294
  • Bal0924
    #294
    A Neverhood-ot hogyan lehet rávenni hogy működjön win10 alatt is? :D
    Beindítottam, játszottam vele, de nagyon lassú mikor fps módban mászkál, és az átvezető videók is.
  • Maximus4
    #293
    Jön a Neverhood utódja.

  • vizes
    #292
    Basszus! Megnéztem, hogy miféle ez a Machinarium.
    Nem kellett volna. A demo után teljes verzió, kb tegnap este fél hat körül telepítettem, mostanáig kockultam vele! Jópofa játék, de mennem kellene aludni is.
  • Apa27
    #291
    Köszi a választ :)
    Nagyon szépen köszönöm a linket amit közzétettél :)
    Sokat segítettél vele :)
    Lehet csemegézni!!!
  • vizes
    #290
    Igen, konzolos, le is töltöttem régebben, meg valami emut hozzá, de nem sikerült elindítani.
  • Aquir
    #289
    a Botanicula és a Samorost sorozatokat is csinálták a Machinarium készítői (Amanita design). A Neverhood "folytatása" (Skullmonkeys) egy konzol játék ahogy tudom, nem PC-s.
  • vizes
    #288
    Ha nem is buktad el de keresgélhetsz egy darabig.
  • Apa27
    #287
    Nem hallottam róla. De érdekesnek tűnik.
    Botanicula ez ismerős valakinek? Ma reggel ezt találtam...
    Láttam, hogy van ennek a Neverhood-nak második része. Az is jó?
    Amúgy milyen hosszú a játék? Mármint egy nap alatt le lehet zavarni, vagy azért annál bonyolultabb?
    És van benne olyan (nehéz annyira), hogy ha valamit kihagysz, akkor buktad az egész játékot?
  • Aquir
    #286
    persze majd gondolkodni kell de nem olyan vészes:)

    fejtörős, de ugrálós és ilyen művészien kidolgozott időmanipulációs a Braid
  • Apa27
    #285
    Sziasztok! Még csak most találtam rá a Neverhoodra, de igéretesnek látszik.
    Nehéz nagyon?
    Másik kérdésem, hogy van ez a Neverhood és van a Machinarium és az érdekelne, hogy ismertek még efféle mászkálós kis rajzolt, meseszerű kalandjátékokat? Vagy olyasmiket amiben ilyen logikai fejtörők vannak?
    Az ilyenek érdekelnének :)
    Előre is köszi a válaszokat!
  • Aquir
    #284
  • Aquir
    #283
    =)

  • vizes
    #282
    Úgy látszik örök darabbá válik ez a játék: LINK
  • Aquir
    #281
    naná :)
  • Knabb
    #280
    The Neverhood
    Platform: Pc
    Megjelenés éve:1996

    Minden idők egyik legeredetibb kalandjátéka. A játék megközelítőleg 5 tonna gyurmából készült, amit a fejlesztők gondos digitalizálásának köszönhetően virtuálisan is megjelent számítógépünkön a Neverhood csodavilága, főszerepben Klaymen-nel. Kellemes kalandjáték komoly kis fejtörőkkel és rengeteg poénnal... Mindenképp érdemes kipróbálni!

    Minimum gépigény
    CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8 GHz CPU
    Grafikuskártya: nVidia 6600/X800GTO (SM 2.0)
    RAM: 1 GB/1,5 GB Windows Vista alatt
    Szabad hely a merevlemezen: 12 GB
    Internet: 256k+
    Szükséges: DVD-olvasó
    Szoftver: DirectX 9.0c / Windows XP

    Ajánlott gépigény:
    CPU: Dual-Core CPU (Athlon X2/Pentium D)
    Grafikuskártya: Nvidia GeForce 8800 GTS/ATI X1800XT (SM 3.0)
    RAM: 2 GB
    Szabad hely a merevlemezen: 12 GB
    Internet: 512k+ (128k+ feltöltés)
    Szükséges: DVD-olvasó
    Szoftver: DirectX 10 / Windows Vista


    JÓÓFÉLLE :D
  • Aquir
    #279
    tavaly nyáron :)
  • Pheel
    #278
    Három hónapja nem. ;-)
  • vizes
    #277
    Játszik még vele valaki?
  • Aquir
    #276
    kistérkép :)

  • dije
    #275
    köszi asszem meglesz a dolog!
  • Aquir
    #274
    ez egyébként jó, csak az olyan kérdés kicsit sportszerűtlen még nekem is - mint aki éppen most játszotta végig - hogy pl. hány képernyő a Hall of Records, mert ezt csak az tudja aki éppen megszámolta, és ami amúgy lényegtelen a játék szempontjából. Az utolsó csillag nem lett meg nekem, de nem is izgat emiatt :)
  • vizes
    #273
    Most már én is! :-)

  • Aquir
    #272
    már kaptam "valamit"
  • vizes
    #271
    O.K. Ha már tudok valamit akkor szólok.
  • Aquir
    #270
    ez az összes zene ami a "Neverhood songs" cd-n rajtavan? mert ha igen nekem is jöhet a link
  • vizes
    #269
    Privát ment!
  • GreenLizard
    #268
    Megvan, de 90 mb. Ha kell torrentről lejön egy nap alatt elküldöm a linkjét!
  • vizes
    #267
    Nekem nem lett ennyire jó...

    Beszéltük itt már egy páran, hogy kellene a teljes soundtrack, de nem tudom letölteni sehonnan. Neked megvan? (léccilécci)
  • GreenLizard
    #266
    Bocsi
  • GreenLizard
    #265
    Sziasztok!
    Megint végigjátszottam és eszméletlen jó volt. Visszaidézte azokat a napokat amikor az ovis barátommal a hangszóró mellett hallgattuk klaymant ahogy lépeget a hall of records-ban.
    A lényeg: a játék tiszteletére csináltam egy kvíz-t. A játékból taartalmaz képRÉSZLETEKET és zeneRÉSZLETEKET. Tehát ha valaki ebból akarja kiszedni a zenét nem fog menni, mivel csak 10 mp-es és csak néhány szám van benne. A program magyar nyelvű, reklám- és vírusmentes.
    A program ingyenes, szabadon terjeszthető de csak a szerző (één) beleegyezésével.
    És a lényeg:
    http://users.atw.hu/greenlizard/neverhood_quiz.exe
    Jó szórakozást, és ha hiba lenne benne akkor kérlek írjatok. Kezdeném is a rangommal:
  • Aquir
    #264
    villog és hangot ad ki, és akkor is amikor megnyomod, ezzel nincs baj :)
  • Aquir
    #263
    jah és végigjátszottam, tökjó volt :)
  • dije
    #262
    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.A teleportálónál ahol meg kell nyomni adott jelnél a gombot,ott nekem több helyen is fura hangot ad.
    Ilyenkor mi a helyzet?Köszönöm szépen!
  • Aquir
    #261
    ahogy továbbolvasom a történeteket... van amit a bibliából vettek, vannak olyan részek amik egymástól függetlenül tökugyanazt az eseményt mesélik el, csak épp más lény szemszögéből nézve és más történetekhez kapcsolódva :)
  • Aquir
    #260
    már felszedtem. csak az első fiának, Ogdilla végéig olvastam el, akit Quater csinált, aztán néztem hogy basszus még sokkal több van. De az is egy hülye történet volt :D
  • Seth
    #259
    Elolvasni nem kell, viszont a folyosón végig kell menned egy cuccért,ami nem kisebb kínzás :)
  • Aquir
    #258
    amúgy fontos elolvasni ezeket? fog kelleni később a játékban?
  • Aquir
    #257
    basszus ezek komolyan gondolták hogy az egész fal-irományt el kell olvasnom az elején? xD
  • tommyx
    #256
    sry
  • Aquir
    #255
    Most néztem meg a creditseket meg az aboutot, ugyhogy elkezdem :P :)