2359
Dizájnos számgépház - de hol?
  • JonasSandor
    #2359
    Thermaltake The Tower 900
    Ez a gépház nagyon odavág, megéri a 91 ezret?
  • CzGobe
    #2358
    Ez pontosan annyit tesz, h a ház hátulján van 2 lyuk a vízhűtés csövének ki- és bevezetéséhez, amit nem is biztos, h használsz, hacsak nem olyan radid (hőleadó egység, radiátor) van, ami a házon kívül kap helyet.
  • zoolee
    #2357
    Ma rendeltem meg az AC zero° nevezetű vityillót.
    Disz íz.
  • blaze
    #2356
    google-ba sajna semmi infó, azért köszi a segítséget. Valószínűleg akkor a vízhűtést még beépíteni egy vagyonba kerülne, ráadásul, ha jól tudom, úgyis kellene bele pár ventillátor. A zaj így kevesebb lenne az biztos, de sajnos nem drasztikusan.
  • bertino
    #2355
    hát ezt már nem tudom, de mivel pontosan nem is ez volt a kérdésed, nem is foglalkoztam vele :)
    googleba valami info esetleg... ?
  • blaze
    #2354
    Igazából arra lennék kiváncsi, hogy csak a vízhűtéses rendszer alkatrészeinek helyét tervezték bele, vagy járnak a ház mellé alkatrészek is (pl. szivattyú, radiátor, csövek).
  • bertino
    #2353
    vízhűtéses rendszerre van kiélezve a ház.
    szerintem ehhez azért nem kell nobel díj, hogy megértse az ember :)

    ha meg nem így van, akkor így jártam...
  • blaze
    #2352
    A Gigabyte 3d Aurora specifikációjában ez szerepel:
    - Folyadékhűtéses rendszerre előkészítve

    Ez mit is jelent pontossan?
  • XRV
    #2351
    http://www.xoxide.com/ Innen is éehet esetleg mazsolázni.

    Nekem egy Enermax Chakra van aminek nincs 25cm es oldal ventije, mivel az asztal oldalához lapul, nincs értelme. Számomra a lényege az volt ne legyen ajtaja és fent legyenek a gombok, aljzatok. Lassan 2 éves.
    Most már újabbak is vannak belőle.





  • N3TuddKi
    #2350
    nekem meg a CM Stacker.;)
  • Gabesz amd64
    #2349
    nálam alap a fekete :)
  • Puhos
    #2348
    Nem sikerült
  • Puhos
    #2347
    Csá!

    Nekem a fekete van:
  • Gabesz amd64
    #2346
    armor házam van :) és nagyon meg vagyok vele elégedve
  • MaSzKa
    #2345
    Gigabyte iSolo 230 a jó kb 25eFt lesz most jelenik meg
  • milk41
    #2344
    20k-ért valami "Box"-ot nem tudtok?(olcsóbbakra is vevő vagyok!)
  • Solten
    #2343
    Ne erőlködj, egy értelmes vitához alkalmatlan vagy.
  • virs lee
    #2342
    CM Stacker:


    TT Lanbox HT:




    TT Armor:


    Na itt kezdődnek a házak. ~~
  • Alice Sabbat
    #2341
    Sziasztok ... Ha valakinek van Raidmax Ninja Háza.. vagy Tud hozzá.. esetleg helyileg működő Venti(fan) SEbesség Korlátozót Controllert 32 és/vagy 64 bites rednszerekhez ... plz segítsen már nekem mert Érzékeny zenei munkálatokhoz nem ártana kicsit a 3 Fan (Házi**) sebeségét olyanra álítani ami nem kelt porszívóhatást hangtechnikailag ...
    ** nem alaplapon
  • virs lee
    #2340
    -o +i
  • virs lee
    #2339
    Nem lep meg hogy kettőnk közül ehhez os csak én értek. ^^
  • Solten
    #2338
    Nem lep meg hogy a videokártyák mellett ehhez se értesz.. :)
  • tihs
    #2337
    jól nézki csak ebbe az árba csiszolt valódi fém, elvárható lenne


    nem szeretem ezt a nyitogatit
  • virs lee
    #2336
    Ez tré. Hogy néz már ki? Mint vmi codegen. ~~ CM Stacker (beszteszt), esetleg TT Armor / Kandalf... na itt kezdődnek a házak. ^^
  • Solten
    #2335
    Na, a házak itt kezdődnek: micro atx és majdnem 10 kiló...

  • tihs
    #2334
  • Mike at home
    #2333
    A 386-osomnak vettem ilyen big towert 93-ben
  • MaSzKa
    #2332
    fogadjunk hogy Acorp ház
  • Solten
    #2331
    Van benne hely :D
  • Banano007
    #2330
    Enyém ilyen: ( jah igen és egy 88GTS + C2d 4300-as proci ketyeg benne 3ghz-en ) :DDD. (gondolkoztam már azon hogy veszek egy másik házat de aztán nem lett belőlle semmi.:D Jah igen és ez a házikó pontosan 5éves.Azóta már átment rajta kb 4vga/3proci xD.
  • Lachyka
    #2329
    Sziasztok!! Erről a házról mi a véleményetek? Ja és véletlenül nem tujja valaki lehet e ezt kapni Magyarországon? Mert vhogy nagyon tetszik.

    Kandalf Va9003BWS
  • CzGobe
    #2328
    van magyar? nincs magyar. amúgy is csak 1 hivatalos forgalmazó van, ami nem hoz be minden TT terméket :%, nem h ezt, amit a kutya sem venne ( őszintén, hány olyan ember lenne rajtunk kívül, aki megvenné? :P 2 házat meg nem hoznak :% )
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2327
    Na megtaláltam itt.
    Hát sajna ez már csak jövő hónapban lesz megvásárolható.



  • CzGobe
    #2326
    szerintem soha, ár pedig: talán 40től, vízhűtéses 60tól. ilyenre saccolnám, de nemtom
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2325
    Éppen új gép vásárlása előtt állok, és eddig úgy voltam vele, hogy beérem én egy olcsóbb CoolerMaster Elite-tel vagy egy TT-Sopranoval is, de ezek után már szerintem sírvafakadnék ha ezeket kellene bekapcsolgatnom Armor+ helyett. :D Kár volt rátalálnom erre a házra, mert valóban függő lettem. :P Azt nem tudod esetleg, hogy mikortól lehet majd itthon kapni? Az ára meg gondolom valahol 50k HUF-tól fog kezdődni. :(
  • CzGobe
    #2324
    csak egyetérteni tudunk itt többen is veled, de mi már hamarabb rátaláltunk :P de vigyázz, függőséget okoz :) és szerfölött vékonyítja a pénztárcát
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2323
    OMG! Brutál jól néznek ki ezek az új - vagy inkább továbbfejlesztett - Armor(+) házak. infok

    TT_Xaser_Vi_Armor+

    Az Xaser nekem már túlzottan futurisztikus. :) Kár, hogy itthon még nem kaphatók.

  • gyuri00
    #2322
    hali mindenki

    ezeket a házakat hol tudom beszerzni???:S

    RECOM ZENITH
    Recom backdraft
  • Mike at home
    #2321
    gagyi a fejed tokja
  • Solten
    #2320
    Antec