2359
Dizájnos számgépház - de hol?
  • virs lee
    #2159
  • Mike
    #2158
    nem rossza P180

    csak kicsit nehezkes szerelni
    olyan mint egy hutogep
  • VTomi75
    #2157
    Biztos örül neki a tálca hosszabb távon :) De amúgy visszacsukni kézzel kell?
  • Punker
    #2156
    Armor-t nem kell, megnyomod a gombot és kész a tálca kilöki a 2 kis ajtócskát :)
  • VTomi75
    #2155
    Az egyik leghasználhatóbb ház a mai napig a CoolerMaster CM Stacker 810.
  • VTomi75
    #2154
    Az a baj, hogy a Thermaltake se nagyon gyárt már olyan házat, aminek nincs ajtó, vagy más idegesítő tereptárgy az elején. Engem speciel a sírba vinne, ha állandóan nyitogatni kellene, ha el akarom érni valamelyik meghajtót.
  • izb
    #2153
    Már lehet kapni nálunk is
    itt
  • Punker
    #2152
    TT házakat elég hamar be szokták hozni
  • CzGobe
    #2151
    Szerintetek mikor jön el ide a 25cm-es ventillátoros oldala a thermaltake-nek? (Armor+Kandalf)
  • FFX
    #2150
  • Gabesz amd64
    #2149
    vegyél egy kandalf házat
  • LaciMaci
    #2148
    A Thermaltake-be a plexis változatra gondolok nem arra amit küldtem!De ugyanolyan csak az 1-ik oldalán plexi van!
  • LaciMaci
    #2147
    Nah 3 ház között gondolkodom szerintetek melyik legyen?:





    Melyikbe van(nak)világító LED-ek?
  • Punker
    #2146
    ember ha kényelmesen elférsz benne akkor tökmindegy, te tudod mi tetszik neked.
  • LaciMaci
    #2145
    És ez milyen?
  • Punker
    #2144
    érdekes nekem nem
  • Punker
    #2143
    Armor emlékeim szerint hamarabb volt :)
  • Mike at home
    #2142
    olyan lyukas mint a szita minden hang kijon belole
  • Mike at home
    #2141
    minden egyes CD kivetelnel nyitogathatod-csukogathatod az ajtokaszarnyakat
  • Pharaoh
    #2140
    Van egy két jó Thermaltake ház is pl Armor, de az is Stacker coppintás. Nekem még mindig a stacker jön be.
  • Johnny23
    #2139
    mindenki a Thermaltake- et favorizálja . Ténleg az a legjobb? (mondjuk a Zalman-ok irreálisan drágák,tehát beszéljünk ár/teljesitmény-ről)

    mondjuk elhiszem,hogy hűtés szempontjából,devajon zajszint-be??
  • LaciMaci
    #2138
    Ez a jobb vagy az Aerocool?:
  • LaciMaci
    #2137
    Tehát annyira nem jó?
    Melyiket ajánlod amelyik e körül az ár körül van és jó/jobb?
  • Gascoigne
    #2136
    Nagyon műanyag hatása van élőben, direkt megnéztem, mert ilyet akartam én is, de inkább Thermaltake mellett döntöttem, bár igaz, az több mint duplája volt.
  • Punker
    #2135
    nem rossz
  • LaciMaci
    #2134




    Annyira nem jó?
  • LaciMaci
    #2133
    Jet Engine stílusú kialakítás a könnyed és csendes levegőáramlás a ház melegedésének elkerüléséhez
    - Egy négy LED-es 14cm-es befújó ventilátor a ház elején és egy 12cm-es kifújó a ház hátuljában
    - Lyukacsos 5.25"-ös hely takarók az előlapon
    - Mágnesesen záródó ajtók
    - Plexi oldal ablak 2x12cm és 2x8cm venti. felszereléséhez
    - 2 részre osztott előlapi ajtó


    4x5.25" külső hely
    2x3.5" külső hely
    6x3.5" belső hely
    Méret: (Sz*M*H) 430x200x440mm
    Kivezetések: Dual USB2.0, IEEE 1394 Firewire, Audio&Speaker, Hűtés vezérlő
    Egyéb: 1x 12cm 4B LED-es ventilátor az előlapon,
    8cm 4kék LED-es ventilátor + T3 védőrács az oldallapon

  • Punker
    #2132
    mi legyen? semmi infó, csak 1 kép azt kész.......
  • LaciMaci
    #2131
    Sziasztok!

    Erről mi a véleményetek?:
  • Punker
    #2130
    vegyél 1 konzolt :)
  • Mike at home
    #2129
    olyan ennyiert nincs
  • Johnny23
    #2128
    sziasztok !

    melyik most a leghalkabb és 1ben legjobb hűtéssel ellátott (esetleg táppal is!) ház kb. 25k-ig ?? (többet nem szivesen költenék rá)

    mit ajánlotok?
  • Mike
    #2127
    Hátz sajnos a P150-nél is hallani ha a gép be van kapcsolva, a munkahelyi gép sokkal csendesebb még mindig
    igaz nincs az üvöltés sem, ami régen volt
    a vinyó csoda :) felfüggesztési rendszert még nem teszteltem milyen
  • Punker
    #2126





    az eddigi legszebb piros ház amit láttam, nem véletlenül csinálnak piros tápot is :)
  • DanyyX
    #2125
    Gyakorlatilag, belerakhatsz 50-60 ledet is, ha az a vágyad...
    Általában a tápegységekben van rövidzár védelem, szóval megsütni nem nagyon lehet. Még a leggagyibb tápok is rendelkeznek védelemmel. Mondjuk ez csak akkor számít, ha rövidzárat csinálsz...
  • eNiX
    #2124
    rendben, összeügyködök valamit. csak én féltem a gépem, mer ugye nincs másik és nem akarom szétsüttetni azzal h nem értek hozzá. különben hány ledig érdemes elmenni?
  • Mike at home
    #2123
    szerinted ertek hozza? valaha is csinaltam karacsonyfat a gepembol? csak probaltam neki vmit mondani, mert senki hozza se szolt
  • DanyyX
    #2122
    Elmondtam már hogy a sima molex csatira rá lehet kötni lazán. Írtam ellenállás értéket is. Szólsz vmi haverodnak vagy valakinek aki tud forrasztani, és 15perces munka összehozni. Ventilátor csatin a fekete a GND a piros meg a +12V, a sárga a frdulatszám jeladó vezetéke. Középen van a 12V egyik széle meg a GND... Annyi lehetőség van a gépből áramot venni ilyen céra, nem értem miért olyan nagy probléma ez. Forrasztás nélkül meg csak gányolni lehet, normálisan megcsinálni nem.
  • DanyyX
    #2121
    Figy, ott a gépben a tápegység, külön bevezetni a 220-at kurvára nem tanácsos, és ésszerűtlen.
  • Mike
    #2120
    nekem sincs jogsim, de kocsim van :))