433
Túró Rudi
  • Aquli
    #154
    alap is jo,de tenyleg kicsit szaraz, epres gagyi, alap jo, de barackos a legeslegjobb
  • Aquli
    #153
    aze szerintem barackos az ász!
  • Ron Ragm
    #152
    hmmmmm..Túró Rudi 4ever!;)
  • Gery1980
    #151
    De sürgőssen!:)
  • Coine
    #150
    Báz most jut eszembe DE rég ettem rudit...be kell pótolni..
  • ipszilon
    #149
    ischler!!!!!!!!!!!!hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... az a másik kedvencem!!!
    jaj! csak fájdítjátok a szívem!
    nem baj, holnap már lehet, hogy ehete a kedvenc francia sütimet!
  • Ali
    #148
    Lusta a büfés, mint a disznó. Pedig ebből lenne bevétele. Nem baj, majd otthon bepótolom.
  • Gery1980
    #147
    Szemetek!Úgy gondolom egy büfé alapfalszereltsége kellene hogy legyen a tútórudi!Írjatok petíciót:)
  • Efreet
    #146
    a többi az nem Túró Rudi. azok csak XY rudi néven árusított csokimasszás cukrozott túrórudacskák :)

    nekem ebéd után jön majd 1 pöttyös óriás, levezetésként :)
  • Ali
    #145
    Egézségedre! Itt a büfében nem lehet kapni. Köcsögök. Kénytelen voltam két Ischlert leküldeni kaja után.
  • Gery1980
    #144
    Hehe.Most nyomattam be egy piros pöttyikét.Hmmm.Nagyon fini volt!:)
  • Laalee
    #143
    nem csak danone rudi letezik :)

    vap pl profi is :) meg mili meg mittom meg mi :)
  • Lteebee
    #142
    És amit egy francia cég gyárt...
  • Efreet
    #140
    most 'reggeliztem' :) pöttyös óriás rulz :))
  • Ron Ragm
    #139
    csak az a gáz hogy mivel holnap nincs közért ezért szombaton hozzák a két napit aztán minden nap az aznapit:) :(
  • Gery1980
    #138
    Befalod a holnaputánit:)
  • Ron Ragm
    #137
    hmmm, piros pöttyös RLZ!Annyira nem byrtam magammal, és befaltam a holnapit is. Csak azt nem tudom mi lesz velem holnap
  • Gery1980
    #136
    Meg is tudom érteni a drága kuzinokat:)
  • Coine
    #135
    Sima & mogyis üt.
  • ipszilon
    #134
    és sima
  • ipszilon
    #133
    a legjobb a piros pöttyös
  • Ali
    #132
    Ha ismerős megy Kanadába, akkor mindíg küldök vagy 50 db. Rudit a kuzinjaimnak. Nagyon hiányzik nekik, amióta kint élnek.
  • Gery1980
    #131
    A palacsinta azért más sportág.Egyébbként megeszem az ízesítettet is csak nem tartozik a kedvenceim közé.A natúrhoz képest pedig labdába sem rúghat.Elveszik tündöklése árnyékában.
  • Laalee
    #130
    palacsintaban se szeretem a tisztan turosat, attol is minidg majd megfulladok, ha nem iszok ra.
  • Gery1980
    #129
    Az ízesítettet én sem nagyon komálom.A sima az ász.De aza a mogyorós cucc tényleg nem volt rossz!
  • Laalee
    #128
    az izes üt. a sima tul száraz nekem.
  • Efreet
    #127
    kár bele bármi ízesítés... nekem egyik se ízlett. (bár anno találtam olyat, ami mogyoródarabkás csokis volt, az még türhetö volt)
  • Ali
    #126
    Mi a véleményetek az ízesített rudikról? Én megeszem azokat is, de a klasszikust szeretem a legjobban.
  • corleone
    #125
    Imádom a túró rudit!
  • Gery1980
    #124
    Nekem ez spontán dolog.Mármint a rudi kajálása.Szerencsére mindíg van a hűtőben elfekvőbe egy pár darab.Ha éppen rámjön a rudizhatnék csak kiveszek 1-et és befalom.
  • Lteebee
    #123
    Legalább akkor már a túrórudi lenne a logóján!
  • Efreet
    #122
    cukros buborékos izé... (mármint a cc)
  • Lteebee
    #121
    Már régen akartam kérdezni.

    Ingyen reklámozod a kokakólát?
  • Ali
    #120
    Minden reggeli után megjutalmazom magam két rudival.
  • mateos
    #119
    inkább a magyarokat
  • Gery1980
    #118
    Most nyomattam be egy piros pöttyöst.Annyira jól esett!Isten áldja a teheneket!!!!
  • Ali
    #116
    Egyszer lenyomtam 50 Túró Rudit 15 perc alatt fogadásból. Az első 35 még jól is esett.
  • corleone
    #115
    IMÁDOM A TÚRÓRUDIT! IDE VELE!
  • mateos
    #114
    de itt nem is igazán a túrórudiról van szó hanem a Győri kexről.

    Nem vszti el mert csak a magyarok ismerik a magyarságát.
    Olyan nincs hogy a "nyugatiaknak nem izlik" izlés-pofon , vkinek izlik vkinek nem ,
    Az euróra még várnunk kell , elöbb a forintot kell 2 %os infláció alá vinnünk....ez pont én mondom , én vagyok a nagy EU-melleti...:-)
  • ipszilon
    #113
    erről nem is hallottam, hogy a Turó Rudit ki akarják hozni külföldre!
    amúgy szerintem ez annyira nem rossz ötlet, legalább aki megkostólja és izlik neki, tudni fogja (reméljük) hogy magyar! és talán veszi magának a fáradtságot és megnézi, hogy Magyaro.- Europában van-e!
    másik ok, amiért nem rossz ötlet: itt is lesz (ha lesz) és egy nem lesz turórudi-hiányom!:-)
    más kérdés, hogy egy picit elveszti a "magyarságát"!
    de hát mi lett volna, hogy ha mondjuk a sangriát a spanyolok megtarották volna maguknak? akkor abból sem ihatnánk!
    meg hát az EU közeledtével ezzel is számolni kell, megszűnik majd a forint is...
    megjegyzem: a Turó rudinak olyan nagy sikere nem lesz külföldön , főleg nyugaton, mert nem nagy izlik nekik!
    az egyik holland barátnőmmel egyszer megkostóltattam és kiköpte! na, mondom, szép!