120
Legjobb mp3 lejátszók!
  • Armagedown
    #120
    Csak a placebó hatás miatt tűnt úgy, hogy jobb a Jetaudio hangminősége
  • tproli
    #119
    jetaudio rulez!
  • Garfield
    #118
    Az egy dolog, de ha váltani akarnék, akkor a Sonique 2-nek kéne tudnia ugyanezt.
  • Alien
    #117
    Winamphez vannak pluginok amik tudják kezelni a cue-t.
  • Kolbasz
    #116
    Ezt így meg nem mondom neked. Meg úgy se. :-)
  • Garfield
    #115
    Csak gondoltam, hogy a beta 103-ból már továbblépett. Ezek szerint nem.

    Nem tudod, MP3/CUE-t tudja kezelni? (Értelemszerűen itt a CUE-fájl kezelése lenne lényeges.)
  • Kolbasz
    #114
    Van beta, én azt használom és teljesen jó. Nekem a Winamp sosem jött be.
  • Garfield
    #113
    Nem tudja valaki, hogy valamikor lesz még a Soniquw 2-ből valami, vagy végleg meghalt?
  • bazsi123
    #112
    én mazochista vagyok, és media player 9 :-)
  • Alien
    #111
    Winamp!
  • NeoMaN
    #110
    quicktime és realplayer pluginnal természetesen.
  • NeoMaN
    #109
    Media Player Classic....
  • Garfield
    #108
    nem működik rendesen, áttekínthetetlen, kiakad, ujratölt, csicsás és még folytathatnám bár ez másik topic témája lehetne

    ???

    Mondjuk igaz, én is csak a Rádiókabaréhoz meg az Amazon-os belehallgatásokhoz használom a Real-t. A Quicktime viszont trailerekhez meg hasonlókhoz, de megy rendesen.
  • blackgamer
    #107
    köszi megnézem
    real/quickt sok helyet foglal, nem működik rendesen, áttekínthetetlen, kiakad, ujratölt, csicsás és még folytathatnám
    bár ez másik topic témája lehetne
  • Garfield
    #106
    RealAudio plugin van hozzá, de mindenképp igénylik valamilyen realudio codec meglétét.

    Innen tölthetsz le Real-helyettesítőt, bár őszíntén megvallva nem tudom, hogy mi a gond a Real Playerrel. Nálam az van fent, megfelelően krekkelve és nincs semmi kavar.
  • Garfield
    #105
    Ha nagyon geci akarnék lenni, akkor azt mondhatnám, hogy a Sonique 2 beta még mindig büntet. Vagy inkább mondjuk úgy, hogy még mindig a Sonique 2 beta büntet?
  • blackgamer
    #104
    Hi!

    Winamp, vagy Sonique-hoz létezik Realplayer (.rm) és Quicktime plugin? mert az előbbi progikat nem akarom felrakni
  • Breki33
    #103
    hát azért ezeket érdemes megnézni

    link
  • CSOCSO
    #102
    jah.. remelem is hogy nagyon zsir lesz megenn az SQ... anno is buntette a winampot skinben es visualban is
  • Tomcat
    #101
    Bizony, Sonique 2 BETA büntet :)

    Kiváncsi vagyok erre a MANTIS grafikus motorra :) Mert be kell ismerni winamp3/5 skinek igencsak ütősek tudnak lenni, ha arról van szó... de érzésem szerint tartogatnak még meglepetést a soniquenál :D Elvileg most hogy fixálták(?) a skin rendszerét jöhet a skin dömping újra, mint a régi szép időkben :D

    Szal én utóbbi időben áttértem winampról csak azt akarom ezzel mondani :D
  • CSOCSO
    #100
    #100 és egyben ÉLJEBN A SONIQUE!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SQ ROXX
  • CSOCSO
    #98
    12 dsp plugin van nem találom amit írtál
  • CSOCSO
    #97
    ilyeneket nem találtam...
  • CSOCSO
    #95
    http://files.sonique.lycos.com/releases/sonique196.exe
  • CSOCSO
    #94
    Most van teszt a Chip magazinban.. %-ra mértek..két legjobb a Sonique és e Winamp 3 lett...
    mind a kettő ugyan annyi (92%) százalékot kapott... aminem örülök... mert szerintem a winamp3 nál nem jobb a sq1.96
    azt is leírták hogy a hozzáértők szerint az Sq nak jobbak a Skinjei.. ez igaz..igy is volt a winamp 2.x nél
    de szerintem a winamp3 nak már jobbak !! [ :(( ] a skinjei..és 3 szor több van mint valaha sq ra..pedig a winamp3 nem olyan régi....
    winampban az a szar hogy különálló ablakok vannak de vagy 20.. mig az SQ ban egy ablak és abban érhetsz el mindent...
    (sq1 ben aza jo hogy jobb klikkel kitesz a menübe.. de sajna az sq2 ben ez már nincs benne:((((
    nah mindegy.. Sonique rulez...
  • CSOCSO
    #93
    én is sonique fan vagyok amióta az eszemet tudom... saját skinem van stb... cool... az s2 nekem sem tetszik de mások elégé azt írják hogy jujj valami királyság van készülőben.. hát kitudja..
  • CSOCSO
    #91
    nah erről beszélek:) mindenki csak törölte hogy ennél a régebbi is jobb
  • Mauro
    #90
    Egyébként mikor dicsértem? Én csak annyit mondtam, hogy érdemes cserélni. A régebbi verzióknál jobb.
  • CSOCSO
    #89
    lassu meg stb.. mittom én keress rá a winamp szóra a keresőben..eddig eskü. te vagy az első aki dicséri..amugy max azért jo mert kezd olyan lenni mint az SQ:.. jó skinek stb...
  • Mauro
    #88
    Miért szar? Mit mondtak?
  • CSOCSO
    #87
    te vagy az első aki dicséri... eddig csak azt hallottam minden winampostol hogy szar
  • Mauro
    #85
    ÉRDEMES CSERÉLNI!!!!!!!
  • CSOCSO
    #84
    nem érdemes cserélni mindenki lehúzta hogy baromi szar... lesd meg a cikkek forumban...
  • TomBond
    #83
    Kijött a WinAmp 3 végleges full verziója!
    Van valakinek tapasztalata vele?
    Miben jobb, érdemes cserélni?
  • CSOCSO
    #82
    nah itt van két kép az én soniquemrol...
    felsőn a visual be van nyomva full windowban.. az alsoban meg normal...és a legalsóban a feliratok is ki vannak nyomva... így a legcoolabb
    a paint sajna eléggé tompította a szineket..




    hja és szvsz a rabbit hole és a Gforce az egyik legszebb visualok..vannak még de nekem ezek a kedvenceim.. a gforcet sokáig kell nézni hogy elkezdjen szépeket adogatni..de akkor olyan szineket ad ki hogy jujj:)))))))))
  • CSOCSO
    #81
    sonique rulez szerintem is bár én azért szeretem mert 3 szor szebb visual plug inek vannak rajta és a a skinek is sokkal szebbek...
  • Kolbasz
    #80
    Én Winamppal (1.x és 2.x) kezdtem, majd jött a Sonique (1.x), aztán egy kis kalandozás a béták között: Winamp 3 és Sonique 2. Jelenleg visszatértem a Sonique 1.96-ra.

    Tapasztalatok:
    Először ugye a Winamp. Mivel nem volt más, tetszett, király volt, élveztem az mp3 varázsát.
    Majd egy haver megmutatta a Sonique-t. Tetszett! Áttértem! És tényleg jobb volt a hangja!
    Későb jött a Winamp 3. A hangján sokat javítottak, de a Sonique 2 verte hangban. Akárcsak az 1.96, amit most is használok.
    A Winamp előnye, hogy könnyű kezelni, bár eléggé szar skinek vannak hozzá, és ugye a hangja...
    A Sonique-nak sokkal jobb a hangja, szebbek a skinek.
    Nálam a gép egy alaplapra integrált hangkártyával műxik egy Panasonic hifire kötve. A programok eq-jával hiába szórakozok, a Sonique hangja akkor is jobb. A hifin van beállítva az eq! :-))
    A végére egészen konkrétan: nálam a Winamp a mély és a magas hangokkal van bajban (torzít), a Sonique viszont hallhatóan jobban muzsikál!
  • CSOCSO
    #79
    nekem nem hall be..
  • danesz
    #78
    A sonique gyorsindítás nekem mindig fagy... pedig már több fajta verziót és op rendszert próbáltam... szal marad a Winamp, ráadásul ahhoz lehet jó kis hangszínjavítót szerezni (Arboretum Realizer)
  • CSOCSO
    #77
    http://sonique.deskmod.com/

    ezt lessétek meg sonique-sok!!!
    ezt ugy a menűben nem találtam sehol:)