182064
  • Stockbauer33 #177370
  • RatBaG #177369
  • mcmoha
    #177368
  • maffioso
    #177367
    Az ilyen birkák ebből csak azt látják, hogy még egy mercedes-szel is csak 9. lett a futamon. Nincs ok-okozati gondolkodásuk.
  • Magnum PI
    #177366
    Kivéve mikor beült egy rendes autóba (Mercedes) és végig vezette a mezőnyt amíg egy összecserélt kerék miatt ki kellett állnia a boxba a 64. körben és visszaesett az 5. helyre egészen Bottas mögé, akit pályán megint megelőzött és 10 körrel a vége előtt már 2. helyen volt 2 másodpercre Pereztől majd defektet kapott.

    Az már csak adalék, hogy alig fért bele a kocsiba ezért méreténél 1 számmal kisebb cipőben kellett vezetnie, kiszedték a bélést az ülésből hogy elférjen a válla, valamint Hamilton 1 kuplungos kormányát kellett használnia miközben ő 2 vel vezet, meg volt ugye még DAS stb apróságok amit meg kellett gyorsan tanulni, szokni

    Nem az a gond, hogy azt gondolod Russel szar pilóta mert mindenkinek más a véleménye, hanem az indoklás amivel ezt alá akarod támasztani :(
    Utoljára szerkesztette: Magnum PI, 2021.09.30. 09:33:00
  • AnuluWork #177365
    Leszarom. Versenyen sose volt a legjobb 10ben.
  • AnuluWork #177364
    Nézesd meg magad te!
  • AnuluWork #177363
    Bejutottam.
  • ToxiMaxi
    #177362
    Ez sem volt rossz, egykori csapattársak. Vettel nem akart engedni, pedig már többször is úgy látszott, hogy meglesz Leclercnek, de Vettel csak visszajött, szép csata volt.




  • ToxiMaxi
    #177361
    Ezt csak így itthagyom...

    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2021.09.29. 16:10:58
  • maffioso
    #177360
    Fú anyám, nézesd meg magadat.
  • Magnum PI
    #177359
    Most csak trollkodsz ugye?
  • Stockbauer33 #177358
  • ToxiMaxi
    #177357
    Hagyd, ideges szegény, mert nem tudott bejutni a New World szerverre.
  • sure
    #177356
    Uhh, valóban, igazad van, Kubica inasba rakta Russellt a Williamses éve alatt, 100%-osan elverte minden kvalin, és valóban, pontot is csak ő szerzett, csak azért tartották meg mégis Russellt, mert tolta a média, továbbá a FIA, a FOM, az UEFA, az ENSZ, meg még Soros is (hiszen druszája). Meg hát tavaly Hamilton kovidja alatt a Mercibe beugráskor is egy béna fasz volt, hiszen még Bottast sem tudta megverni. Jogos, hiába, a tények (az eredmények) magukért beszélnek!
  • AnuluWork #177355
    Russellt. Aki egy Mercedes motoros autóban nem tud pontot szerezni éveken át úgy, hogy még a félkezű is tud, az szerintem ugyanolyan kevés lesz a Mercibe, mint Bottas. Hacsak a Merci megint nem űrautót épít, mint idént leszámítva minden évben a hybrid ERAban.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.09.29. 07:27:48
  • sure
    #177354
    Én se mondtam, hogy lófütyi. Lógifütyit írtam, az nem ugyanaz :)
    Mármint melyiküket nem tartod sokra, lehet, félreértettelek, Russellt (akire azt mondod, a "média által tolt egyén"), vagy Latifit?
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.09.28. 22:33:28
  • AnuluWork #177353
    Nem mondtam, hogy lófütyi! De nem tartom sokra.
  • sure
    #177352
    Szerinted Russellt csak a média tolja, és egy kategória Lógifütyivel? Nemár...Vagy ki volna szerinted a mezőnyben, aki jobban megérdemelné Bottas ülését?
    A média azt "tolja" (=arról ír sokat), akit van miért. Latifit nem "tolják", mert nem igazán villant semmit. Persze, egy évvel hátrányban van az F1-ben Russellhez képest, ha jövőre Albon mellett tud egy jó évet produkálni, lehet, hogy kap egy jobb verdát.
  • ToxiMaxi
    #177351
    Sokat számított az, hogy Hamiltonnak mondták, hogy már Max is és Bottas is cserélt. Mclaren nem volt elég rutinos, de ha az összképet nézzük, akkor jól van ez így, legalább szoros a vb.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2021.09.28. 20:37:49
  • Nohab
    #177350
    Akárhogy is nézem, itt a rádiózáson és a radar olvasásán ment el a győzelem. Egyszer nem mondták Norrisnak, hogy erősödni fog az eső, így persze, hogy kint maradt.
    Utoljára szerkesztette: Nohab, 2021.09.28. 19:24:06
  • Nohab
    #177349
    Ebben a Norris rádiózás is benne van.

  • ToxiMaxi
    #177348


    Egy biztos Hamilton versenymérnöke sokkal jobb a rábeszélésben, mint Lando versenymérnöke.
  • ToxiMaxi
    #177347
    Nah, ez nem egy ügyes okos előzés volt, hanem csak egy picit kellett volna belsőívre menni. Nem azt hiányolom, hogy úgy védekezzem, mint Alonso a Hungaroringen, hanem egy kicsit kintébb húzódik féktávon és ennyi. Nem akart ő ott semmit.

    De várjuk ki a végét, nem lennék meglepődve, ha az a motor, amit annyira vizsgálnak, egyszer csak visszakerülne a motorpoolba.
  • Magnum PI
    #177346
    A többi versenyző aki nem a Merciben ül bármikor bemondhatja (és mondják is), hogy azzal a technikával ő is VB címeket nyerne. Na ez az ami mögé nem burkolódzhat Bottas. Ez nagyon demotiváló lehet

    Fel is merül a kérdés ezek után miért maradt az F1-ben. Megkapta a legjobb esélyt, de nem volt elég jó. Ha igazán benne lenne a vérében a győzni akarás, akkor szerintem ezt nem tudta volna elviselni évekig és inkább ment volna más kategóriába. De azzal, hogy maradt meg is mutatta miért is 2. számú pilóta ő.

  • b-type
    #177345
    Nem hinném. vagy inkább kb. annyi mint Barichello-nak.
    Amennyiben Hamilton-nak valami baja történik, akkor ő ült volna a legalkalmasabb helyen.
  • AnuluWork #177344
    Igazából mindig ketteske volt. Nem tudom volt-e valaha is esélye a vb címre a Mercivel?!
  • b-type
    #177343
    Bottas olyan statisztikát kapott ami messze nem megérdemelt, én úgy gondolom(!) hogy leginkább ez törte meg... pláne hogy amilyen lökött még olvassa is a közösségi kommenteket, pláne még reagál is rájuk a verseny végi rádióban. Sztem felőrőlte hogy sokkal jobb autóban ül mint amit az eredményei okán megérdemelne.
    Lehet hogy nála is kivált ez egyfajta védekezési mechanizmust mint Barichello-nál, de kár lenne. Ő csak köszönhet a Mercedes-nek.
  • AnuluWork #177342
    Mindig abból induljatok ki, hogy a Latifivel is elég erőset produkáló Williamsből érkező média által tolt "egyén" jön Bottas helyére, ami tuti még rosszabbat fog tenni a csapatnak, mint ahogy Bottasszal volt, de legyen. Viszont Bottast emiatt (is) küldték el. Ezt ő is tudja. Betették a mezőny második leggyengébb autójába. Papíron örül, hurrá, három év, de azért te örülnél neki, hogy soha többé nem lesz esélyed a győzelemre? Te mit tennél a helyében, ha még azzal is szórakoznának, hogy motort cserélnek neked, csak hogy még jobban szétcsesszék a versenyed, úgy hogy jövőre már nem vezetsz náluk, csak azért, hogy minél távolabb tartsák Hamiltontól Verstappent? Örülnél neki? Lelkes lennél? Na, ezt láttuk Szocsiban. Ennyi.
  • b-type
    #177341
    Én úgy emlékszem elsőre is megválaszoltam, azért amiért nincs tele a net Bottas remek defenzív jeleneteivel.
    Talán egyetlen egy sincs... többek között ezért is valószínűtlen egy erre alapozó taktika. Már amikor kimondod hogy Bottas majd feltartja Verstappen-t már az kőolajfinomító.
  • ToxiMaxi
    #177340
    Alonso, most teljesen más arcát mutatja, mint amit korábban láttunk tőle. Dörzsölt, rutinos, csendesebb és egyre gyorsabb, már csak egy jó Renault kellene neki jövő évre és jönne a tűzijáték. Most sem sokon múlott, hogy dobogóra álljon.
  • ToxiMaxi
    #177339
    Ha nem így lenne nem kerülne elő időről időre...
    Az, hogy a csapat mit mond az sokszor nem fedi a valóságot.

    Ha már a dedónál tartunk, arra azért még mindig nincs meg a megcáfolhatatlan magyarázatod, hogy Bottas miért nem védekezett egyáltalán Verstappen ellen. Pedig feltettem már párszor neked ezt a kérdést, de kerüld, mint macska a kínai kajáldát.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2021.09.28. 09:16:50
  • nearo
    #177338
    Hogy úszhatta meg Alonso a szándékosnak tűnő kanyarlevágását? - m4sport.hu
  • RatBaG #177337
  • b-type
    #177336
    :))
    Ez nyilvánvalóan nem fog megtörténni, megint a képzelgés meg a fantázia.
  • adam46
    #177335
    Szerintem te azt is elhinnéd, ha holnap Toto kiállna és azt mondaná, hogy Bottas volt az 1. számú pilóta, amióta itt van.
  • b-type
    #177334
    Látom nagyon akarod ezt hinni :)
    Pedig ha jól emlékszem te PH!-s vagy, ott annak idején leírtam hogy Hamilton-nak kellett ez a pofon, mert pl. Alonso sosem engedte volna hogy a csapattárs valamit jobban tudjon,mint Rosberg a rajtokat.
    De, ettől függetlenül abban az évben valóban előfordult hogy a garázs egyik oldalán nagyságrendekkel több műszaki hiba volt... ahogy azt írtam. Szóval vagy cáfol, vagy engedd el, de lépjünk már túl a dedón hogy jobban tudod mit gondolok.
  • b-type
    #177333
    Sokan sok mindent mondanak, de cáfolni annál kevesebben tudnak természetesen.
    De persze, képzelegni, fantáziálni szabad... csak ne legyen kötelező. :)
  • ToxiMaxi
    #177332
  • ToxiMaxi
    #177331