58376
Játékmagyarítások fóruma

Magyarítás és magyarosítás különbsége
(https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarosítás)

Ebben a topikban NEM az M.I./Gépi segítéses fordításokkal foglalkozunk.
Ne reklámozd, ne szúrd be hírként, ne emlegesd, ne is kelts feszültséget ezzel a témával!
Köszönjük.

Magyaritasok.hu | HunosítókTeam | Lostprophet | PS Hack Fórum | Unreal Engine 4 Tutorial (Kena) by .:i2k:.
  • IMYke2.0.0.0
    #1583
    Sajna, az nem kis méretű! Hogy gondoltad? E-mailben?
    Úgy nem lenne jobb, hogy mondjuk megmondod mikor vagy tuti fenn a neten és felteszem neked egy FTP-re?
    Magyarországi idő szerint: Este?

    Válaszolj!

    i2k
  • Zagash
    #1581
    De, ha egyszer itt kap az ember átfogó képet a magyar helyzetről?!

    Teljesen jogos !!
  • Zagash
    #1580




    Édes istenem.....




  • IMYke2.0.0.0
    #1579
    Engedd meg: játékmagyarítások nem csak ott vannak! :))

    i2k
  • gaborn
    #1578
    Játékmagyarítsok:

    http://www.extra.hu/gmiki/
  • IMYke2.0.0.0
    #1577
    Szia HeadHunter!

    Minden filmet a Direct Connect-en szerzek be, másoktól, akik szintúgy, mint én, megosztanak valamit a gépükön mások számára...
    [HUN]_i2k vagyok itt: hungary2.dns2go.com

    i2k
  • reszcsi
    #1573
    Azokon már túl vagyok :-) NO sebaj, legalább csiszolom az angol tudásomat.
  • Hitm@n
    #1572
    OK.

    Már alig várom,hogy kész legyen.

    Amúgy sok sikert hozzá!
  • IMYke2.0.0.0
    #1571
    Upsz, a dátum: 2002.06.24 :)

    i2k
  • IMYke2.0.0.0
    #1570
    Én csináltam egyet, de még nincs készen teljesen!
    Ékezetes. A dialógusok totál nincsenek kész, míg más szinte teljesen.

    i2k
  • IMYke2.0.0.0
    #1569
    "A héten jelenik meg a Heroes sorozat negyedik részének magyar változata, melynek intróját most exkluzívan tőlünk tölthetitek le. (Forrás: PC Dome

    Ez elég magyarázat a Heroes4 magyarításának hiányára? Szerintem, lesznek páran, akik még megkérdezik, legyen ez nekik előre is válasz.

    Tehát a magyar hangokat, szövegeket másfél héten belül keressétek, addig tuti ne!

    i2k
  • Hitm@n
    #1568
    Üdv!

    Nem tudtok valahonnan egy Vampire magyarosítást?
  • IMYke2.0.0.0
    #1565
    baga: gyanítom, akkor az egész CD-t kellene letöltened... :(((( Elég, ha csak a szinkronokra gondolsz (mp3-ban is)...

    i2k
  • IMYke2.0.0.0
    #1562
    Hát nagyon sajnállak, ha beveszed, amit mondanak neked: amit a haverodnál láttál az nem a full értsd már meg! A full még ki se jött! Amit a warezosok amcsiban kiadtak "full" megjegyzés alatt nem más, mint a "Build 947" változat... olyan, mint a Win2000 build 930 volt - > nem teljes, csak a teszterek kapták meg. S valószínűleg, pont egy teszter adta át a warezeseknek, akik fullként nyomták fel netre.

    Nem, ha letöltöd az UT2003-at, akkor nem ISO,NRG,BIN vagy hasonlókat kapsz, hanem egy hatalmas méretű RAR file-t, amit ha kicsomagolsz 930 mega kitömörített játékot láthatsz. Ami ugyebár nem stílusa egyetlen játékfejlesztőnek se...

    i2k
  • IMYke2.0.0.0
    #1558
    mármint 930 MB kicsomagolva
  • IMYke2.0.0.0
    #1557
    Andy

    Ez az a változat, ami nem full, hiába uszkve 930, hiszen WinRAR-al van benyomva, senkinek sem tűnt fel, hogy nem ISO?!
    Majd meglátjátok, kijön egy Fairlight Store változat, még július végén... Ez csak jóslat! :)

    i2k
  • IMYke2.0.0.0
    #1554
    Szia!

    Igen, létezik. Én csinálom- Bár mostanában krónikus lustasággal küzdök :))))
    Ékezetes, graf editálva - hát igen, a Lith motor $-)
    A probléma, hogy egy RPG-t megszégyenítő mennyiségben és magaslatokban repkedő dialógusok vannak benne + lustaságom = megálltam az első 4 pályánál... Ami nem azt jelenti, hogy feladtam, csak most még élvezem a netezés élményeit, filmeket töltök stb. Nap mint nap foltozgatok egyet-egyet a megkezdett fordításokból, de nem sok türelemmel... :)

    HeadHunter-nek azért írtam, hogy "még ki sem hűlt", hiszen meg se jelent, csak egy 947-es bildű demó előtti változat, valamelyik teszter gépéről lelopva... az nem a full, és erős változásokon fog keresztül menni! Senkinek sem ajánlom, hogy modem-idejét, net-pénzét költse rá! Várja meg a nyár közepét! Miért, íme:

    Kérdés: When will Unreal Tournament 2003 be released?
    Válasz: Unreal Tournament 2003 is scheduled for a Summer 2002 release.

    Bővebben itt: UT2003 FAQ

    i2k



  • reszcsi
    #1553
    Hogy ne kelljen végignyalnom az 1500 hozzászólást kérdezem, létezik a No One lives Forever-hez magyarítás ? Tudom hogy régi, de most jutottam el odáig hogy játszak is vele ,és gondoltam hátha.
  • TneX
    #1552
    Az Unreal2 fog év ége felé megjelenni...az UT2003-mank meg már ideje lenne,nemtom mit szórakoznak még vele.
  • IMYke2.0.0.0
    #1549
    Viszont szinte lehetetlen gyorsan várod azt, hogy a feltett kérdésed ügyében érdemleges eseméynek is történjenek: Lásd UT2003. Még ki sem hűlt a játék ember...!

    i2k
  • agyhalál
    #1542
    mér?
  • IMYke2.0.0.0
    #1540
    Én annak idején készítettem egy változatot.
    Menüket (graf) editáltam, elkészítettem az alantabb írt fileok fordítását is (intro alatti szövegek, oktatás szövegei stb.), de hangokat - mert ugye MINDEN hang a HL-ban, nem tudtam és nem is akartam megcsinálni...!
    A HalfLife alá amúgy - eddigi igen kevés tudásom alapján - nem leeht feliratokat szerkeszteni. a mapokat kellen buherálni, s ha azt megettné valaki, akkor az egész játékot kellene letölteni hozzá... (még, ha a pakokba az emberkék maguk tennék be a bsp-ket).
    Akinek van ésszerű ötlete, úgy is megtámad majd...

    i2k
  • IMYke2.0.0.0
    #1536
    Egyszerű: mert nem jó.

    Nézd meg a "valve" könyvtárat, ott kell lennie az új file-nak (vagy pak, vagy "titles") és a főkönyvtárban ezt: "hl_res.dll".

    Ajánlom figyelmedbe: www.bome.com/Restorator

    i2k
  • Zagash
    #1533
    Remek...

    Sajnos ez nem érinti a telefondíjat, tehát ugyanannyit kell fizetni telefonra...:((

    (ad egy ingyenes username&password-öt, és egy 06/51-es behívószámot)

    -Zagash
  • metlosz
    #1532
    Helo Zagash és többiek!
    az INDEX beindította ingyenes internet elérését.
    bővebben ott...
  • Zagash
    #1530
    benne voltam :))

    El kellett küldeni egy német nyelvű mailt a Detsche Telekom hét? legbefolyásosabb vezetőjének!

    Semmi trágár szöveg nem volt benne, csak kérelem!

    -Zagash
  • Zagash
    #1528
    Semminek sem tudtok örülni? :)))

    Én már abban a hitben voltam, hogy reggel megyek le az expresszért, és kinézek cserére egy olyan lakást, ahol van ADSL, vagy kábel !!

    Ez a 150Ft-hosszabbítás most jól jön nekem... legalábbis mérföldekkel jobb így, mintha nem lenne semmi, ahogy azt a matáv(suxxx)-éknál eredetileg elképzelték (a félszemű rollerbajnok kurva anyjukat:)))) !! Már elnézést ...

    -Zagash
  • CSOCSO
    #1527
    és utánna???
  • DOGMAN
    #1526
    A fasztáv törölje ki a seggét a 40 órás csomagjával ennyi pénzért,eddig havi 250-300 órát neteztem a Mindenkinek csomaggal.
    Egyedül az éjféltől reggel 7 óráig tartó 50 filléres percdíj lesz értelmes, met azzal havi 210 órát lehet netezni 6500 forintért+netelőfizetés, éjjeli baglyok előnyben :D
  • Zagash
    #1525
    Yipppíííí !!!

    A 150 Ft-os kedvezmény marad Aug. 1-ig!!

  • G. Joe
    #1524
    Hogy haladsz?
    Mikor lesz belőle tesztelhető verzió? Jelentősen növelné a játékkedvemet! :P
  • PetruZ
    #1517
    Mondom, nálam simán fut T&L nélkül is (bár lehet, hogy a driver szoftveresen supportolja azt, ami kell neki). Ősszel persze én is upgrade-olok, addig kivárom, mi lesz kártyafronton. ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #1514
    PetruZ!

    De sajna, a hibaüzenetek között többek között a "T&L" hiánya szerepel! A progi nem azt írja ki, hogy "Önnek Voodoo Banshee-je, hát pá-pá!"
    De sebaj! Addig marad a Quake2 (neten), meg még néhány régi gém, és ősszel jönnek a mostani újak, az új kártyán... Addigra úgyis lesz UT2003 és Unreal2 is :))))))

    i2k
  • PetruZ
    #1513
    Akkor ne írd ezt: "De mivel az én VGA kártyám nem T&L-es, ezért a MoHAA el se indul rajta...", mert ebben a formában nem igaz. Nem azért nem indul el, mert nem T&L-es, hanem mert Banshee... ;)
  • Zagash
    #1512
    Hali újra!!

    Kijelentkezek a fórumból... több mint két órája percdíj alapú számlázás van a vonalamon ...:((

    Mostantól valószínű, hogy kevesebbet fogok ülni a net előtt, de itt a fórumot és a postámat szertném legalább 2-3 naponta ellenőrizni! (amíg nem kötnek erre felénk valami alternatívát.)

    A site továbbra is él:
    www.IBS-works.tk www.extra.hu/IBS1 zagash.uw.hu

    Legyetek jók,

    -Zagash
  • Zagash
    #1511
    Régebben én is "beszéltem" már Chris-szel, akkor (tegnapelőtt) azt írta, hogy úgy néz ki, már a következő 2002/8-as számban bennelesz!

    :)))
  • Zagash
    #1510
    Ezer köszi, próbálkozom!
  • Zagash
    #1509
    Köszi! :))
  • DOGMAN
    #1506
    Na megtaláltam ide nemtom már mér nem írtad be:
    Új GTA3 fordítás
  • DOGMAN
    #1505
    Hun van az új GTA magyarítás ?????????
    A gmikin a régi van.

    Utálom mikor valaki félrevezeti az embert mert szándékosan nem ír linket