181762
  • mcmoha
    #181201
  • RatBaG #181199
  • RatBaG #181199
  • PLaci #181198


  • IXEMGabeo
    #181197
    Igen amíg a DRS marad és a turbulens levegő miatt nem tudnának előzni sem addig itt nem lesz pozitív változás.. Védekezés mint fogalom megszunt az F1-ben...
  • lac coo
    #181194
    Ot se lenne semmi. pár kikerülés drs zónában azt jóccaka .....
  • bakkerman
    #181195
    Akkor lenne értelme,ha olyan rendszer lenne mint régen a WTCC-ben,ahol ha jól emlékszem úgy volt hogy volt az időmérő,az alapján a főfutamra a rajtsorrend,és a 2. futamra meg felcserélték az 1. futam 1.-8. helyezettjét,9.-től lefele meg ahogy befutottak a futamon. Itt az F1-be ezt mondjuk meglehetne csinálni az első 10-el,ugye itt ennyi kap pontot. Csak abba meg gondolom nem menne bele a 3 élcsapat...pedig ott lehetne mondjuk show,meg éles csaták mondjuk az első futamon a 10. helyért,mert az a második futamon ugye pole-t érne,nem csak 1 pontot. Ott sokkal jobban kijönnének a pilóták egyéni kvalitásai is,lenne rizikóvállalás,és a kiscsapatok versenyzői jobban előtérbe tudnának kerülni. Ami legvégső soron a szurkolóknak/TV nézőknek lenne a legjobb.

    Bilibe lóg a kezem...
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2023.04.30. 22:24:36
  • greenkawa
    #181189
    M
    Utoljára szerkesztette: greenkawa, 2023.04.30. 15:50:13
  • lac coo
    #181192
    Hát pedig most nem kellett gumival spórolni. Kuka az az egész.... :) Verstappent erőből megverte Perez, gondolom este lesz pityergés Horner ölében.... :)
  • nearo
    #181192
    nem tudom mit néztél, de a leggyorsabb kör kb végig az első ötben volt, kivéve a legvégén, amikor felrakták az időmérős friss lágyat a mercire... és azzal is alig 1 másodperccel jobbat sikerült csak menni
  • repvez
    #181190
    ha nem lenne a drs akkor nem láttunk volna egy elözést sem.
    Illetve elég szégyen a verseny szempontjábol, hogy nem az elsők közül kerül ki a leggyorsabb kör. tehát nem kell teljesen nyomni neki, a másik részről meg, ha a merci képes a leggyorsabb körre de mégsem tud elöl végezni .

    Tehát ez azt mutatja, hogy mig a mercinek maximum közeli tempot kell mennie mig a RB meg sporolva is az élen van.

    Sajnos ez nem jó uzenet egy verseny sorozatnak, hogy nem kell a maximumot hozni ahhoz, hogy nyerjen valaki.
  • nearo
    #181190
    fúbaszki... volt bármilyen előzés az elmúlt fél órában? :D úgy kb az SC óta...
  • nearo
    #181189
    Gondolom azt, amit mondanak nekik. Amíg nem szólnak a fülükre, hogy mehetnek, addig ők is csak moziznak.
  • repvez
    #181188
    Mi a francot csinálnak a palyamunkasok? Meg mindig ott van a kocsi 2-3kor múlva is 5mel a megnyitásánal.
    Mi tart mindig ennyi ideig elvinni egy autót az útból ami nem tört darabokra?
  • nearo
    #181187
    Magyar idő szerint... Baku 2 órával odébb van.
  • RatBaG #181182
  • IXEMGabeo
    #181185
    Nem is értettem a sok fiatal szerelocske ott nevetett és fogtak a fejüket mikor Tsunodat visszakuldtek a pályára a bal hatsoja pedig konkrétan el volt ferdulve...
  • IXEMGabeo
    #181184
    Amikor régen sok ütközés volt az legalább nem volt generálva izgi is volt és hagyták őket utána is versenyezni:D jó persze a mai spórolos teszt nélküli költség csökkentő f1 világban ma elkepzelhetetlen
  • HuHam
    #181183
    Érdekes hogy a verseny már 13h-kor kezdődik - mintha számitanának néhány piros zászlóra . És abban igazuk is van szerintem hogy lesz. Ez már gagyaság ahova a F1 megy . Jó verseny helyett legyen roncs a pályán, sok újrainditás, ami persze újabb nagy esély az ütközésre ...
    Meg az újabb gagyi versenybiráskodásra . Na meg a gumik. Lesz robbanás Bakuban idén is ?
  • lac coo
    #181182
    -amúgy mi értelme volt ennek a sprint faszdágnak ??? Unalmas is volt, tezstnek se jó .... agyrém már ez, hogy erőszakkal akarnak valami látványt kicsikarni ebből a szarból... Nem fog menni .... :D
  • nearo
    #181181
    na azon mondjuk pont röhögtem egy jót, főleg amit a visszaelőzés után beszélgetett a mérnökével :D
  • IXEMGabeo
    #181180
    Hát jó hisztis picsa.. Egyébként nem tudom mit aggódik oveke a leggyorsabb auto a Ferrari hirtelen feltámadása ellenere
  • lac coo
    #181179
    Verstappennel mi van, nem tetszik nekimha kicsit kiszoritjak...Ne bazz,.... :)
  • mcmoha
    #181177
  • nearo
    #181177
    fuh, ez a sprint rohadt uncsi volt, pedig ettől még többet vártam, mint a futamtól...
  • IXEMGabeo
    #181176
    Nekem ez a sprint értelmetlen... Jól beszivtak a Taurik a piros zászló miatt.. Williams meglepően erős
  • RatBaG #181175
  • mcmoha
    #181172
  • Stockbauer33 #181172
  • Stockbauer33 #181170
  • RatBaG #181170
  • Stockbauer33 #181169
  • Stockbauer33 #181168




    https://www.youtube.com/results?search_query=forma+1+2002
  • repvez
    #181167
    abban az időben még nem kellett sporolni semmivel és lehetett cserélgetni motorokat akár versenyenként is, illetve a szívó motorok azért egyszerübbek voltak .
  • desigo
    #181166
    Az autója egyszer sem hibásodott meg?
  • Sippie
    #181165
    agyhalottnak hiába magyarázol
  • Stockbauer33 #181164
  • Magnum PI
    #181163
    8mp két kör alatt

  • Magnum PI
    #181162
    Ezt az előnyt SC után fél kör alatt autózták ki. Majd berakom a videót is ha megtalálom



  • Magnum PI
    #181161
    Ott 2x nyitotta a DRS-t Verstappen de mindegy. Nem tudom, honnan veszi mindenki hogy a RB másodpercekkel gyorsabb és visszafogják, semmi jele nincs ennek. De mindenki azzal szórakoztatja magát amivel akarja...

    Mikor egy konstrukció dominál annak van egy nagyon látványos jele mégpedig az, hogy mind a 2 pilóta dominálja a mezőnyt. Shumi + Barichello, Vettel + Webber, Hamilton + Rosberg, Hamilton + Bottas.

    Most meg Verstappen dominál csak. Perez az versenyez az élmezőnnyel.

    Egyértelmű hogy a RB a legjobb konstrukció most de közel sincsenek a Merci vagy Ferrari dominanciához. Rosberg és Hamilton úgy adott a mezőnynek 8! másodpercet 2 kör alatt hogy közben küzdöttek egymással.