FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#95901
Hihetetlen, hogy mindig el kell terjedjen egy újítás az összes csapat körében..
Nem tudom elképzelni, hogy ennek a "vitorlának" olyan sok szerepe lenne.., tudom, minden tized számít, de régen legalább volt egy kis kreativitás, változatosság a csapatok között (nem is kicsi😄). Most is erre lenne szükség, és nem arra, hogy ki tudja jobban utánozni a másikat.

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

Minstrel
#95900
hát ez tökre a marlboro logora emlékeztet, tiltsák be<#banplz>

http://topgearhungary.blogspot.com/

desigo
#95899
Firerock
#95898

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Dietrich
#95897
nascar+indycar Texas Motor Speedway
nascar Forh Worth

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Totti5
#95896
Vannak jó pályák igen ahova lehetne menni... Laguna Seaca nagy dobás lenne az biztos.

Tilke tervez és a szabálykönyv végez. Sajnos manapság annyi biztonsági szabály van hogy nem lehet olyan klasszikus pályákat építeni. Szélesnek, hatalmas bukotereknek kell lenni amit Tilkének be kell tartania. Amúgy nagyon szép és jó pályákat tervezett ebbe kár belekötni... Bahrain egyik kedvencem, bár sikerült elcseszni az új résszel, ami teljesen felesleges volt.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Ulvar
#95895
jaja 😊. Ez mondjuk vicc...Pont Texas...Nascar fanok szétfogják verni vagy egyszerûen nem mennek el, és bukta a projekt. Áh, de mit is várunk... Marad Indy 😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Dietrich
#95894
Kétségek az Amerikai Nagydíj körül

nekem ez pont ugyanolyan kamunak tûnik mint az USF1 😉
azért ott másképp mûködnek a dolgok mint európában..öreg kontinensen ez úgy zajlik, hogy az állam beszáll a projektbe többnyire, na most odaát ez nem így van ráadásul texas ahol a Nascar felségterülete is van 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Norbi1990
#95893
Butaság miért épít megint ez a gyökér pályát. Amerikába szerintem van elég pálya ami alkalmas lenne egy F1 futam lebonyolítására, és még híresek is a pályák a korábbi évek F1 futamairól illetve az Indycar futamjairól.
Ilyen pl Watkins Glen, Road America, vagy Laguna Seca! Az utcai pályákat még nem is említettem. Azok is vannak tonna számra az Amerikaiaknál.
Mersant
#95892
fasza, akkor lesz 1 ujabb unalmas futam/ev. 😞

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

Jacek
#95891
szaros Tilke palya lesz az usaban😞((((((((((((((((

#95890
belépõ tuti lesz, 3napos ha jól halottam 5ezer körül (de egyszerre lesz itt a LMS és a Lamborghini Trofeo), remélhetõleg ebbe lesz 1bokszlátogatás is, bár nem valószínû, bokszba mászkáláshoz tûzálló ruhába kell lenni.. míg FIA GT-n pl. csak hosszúnadrág volt javasolt.. 😊

allock
#95889
videókon mindíg csalóka a sebessége a kocsinak
én személy szerint el sem tudom képzelni, hogy 100km/h-val mennek vagy mentek a boxban, egyszerüen nem adja vissza a tv a sebességet 😄 legalábbis nekem

#hhwnd

MaSzKa
#95888
ha berakja 2.-ba akkor kötelezõ 100-al mennie?

180km/h a marketingesek vagy az szenzációhajszás újságírók találták ki az szinte biztos.

A fele se volt meg

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Totti5
#95887
Fõleg hogy ha már elindul gurulva akkor az 60😄 ha 2.at kapcsol az már 100+😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#95886
Hogy ment volna annyival nem bmw<#nyes>
allock
#95885
kanyarban 😄

#hhwnd

Norbi1990
#95884
160-180nal ott mennek ezek a gépek....
MaSzKa
#95883
"180-nal is hajtott" - nap persze..
jó ha elérte a 60km/h-t

annak a sárkányrepülõnek meg direkt kellett ott csúfkodnia

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Dietrich
#95882
Le Mans Series - 1000 km of the Hungaroring, Radical European Masters

esemény kezdete: 2010-08-21 00:00:00
esemény vége: 2010-08-22 00:00:00

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#95881

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#95880
Firerock
#95879
Le Mans series?WOW
mikor?és menyni lesz a belépõ?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#95878
látom frissíteni kellett volna 😊

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#95877

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#95876
FIA GT idén nem :-/
de lesz LMS 😊

Firerock
#95875
valaki megtudná nekem mondani hogy mikor lessz a Gt futam a hungaroringen?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

ScarY MAN
#95874
legalább lesz egy kis akció 😄

...

allock
#95873
ez nem a Gombos Edina férje? <#fejvakaras>

#hhwnd

Minstrel
#95872
lesz itt még balhé, épp a hétvégén rúgták ki a pirellit a seat eurocup-ból, mert sz@r gumikat vittek

http://topgearhungary.blogspot.com/

desigo
#95871
#95870
Háhá,ez jó! 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#95869
úgy nézem még nem volt 😊
Totti5
#95868
Bemutatókra hurcolt autó, mindent kibír. Remélem a következõ helyszín a Hold lesz😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#95867
meg a sós víz? <#nyes>

1 autó kuka... <#szomoru2>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#95866

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Dietrich
#95865
ez se F1 viszont ez is hétvégén volt Imolában..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#95864
#95863
emlékszem olyan idõszakra 2002-bõl amikor sorra szerezte a pole pozíciókat asszem vagy 7-et is és mégis mindig Schumi nyert😄

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Black Ghost
#95862
Hát álmatlan éjszakáim nem lesznek emiatt, no meg a scroll is mûködik.
#95861
Eleg nagy ez a forum, csak elferunk, nem?

http://gaborszantai.co.uk/

Dietrich
#95860
Tilke tepsit most tudnak épiteni nem 20 meg 30 éve <#hehe>

amúgy kihagytad a legjobb pályát..Road America

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

bardocz
#95859
Eddig is itt volt, de nyugi, máshol is fanoskodik.
Black Ghost
#95858
Kit-Kat Kimi imádata már kikopóban, helyette kaptunk egy elvakult BMW fant.

FASZA!
Jacek
#95857
jon megegy tilke dogunalom.....

Totti5
#95856
Nem volt jó, VBhez meg pláne nem. Monty kihozta a maximumot, de ha akart volna akkor sem lett volna VB vele, mert nem lehetett és ez nem rajta múlott hanem az autón, azt meg hogy milyen motor van benne lényegtelen, ahhoz tapadás is kell hogy átvigye a pályára az erõt.

Amúgy a majdnem mit jelent neked? 2001ben 6. lett csak. 2002ben valóban majdnem megnyerte hisz 3. lett összetettben, csak az volt a gond hogy egy db futamot nem nyert és Sumi 3* annyi pontal nyert mint amennyi Montynak volt. 2003ban már tényleg majdnem nyerhetett volna, Kimi is, csak amíg Sumi 6 futamot nyert õk ketten összesen 3at.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Ulvar
#95855
Neeee NEM KELL BAZDMEG NEKIK WATKINS GLEN, VANPORT, LONG BEACH, LAGUNA SECA, BIRMINGHAM, etc......neeem bazdmeg ... új kell... áhhh :'(...

„A Forma-1 amerikai története során elõször fordul elõ, hogy egy világszínvonalú, abszolút erre a célra épített versenypályán kerül megrendezésre az esemény” – mondta Ecclestone."

Mert Watkins Glen mi a faszért épült anno Vénember!

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

MaSzKa
#95854
Majd a végén kiderül, hogy a többi autó nem szar, hanem õk nem csaltak annyit

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bardocz
#95853
És ez így is van, a Red Bull-hoz képest minden autó szar.
MaSzKa
#95852
a W BMW igen is nyerõ autó volt
2001 2002 2003-ban majd nem Monty VB lett, nem sokon múlott
2003-ban a legjobb F1 motor a BMW-é volt

a te elgondolásoddal most 2010-ben a Red Bullon kívül az összes autó szar

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______