FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#96200
Vettel elkapkodta, ennyi..

Vagy tényleg meg akarta mutatni ki a kemény gyerek... Webber volt az <#eplus2>

A két kretén meg megmagyarázza h Webber hibája volt.. Aff@szt.

Autóversenyben nehogy már udvariaskodjon valaki az elsõ helyért csatázva. Kapjunk már a víztoronyhoz...

Egyszer váltott ívet védekezésnél, NEM szorította a fûre Vettelt akinek szar pozícióból kellett volna fékezni. Ha nem a csapattársa lett volna akkor nem lovagolna ezen mindenki egyértelmûen Vettel volt a hibás.

a gyépés Palik marhaságaitól meg földhöz csapkodom magam lassan..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#96199

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Norbi1990
#96198
De Webber szorította a kétes ívre 😄
Webber már nem egyszer bizonyította, hogy a másik leszorításába nagyon jó és nem bírja azt elfogadni, ha valaki megelõzi 😄
allock
#96197
igen, sokan elfejeltik, hogy Webbernek több ilyen akciója volt már 😊

#hhwnd

#96196
Most en parasztkent kozelitem meg:
- jott egy balkanyar
- Webber nem rakta ivre az autot, egyenesen ment
- Vettel egy ideig egyenesen ment, majd a kanyarral ellentetesen jobbra huzodott

a., Vettel elkezdett jobbra kimenni, hogy idealis ivre keruljon
b., Webber hagyott eleg helyet belso iven, de akkor nem lett volna meg a kanyarsebesseg es Vettel visszaesik
c., Vettel nem tudom mit vart, mikor csak az autoja fele hagyta el Webberet - az aussie majd satuzni fog?

szvsz 1:2 aranyban Vettel hibaja volt, mert Webber semmit nem csinalt, azaz elozekeny sem volt, Vettel meg naiv volt es figyelmetlen.

http://gaborszantai.co.uk/

allock
#96195
szerintem massa mégjobban kész lenne ha alonso és közte lett volna ez <#whatever>

#hhwnd

Solten
#96194
Na ja ez igaz.

Saor Alba

Kit--Kat
#96193
Azért ne menjünk el a a mezõnydaráló Webberr mellett. Hagyni kellett volna helyet a csapattársának amikor látta, hogy bement mellé elvégre ugyanabban a csapatban vannak.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Totti5
#96192
Webber védekezett, tudta hogy ott nem megy el Vettel. Webber volt jobb helyen. Még mindig azt mondom hogy Vettelnek nem kellett volna pattognia, plána nem ilyen kétes íven próbálkoznia. Webber lelassult valamiért, simán megelõzhette volna akár a célegyenesben is, vagy nem, de ezért kár volt kapkodni.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#96191
Massa bbc nyilatkozata 😄 Kicsit készvan a srác 😄

#96190
Akkor nezd meg megegyszer es csak Webber kormanyara koncentralj.
Persze lehet Jedi es gondolatokkal is tudja kormanyozni az autojat.

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#96189
Ebbe az a fail, hogy egyikse volt az íven <#banplz>
Solten
#96188
Nehez ugy. A video alapjan mindketto hibasnak tunhet. Vettel egy fel kocsinyi hosszal megelozte Webbert, de jott a kanyar es az idealis ivre akart huzodni, Webber meg nem hagyott neki helyet, tartotta egyenesben a gepet. Felfoghato ugy is hogy vedte a poziciojat...

Saor Alba

Norbi1990
#96187
Többször visszanéztem 😊
De lehet csak én látom így 😄
Minstrel
#96186
na ez végre jó kis futam volt, egy ilyen RBR perecelésre már futamok óta számítottam, az is összejött végre, Lajosék jól mentek, többiek meg kezdhetnek gondolkodni, hogy miért kaptak 30 másodpercet

http://topgearhungary.blogspot.com/

Totti5
#96185
Úgy van hogy aki rossz íven erõlködik az ne lökje fel a másikat, hanem vegyen vissza.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Mersant
#96184
most volt interju a redbullal, ok is azt nyilatkoztak hogy Webbernek kellett volna helyet hagynia, mert latvanyosan lassu volt az egyenesben, amire egyebkent panaszkodott is elotte.

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

joebacsi
#96183
Nem úgy van, hogy aki elõrébb van, az választ ívet?

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Totti5
#96182
300nál ezt te látod abban a 5 seces akcióban, 50 méteres kameraállásból? 😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#96181
b+ Adobe a szar 10.1-es szemeted!

begepeltem ide Horner, Whitmarsh, Schumacher, Scherzinger interjut, mikor megint lefagyott a banner miatt...

nem fogom ujra az egeszet, de Horner erdekeset mondott: mindig kertem a versenyzoket, hogy hagyjanak egymasnak eleg helyet...

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#96180
Csak én látom úgy, hogy a jobb hátsója a Vettelnek elkezdett leereszteni és azért indult el jobbra?
fifi
#96179
én is ezt veszem le, de nem akarom hangoztatni, majd megmondják az okosabbak...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

MR ME
#96178
na ez legalább egy érdekes futam volt
kár h nem esett ki webber is, sumi dobogóra kerûlhetett volna 😞

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

jazzy
#96177
Végülis ezt hívják versenyzésnek, persze azért a jóízlés határain belül. Szerintem valamennyire mindketten hibáztak és pipák a másikra, de egyértelmû, hogy Vettel agya el van borulva és meg akarta mutatni, hogy ki az úr a háznál.
Norbi1990
#96176
Webber kiszorította, onboardon lehet látni. Ahogy bement mellé és észreveszi egybõl tolja le a fûre.
#96175
Vettel még balrább húzhatta volna magát bõven volt még hely ott...

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Totti5
#96174

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

jaszy
#96173
Bírom értékelni a fórumon bõszen futam közt írogató, okoskodókat <#lama>

fifi
#96172
ez, ha félrebeszélés is, de sztem korrekt válasz...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

#96171
mázlista Mclaren kiüthették volna õk is egymást...

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

#96170
Mindketten csucs sebesseg kozel mentek, es O mar a kanyar elotti idealis fekezesi pontra osszpontositott, amikor elvesztette az uralmat az auto felett. Kiesett a versenybol, nem szerzett pontot, reszerol a tortenet lezarva.
Mikor megkerdeztek ujra, hogy kinek a hibaja, akkor megint jott a "ezek a dolgok neha megtortennek, tortenet vege" valasz...

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#96169

1:05nél a jobb hátsó nézzétek!
Totti5
#96168
??

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

jazzy
#96167
"Itt nem az hangzott el ami a frankó az biztos" <#idiota>
Norbi1990
#96166
Defekt?
Hamilton is a jobb hátsó gumira panaszkodott.
fifi
#96165
mit mondott?

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

#96164
Iden is meglesz az egy futamgyozelem vagy Kimi nelkul az sem fog menni?<#gonosz2>

http://gaborszantai.co.uk/

RelakS
#96163
Webber bekapcsolta a diplomatikus módot? <#idiota>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#96162
Vettel kurva jol mellemagyarazott, mikor megkerdeztek ki volt a hibas😊))
Politikai palyan a helye😊

http://gaborszantai.co.uk/

shumika
#96161
vagy menjenek haza.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

RelakS
#96160
naná, mert kiestek elõlük

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Totti5
#96159
Ferrari egyre szarabb... ebbõl idén sem lesz VB, kezdhetik a készülést jövõre.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

V43 1105
#96158
Végre McLaren futamgyõzelem !!!! :]

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#96157
Webber sem volt boldog...

BBC riporter Whitmarshtol:
Mit szolsz hozza, hogy a ket, a futamon vezeto csapattars... bocs, versenyzo utkozik? 😊

http://gaborszantai.co.uk/

Totti5
#96156
"Nem voltam túlbuzgó. Jól kihasználtam a belsõ ívet, és minden rendben is volt, de mint mondtam, elvesztettem az uralmamat az autóm felett."

Már megint az autó volt😄DDDDDDD ejj Vettel...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Ulvar
#96155
Mert most jött rá hogy elveszett az apuci kedvence része a dolgoknak.

Vettel meg kiakar törni Webber árnyékából. Jogosan.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#96154

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Solten
#96153
Lehet, nem ez volt megbeszelve... <#hehe>

Saor Alba

shumika
#96152
lehet, de nem az igazi az öröm.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

Marci0115
#96151
lehet hamilton becsapva érzi magát, a csapat miatt, hogy button megtámadta