az autoja?
Mivel kb masfel eve tudta, hogy a macskazabalok ki fogjak rugni, miert lett volna motivalt?

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#95135
Gondolom nem zavar, hogy tonkrement a KERS az autojaban es a Ferrai mondta neki, hogy nem erdemes indulnia - szerinted nem lett volna botrany belole, ha csak szimplan kiszall fagyizni...
Vegulis ez mar mellekes...

http://gaborszantai.co.uk/

bardocz
#95134
Be lett jelentve, hogy a kers szart be, és azért kellett kiállnia... Nem kellett hozzá ottlenni.
LaszloLedzenyi
#95133
tán ottvoltál vagy küldték sms be? egyébként én igencsak figyelemmel követem úgyhogy nem kéne fikázni. thxbye

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

Norbi1990
#95132
<#eljen>
Nightt
#95131
Mondom, ne irjatok neki es akkor talan elhalgat!

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

Kit--Kat
#95130
De ember...
Én nem vagyok szakértõ, csak 94-óta követem olvasok utána...
Arkangyalnak, vagy Tottinak stb.. eszembe nem jutna ilyet írni mint neked, mert õk tudják mirõl beszélnek.
Vannak nézetkülönbségek, de F1-rõl beszélünk...

De te olyan látványosan buta vagy az Forma1-hez, hogy az leírhatatlan.

Ami nem lenne baj, de van hozzá egy idegesítõ arcod, amivel még te próbálsz okítani.

Itt ebbõl a így baromságból ami tõled jön, nem kérünk...

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

bardocz
#95129
4 évesen már apámmal néztem, sajna azokból a korokból már nem sok mindenre emlékszek, elsõ osztályban meg már az osztálytársaimmal a versenyekrõl vitáztunk. 6 évesen kb olyan szinten voltunk, mint most te(vagy egy picit feljebb), szóval akkor fölösleges is folytatnunk.
Firerock
#95128
adjál neki is,senkit ne kímélj,annyira sötét vagy hogy az már borzasztó
veled nem is érdemes vitázni,semmit nem ér,neked egy rohadtnagy Atyai saller hiányozna

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Kit--Kat
#95127
Egyébként ez az f1-et nem követõk szokásos baromsága.

Amikor fagyizott és kólázott, akkor már a Ferrari kiintette a rajtrácsról mert beázott a KERS rendszere.

Még1x a Ferrari szállította ki az autójából...

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Firerock
#95126
így volt,veled ellentétben és Kitkat barátoddal komoly életkorotokból adódóan.

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

bardocz
#95125
Hogy látta volna versenyezni Montoyát, azt se tudta akkor még, hogy mi az a F1<#nyes>
Firerock
#95124
ide már cska te hiányoztál😊
a mérhetetlen tapasztalatoddal amit mindig reklámozol

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Kit--Kat
#95123
Az a baj, hogy szörnyen buta vagy.

Ez még úgy önmagába nem baj, nem is tehetsz róla, hogy így születtél.

De ehhez társul, hogy kurvára közöd nincs az F1-het, kb annyi hogy feltudsz sorolni 4 nevet akirõl már hallottál.

Ilyen alapon ne oszd az észt, mert nagyon szánalmas és nagyon nagy butaságokat írsz, kb. azóta, hogy "megtisztelsz" minket a jelenléteddel.

Az meg hogy kit utálsz a külseje, vagy a bukósisakja miatt ( mert hogy az jött le közelebbi összehasonlítási alapod nincs) senkit nem érdekel.
Ha értelmes lény lennél tudnád kezelni az ilyen dolgokat, mert az ember attól, hogy valakit utál még betudja lõni hogy a tudása mennyit ér. Na te nem ilyen vagy + még a Forma1-et sem követed, még koca F1-esnek is kevés vagy.

És ez Räikkönentõl függetlenül van így, mert a Montoyát hogy fikáztad le ?! Láttad egyáltalán versenyezni?
Az egész itteni tevékenységed eddig egy nagy nulla...

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Firerock
#95122
?😊

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

LaszloLedzenyi
#95121
<#phone>önfejû<#idiota>

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

bardocz
#95120
Persze, ezt én is elismerem, hogy a végén már leszarta, de ne a fagyizással hozzuk már párhuzamba a motiválatlanságot😄
Firerock
#95119
mint az oviban😊ennél intelligensebbnek tartottalak eddig...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

LaszloLedzenyi
#95118
de most komolyan, csak nézd meg az elmúlt éveket miket csinált. ha már vmi szar volt az autóval rögtön kiállt, feladta, gyors és rutinos pilóta és az eggyik legjobb , de nem sok motivációja volt már tavaly, igaz az autó is szar volt.

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

Nightt
#95117
Sztem fogjunk ossze es senki se valaszoljon neki az ilyen flemelesre, hatha megunja es tobbet nem ir... Ki van benne?

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

Firerock
#95116
igen énis,minden pilótát tisztelek,még akit nem kedvelek azt is,kivétel ezt a szõkecsgt

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#95115
mitszólnátok ha csinálnátok egy nyaljuk ki Homiraiki kis finn hátsóját?
az nagyon jó lenne,ott lehetne dicshimnuszokat zengeni
amúgymeg leírtam a véleményem ami úgytudom nem tilos,nemkéne talán leugatni azt akinek más véleménye van mint neked. Olvass vissza nyugodtan.

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

bardocz
#95114
Annyira tudhatta mindenki, hogy nem fog újraindulni a verseny, én sem áztattam volna magam az esõben😄
LaszloLedzenyi
#95113
és ezt úgy írom hogy alonso fan vagyok mióta az f1 be van

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

bardocz
#95112
Akkor bizonyára te sem vagy motivált, hiszen nyáron fagyiztál már minden bizonnyal.
Szerintem picit korábban kezdtem F1-et nézni, mint te...
LaszloLedzenyi
#95111
az hogy még mindenki az autójába ült és várta az ujraindítást a szakadó esõbe sisakba vagy az autója mellet, míg kimi már nyomta a puncsot édes tölcsérrel a boxba<#idiota>

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

Firerock
#95110
úgylátszik nem nézel formula1-et. Rendkívüli hülyeségeket írsz

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Nightt
#95109
<#eljen>

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

Firerock
#95108
ez a vége nagyon kellett...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Nightt
#95107
Az teny, h nem volt motivalt, de attol meg jo pilota!

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

LaszloLedzenyi
#95106
de jó pilóta és ezt nem tagadhatod. amikor vb címet nyert megérdemelten nyerte, mivel se alonso se lajoska nem tudott olyan stabilan menni mint raikönen az utolsó futam utolsó köréig. az hogy lajoska elrontotta mák volt neki. de nézd csak meg 2008 bajnokát. ha glock nem adja el magát a mclarennek akkor massa 2008 bajnoka és nem lajos

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

bardocz
#95105
Fagyizásnak mi köze a motiváltsághoz?