181775
  • Sippie
    #175509
    na de látszik milyen szar is a mercedes... szegény alig tudott feljönni a 2. helyre. Míg Perez ezzel a csoda redbullal simán ott hagyta Vettelt... csak kellett neki vagy 10 kör hozzá.
  • Stockbauer33 #175508
    szépvót kimi
  • oneal1
    #175507
    gyerekek ez a mák faktor megint! :D komolyan már beszarok! Az évtized bénázását mutatta be Hami de azonnal jött neki a piros zászló hogy minden rendben legyen :D
  • desigo
    #175506
    Pedig Bottasnak micsoda nagy versenye volt ma
    janem
  • RatBaG #175505
    bottas a kocsiból középső ujj, russel meg sisak koki. ez classic jelenet lesz.
  • Stockbauer33 #175504
    jégember 8 :D
  • argo001
    #175503
    A Merci nagy versenyt fut.
  • Stockbauer33 #175502
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hajrá szerdzso.SC on.Roncsderbi on
  • mcmoha
    #175501
  • Sippie
    #175500
    hogy legyen valami amivel elcsalhatják hamiltonnak a győzelmet
  • repvez
    #175499
    Majdnem jó, de szerintem Russelnek meg le kéne lógnia a képről egy kicsit, mert ö a legmagasabb a mezőnyben azt hiszem .
  • RatBaG #175498
  • repvez
    #175497
    Sajnálom, hogy Landonak elvették a körét, jó lett volna ha bejön másodiknak.
    És kiváncsi vagyok holnap is lesz majd kanyarlevágás miatt valami szankcio.
    Nem értem miért kell naponta változtatni , miért nem lehet már folyamatosan az eslő szabadedzéstől ugyan azokkal a feltételekkel menni.
    A pilotáknak sem mindegy, hogy egyik nap még mehettek kivulre máskor meg nem, igy hogy szokják meg a pályát vagy a kocsit .
  • mcmoha
    #175496
  • nearo
    #175495
    Apa kezdődik... megint van egy kanyarkombináció, ahol nem nézik a pályaelhagyást. Csak tudnám akkor minek van a fehér csík. Hogy felszívják?
  • mcmoha
    #175494
  • mcmoha
    #175493
  • RatBaG #175492


  • RatBaG #175491
  • Stockbauer33 #175490
  • AnuluWork #175489
    McLaren fék anno
  • HTS s3rg1nh00
    #175488
    ezért kell jó helyről tájékozódni
  • nearo
    #175487
    Silverstoneban lesz először sprintverseny
    Érdekes ötlet... a sprintversenyek végeredménye beleszámít valahogy majd a bajnokságba, jár értük valamennyi pont? Vagy kizárólag a vasárnapi rajtsorrendről dönt csak?
  • nearo
    #175486
    kicsit off... ahogy ezt néztem, eszembe jutott a kommented :D
  • pr3cious
    #175485
    LatiF1 - még csak most esik le :D
  • RatBaG #175484
  • Magnum PI
    #175483
    Valamint ezen a pályán gyakran meglepetés befutók voltak és izgalmas versenyek. Ezt eddig annak tudtuk, hogy ez volt az 1. futam de szerintem a pálya karakterisztikája volt a kulcs. Az elmúlt 8 versenyt 6 különböző pilóta nyerte. És Hamilton 2015ben tudott itt nyerni utoljára. Lehet ezért kellett átalakítani
  • PacsutaTibi
    #175482
    Sajnos én is láttam már angol lapon ezt a cikket korábban.

    Szerintem butaság az egész..... Miért kell minden jó pályát elrontani?? Ez a két pont eddig is potenciális előzési pont volt. Erre most az egyikből lesz egy ív... (Az az kis átvezető ív eddig is ott volt) A másikon pedig pont az volt a jó, hogy vagy kitudtad fékezni addig vagy nem, erre azt egy picit kintebb tolják....

    Ezt a szöveget meg hagyjuk már, hogy kiszélesítik a kanyarokat hogy több íven lehessen venni. Nagyon ritka esetben lehet ezzel előzést elősegíteni, emlékeim szerint.

    Az előzéshez, nem gyors többívű kanyarokra van szükség, meg hogy hú milyen jó már a pilótáknak ide oda íveket bevenni. (lásd pl COTA első szekció). Hanem hosszabb rövidebb egyenesek, legalább derékszögű vagy hajtű kanyarok kellenek, lehetőleg úgy, hogy előtte és utánna ne nagyon legyen "zavaró" törés ív a pályában.
  • Magnum PI
    #175481
    Ezért is mondom, hogy utálom. Mert nagyon gyakran nem lehet eldönteni mi igaz és mi kamu. Mivel Melbourne jó része közút nem gondoltam az F1 miatt jól átépítik. Szóval nekem simán kinézett egy tréfának.
  • repvez
    #175480
    elég sok pénzt és munkaorát fektettek akkor bele ebbe az áprilisi tréfába csak egy poén kedvéért igaz ?
  • nearo
    #175479
    biztos, hogy tréfa? február közepi cikkeket is találok erről...
  • Magnum PI
    #175478
    Hatalmas :D
  • __Jacek__
    #175477


    így jobb:D
    Utoljára szerkesztette: __Jacek__, 2021.04.01. 19:26:49
  • HTS s3rg1nh00
    #175476
    Massa hosszabb ideig volt világbajnok,mint amennyit Mazepin versenyzett
  • adam46
    #175475
    Mondjuk a német nagydíjon is egyedi boxbejáratot használhat. :D
  • Magnum PI
    #175474
    De utálom Április 1-t :)
  • b-type
    #175473
    ..akkor már tavaly óta nem értik, hiszen annyi a különbség hogy idén az időmérőn figyelték,
    ..
  • repvez
    #175472
    hamár ugy is levágja a kanyarokat akkor minek hagyjanak benne sikánt .
    Már ilyen szinten is segitik :P nehogy valaki kifékezze
  • __Jacek__
    #175471
    Nehogy elfeledkezzünk Hamilton másik record döntéséről Bahreinben :D

  • __Jacek__
    #175470
    1: Nem nagyon értem mi a különbség abban hogyha valaki üldöz és te állandóan lemész méterekkel a pályáról ezért nem ér utól. mintha megelődül valakit és útánna kicsit lecsúszol pff np comment...

    2: fogalmatlan hozzá nem értő Brundle és a negyedik bíró sem értette ezt a 29x levágást bünti nélkül..