120
Legjobb mp3 lejátszók!
  • CSOCSO
    #76
    nah újra itt!!! megjelent a Winamp 3.. Sonique 2 lassan kijön.. Winamp észrevette milyen jo is a Sonique hogy olyan skinek vannak ami elváltoztatja az egész lejátszót...
    van már video lejátszó... Sonique bol még csak 1.9 körüli van.. a 2 est még fejlesztik...
    de a video plug in már elérhető..és ha jol tudom winamp csak 4 média filet tud mig a gc tud mov os it meg rm et is... egy kölök azt írta hogy felirat is jol müködött... szal király..
  • Coine
    #75
    Én 1x próbáltam ki, de nem nagyon jött be, és zenét is kevésbbé hallgatok a gépen.
  • CSOCSO
    #74
    amiota két haveromnak megmutattam a sonique-t vhogy átálltak rajta...
  • Coine
    #73
    én továbbra is Winampra szavazok és a 192 kbps-re
  • Kenny
    #72
    KENNY!!!KENNY!!!KENNY!!!
  • CSOCSO
    #71
    CSOCSO!!!CSOCSO!!CSOCSO!!!
  • Laalee
    #69
    egy bitang 10 eves videoton 2*150 wattos
    nagyon hasit, ez meg nem ic s erösitö hanem kondis iszonytatoan tapol :)
  • Breki33
    #68
    amugy milyen erositoitek vannak?

    nekem AIWA
  • Laalee
    #67
    nahh nemtom nekem semmi egetrazo különbseg nemtunt fel anno ugyhogy maradtam a winamp nal... a soniqe nek egy kicsit több a magas hangja, de mint mar mondtam ezt egy ertelmes erösitövel ugyis meglehet oldani :) dehat hallgasd meg azt ami teccik azt hasznald
  • Laalee
    #66
    nem a 2.72 rol...
    a 3as az alfa azt ellehet felejteni... egyenlöre!!

  • Breki33
    #64
    ha az Winamp3 alpharol beszelsz akkor az szornyu......

    marmint nem a hangja hanem a kezelhetosege...
  • Laalee
    #63
    navegre :)

    amugy az uj winampba beraktak egy ujabb dekodolo plugint alitolag szebb a hangja mint a reginek...
  • Breki33
    #62
    vegre egyeterthetek veled

    ugy nagyjabol :)))))
  • Laalee
    #61
    ok ok en is azt mondom hogy a legminimumabb a 128 mert azalatt az mp3 nagyon gyene hangzasu lesz ha cdt grabbelek akor a 160 nalam a default a 192 vel sincs semmi bajom de a 256 ot fölöslegesnek erzem nagymeret és atlagos hallasuak szamara eszrevehetetlen hangminöseg nevekedés
  • Laalee
    #60
    ott en is de en a 160es a 192 röl beszeltem.
  • Breki33
    #59
    Zazika hasznald a Lame tomoritot

    Laalee en hallom a kulonbseget 128 es 192 kozott......
  • Laalee
    #57
    ma csak a kötözködes kedviert... :)
    de ha egy cd röl betömöritek egy szamot 160 ba es 192 be es te azt hallasrol megmondod melyika jobb fejenalok es mittomen meg mit csinalok :)))
  • Breki33
    #55
    Zazika-nak igaza van

    Laalee te meg ha nem hallod akkor neked tenyleg mindegy vagy nem jo kabelt vettel
    foldeles van rajta? :))))))

    amugy azt mar nagyon banom hogy regebben 128-as zeneket is kiirtam CD-re, de akkor nagyon orultem hogy megszereztem

    mostmar legalabb 160 de inkabb 192
    Ezek kozott is siman hallani a kulonbseget
    bar volt olyan 128 as bitrataju szemom ami jobban szolt mint pl a 192-es.....
  • Laalee
    #53
    te ha ennyire audiofil vagy lehet nem az mp3 at kene eroltetned :))

    amugy most csereltem le a regi kabeleket, elég drága audiokabelekre 500 ft/meter, nos baromira nemhallok semmi különbséget a regi jominöségü és a mostani draga kabel között... igyis ugyis jol szolt a rendszer, csak igymost kidobtam par ezrest az ablakon...
  • Breki33
    #52
    dehogy amator :)

    nemcsak a kabelhoszt kell nezni hanem a kabel es a csatlakozok minoseget

    es igy mar kozel sem elhanyagolhato......
  • Breki33
    #50
    Laalee bocsi de hulyeseget montal

    dehogynem szamit a hangfal kabel minosege meg a hossza fulel jol hallhato a kulonbseg es nem is kicsi
    nalam a hangkartya zsinorja is aranyozott dugalju es nem bantam meg........

    A Soniqe-nak van eq-ja de en nem hasznalom mert az Aureal-om hardverbol tudja.....

    a tobbivel egyetertek.....
  • Laalee
    #49
    mondjuk baromira nemsokat szamit milyen a kabeled egy akarmilyen jominöségü kábel ami nem szkadt, és hathelyen foltozott mar olyan hangzast ad mi tobb mint elég egy otthoni hifinek... az meg hogy hanymeter nemigazan szamit sokat szintugy..

    az meg hogy melyik program szol jobban az annyi hogy az erösitodon mennyi magasat il mélyet allitasz utana... a soniqe mar alapbol rakever valami hangszint mig a winampnal ott az eq. bar gondolom soniqe nek is van...

    ha vegre megcsinalnak a sq t olyan kezeletöre mint a winamp ot en is habozas nelkül lecserelnem asszem...
  • Breki33
    #48
    igen mondjuk az en hangfalkabeleim meterenkent 500 ft-korul lehetnek
  • Breki33
    #46
    Breki ha lehet :)

    gy gondolom
    de nem 150 forintos kabellel

    nekem ugy csinalta az egyik haver
    aranyozott dugaszokkal :)

    15 meter az mar eleg gazos nekem a gep felett van
  • Breki33
    #44
    ja zazika tok ugyanez a velemenyem

    de ha a windows commanderben tarsitod a soniqe kezelese is egyszerubb :)))
  • Breki33
    #42
    nekem a hangkartyam hardveresen eq-zik :)

    amugy a kulonbseg fullel jol hallhato

    persze jo cuccos kell hozza

    nem aktiv hangfal meg 150 ft-os kabel.......
  • Laalee
    #41
    nemtom en az erösitot szoktam beallitani nem a szar szoftwares eqt...

    amugy valami ujsagban regen volt egy mp3 lejatszo teszt es ott a hangminosegre egy tokismeretlen (szamomra) progit hoztak ki gyöztesnek...
  • palace
    #39
    a winamp sokkal jobb, mert jobb, elterjedtebb, több skin van hozzá és sokkal használhatóbb.
    palace oldala
  • Laalee
    #36
    breki ez meg csak egy alfa szar baromi sokat fog valtozni...

    amugymeg megjoihogy mp3 bol wav ra... audio cdt is szoktam irni neha... es igy a legegyszerübb meg legmegbizhatobb...
  • CSOCSO
    #32
    én imádom a sonique-t a winamp alapbol nem érdekel annak megfelel amihez kell de nekem sokkal jobban bejön a sq!sq wavra vissza mp3-ba? te miről beszélsz? max wavból mp3 ba! amugy ha ilyet kell csinálnom akor ahhoz megfelelő progit hazsnálok..
  • Breki33
    #30
    koszi
  • CSOCSO
    #29
    www.sonqiue.com
    ott felül mej a na pill mingyá:)
    de persze csak akor keveri át a számokat ha a köv számra nyomsz vagy csak simán lejár a szám akkor is átkeveri tehát nem dj program csak simán egybehuzza a számokat!
    szova itten van a cim:http://files.sonique.com/plug-ins/audio/SQCrossfader/SQCrossfader.exe
    aszhem ez az a file...
    na csumi!
  • Breki33
    #28
    az atkeveros engem is erdekelne
    tedd kozkincse legyszi
  • CSOCSO
    #27
    Na uj gépem van és elmondhatom hogy a sonique mostmár magasan veri a winampot...Szebb jobb ugyanolyan gyors! jobbak az efektek van egy olyan progi ami átkeveri a számokat na ugyanilyen a winampon nagyon szarul keveri át a számokat csak soniq!!!a haverom is áttért már rá!
  • Breki33
    #26
    ja a hangja meg szarabb :)

    amugy a sonique kis merete kb 2 cm :)
  • Breki33
    #23
    igazad van, csak neha lusta vagyok elinditani aztan maradok a winamp-nal

    de mostmar a soniqe is magyar