902
Miert nem folytathatják a DragonBall-t onnan ahonnan befejezték
  • Kurt97
    #862
    Valaki plz foglalja össze nekem, hogy hogy vannak a részek :D
    amit eddig tudok (ha jó):
    3 anime sorozat van: Dragon Ball (153 rész)
    Dragon Ball Z (291 rész)
    Dragon Ball GT (nemtom hány rész)

    Tehát légyszi ha van valami nem így van (pl nem ennyi rész) akkor írjátok meg! És a GT-ből hány rész van? (az AF meg csak manga, ugye?)
  • SMGBAS
    #861
    ja tudom. még aznap láttam ahogy ki lett írva. De nem mostanában nézem meg csak ha majd végeztem a Z-vel
  • EnZsolt
    #860
    Elég sok special van :) Az új szerintem nagyon jó lett, tetszik a rajzolás, illetve a poénok is ütnek benne :) Nézz át Dragon Ball Z (TV) fórumba, ott van link is.
  • xxxpaulxxx
    #859
    jó még 1 hónap hogy 18 legyek szóval még van időm megnézniXD
  • SMGBAS
    #858
    valaki látta már az új specialt? azt hallottam h a harmadik special, de nekem már volt elötte is 3:

    XXXXBardock: The Father of Goku (1990)
    XXXXThe History of Trunks (1993)
    XXXXA Hero's Legacy (1997)

    na akkor most mi van? vki?
  • SMGBAS
    #857
    háát akkor én vagyok a legfiatalabb... gáz
  • EnZsolt
    #856
    21 :)
  • SMGBAS
    #855
    nem cseszegetésből írtam csak valamiért eszembejutott.
    18 évesen DB-t nézni??? ehh
    17 vagyok
  • xxxpaulxxx
    #854
    18 vagyok és nem vagyok egy nagy lógós:P
    Nah jó de:D
  • SMGBAS
    #853
    itt ki hány éves? mert napközben is vannak üzenetek tehát az egyén/ek nem járnak iskolába v másik műszakba vannak és már/még nem dolgoznak
  • xxxpaulxxx
    #852
    tudom, én láttam 137ig az összeset még régen:)
    Meg utána is egy két cell részbe belenéztem... aztán feledésbe merült... és most nézem őket újra illetve folytatva:)
  • SMGBAS
    #851
    jaja
    ez még előjön késöbb is
    sorry a spoilerért XD
  • xxxpaulxxx
    #850
    Hehe kész van Songoku űrhajója, amivel a Namekra utazik:)
    De ez a Bulma apja durván hülye:D Azt mondja nincs kész az űrhajó... aztán később kiderül, hogy amiatt, mert még nem tudta beszerelni a hifit:D
  • xxxpaulxxx
    #849
    Azért azt te sem gondoltad, hogy 79dvd/fő ki lesz írva és postázva:D
  • SMGBAS
    #848
    hát de nekem nemnagyon ez jött le belőle... mind1
  • xxxpaulxxx
    #847
    Igen és valszeg ez jelenti azt, hogy szépen kiírhatod magadnak:D
  • SMGBAS
    #846
    "gyüjtés végén, az egyész dragonball-z t megkapjuk dvd-n!
    79 DVD 4 rész van egy lemezen, magyar és japán hangal!"
  • kill3r21
    #845
    bazki te nem vagy eccerü ember....letöltöd ha fizetsz aztán kiirod magadnak....ezen mit nem értesz...
  • SMGBAS
    #844
    na akkor magyarul is írd le... XD
    a DVD-t ki írja ki v mi lesz vele a helyzet
    (egyre jobban belemegyek a dologba...)
  • kill3r21
    #843
    ftp szerveröl....semmi megaupload...idö meg van...ha lesz uj szink napi 2rész készül el
  • RicsiPontaz
    #842
    Kill3r21 írtam privát üzenetet.
  • SMGBAS
    #841
    hogyan lehet lelszedni a részeket?
    mert pl. nekem megaupload és társaival tuti nem kéne. így se gyors a netem ráadásul napi 5-6 rész letöltésével nem igazán vállalnám be
  • kill3r21
    #840
    jah még annyi, az embert akitöl a szink van, öt nem ismerjük, sztem nem is érdekel senkit hogy kiaz miaz....közvetitönk megvan enyi elég...többi levan szarva....honnan miként van a szinkron azon már nem lovagolunk....van az a lényeg....ha nem hiszel benne vegyél msnre azt mutatok részleteket....ha ezen mulik....
  • kill3r21
    #839
    figy...fizetsz 3000ret...aztán kapsz egy nevet és egy jelszót, és ftpröl töltheted a részeket...eddig az ftpn 138-160 ig vannak szinkronos avik....DVDrip 200mb egy rész kb....fetnvan 3 DVD is még...mintának...tehát ha fizetsz akkor az eddigi részeket is töltheted....nemsok hiányzik a következö pack árábol és akkor kapjuk a szinkeket 160-261 ig...és folymatosan készitik a dvdripes avikat...aztán a gyüjtés végén feltöltésre kerül az összes dvd....ami tölthetö lesz annak aki fizetett....ennyi...miaz hogy elöre fizetés???
    nem fizetünk elöre....pénz a fanoknál van....ahova utalod...mi utaljuk tovább az embernek...de csak akkor ha már feltöltöte a szinkeket és mi leszedtük és leellenöriztük...eddig igy volt és igyis lesz....:) nincs átbaszás....ha nincs szink nem utaljuk a pénzt ennyire eccerü :)
  • SMGBAS
    #838
    de kitől?
    gondolom én h valaki aki belefizetett, leszedi a japán rawokat és összeteszi szinkronnal. mindenkinek ki lesz postázva aki belefizetett v mi? mert akkor szegénykémnek sok pk kell majd fizetni. meg azt szeretném kérdezni h ha már meg vannak véve a szinkronok akkor is bele lehet fizetni, és úgy is megkapja? (hiába fosok ettől a előre fizetős cucctól, de ha biztos lenne akkor nem sajnálnám rá a 3000-ret)
  • kill3r21
    #837
    gyüjtés végén, az egyész dragonball-z t megkapjuk dvd-n!
    79 DVD 4 rész van egy lemezen, magyar és japán hangal!
  • xxxpaulxxx
    #836
    vááá ez tök vicces:D
    Annyira emberségesek ezek a srácok... rengetegszer volt már, hogy egy gonosz már a földön fekszik és ujjonganak, hogy igen legyőztük őt, ezaz, nyertünk...stb... és persze ezt 1 cm távolságból mondják mindezt... aztán vígan felébred az ellenfél mintha misem történ volna (kisebb túlzással)
    Kérdés: miért kell szentbeszédet tartani az ellenfél felett... miért nem lehet biztosra menni? Miért nem trancsírozzák szét az ellenfelet... püfölik addig hogy biztosan hulla legyen, robbantják fel...stb???:D
  • xxxpaulxxx
    #835
    Ha jól emlékszem valami ilyesmi volt leírva, hogy aki fizetett az megkapja dvdn a részeket... de nem biztos
  • SMGBAS
    #834
    ÉS a DVD mit akar jelenteni?
  • kill3r21
    #833
    DBZ van 140-160 ig
  • SMGBAS
    #832
    a hormonkezelés teszi...
    XD
  • xxxpaulxxx
    #831
    Tök vicces, hogy amikor Vegita átváltozik gorillává akkor egyszer mély dörmögő hangja van egyszer meg normális hangjaXD
  • SMGBAS
    #830
    am a sima megvan már 1-20 szinkronnal?
  • SMGBAS
    #829
    Ezt a DVD dolgot h érted?
  • kill3r21
    #828
    Nem az hogy lesz, már van....140-160 ig....aztán hamarosan (napok kérdése) lesz 160-261ig....gerinctelenség vagy sem...csak ez az egy lehetöség van hogy legyen......hidd el hogyha az embernek lenne vmi félni valoja...szerinted engedné, hogy neten legyen gyüjtés és minenhol reklámozva legyen? hát nemtom....eddig minden jol alakul...aki meg sajnálja rá a pénzt az I.J....3000ret simán megér...föleg ha a gyüjtés végén lesznek dvdk is...:)
  • RicsiPontaz
    #827
    Hát én nem tudom, hogy ebből a szinkron "vásárlásból" lesz-e valami.

    Én azt tudom, hogy biztosan nem fogok azért fizetni, hogy egy ilyen gerinctelen ember zsebét tömjem, hiszen ő is lopta az anyagot. Akkor ne ám már, hogy fizessek neki. Egyébként meg ez szerintem teljesen illegális. Lopott anyagért fizetni, nem csodálkoznék ha a rendőrség is bekapcsolódna a gyűjtögetésbe. (Félreértés ne essék nem vagyok ellene, csak vannak aggályaim, de ne legyen igazam és kerüljön ki a szinkron!)
  • xxxpaulxxx
    #826
    Én ezért nézem nagyon lassan, hogy mikorra már elérem azokat a részeket addigra már remélem megjelenik magyarul:D
  • EnZsolt
    #825
    Pedig szerintem pont japánul jó megnézni, sokkal kifejezőbbek a hangok :) A kérdésedre, meg sajnos nem tudom a választ :(
  • RicsiPontaz
    #824
    Sziasztok!

    Tegnap elhatároztam, hogy újranézem a DBZ-t. Már évek óta nem láttam. Csak sajna nem találom a DVDket amint volt. Sebaj mondom letöltjük újra. A magyarokat le is szedtem, a többi az Japán magyar felirattal. Na én ettől szívrohamot kapok, szörnyű japánul. :S Nem tudjátok honnét lehetne leszedni angolul magyar felirattal?

    Már alig várom, hogy újranézhessem. :)
  • SMGBAS
    #823
    az is lehet h Toriyama először piros hajjal akarta beletenni, de meggondolta magát XD