153
Különböző típusú kormányok PC-hez
  • Holmatro
    #153
    Látom lehetetlen küldetés eladó G25-öt találni(mondjuk értem is hogy miért...), szóval inkább beruháztam egy vadiúj G27-re.
  • Holmatro
    #152
    Keresek Logitech G25-öt.

    A pénz nem számít :) ... na jó, de csak reális keretek között.

    06 20 241-1375
  • kifli
    #151
    valaki nem tudja, honnan tudnék keríteni g25 ffb motort?
    Beszart az egyik :(
  • Csabesz6
    #150
    Üdv. Keresek eladó G25-öt.
  • steweee
    #149
    mi a különbség a PC, PS3 illetve a PC/PS3 vezió között ?

    - nos, legutolsó gondolom ha van vmi tartozék hozzá akkor mindkettőt tartalmazza...
  • steweee
    #148
    a kettő közül melyiket érdemes sztetek ?

    http://www.amazon.com/Thrustmaster-Rally-Force-Feedback-Clutch/dp/B000KRXA8W

    vagy a logitech dfgt -t ?

    kb egy árban vannak
  • MauroN
    #147
    Helló mindenkinek!

    Van egy kormányom ami eladó. Akit érdekel, az válaszoljon, és írom a részleteket.
  • steweee
    #146
    én meg iylet keresek, azért léptem be ide, hogy egyáltalánl hol lehet újonnan beszerezni ? számtech boltban nézték a nagykeres listákat, és nem szerepelt sehol
  • Atti0822
    #145
    Sziasztok!

    Meg szeretném kérdezni, hogy a Logitech DFGT-t érdemes-e megvenni. Beszéltem msn-en egy gyerekkel, most vette és nagyon jó neki. Én is csak jókat hallottam róla. Most ex-em van, annál biztosan jobb. Üdv!
  • atesz25
    #144
    Hamár itt tartunk.Nem tud valaki olyan programot amivel a tengelyeket tudnám kalibrálni?Az Xpaddert ismerem de ott nekem valamiért állandoan maximum állásba rakja a féktengelyt amit ő forgástengelynek érzékel.
  • atesz25
    #143
    Hali.Nekem ilyen van.És én is alig használtam pedig jó kis kormány.Most viszont szeretném de nincs meg a legutolsó driver ezért nem igazán lehet kalibrálni.Nincs meg neked véletlenül ez a driver:
    Microsoft SideWinder Force Feedback 2 - 5.1.2600.0
  • csonkesz
    #142
    Sziasztok, az alábbi problémám lenne egy Logitech Wingman Formula Force GP kormánnyal:

  • GerY5
    #141
    Sziasztok!

    Eladó egy használt, de kitűnő állapotú, rendszeresen karbantartott Logitech MOMO Racing FFB kormány. Legutóbb decemberben lett megbontva, kitakarítva és zsírozva (fehérzsírral).
    Extraként egy GTR2-höz készített mágneses rögzítésű laminált feliratozás is tartozik hozzá, igény szerint PSD template-el együtt.
    (A közeljövőben több játékhoz is fognak felkerülni a tárhelyemre ilyen nyomtatásra kész template-ek. A mágneses rögzítésről akkor fogok bővebben írni.)
    A kormányról és tartozékairól fotók az alábbi linken találhatók:

    http://geo-design.hu/resources/pics/Logitech_MOMO_Racing

    Ára: 15.000 Ft (a szállítási költséget is átvállalom)
    Vételi szándékkal jelentkezni privátban lehet!

    Üdv:
    G.
  • enzo96
    #140
    Lenne egy kérdésem: kuplungot hogy lehet építeni pluszba a pedálokhoz?
  • Versace21
    #139
    Nem enged valamennyit az árából?
  • b-type
    #138
    ismerősöm G25-s kormánya eladó, nincs vele probléma.
    40 rugesz
    priv.
  • Versace21
    #137
    Hy all!Nézegettem az oldalakat,de nem találtam olcsó áron új g25 kormányt,hol ajánljátok,hol nézzek utánna?Olvastam egy másik fórumon hogy ujjonan 34 E,de nem találok ilyen áron sehol.Valakinek ötlet?Várom segitségetek!
  • noca
    #136
    Üdv!
    Trustmaster F380 Force Feedback kormányom eladó! Ár:10.000 Ft
    Már nem használom, így eladnám. Tökéletes állapotban van.
    Email: [email protected]
  • Varkál
    #135
    Nekem Technology innovation hy-823-as driver kéne, mert nem tudom sehonnan se leszedni, mivel meghalt a hivatalos honlap :( Ha valaki tud vmit, akkor légyszíves jelezze. Előre is köszönöm !
  • gege97
    #134
    Plz akinek van Logitech g25 típusú pc kormánya eladó Nagyon kéne maximum 30-35 ezer ft-értékben venném meg mert ujonan sem sokkal több nem sérült állapotút keresek!és lehetőleg nagyonjó állapotban előre kössz!:)
  • drot
    #133
    Valaki tudna mondani egy boltot ahol lehet kapni Logitech G25-öt? Mert már mindenhol csak azt a fos G27-et lehet kapni de az duplája és kb annyival tud többet hogy van rajta led?
  • gyikgyigo
    #132
    Valaki a G25-hátrányait fel tudná vázolni? W77d kérdésére válaszolva igen hosszabb távra tervezem a kormányvásárlást
  • Kristóf00
    #131
    köszi ha hazaérek majd megpróbálom
  • balcsi70
    #130
    Én azt csinálnám a helyedbe először is hogy feltelepíteném a "Driver Magician" vagy DriverScanner nevezetű programot(az első az nem ingyenes)a másodikat nem tudom.És utána csatlakoztatnám a kütyüt és elindítod a progit és megkeresi mi az ami hiányzik,és letölti a drivert.Remélem sikerülni fog.

    Üdv.
  • Kristóf00
    #129
    hali!
    nekem 1 technology innovation hy-823 kormányom van, elég furcsa de jó :D
    most kapartam elő nemrég de a driver már nincs meg és h nemtudna adni 1 linket honnan tudom leszedni?(tudom google..de nem találtam semmit és a hivatalos honlap is behalt már :D) v ha valakinek véletlen ez a korménya van nem akarja a drivert elküldeni mailbe? (xp-s driver kéne)
    ha valaki tud segíteni meghálálom :D
  • balcsi70
    #128
    Én kb 6-7 éve vettem egy Microsoft Sidewinder force feedback kormányt igaz akkor 25-pénzért árulták legolcsóbb helyen.Szerintetek milyen?Én nagyon megvoltam vele elégedve(igaz hogy össz-vissz a 7 évből kb összesen ha használtam 2 hónapot akkor sokat mondok.(eleinte nagyon bele voltam zúgva aztán letettem)
    kormány

    kormány 2

    Van valakinek ilyenje?
  • w77d
    #127
    én a MOMO-ról lebeszélnélek ha hosszú távra akarsz kormányt. Engem idegileg kikészített az enyém, egy év után elkerülhetetlen lesz a házi gányolás a pedál potmétereknél és egyre szarabb lesz... én bezúztam az enyém, soha többet nem veszek XXD
  • gyikgyigo
    #126
    Most tervezem kormány vásárlását.G25(34500 Ft körül) vagy Pedig MOMO Racing force(12500 Ft körül). Megéri a g25 a többletköltséget? Mert olvastam olyat, hogy a kormány vékony, zörög a váltó, pedálok közel vannak egymáshoz (45 ös lábam van Gond lesz?) Szóval tudna valaki az említett hátrányokról valamit írni.
  • jackop9
    #125
    Heló!
    A 4 állású sebességváltó mit jelent?
    4 sebesség van?
    kössz előre is
  • dawydbu
    #124
    Hát ez érdekes... Az lett, hogy ratyi :D

    Csokis volt a kábel, a csokit meg aogy leforrasztottam a lapról, a lap összetört... -.- Ilyenkínai cuccot sem láttam még... Találtam vmi leírást, szerintem az lesz, hogy az alapján fogom megcsinálni a saját kormányom :D Itt van.
  • pista89
    #123
  • dawydbu
    #122
    Még nem vettem :D

    Épp most forrasztok bele egy másik kábelt, potit megtisztítottam, holnap szólok, hogy mi lett :)
  • pista89
    #121
    sztem már vett egy újat :D
  • [HUN]FaTaL
    #120
    Koszos a poti, tisztítsd meg.
  • Ombika
    #119
    Miert ki vagy te nekem?! :)
  • RoR zsozso
    #118
    És veszel nekem?? :DDDD
    Am köszi
  • Ombika
    #117
    50-tol! Igen nagyon megeri!
  • RoR zsozso
    #116
    Sziasztok!
    Volna egy kérdésem: Most mennyiért lehet kapni legolcsóbban G25 kormányt??
    Szerintetek megéri??
  • DEDDI
    #115
    Szia SzaSza20!
    Nem Te vagy a hibás! Sajnos én is így jártam a Logitech kormányommal. Elkezdett balra húzni. Müszerész vagyok, igy bátran szétmertem szedni a kormányt. Az az igazság, van benne egy kis műanyag pöcök, aminek a furatja megtágúl, és az okozza a galibát. (Ezt sem értem miért müanyagból) na mindegy. Nemnagyon ajánlom a szétszedését ha nemvagy kicsit is müszerész beállitotságú, mert azt a kis müanyagot sem könnyű fémre átcserélni. Sajnos szervíz, vagy új kormány vásárlás.
  • Szasza20
    #114
    Nem ide tartozik de itt azért több embernek van kormány! Nekem is van egy ilyen natúr Logitech Vibraton! Ami nem feedback-es! Csak rezeg! Az lenne a kérdés hogy húz balra, mi lehet a gond, vagy ilyenkor mi megy benne tönkre? Pedig úgy vigyáztam rá és mégis, nem is csavarom ki sose ütközésig, hogy ne legyen baja! Mi lehet a gondja? Vagy ezt így házilag nem bírom megcsinálni?